استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه (اطلاعیه جدید)

سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

خبر  ۱۲ دی ۹۶ – اطلاعیه مراحل نهایی پذیرفته شدگان آزمون گروه قراردادی پزشک خانواده مورخ ۹۶/۰۶/۲۴

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون گروه قراردادی پزشک خانواده( علوم آزمایشگاهی -دستیار دندانپزشک و مامای خانواده ) می رساند جهت طی مراحل بکارگیری و شروع بکار از مورخ ۹۶/۱۰/۱۶ به واحد محل خدمت مراجعه فرمایید. در ضمن پذیرفته شدگان گروه یاد شده برای شهرستان ارومیه به مرکز بهداشت شهرستان ارومیه به نشانی ارومیه- خیابان عطایی کوی صحیه مراجعه فرمایند


خبر ۴ دی ۹۶ – اطلاعیه مربوط به بکارگیری کروه پرستاری

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون گروه پرستاری می رساند که معاونت محترم امور درمان پذیرفته شدگان را جهت شروع بکار از مورخ ۹۶/۱۰/۰۵ به شرکت طرف قرارداد معرفی نموده است لذا پذیرفته شدگان می توانند با هماهنگی شرکت مذکور به واحدهای محل خدمت مراجعه و شروع بکار نمایند.

اطلاعیه ۵ آذر ۹۶ – لیست قبولین ذخیره گروه پرستاری آزمون ۹۶/۰۶/۲۴

با عرض سلام
بدینوسیله به اطلاع افراد اعلامی در لینک پیوستی (پذیرفته شدگانی که در مرحله اول آزمون شرکتی مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ در رشته های شغلی گروه پرستاری (پرستار، اتاق عمل و هوشبری) بعنوان ذخیره معرفی شده بودند و پس از بررسی های بعمل آمده جزو قبولین اصلی قرار گرفته اند) می رساند، با در دست داشتن مدارک مربوطه بر اساس جدول زمانبندی شده ذیل، جهت تشکیل پرونده گزینشی به محل ساختمان هسته گزینش دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند.

آندسته از داوطلبانی که قبلاً مدارک مربوطه را به هسته گزینش ارائه نموده اند، نیازی به ارائه مجدد مدارک ندارند.

عنوان رشته شغلیتاریخ مراجعهزمان مراجعهمکان مراجعه
پرستار ( ۱۸ نفر اول برابر لیست پیوستی )سه شنبه۹۶/۰۹/۰۷رأس ساعت ۹ صبحهسته گزینش دانشگاه
پرستار، اتاق عمل و هوشبری ( ۱۷ نفر دوم برابر لیست پیوستی )چهار شنبه۹۶/۰۹/۰۸

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده گزینشی :

– یک عدد پوشه روغنی (برنگ آبی) *** تکمیل مشخصات داوطلب « نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته شغلی و محل مورد تقاضا » بر روی جلد پوشه با ماژیک سیاه رنگ الزامی می باشد).
– اصل و کپی صفحات شناسنامه از تمامی صفحات.
– اصل و کپی کارت ملی (دو طرف کارت).
– چهار قطعه عکس ۴ₓ۳ پشت نویسی شده به همراه پاکت نامه سفید.
– کپی آخرین مدرک تحصیلی.
– کپی کارت بسیج در صورت داشتن عضویت.
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر).

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ مهر ۹۶ – به اطلاع کلیه پزشکان آزاد و فعال در بخش خصوصی میرساند؛ با توجه به کسری فزاینده پزشک عمومی در مراکز مجری برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی در کلیه شبکه های بهداشت و درمان سطح استان، معاونت بهداشتی استان از همه پزشکان عمومی علاقمند به خدمت در برنامه پزشک خانواده دعوت به همکاری می نماید، علاقمندان می توانند در ساعات اداری به واحدهای گسترش مراکز بهداشت شهرستانها و یا واحد پزشک خانواده معاونت بهداشتی استان واقع در خیابان شهید دکتر بهشتی ( دانشکده ) روبروی مسجد قبا مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۴۴۰۰۱۶ تماس حاصل فرمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه

به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند کارت ورود به جلسه آزمون قراردادی و شرکتی مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ ،هم اکنون آماده دریافت بوده و می توانید با درج کد ملی و کد رهگیری در بالا سمت راست سایت آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید

.
لازم به ذکر است که به مطالب ارائه شده در کارت و پیوست کارت دقت فرمایید.
و همچنین آدرس آزمون به نشانی ارومیه ابتدای جاده سلماس .دانشگاه آزاد اسلامی میباشد.

 


۷ شهریور ۹۶ – اطلاعیه ۵ آزمون بکارگیری شرکتی و پزشک خانواده
با اطلاع داوطلبین گرامی شرکت کننده در آزمون بکارگیری نیروی شرکتی و پزشک خانواده می رساند کارت ورود به جلسه از مورخ ۹۶/۰۶/۲۱ لغایت ۹۶/۰۶/۲۳ از طریق همین سایت قابل دریافت می باشد .ضمنا تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ خواهد بود و شماره داوطلبی و آدرس دقیق آزمون در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.


۷ شهریور ۹۶ – اطلاعیه ۶ آزمون بکارگیری شرکتی و پزشک خانواده

با اطلاع داوطلبین گرامی شرکت کننده در آزمون بکارگیری نیروی شرکتی و پزشک خانواده می رساند با توجه به بررسی های بعمل آمده از آنجایی که تعدادی از داوطلبین فیش واریزی را در سیستم اسکن ننموده و یا بجای فیش بانکی عکس و موارد غیر مرتبط بارگزاری کردند با استناد تذکر ۱ بند ۳ مفاد آگهی(داوطلبینی که در هنگام ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ مذکور اقدام ننمایند و یا اینکه رسید بانکی خود را اسکن نکنند حق شرکت در آزمون را نداشته و در صورت شرکت و قبولی در آزمون از مراحل بعدی حذف خواهند شد.) اقدام خواهد شد


اطلاعیه ویرایش اطلاعات فردی و آزمون
با توجه به درخواست مکرر برخی از داوطلبین گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند ویرایش اطلاعات فردی و آزمون استخدامی فوق در روزهای آخر ثبت نام فعال می گردد. لذا داوطلبین می توانند در روزهای مشخص شده در این سایت با استفاده از کد ملی و کد رهگیری نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند . مدیریت منابع انسانی دانشگاه

متمم آگهی پذیرش نیروی شرکتی در حوزه بهداشت

پیرو آگهی پذیرش نیروی شرکتی در روز شنبه مورخ ۱۴/۵/۹۶ در حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد ، به اطلاع میرساند که جدول ذیل به اعلام نیازهای قبلی اضافه می گردد .

دریافت آگهی متمم


اصلاحیه شماره ۱

به اطلاع داوطلبین محترم شرکت کننده در آزمون نیروی شرکتی می رساند درشرایط احراز رشته شغلی مراقبین سلامت (زن و مرد ) رشته تحصیلی کارشناس ارشد اپیدمیولوژی اضافه گردیده است.

و همچنین در شرایط احراز کارشناس تغذیه رشته های تحصیلی کارشناس تغذیه ورزشی ،فیزیولوژی تغذیه و صنایع غذایی اضافه گردیده است .

لازم به توضیح میباشد اولویت در بکارگیری رشته شغلی کارشناس تغذیه با رشته های تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در علوم تغذیه و یا کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه با پایه کارشناس علوم تغذیه می باشد.


شروع ثبت نام آزمون

انشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی در نظر دارد به منظور انجام پاره ای از امور در حوزه بهداشت و درمان نسبت به شناسایی و معرفی نیرو جهت بکارگیری بصورت قرارداد برنامه طرح پزشک خانواده و شرکتی بر اساس مفاد قرارداد منعقده با شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد، طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون مصوب هیات امناء از طریق برگزاری آزمون تخصصی و گزینش با شرایط مندرج در آگهی اقدام نماید.

لازم به ذکر است آگهی های منتشر شده در گروه های شغلی مختلف دسته بندی شده اند، به عنوان مثال رشته شغلی پرستار در دو گروه بهداشت و درمان با شرایط متفاوت وجود دارد لذا داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که در گروه شغلی مد نظر خود ثبت نام نمایند.

دریافت آگهی آزمون گروه پزشک خانواده(قراردادی)

دریافت آگهی آزمون گروه بهداشت(شرکتی)

دریافت آگهی آزمون گروه پرستاری(شرکتی)

 


خبر ۱۴ تیر ۹۵ – بومی بودن افراد شرط اساسی استخدام در خانه‌های بهداشت روستایی

خبرگزاری ایسنا : رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بومی بودن افراد شرط اساسی استخدام آن‌ها برای کار در خانه‌های بهداشت روستایی است.
پزشک خانواده
به گزارش ایسنا، جواد آقازاده در سومین جلسه شورای اداری استان گفت: اصلی‌ترین شرط استخدام بهورز ها بومی بودن آن‌ها است و شکایاتی که در این ارائه شده صحیح نیست و به هیچ وجه از بین افراد غیر بومی استخدام نمی‌شود.
وی گفت: یکی از موارد شکایات که در رابطه با عدم پرداخت کارانه شرکت‌های خدماتی است که در طول نه ماه کارانه آن‌ها پرداخت نشده و پس از دریافت قرض از طرف بیمه‌ها را پرداخت خواهیم کرد و همچنین اضافه حقوق پرستاران تا عید فطر پرداخت خواهد شد.
وی گفت: با توجه به پراکندگی بالای جمعیت در استان اعتبار بودجه پرداختی در بخش سلامت بسیار اندک است که کمبود بودجه و وجود برخی عوامل چون ناامنی های اخیر در برخی مناطق استان مانع از توسعه در بخش سلامت استان است.
وی  گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان با ۱۷ هزار کادر در سطح استان یک مجموعه عظیم است که توانسته موفقیت‌های خوبی کسب که از جمله این موفقیت ها پیوند ۲۶۰۰ کلیه و جراحی‌های پیچیده قلب است.
وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در این بخش گفت: با وجود جذب و استخدام ۱۹۰ پزشک متخصص و فوق متخصص و همچنین استخدام بیش از دو هزار نفر پرستار همچنان در این حوزه دچار کمبود هستیم.
آقازاده افزود: این ۱۹۰ پزشک در مناطق محروم مستقر و فقط هشت نفر از آن‌ها در ارومیه کار می‌کنند که همه آن ها با روش‌های نوین پزشکی آشنایی کامل دارند.
وی اظهار کرد: امسال ۱۰۰ تخت به مجموعه تخت‌های آی سی یو اضافه شده و به مدیریت بهینه اعتبارات توانسته‌ایم رتبه نخست را در بخش هتلینگ کسب کنیم.
آقازاده گفت: ۵۳ میلیارد تومان برای مجهز کردن دستگاه‌های تصویر برداری بیمارستان‌های استان هزینه شده و در حال حاضر تنها سی تی اسکن بیمارستان پیرانشهر مشکل دارد.
وی از جمله برنامه های دانشگاه علوم پزشکی به تشکیل بلوک‌های زایمانی در تمام شهرستان‌ها، آغاز احداث کلینیک‌های تخصصی در تمامی شهرستان‌های استان و عقد قرارداد خرید ۸۴ دستگاه آمبولانس اشاره کرد.
آقازاده با اشاره به وضعیت فعلی بیمارستان امام خمینی ارومیه گفت: این بیمارستان با ظرفیت ۳۴۰ تخت برای ۵۰۰ نفر خدمات ارائه می دهد که باید از وضعیت فعلی رها شود.
وی با بیان اینکه از ۸۴ دستگاه آمبولانس ۳۴ دستگاه تحویل گرفته شده و ۵۹ دستگاه دیگر مشکل ترخیص دارد اظهار کرد: هزینه ساخت کلینیک های تخصصی از منابع دانشگاه تامین می شود.
وی اضافه کرد: ۱۸۰ خانه بهداشت  با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبار دانشگاهی در یک سال گذشته ساخته شده و ۱۰۰ مورد دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.
آقازاده در رابطه با توجه جدی به بیماری وبا هشدار جدی داد و گفت: این بیماری در کشور عراق شیوع پیدا کرده و به علت مسری بودن لازم است مسئولین توجه لازم را داشته باشند.
رئیس علوم پزشکی آذربایجان غربی درخواست ویژه برای تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختی خوی، بیمارستان ۱۰۴ تختی بوکان و بیمارستان ۶۴ تختی تکاب کرد و گفت: در صورت تکمیل شدن ۵۰۰ تخت بخش عمده ی مشکلات بخش سلامت استان حل می شود.
وی با اشاره مشکلات موجود در زمینه احداث بیمارستان خوی گفت: طبق مصوبات اخرین جلسه مقرر شد هشت میلیارد تومان از سوی دانشگاه، هشت میلیارد تومان از سوی وزیر بهداشت، ۴ میلیارد تومان از سوی خیرین سلامت و دو میلیارد تومان از سوی فرمانداری خوی پرداخت شود که خیرین از پرداخت این مبلغ انصراف دادند.
وی گفت: بعد از عید فطر وزیر بهداشت به همراه آقای نوبخت به استان سفر خواهد کرد و طی بازدید اعتبارات کافی را پرداخت خواهد کرد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها