استخدام جمعیت هلال احمر ۹۳

خبر ۱۵ اسفند ۹۲ – تدوین آیین نامه جذب و نگهداشت نیروی انسانی در هلال احمر
توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
ایلنا: معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به تدوین آئین‌نامه و دستورالعمل‌های جذب و نگهداشت سرمایه‌های انسانی، گفت: آئین‌نامه اداری و استخدامی جمعیت هلال‌احمر به منظور جذب و نگهداشت نیروهای انسانی در دست تدوین است.
به گزارش ایلنا، “محمد کاخکی” در همایش معاونین توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر افزود: توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه مهارت و دانشی که در نیروهای انسانی وجود دارد، بسیاری از مواقع مورد غفلت قرار می‌گیرد، افزود: ما معمولا کمتر از این سرمایه‌ها استفاده می‌کنیم در حالی که همین سرمایه‌ها در صورت استفاده صحیح، تبدیل به سرمایه ملموس خواهند شد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین با بیان اینکه یکی از اصلیترین ماموریت‌ها احصا و شناسایی منابع و دارایی‌های جمعیت است، اظهار کرد: برای ماموریتهای ما در حوزه پشتیبانی رویکردهایی مدنظر است که آینده‌نگری یکی از آن‌ها است.
کاخکی برنامه‌محوری در ماموریت‌ها را از دیگر رویکرد‌ها عنوان داشت و اظهار کرد: کیفیت‌گرایی و پرهیز از توسعه کمی فعالیت‌ها از دیگر مواردی است که باید به آن‌ها توجه کرد؛ چراکه اگر فقط به توسعه کمی در این بخش توجه کنیم، خسارات بسیاری متوجه ما خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سلامت و انضباط مالی از دیگر رویکردهای معاونت پشتیبانی است که باید مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: به علاوه باید حل مسائل و مشکلات را ارتقا داد؛ ما به شکل روزمره در حوزه‌های مختلف با مسائل و مشکلات بسیاری رو‌برو هستیم و ارتقای این مهم کمک بزرگی به ما خواهد کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تسهیل‌گری از دیگر مواردی است که از وظایف اصلی ما محسوب می‌شود و از سوی دیگر شفافیت و پاسخگویی هم در جایگاه خود اهمیت بسیاری دارد. اگر در فضای تاریک و ابهام خدمات خود را ارائه دهیم چندان که باید موثر نخواهد بود چراکه ماهیت فعالیتهای مرتبط با امور مادی این است که همواره ظن و گمان را به همراه خود دارد و لذا با شفافیت و پاسخگویی باید قبل از اینکه در معرض سوءظن قرار گیریم پیشگیری کرده و پاسخگو باشیم.
وی تاکید کرد: در این زمینه تقویت و توسعه رفاه ضابطه‌مند و سیستمی کردن خدمات با مشارکت همه پرسنل و شناسایی و پاسخگویی به نیاز‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

دیدگاه ها (۳۵۷)

 1. یه کارمند هلال احمرمی‌گه:

  سلام به همه اونایی که میگن هلال احمر بیگاری میگیره خانم یا آقای محترم، هلال احمر یک موسسه عام المنفعه است هرکسی به عنوان داوطلب وارد میشه این راه رو انتخاب کرده و بهش معتقده وبه خاطر خدا اومده داوطلبانه فعالیت کنه لطفا خودتون روبه این افراد نچسبونید میتونید با کمال احترام همکاری نکنید.کمک به همنوع سعادت میخاد شاید شما ……..

 2. قدرتمی‌گه:

  ای کاش می شد برای شهرستان سیروان
  یه کم امکانات وماشین ست نجات میفرستادن واز افرادی که مدرک تحصیلی زیر دیپلم دارن ازمون تخصصی جاده میگرفتن و جذب ان پایگاه می شدن ای که شما از ریس و مسیولین هستین این ندا دوطلبین شهرستان سیروان از استان ایلام است

 3. علی قلینزادمی‌گه:

  سلام من دانشوی رشته مهندسی برق قدرت هستم
  میخوام برای تعطیلات عید تو طرح داوطلبی شرکت کنم. ایا امکانش هست؟

 4. سعیدهمی‌گه:

  با سلام من ارشد جغرافیام . اگه تو هلال احمر کار کنم امکان استخدام هست یکی از دوستامان با همین رشته استاد شده تو هلال احمر می خواستم ببینم چه جوری بوده ؟

 5. زهرامی‌گه:

  من دوست دارم تو هلال احمر کار بگیرم ومشغول شم راهی نداره؟رشته ی تحصیلی من مشاوره از دانشگاه الزهراست

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی