crm didar

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی در نظر دارد به منظور انجام پاره ای از امور در حوزه بهداشت و درمان نسبت به شناسایی و معرفی نیرو جهت بکارگیری بصورت قرارداد برنامه طرح پزشک خانواده و شرکتی بر اساس مفاد قرارداد منعقده با شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد، طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون مصوب هیات امناء از طریق برگزاری آزمون تخصصی و گزینش با شرایط مندرج در آگهی اقدام نماید.
لازم به ذکر است آگهی های منتشر شده در گروه های شغلی مختلف دسته بندی شده اند، به عنوان مثال رشته شغلی پرستار در دو گروه بهداشت و درمان با شرایط متفاوت وجود دارد لذا داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که در گروه شغلی مد نظر خود ثبت نام نمایند.

 

اصلاحیه شماره ۱

به اطلاع داوطلبین محترم شرکت کننده در آزمون نیروی شرکتی می رساند درشرایط احراز رشته شغلی مراقبین سلامت (زن و مرد ) رشته تحصیلی کارشناس ارشد اپیدمیولوژی اضافه گردیده است.

و همچنین در شرایط احراز کارشناس تغذیه رشته های تحصیلی کارشناس تغذیه ورزشی ،فیزیولوژی تغذیه و صنایع غذایی اضافه گردیده است .

لازم به توضیح میباشد اولویت در بکارگیری رشته شغلی کارشناس تغذیه با رشته های تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در علوم تغذیه و یا کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه با پایه کارشناس علوم تغذیه و کارشناس تغذیه ورزشی و فیزیولوژی تغذیه می باشد.

دریافت آگهی آزمون گروه پزشک خانواده

دریافت آگهی آزمون گروه بهداشت

دریافت آگهی آزمون گروه پرستاری

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها