استخدام دانشگاه علوم پزشکی قم

استخدام ۱۵۰ کمک پرستار در سال ۱۳۹۷/ افتتاح و راه‌اندازی مجموعه پردیسان با ۵۰۰ تختِ خوابگاهی مدرن و بروزدر قم

قم، ابوالفضل ایرانی‌خواه امروز(۲۲ اسفند ) در نشست خبری با خبرنگاران گفت:نظام جامع سلامت، انقلابی در عرصه سلامت استان بوده که  در حوزه‌های زیر ساختی طرح سلامت، تحول عظیمی صورت گرفته است.

 

وی افزود: بیش از ۵۰۰ نفر نیرو در طرح سلامت که نجات‌بخش مسئله سلامت در استان قم می باشد فعالیت دارند همچنین۱۴۰ پایگاه برای اجرای طرج سلامت در سطح استان در نظر گرفته شده است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: تاکنون برای حدود ۶۰ درصد جمعیت استان قم پرونده سلامت تشکیل شده وخدمات افزایش  یافته است.

 

ایرانی‌خواه تصریح کرد: بر اساس ارزیابی در مراکز و پایگاهها  مراجعه مردم بهتر شده  وبهداشت که امری مقدم در درمان است پایه گذاری شود و این پایه گذاری شروعش علمی  وحساب شده است .

 

وی عنوان داشت: در حوزه آموزش آن آموزشی که باید محقق شود نسبت به کشورهای پیشرفته در حوزه آموزشوضعیت مطلئبی نداردو وصعیت ما شایسته قم نیست چرا که حوزه سلامت نماد جهانی است و باید به آن توجه شد .

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: افتتاح و راه‌اندازی مجموعه پردیسان با ۵۰۰ تختِ خوابگاهی مدرن و بروز بیانگر پیشرفت‌ قابل توجه استان در سال‌های اخیر است هر چند وضعیت هتلینگ بیمارستان‌های فرسوده وتخت های بیمارستانی مناسب نیست که در سال‌های اخیر در این زمینه نیز شرایط بسیار بهتر از گذشته شده است.

 

ایرانی خواه گفت: ایران رتبه ۱۷ جهانی را در عرصه مقالات  تاثیرگذار در خصوص سلامت کسب کرده است و استان قم نیز سهم شایسته ای در این راستا کسب کرده در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار خوبی در این زمینه داشته است.

 

وی گفت: وزارت بهداشت با تمام امکانات و فعالیت‌هایی که دارد تنها می‌تواند حدود ۲۰ درصد سلامت مردم را تأمین و ۸۰ درصد دیگر بستگی به مراقبت‌های خود مردم در حوزه سلامت ورعایت بهداشت دارد.

 

ایرانی‌خواه با اشاره به رویکرد و سیاست دانشگاه علوم پزشکی قم در زمینه کمبود متخصص سونوگرافی در استان قم اظهار داشت:سیاست ما درحوزه سونوگرافی افزایش متخصصان نیست بلکه هدف ما آموزش افراد تکنیسین در این زمینه است .

 

وی گفت: مجوز استخدام ۱۵۰ کمک پرستار در سال ۱۳۹۷ دریافت شده و بیمارستان هزار تختخوابی قم  نیز تا سه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ابراز داشت: طرح تحول سلامت یک طرح پایدار است و در راستای کاهش خطایا تلاش  می کند و ما امیدواریم بتوانیم در این راستا گامهای  خوبی را برداریم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها