crm didar

استخدام جمعیت هلال احمر ۹۷ (اخبار جدید)

استخدام هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۷

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر اینجا کلیک کنید

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

 خبر ۱۶ مهر ۹۷ – اختصاص استخدامی‌های هلال‌احمر لرستان به حوزه جوانان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: بخشی از استخدامی‌های جمعیت هلال‌احمر را به حوزه جوانان و افرادی که در این حوزه به فعالیت‌های بشردوستانه می‌پردازند اختصاص می‌دهیم.
به گزارش خبرنگار مهر، صارم رضایی روز دوشنبه در جلسه هم اندیشی شورای استانی جوانان و دانشجویی و در جمع دبیران کانونهای طلاب و مسولان امور جوانان شعب اظهار کرد: حوزه جوانان لرستان طی دو سال گذشته توانسته است اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی را در سطح استان انجام دهد.
وی افزود: هم اکنون جوانان ما در استان توانستند از سایر حوزه ها پیشی بگیرند و اقدامات مهم و اثربخشی را از خود به جای بگذارند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به اینکه رضایتمندی کامل از عملکرد حوزه معاونت جوانان استان وجود دارد، بیان کرد: عملکرد شما جوانان باعث شده است که جمعیت هلال احمر استان در بسیاری از حوزه ها و شاخص ها در جایگاه بسیار مطلوبی قرار بگیرد که این زحمات شما بر کسی پوشیده نیست.
رضایی افزود: باید در ادامه کار به دنبال رقابت بین کانون ها و ایجاد رفاقت در آنها باشیم تا با این کار بتوانیم اهداف خودمان را تقویت کنیم.
وی تصریح کرد: در بحث تجهیز کانون های دانشجویی و حتی جوانان باید اهتمام بیشتری داشته باشیم اما متاسفانه تنگناهای مالی کار ما را با اختلال روبرو کرده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: آنچه را که در چارچوب برنامه های جمعیت هلال احمر وجود دارد می توانیم روی آن برنامه ریزی کنیم و با بهترین شکل به اجرا در بیاوریم.
ضایی تصریح کرد: در جلسات متعددی که در تهران داشته‌ایم همواره به دنبال انتقال دغدغه های جوانان هستیم و از این رو تلاش داریم بتوانیم بخشی از استخدامی های جمعیت هلال احمر را به حوزه جوانان و افرادی که در این حوزه به فعالیت های بشردوستانه می پردازند اختصاص دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر


زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر

 روابط عمومی جمعیت هلال احمر درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی این نهاد مردمی که در سال گذشته برگزار شد، توضیح داد.
بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، براساس آمار موجود نتایج قبول شدگان در تمامی کد رشته‌ها (بجز در برخی کد رشته‌های امداد و نجات بدلیل حضور نجاتگران قبول شده در طرح‌های زمستانی و نوروزی و تعویق زمان آزمون عملی) مشخص شده است و بعد از پایان مصاحبه‌های باقیمانده اعلام خواهد شد.
آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر سال گذشته در حالی برگزار شد که طبق آمار ۱۱ هزار نفر داوطلب شرکت در این آزمون بودند که از این تعداد براساس بررسی مدارک و پرونده‌های افراد ثبت نام کرده، ۵ هزار و ۲۰۰ نفر حائز شرایط شرکت در آزمون شناخته شدند.
بنابراین گزارش، با وجود غیبت یک هزار نفر، ۴ هزار و ۲۰۰ نفر  شرکت در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر حضور یافتند که از این تعداد یک هزار و ۳۰۰ نفر با امتیازات و نمرات بالاتر به مرحله دوم راه یافتند.


خبر ۱۶ بهمن ۹۵: جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر با برگزاری مصاحبه توانمندی‌های علمی و عملی پذیرفته شدگان در مرحله اول، از هفته آینده آغاز می‌شود.
به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، حسن ابوالقاسم گرجی – معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با صدور بخشنامه ای، از نهایی شدن لیست افراد حائز شرایط عمومی و اختصاصی مرحله اول آزمون استخدامی هلال احمر خبر داد.
ابوالقاسم گرجی با اشاره به نهایی شدن لیست افراد حائز شرایط عمومی و اختصاصی مرحله اول آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر براساس بررسی‌های انجام شده در استان و تایید مدیرعامل هلال احمر هر استان، اظهار کرد: در مرحله دوم و با انجام آزمون علمی و عملی، توانایی‌های پذیرفته شدگان مورد محاسبه، سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرد تا پس از تعیین امتیاز این مرحله و تجمیع آن با نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی، نفرات اول در مرحله نهایی در هر شغل-محل با لحاظ سهمیه ایثارگران به هسته مرکزی گزینش معرفی شوند.
وی با تاکید بر اینکه عدم حضور داوطلب در این مرحله به منزله غیبت و انصراف از آزمون تلقی شده و حقی برای اعتراضات بعدی متقاضیان در این خصوص وجود ندارد، افزود: پیش بینی‌های لازم جهت وقوع حوادث احتمالی برای داوطلبان در این مرحله صورت گرفته و در بخشنامه درج شده است.
متن بخشنامه مرحله مصاحبه و آزمون توانمندی‌های علمی و عملی که شامل جدول زمانبندی برگزاری مصاحبه، آدرس محل های برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی، می شود را ببینید.


خبر ۱۱ آبان ۹۵:اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام هلال احمر در ۴ استان باقیمانده

خبر ۹ آبان ۹۵: اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی جمعیت در ۲۷ استان اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی جمعیت در ۲۷ استان

 


اعلام نتایج آزمون استخدامی هلال احمر ۲۰ استان تا آخر هفته

نسیم آنلاین: معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از اعلام نتایج آزمون استخدامی این نهاد در برخی استان ها تا آخر هفته خبر داد.

لینک ادامه خبر


خبر ۲۸ شهریور ۹۵: اخذ تعهد ۱۰ ساله از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی هلال احمر (منبع: نسیم آنلاین)

معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال‌احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین» با اعلام شرایطی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی هلال احمر از اخذ تعهد ۱۰ ساله ازآنها برای خدمت در این جمعیت خبر داد.

ابوالقاسم گرجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور ۲۵ الی ۳۰ روز پس از برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر نتایج این آزمون اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس طی ۱۰ روز آینده نتایج آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر به‌طور رسمی اعلام خواهد شد و ما سعی کرده‌ایم ۳ برابر ظرفیت‌های موجود افراد را به واحدهای قبول‌شده معرفی نماییم.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال‌احمر افزود: توانایی‌های جسمانی و آموزشی یکی از مؤلفه‌های اصلی برای قبولی نهایی در آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر است به این معنا که امکان دارد، فردی در آزمون سنجش قبول‌شده باشد اما نتواند حدنصاب نمره لازم در آزمون‌های جسمانی را برای خدمت در حوزه امداد و نجات کسب نماید.

گرجی در پایان با اشاره به اخذ تعهد ۱۰ساله از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر در خاتمه خاطرنشان کرد: از مستخدمین جدید هلال‌احمر برای خدمت در منطقه پذیرفته‌شده تعهد ۱۰ساله اخذ می‌شود و این افراد برای مدت ۱۰ سال حق نقل‌وانتقال به مناطق دیگر را نخواهند داشت.


خبر ۳۰ مرداد ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی هلال‌احمر در شهریورماه

خبرگزاری ایسنا: آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر ساعت ۹ صبح امروز با شرکت ۵ هزار داوطلب واجد شرایط در ۹ منطقه در سراسر کشور و با نظارت یک نماینده از سازمان سنجش، ۲ نماینده از حراست و ستاد هلال‌احمر به همراه مدیرعامل و نماینده حراست استان‌ها برگزار شد.
به گزارش ایسنا، دکتر حسن ابوالقاسم گرجی، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر در حاشیه بازدید از یکی از حوزه‌های امتحانی این آزمون در دانشگاه امیرکبیر با اعلام اینکه آزمون استخدامی هلال‌احمر در کمال صحت و سلامت در ۹ منطقه کشوری برگزار شده است، گفت: نتایج نهایی آزمون در شهریور ماه  اعلام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه آزمون استخدامی هلال‌احمر ساعت ۹ صبح امروز آغاز شده و در ساعت ۱۲:۳۰ به پایان رسیده است، افزود: پس از بررسی نتایج، با توجه به نوع رشته، ۲ تا ۳ برابر ظرفیت از میان برگزیدگان پذیرش می‌شوند تا در آزمون عملی و مصاحبه شرکت کنند و در نهایت ۷۵۰ داوطلب از میان واجدین شرایط و کسانی که مصاحبه و آزمون عملی را گذرانده‌اند، انتخاب خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،آزمون استخدامی هلال‌احمر در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، کرمان، فارس، کرمانشاه، خوزستان و مازندران به صورت سراسری برگزار شده و بر این اساس داوطلبان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی در حوزه‌های آزمون استان آذربایجان شرقی، داوطلبان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد در حوزه‌های آزمون استان اصفهان، داوطلبان تهران، سمنان،البرز، قزوین،مرکزی، زنجان و قم در حوزه‌های آزمون استان تهران، داوطلبان خراسانات رضوی، شمالی و جنوبی در حوزه‌های آزمون خراسان رضوی، داوطلبان  سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در حوزه‌های آزمون کرمان، داوطلبان  فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های آزمون استان فارس، داوطلبان کرمانشاه، ایلام، کردستان، همدان در حوزه‌های آزمون استان کرمانشاه، داوطلبان خوزستان و لرستان در حوزه‌های آزمون استان خوزستان و داوطلبان مازندران، گلستان و گیلان نیز در حوزه‌های آزمون استان مازندران در این آزمون استخدامی شرکت کرده‌اند.


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر سال ۱۳۹۵
ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در سال ۱۳۹۵ ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می­دارد:

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


برای دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آرشیو استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک نمایید

دیدگاه ها (۴۵۶)

 1. ستاره می‌گه:

  سلام پس کی این ده روز دیگه میرسه ونتایج رو اعلام میکنید ؟به حساب ما که۶۳روزداره از ازمون میگذره،به حساب شماچطور؟؟؟؟؟؟؟

 2. ستاره می‌گه:

  سلام پس کی این ده روز دیگه میرسه ونتایج ازمون رو اعلام میکنید؟به حساب ماکه۶۳روز داره از ازمون میگذره.به حساب شما چطور؟؟؟؟؟؟؟

 3. Faezeh می‌گه:

  ممنون میشم اگ جواب بدین

 4. Faezeh می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید استخدام برای خانم هایی ک سناشون پایینه هم هست مثلا۷۸؟همسرم هم کارمنده حلال احمره همدان

 5. مهر می‌گه:

  سلام
  با عرض سلام و تاسف فراوان چرا با وجود اینکه شرایط رشته و نجاتگری گذاشته بودن اما به راحتی افرادی که حتی مدرک مقدماتی هم نداشتن تایید شدن و در آزمون شرکت کردن خدا به ماها رحم کنه بعد ۱۲ سال همکاری اینطور جوابمونو میدین.

 6. شاهین می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید ، عرضی داشتم خدمتتان ، چرا بعد از اینکه و قت ثبت نام جهت استخدام میگذرد و یا چند روز مانده به اتمام آن خبرها را برای ما می فرستید ، علت این سیاست شما چیست؟ چرا محض اعلام و صدور اطلاعیه آن را برای ما نمی فرستید؟ با تشکر

 7. آتوسا مهربان می‌گه:

  خیلی مطلب خوبی بود ممنونم

 8. امدادگر می‌گه:

  باسلام لطفاً از فعالان امدادگران هم استخدام شود. کسانی که شرایط استخدام ندارند اما فعال و چندین سال است که در هلال احمر فعالیت میکنند.

 9. Seyed hashem می‌گه:

  سلام خوب هستید من فوق دیپلم تربیت بدنی دارم وهیج سابقه ای درهلال احمرندارم فرزندجانبازهستم آیامیتونم ثبت نام کنم؟

 10. مجتبی می‌گه:

  سلام ببخشید منابع این ازمون ها چ کتاب هایی هستن؟

 11. حمید می‌گه:

  سلام به نظر فعلا هیچ کار دولتی وجود نداره

 12. مسعود فدایی می‌گه:

  با سلام اینجانب مسعود فدایی کارمند باز نشسته هلال احمر آزاده و جانباز۲۵% بعد از بازنشستگی با توجه به قانون حمایت از آزادگان وجانبازان طبق ماده ۴۸ دوبارنامه از بنیاد شهید گرفتم ودرخواست جایگزینی فرزندم راداشتم اما هردوبار گفته شد که باید طی آزمون این کار را انجام شود حال که آزمون برگزار میشود دختران در آن شرکت داده نمیشوند پس این قانون برای چیست لطفا مسوولین پاسخ دهند

 13. مسعود فدایی می‌گه:

  با سلام اینجانب مسعود فدایی کارمند باز نشسته هلال احمر آزاده جانباز ۲۵% بعد از بازنشستگی با توجه به قانون حمایت از آزادگان وجانبازان طبق ماده ۴۸ دوبارنامه از بنیاد شهید گرفتم ودرخواست جایگزینی فرزندم راداشتم اما هردوبار گفته شد که باید طی آزمون این کار انجام شود حال که آزمون برگزار میشود دختران در آن شرکت داده نمیشوند پس این قانون برای چیست لطفا مسوولین پاسخ دهند

 14. Ghasedak می‌گه:

  سلام به همه همراهان سایت استخدام
  درباره این استخدامی هلال احمر براتون توضیح بدم
  شماهایی که هیچ وقت تو هلال احمر نبودید و دارید از بی عدالتی رشته ها میگید اگر جای ماها که بالای ۱۲ سال سابقه فعالیت رایگان تو هلال احمر داریم و رشته هامون رو اعلام نیاز نکرده چی می گفتید؟
  هلال احمر یه ارگانیه که به تخصص خیلی نیاز داره
  پس لطفا اگر میخوایید یه زمانی تو آزمون استخدامی شرکت کنید اول برید هلال احمر دوره و تخصص ببینید بعد بیایید درباره استخدام شدن صحبت کنید.
  این نکته رو هم عرض کنم که فعالیت داشتن در هلال احمر و عضو شدن برای همه سنین هست
  پس از همین فردا که شنبه ست اقدام کنید

 15. رضا می‌گه:

  من دیپلم دارم فرزند جانباز هستم . میتونم ثبت نام کنم

 16. EHSAN می‌گه:

  واقعا مسخره هست.بقیه مردم پس چی ؟

 17. حامد می‌گه:

  سلام خواهشا دقت کنید به متن استخدامشون.
  نوشته به اطلاع کلیه داوطلبان فعال.امدادگران.فرزندان بازنشسته.
  خواهشا هزینه پرداخت نکنید.
  اینا همش الکیه

 18. محمود می‌گه:

  من لیسانس مددکاری دارم و مربی رزمی هستم و خدمتم رفتم و سرباز نمونه ارتش شدم و بیست و شش سالمه میتونم استخدام بشم

 19. الهام محمودی می‌گه:

  با سلام وخسته مباشید خانم ها هم میتوانند در این آزمون شرکت کنند ممنون از راهنمایی شما

 20. رضا می‌گه:

  سلام
  من ۳۱ سال دارم با مدرک کارشناسی و۵ سال سابقه کار ،سابقه کار من درحلال احمرنیست میتونم ثبت نام کنم.

 21. رضا می‌گه:

  سلام
  من ۳۱ سال دارم۵ سابقه کار دارم اما درحلال احمر فعالیت نداشتم میتونم ثبت نام کنم.

 22. بیکار می‌گه:

  من با کلی امید کد رهگیری گرفتم بعد فهمیدم زیر شاخه رشته منو نمی خواد، از لحاظ مالی هم خیلی تحت فشارم، کی کد منو می خواد؟

 23. بیکار می‌گه:

  یعنی چی که استان مرکزی فقط مرد میگیره؟ پس کی دست از این کاراشون بر میدارن؟

 24. رضا می‌گه:

  سلام. چرا همه رشته های مدیریت هست غیر از مدیریت صنعتی? فقط این یه دونه اضافه بود.

 25. رضا می‌گه:

  سلام رشته مدیریت صنعتی جز رشته های استخدام میباشد یا نه?

 26. یاسی می‌گه:

  سلام ببخشید من مدرک کمک پرستاری دارم نمیتونم شرکت کنم توی استخدامی چرا اخه؟

 27. رها می‌گه:

  سلام دوستان این استخدامی مختص داوطلبان هلال احمره یعنی هم باید هلال احمری باشید و هم رشتتونو بخواد متاسفانه رشته ی منو نمیخواد جالب اینجاست زیر شاخه ی شغلی آی تی مهندس فناوری اطلاعات نمیخوان واقعا جای تاسف داره

 28. سارا_ می‌گه:

  سلام دوستان من هر کار می کنم نمی تونم کارت بخرم شما هم اینطورید؟چکار کنم؟!

 29. محمدکریم می‌گه:

  سلام من بمدت ۶ساله که در پایگاه هلال احمر بعنوان راننده فعالیت میکنم وشرایط استخدامی را ندارم زن و سه فرزند دارم مدرک دیپلم دارم .امثال من که تو سازمان زحمت کشیدن و واجد شرایط استخدامی جمعیت نیستن تکلیفشون چیه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها