استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۵

متقاضیان استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی در صورت داشتن شرایط، می‌توانند به سامانه جذب این دانشگاه به نشانی www.jazb.iau.ir مراجعه و در فراخوان جذب ثبت‌نام کنند و حداکثر تا ۱۰ روز پس از تکمیل ثبت‌نام، مدارک مورد‌نیاز را به دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان مربوط تحویل دهند تا پس از گذراندن فرآیند استخدام براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند. ثبت‌نام فراخوان جدید جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۰ بهمن آغاز شده است و تا ۲۰ اسفند ادامه دارد.

شرایط و ضوابط ثبت نام در فراخوان :

 • رشته تحصیلی متقاضی در دو مقطع آخر تحصیل هم­خوانی داشته باشند.
 • رشته تخصصی و شرایط متقاضی با اعلام نیاز درج شده در سامانه جذب دانشگاه هم­خوان باشند.
  تبصره : همخوانی رشته و گرایش تخصصی متقاضیان درصورتیکه گرایش تخصصی متقاضی مشخص نباشد توسط کارگروه توانایی علمی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • شرط سنی برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد حداکثر ۳۵ سال، دانشجویان دکتری حداکثر ۴۰ سال و برای دارندگان مدرک دکتری تخصصی حداکثر ۴۵ سال می­باشد.
 • کلیه متقاضیان دانشجوی دوره دکتری در هنگام ثبت نام می بایست الزاماً امتحان جامع را با موفقیت سپری نموده باشند.
 • حداقل معدل برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه­ای ۱۶ و دکتری تخصصی ۱۷ می­باشد.
  تبصره : معدل فارغ التحصیلان واحدهای جامع دانشگاه آزاد اسلامی و ۱۵ دانشگاه برتر تولید علم منطبق با بانک اطلاعاتیScopus با ضریب ۱/۰۵ محاسبه می­شود.
 • متقاضیان پس از مراجعه به سامانه جذب و ثبت نام در فراخوان، موظفند ظرف مدت ۱۰ روز پس از ثبت نام جهت تشکیل و تکمیل پرونده به دبیرخانه هیات‌ اجرایی جذب استان مربوط مراجعه نمایند و در صورت عدم مراجعه متقاضی در زمان مشخص شده به دبیرخانه هیات اجرایی جذب، بررسی فرآیند جذب متقاضی از دستور کار خارج می‌شود و متقاضی باید مجدداً در فراخوان‌های بعدی شرکت نماید.
 • استخدام متقاضیان به صورت استانی و با اولویت واحد دانشگاهی مد نظر متقاضی انجام خواهد شد و هیات­های اجرایی جذب استان­ها می­توانند اولویت مد نظر متقاضیان را درصورت عدم نیاز به تخصص متقاضی و اعلام نیاز سایر واحدهای دانشگاهیِ مستقر در آن استان تغییر دهند و نسبت به معرفی ایشان جهت جذب در سایر واحدهای استان اقدام نمایند.
 • برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی متقاضی بورس، صرفاً بورس رایگان “صفر درصد” در نظر گرفته خواهد شد.
 • درصورت عدم درج اطلاعات صحیح توسط متقاضی، هیات­های اجرایی جذب استان­ها مجاز به حذف درخواست متقاضی از سامانه جذب و جلوگیری از ادامه روند بررسی پرونده استخدام متقاضی در هر مرحله از استخدام خواهند بود.
 • در صورت ثبت نام متقاضی با ۲ کد ملی متفاوت در سامانه، هر ۲ در خواست ملغی اعلام و مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. بدیهی است مسئولیت آن بر عهده شخص متقاضی خواهد بود.

سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

مشاهده اعلام نیاز جذب و بورس

ثبت نام در فراخوان

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها