استخدام جهاد دانشگاهی در سال ۹۵ (آخرین اخبار)

استخدام جهاد دانشگاهی

 

 

۷ اسفند ۹۵ – استخدام گروه پژوهشی متالورژی جهاددانشگاهی صنعتی شریف

گروه پژوهشی متالورژی جهاددانشگاهی صنعتی شریف از یک نفر نیروی کارشناسی ارشد (مرد) در رشته مهندسی متالورژی به صورت پاره وقت دعوت به همکاری می نماید.
متقاضیان محترم می توانند رزومه های خود را حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۲/۲۰ به آدرس ایمیل زیر  ارسال نمایند.

آدرس: تهران – خیابان آزادی- ضلع شما غربی دانشگاه شریف- خیابان شهید قاسمی- سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف- گروه پژوهشی متالورژی
آدرس ایمیل: jahadsharif.met@gmail.com

 

۲۴ آبان ۹۵ – استخدام پژوهشکده علوم و فناوری موادغذایی جهاد دانشگاهی

 

پژوهشکده علوم و فناوری موادغذایی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی خود از فارغ التحصیلان با شرایط دکترای تخصصی (phd ) علوم و صنایع غذایی، گرایش تکنولوژی مواد غذایی دعوت به همکاری می نماید.
دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای متقاضیان آقا الزامی است.
متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا ۱۰ روز پس از انتشار اگهی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و خلاصه از سوابق علمی و پژوهشی خود را به آدرس الکترونیکی foodres@jdm.ac.ir و یا به آدرس پستی زیر ارسال نمایند.
آدرس : مشهد، میدان آزادی، پردیس دانشگاه، سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی، طبقه  اول، گروه پژوهشی کیفیت و ایمنی موادغذایی
صندوق پستی: ۱۳۷۶-۹۱۷۷۵
کدپستی: ۹۱۷۷۹۴۹۳۶۷


۸ آبان ۹۵ – لزوم استفاده از ظرفیت حوزه فرهنگی در اقتصاد کشور

خبرگزاری فارس : معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور با اشاره به ظرفیت حوزه فرهنگ گفت: باید از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها در تولید ثروت ملی و اقتصاد کشور استفاده شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سعید پورعلی جمعه‌شب در حاشیه اختتامیه نخستین استارت‌آپ ایرانی « اکسیر» که در باشگاه علمی فرهنگی جهاد دانشگاهی در دانشگاه زنجان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: اجرای این برنامه به عنوان نخستین رویداد تجربی جهاد دانشگاهی زنجان، راضی‌کننده بوده است.
وی با بیان اینکه در این رویداد سعی بر استفاده از تجربه‌های نهادهای مختلف در کشور شده است، اضافه کرد: همه دست‌اندرکاران و شرکت کنندگان در این رویداد از «منتورهای» خوبی در طرح‌ها و مطالعات خود استفاده کردند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور با اشاره به اینکه ظرفیت دولت در جذب فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموختگان محدود است، در این رابطه تصریح کرد: دولت در حال حاضر عزم جدی برای جدا کردن نفت از اقتصاد خود دارد، چرا که اقتصاد نفتی مبتنی بر تحولات بیرون از کشور است.
پورعلی ادامه داد: برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور نیاز به اتکا و اعتماد به سرمایه‌های داخل کشور است و مهم‌ترین سرمایه داخل کشور نیز سرمایه انسانی ایده‌پرداز است.
وی با اشاره به اینکه باید خود باوری و اعتماد در پیدا کردن ایده‌های خلاقانه و مدل‌های کسب و کار که متکی به فن‌آوری نوین است هم از دیگر راه‌های پیشبرد اقتصاد مقاومتی قرار گیرد، ابراز کرد: باید دانشجویان را با برگزاری برنامه‌هایی چون رویداد اکسیر به سوی خود باوری اعتماد و انجام کارگروهی هدایت کرد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور با بیان اینکه نهادهای فرهنگی نباید در عرصه اقتصادی کشور غایب باشند، گفت: نباید اجازه داد حوزه فرهنگ کشور یک حوزه هزینه‌بر و کمک بگیر مستمر تعریف شود.
پورعلی ادامه داد: حوزه فرهنگ با اتکا به صنایع فرهنگی که در کشور ظرفیت‌ها و قابلیت‌های وسیعی دارد و باید در تولید ثروت ملی و اقتصاد کشور ایفای نقش کند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه می‌توان برای صنایع فرهنگی فرهنگی اولویت‌هایی را در نظر گرفت، افزود: در فرهنگ ما ظرفیت‌ها و توانایی‌های بسیاری وجود دارد که می‌تواند برای جهان و افراد گردشگر جذابیت داشته باشد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور با تاکید بر اینکه جوانان مستعدی را در حوزه‌های علوم انسانی تربیت کرده‌ایم، اظهار کرد: می‌توان با اتکا به این جوانان و ایده‌پردازی‌ها در کنار این مهم، رونق بخشی صنایع فرهنگی در کشور را رقم زد.
پورعلی در پایان سخنان خود با بیان اینکه این رویداد می‌تواند در دانشگاه‌های دیگر کشور نیز اجرا شود، اظهار کرد: باید عزمی شکل گرفته و مدیریت و مسؤولیت برگزاری این رویدادها به جهاد دانشگاهی سپرده شود که هم با دانشجویان، با اساتید و هم با کارآفرینان رابطه خوبی دارد.

 


۱۴ شهریور ۹۵ – اشتغال ۷۳ درصد فارغ‌التحصیلان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

خبرگزاری ایسنا : رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با اشاره به شروع ثبت نام دوره‌های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اظهار کرد: ۷۳ درصد فارغ‌التحصیلان موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شاغل هستند.
دکتر عبدالرضا مجدالدین در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با بیش از ۴۰ مرکز در سراسر کشور از قوی‌ترین موسسات آموزش عالی علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است، افزود: از سال ۱۳۷۷تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از مراکزآموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی فارغ‌التحصیل شده‌اند.
رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در مورد رشته‌هایی که در این موسسه ارائه می‌شود، توضیح داد: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در گروه‌های “صنعت”، “مدیریت و خدمات”، “فرهنگ و هنر” و “کشاورزی” با بیش از ۶۲ رشته کاردانی حرفه‌ای و فنی و ۵۹ رشته کارشناسی حرفه ای و مهندسی از جمله  رشته‌های مختلف IT  عمران ، معماری ، تربیت مربی مهدکودک و پیش‌دبستانی ، مراقبت از سالمندان ، مربی قرآن ، امور فرهنگی، روابط عمومی، خبرنگاری، مترجمی زبان، گیاهان دارویی، گیاهان پزشکی، گیاهان گلخانه‌ای و غیره دانشجو پذیرش می‌کند و بطورکلی تمرکز رشته‌هایی که در مراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارائه می‌شود روی مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای و ورورد فارغ‌التحصیلان به بازار کار است.
وی در مورد آمار فارغ‌التحصیلان موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی که وارد بازار کار شده‌اند، گفت: تحقیقات میدانی که در زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان در مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی صورت گرفته نشان می‌دهد که ۷۳ درصد فارغ‌التحصیلان این موسسه شاغل هستند و از این تعداد ۱۸ درصد در مقاطع بالاتر مانند مشغول به تحصیل بوده و پنج درصد آنها در حال گذراندن خدمت نظام وظیفه و سایر افراد در دستگاه ها یا به صورت خویش‌فرما مشغول به کار هستند. همچنین فقط ۱۲ درصد از افراد قبل از اینکه وارد این مراکز شوند شاغل بوده‌اند و سایر آنها پس از تحصیل وارد بازار کار شده‌اند.
رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در مورد ظرفیت پذیرش دانشجو درمراکز این موسسه توضیح داد: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده پذیرش دانشجو در این مراکز در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ ، ۱۰ درصد کاهش یافت. به عبارت دیگر در سال ۹۳ حدود ۲۱ هزار نفر و در سال ۹۴ حدود ۱۹ هزار نفرکه ۱۰ درصد کل پذیرش دانشگاه بود  درمراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی جذب شدند و با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی امسال یک نوبتی شده است، احتمالاً  امسال ۱۰ تا ۱۲ هزار دانشجو در مراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی جذب شوند.
دکتر مجدالدین در ادامه با اشاره به توسعه کیفیت و تجهیز زیرساخت‌های مورد نیاز مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی توضیح داد: از سال ۹۳ ، ۱۲ پروژه عمرانی برای ساخت فضای ملکی با بیش از ۴۵ هزار مترمربع در دست اجرا بود که در سال ۹۳ و ۹۴ ، ۷ پروژه آن به بهره‌برداری رسید و در سال ۹۵ ، ۵ پروژه دیگر از جمله مراکز “تهران۴” ، “سنندج” ، “شهرکرد” ، “گرگان” و “همدان” به بهره‌برداری خواهند رسید. همچنین بودجه عمرانی وتجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی این دانشگاه در سال‌های ۹۳ تا ۹۵، ۵۰ میلیارد تومان بود که ۵۰ درصد آن از محل وام موسسه به مراکز و مابقی از کمک های دفتر مرکزی و واحد ها  هزینه شد.
رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در ادامه در مورد مدرسین واعضای هیات علمی این مراکز نیز اظهار کرد: در حال حاضر حدود سه هزار مدرس به صورت پاره‌وقت و ۳۰۰ نفر از اعضای هیات علمی جهاد دانشگاهی و دانشگاه‌ها به صورت مدرس تمام وقت با مراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همکاری دارند.
دکتر مجدالدین در مورد اقدامات فرهنگی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیز گفت: برگزاری مراسم اعتکاف دانشجویی، اردوهای ایران مرز پرگهر، برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان، برگزاری اردوهای زیارتی عرفه از قم تا جمکران، طرح ضیافت اندیشه همکاران در مشهد مقدس ، خط سرخ شیدایی (گرامی داشت اربعین حسینی) و غیره از جمله اقدامات فرهنگی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است. همچنین مشارکت دانشجویان در کلیه برنامه های فرهنگی مذهبی و مسابقات دانشجویی دانشگاه که از طریق مراکز و واحد های استانی دانشگاه جامع برگزار می‌شود  .
وی در پایان با اشاره به رتبه‌بندی مراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیز گفت: هر سال مراکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی براساس شاخص‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مدیریتی  ارزیابی و ۱۰ مرکز برتر معرفی می‌شوند. همچنین مراکزی که در رتبه‌های پایین‌تر قرار گرفته شناسایی شده و برای ارتقای سطح کیفیت آنها تلاش می‌شود.


 

۲۹ تیر ۹۵ – استخدام سازمان جهاد دانشگاهی در آذربایجان شرقی

استخدام سازمان جهاد دانشگاهی در آذربایجان شرقی در تخصص های ذیل دعوت به همکاری می نماید

  • فوق لیسانس مدیریت صنعتی (مقطع لیسانس مهندسی برق)
  • فوق لیسانس برق گرایش برق
  • فوق لیسانس ژنتیک انسانی (مقطع کارشناسی علوم آزمایشگاهی)
  • فوق لیسانس ایمنولوژی بالینی (مقطع کارشناسی علوم آزمایشگاهی)

لازم به ذکر است متقاصیان باید در خواست همکاری و رزمه خود را تا تاریخ ۳۰ تیر ماه به آدرس زیر ارسال نمایند

 


۱۰ تیر ۹۵ – جذب هیئت علمی در جهاد دانشگاهی هرمزگان

جهاد دانشگاهی هرمزگان جهت تکمیل کادر علمی خود به صورت امریه و هیئت علمی اقدام به پذیرش محققان و متخصصان در رشته های مدیریت و مهندس صنایع در مقاطع ارشد و دکترا می نماید.
لذا علاقمندان نسبت به ارسال رزومه علمی خود به آدرس پست الکترونیکی زیر اقدام نمایند

آدرس ایمیل: research.jdhor@gmail.com

 

۲۲ خرداد ۹۵ – استخدام مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین ازمیان افراد با سابقه حداقل ۳ سال چرخکاری صنعتی ، با شرایط شغلی مناسب استخدام می کند.متقاضیان واجد شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم حداکثر تا تاریخ ۲۷ / ۳ / ۹۵ به آدرس : خ نوروزیان ، بلوار پرستار ف روبروی سازمان زندان ها ، مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مراجعه نموده یا با شماره تماس ۲ – ۳۳۶۶۰۶۶۰ تماس حاصل نمایند .

 

۱۸ خرداد ۹۵ – استخدام جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت

جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت  جهت انجام پروژه های خود از یک نفر آقا با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید

تخصص مورد نیاز مدرک تعداد نفرات (مرد)
توانایی نقشه خوانی و ویرانگ تابلوهای برق و ابزاردقیق و توانایی عمومی کار با تجهیزات جوشکاری و برشکاری فوق دیپلم ۱

فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر دولتی و ساکن استان تهران در الویت جذب هستند

علاقمندان تقاضای خود را به همراه با سوابق شغلی مرتبط حداکثر از تاریخ درج آگهی به مدت ۱۰ روز به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایندا

آدرس ایمیل:edari@jdevs.com

 

۵ خرداد ۹۵ – ۵ شرکت دانش‌بنیان توسط جهاد دانشگاهی لرستان راه‌اندازی می‌شود 

خبرگزاری مهر: خرم آباد – رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از راه اندازی پنج شرکت دانش بنیان توسط این نهاد در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، علی نادر دهقان صبح چهارشنبه در چهل و دومین گردهمایی معاونین آموزشی جهاد دانشگاهی در سالن اجتماعات استانداری لرستان اظار داشت: برنامه های ویژه ای برای تقویت زبرساختهای پژوهش و فناوری در جهاد دانشگاهی و استان لرستان در دست اجراست که در این زمینه با تلاشهای صورت گرفته ۳۸ شرکت دانش بنیان و هسته فناور در مرکز رشد جهاددانشگاهی فعالیت دارند.
وی افزود: بر این اساس تا پایان خرداد ماه سال ۹۶ نیز ۵ شرکت دانش بنیان دیگر از طریق جهاد دانشگاهی به استان تحویل داده می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان ادامه داد: ایجاد اولین فن بازار منطقه ای وابسته به جهاد دانشگاهی نیز از مهمترین اقداماتی بوده که در کنار توسعه کمی و عمرانی در جهاد دانشگاهی در دستور کار بوده است.
دهقان ادامه داد: در زمینه ظرفیت های استان از جمله سنگ برای کاهش مشکلاتی از قبیل رفع خام فروشی نیز کارگاه های تراش سنگ و … ایجاد شده و مرکز بهینه سازی مصرف انرژی نیز در جهاد دانشگاهی راه اندازی شده است.
وی به همکاری ها و اقدامات مشترک صورت گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای راه اندازی مرکز درمان ناباروی و رویان در استان اشاره کرد و افزود: از آنجا که لرستان جز ۵ استانی است که وزارت بهداشت باید در این حوزه با آن همکاری و کمک داشته باشد، مجوزهای لازم برای ایجاد مرکز درمانی و پژوهشی ناباروری و رویان در استان کسب شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خاطر نشان کرد: مجتمع علمی و تحقیقاتی گیاهان دارویی، مرکز آموزشی کوهدشت، تکمیل ساختمان ستادی جهاد دانشگاهی، برگزاری همایش تشکل های زیست محیطی و ایجاد مرکز درمان ناباروری و رویان از مهمترین برنامه هایی است که باید سال جاری توسط جهاد دانشگاهی اجرایی شود.
دهقان در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت تبدیل پژوهش به ثروت در دانشگاه ها، موسسات و … اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی و هدف گذاری های انجام شده ۳۳ درصد بودجه پژوهش و فناوری اختصاص یافته است.
وی به فعالیتهای عمرانی صورت گرفته در جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: در ۳۰ ماه گذشته روزانه ۲ متر مربع به فضای جهاد اضافه شده و در حال حاضر نیز هزار و ۸۰۰ متر مربع فضای آموزشی ایجاد شده و در حال تحویل است.
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: اگر همکاری های لازم برای اختصاص زمین و ایجاد مجتمع تحقیقات و فناوری نیز صورت بگیرد ، روزانه ۱۵ متر فضای فیزیکی توسط جهاد دانشگاهی تحویل داده می شود.


 

۲۵ اردیبهشت ۹۵ – استخدام سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی

 

سازمان جهاد دانشگاهی واحد استان آذربایجان شرقی  جهت تکمیل کادر خود استخدام می نماید:

  •     متخصص پزشکی اجتماعی: امکان جذب نیرو بصورت طرح نیروی انسانی مقدور می باشد.
  •     متخصص طب کار: امکان جذب نیرو بصورت طرح نیروی انسانی مقدور می باشد.
  •     کارشناس پرستاری: افراد دارای سابقه فعالیت در IVF در اولویت خواهند بود
  •     کارشناس ماماییارسال رزومه و درخواست همکاری تا تاریخ ۹۵/۲/۳۱ به یکی از آدرس های ذیل:
آدرس: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، جهاد دانشگاهی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها