استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سال ۹۶ (استخدام جدید)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

 

جذب متخصص بیهوشی برای بیمارستان های امام رضا(ع)، ولیعصر(عج) و رازی بیرجند

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، بیمارستان های امام رضا(ع)، ولیعصر(عج) و رازی نیاز به متخصص بیهوشی به صورت قرار داد تفاهم نامه دارد.
پزشکان متخصص بیهوشی علاقمند به همکاری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با شماره تلفن های ۰۵۶۳۲۳۸۱۳۱۰و ۰۵۶۳۲۳۸۱۳۱۱تماس حاصل نمایند.
مشاهده این خبر در وبدا (پایگاه خبری –  اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)/اینجا کلیک نمایید.

 


دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند، به منظور تامین نیروی انسانی ” دستیار دندانپزشک” از طریق شرکت های غیر دولتی طرف قرار داد دانشگاه، ۵ نفر نیرو به صورت شرکتی جذب می نماید.
بنا به این گزارش داشتن مدرک تحصیلی دیپلم (با اولویت دیپلم بهیاری) و حداقل۶ ماه سابقه کار دستیاری دندانپزشکی (ارائه سابقه بیمه تأمین اجتماعی الزامیست) با حداکثر سن ۳۰سال برای متقاضیان مرد و زن از شرایط لازم برای ثبت نام است

متقاضیان می توانند از امروز لغایت پنجشنبه ۹۵/۱۲/۲۶ با مطالعه شرایط داوطلبین برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید

۲۷ بهمن ۹۵- اعلام نتایج و زمانبندی تحویل مدارک آزمون استخدامی بیمارستان رازی و مرکز رادیوتراپی بیرجند و واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، نتیجه آزمون بکارگیری نیروی شرکتی بیمارستان رازی، مرکز رادیوتراپی – شیمی درمانی استان و سایر واحدهای تابعه دانشگاه که در روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری برگزار گردید، اعلام شد.
متقاضیان مجاز مرحله اول می بایست طبق اطلاعیه آزمون و جدول زمانبندی برای ارائه مدارک اقدام نمایند

 

برای مشاهده اطلاعیه و جدول زمانبندی جهت ارائه مدارک اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید


۱۸ بهمن ۹۵- استخدام  ۱۲۳۷ نیرو در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

خبرگزاری مهر : معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از جذب یک هزار و ۲۳۷ نیرو در این دانشگاه طی سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، بهنام باریک بین ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طی سال جاری یک هزار و ۲۳۷ نیرو در قالب پیمانی، شرکتی و تبدیل وضعیت جذب این دانشگاه و واحدهای تابعه شده است.
معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان داشت: به زودی مراحل گزینش و به کارگیری ۵۲۶ نیرو انجام و استخدام خواهند شد.
وی عنوان کرد: از مجموع نیروها جذب شده ۲۵۵ نفر برای بیمارستان رازی و ۲۰ نفر برای مرکز رادیو تراپی استان هستند.
وی مطالبه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از شرکت های بیمه ای را تا بهمن ماه ۹۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: معوقات پرسنلی از خرداد ماه تا به کنون رقم ۹۶ میلیارد تومان است که هنوز پرداخت نشده است.
باریک بین عنوان کرد: پروژه اورژانس بیمارستان قاین با زیربنای دو هزار و ۲۰۰ متر مربع آماده افتتاح است.


معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از پزشکان محترم عمومی و دندانپزشکان جهت همکاری در طرح پزشک خانواده در مراکز ذیل دعوت به همکاری مینماید.

ردیفشهرستانمراکز نیاز به پزشکمراکز نیاز به دندانپزشک خانواده
۱قائنشهری ۱،۲،۳ – تیغاب – کرغند—–
۲طبس—–دیهوک
۳بیرجندگازار—–
۴خوسفخور—–
۵زیرکوهشیرگ—–
۶درمیانقهستان – طبس مسینا – نوغاب – گزیک – اسدیه—–
۷سرایانبغداده – دوست آباد—–
۸فردوساسلامیه – مرکز شهری (طرح تحول)—–

توضیحات:

متقاضیان از امکانات رفاهی مناسب و مزایایی از جمله بیمه، مرخصی استحقاقی حق عائله مندی، عیدی و سایر مزایای کارکنان پیمانی و به اضافه برخی امتیازات ویژه پزشک خانواده برخوردار خواهند بود.

متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از میزان قرارداد در ساعت اداری با تلفن های ۰۵۶۳۲۴۳۶۵۸۵ – ۰۵۶۳۲۳۹۵۵۶۶ ستاد پزشک خانواده تماس حاصل فرمایند.


خبر ۱۱ مهر ۹۵ – پذیرش ۹۳۴ دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

خبرگزاری فارس : مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در سال تحصیلی جدید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، ۹۳۴ دانشجو را ثبت‌نام کرده است که نسبت به دانشجویان سال گذشته با افزایش قابل توجهی روبه‌رو بوده است.
سید محمدرضاحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر اساس روال همه ساله در اواخر شهریور و پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، دانشجو می‌پذیرد.
وی افزود: این دانشگاه با ایجاد یک سالن متمرکز برای ثبت‌نام و استقبال از دانشجویان جدیدالورود، تمامی واحدهایی که در مراحل ثبت‌نام موظف به ارائه خدمات هستند از جمله حوزه‌های مدیریت آموزش، دانشکده‌ها و امور رفاهی را گردهم آورده است.
مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند همچنین از انجام مراحل معاینات بهداشتی در سالن استقبال از دانشجویان جدیدالورود خبر داد.
حسینی ادامه داد: در سال تحصیلی جدید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، ۹۳۴ دانشجو را ثبت‌نام کرده است که نسبت به دانشجویان سال گذشته با افزایش قابل توجهی روبه‌رو بوده است.
وی بیان داشت: از این تعداد، ۷۹۴ دانشجو از طریق آزمون سراسری و مابقی شامل دانشجویان ثبت‌نامی از طریق وزارت‌خانه، PHD، کارشناسی‌ارشد، دستیاری تخصصی پزشکی، فوریت‌ها و بهداشت دهان و دندان هستند که ثبت‌نام آن‌ها در روزهای جاری ادامه خواهد داشت.
مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با افزودن سه رشته جدید شامل دستیاری جراحی، دکترای پرستاری و فناوری سلامت، در سال تحصیلی جدید پذیرای دانشجویان بیشتری در این دانشگاه است.
حسینی با بیان اینکه در حال حاضر در این دانشگاه ۲۸رشته تحصیلی فعال است، ادامه داد: با تاسیس خوابگاه جدید ریحانه بیشتر مشکلات کمبود خوابگاه در این دانشگاه برطرف شده است.
وی خاطرنشان کرد: حدود ۱۵۰دانشجوی دختر و حدود ۶۰ دانشجوی پسر برای خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: هیچ‌گونه اولویتی برای ثبت‌نام افراد برای خوابگاه وجود ندارد و دانشجویان پس از گذراندن یک ترم به خوابگاه داخل دانشگاه منتقل خواهند شد.


خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۵ – استخدام ۷۰۰ نفر در بیمارستان رازی

خبرگزاری فارس: معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اختصاص ۲۲ دستگاه آمبولانس به استان خبر داد و گفت: با افتتاح بیمارستان ۲۷۰ تختخوابی رازی بیرجند حدود ۷۰۰ نفر نیرو را در سال جاری استخدام می‌کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، بهنام باریک‌بین ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دومین دستگاه MRI بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند، اظهار داشت: معاونت توسعه  حمایت‌های مالی، منابع فیزیکی و انسانی دانشگاه را بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه رفاه پرسنل و خدمات پزشکی از اولویت‌های ما است، گفت: سال گذشته مبلغ ۱۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان را توانستیم در بحث تجهیزات دانشگاهی جذب کنیم.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: سال گذشته توانستیم ۸۵۰ نفر را در بخش‌های مختلف شرکتی، حاشیه شهرها و دولتی جذب کنیم که بخشی از مشکلات دانشگاه رفع شد.
باریک‌بین به مراحل گزینش نیروها در حاشیه شهر اشاره کرد و افزود: همچنین آزمون جذب نیرو در سطح حاشیه شهر برگزار شد که ۱۴۰ نفر در این آزمون قبول شدند که مراحل گزینش و جذب آنها هر چه سریع‌تر صورت می‌گیرد.
وی به منابع فیزیکی دانشگاه اشاره کرد و ادامه داد: سال گذشته توفیقاتی در زمینه ساختمانی و خودرویی نصیب استان شد که بسیار ارزشمند بود.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، از اختصاص ۲۲ دستگاه آمبولانس به استان خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۰ دستگاه آمبولانس پلاک‌گذاری شده که به‌زودی در سطح استان توزیع می‌کنیم.
باریک‌بین گفت: با افتتاح بیمارستان ۲۷۰ تختخوابی رازی بیرجند حدود ۷۰۰ نفر نیرو را در سال جاری استخدام خواهیم کرد.


استخدام ۲۵ فروردین ۹۵- استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت های همیاران سلامت قهستان و سلامت فجر خراسان جنوبی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در نظر دارند به منظور تامین نیروی انسانی پایگاه های سلامت واقع در شهرهای بیرجند، قاین، فردوس و طبس تعداد ۱۳۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق فراخوان و طی مراحل قانونی پس از انجام آزمون کتبی یا مصاحبه تخصصی با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی بصورت شرکتی بکارگیری نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها