استخدام بیش از ۱۲ هزار نفر در ادارات کهکیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اشتغال ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر با هدف کاهش نرخ بیکاری و افزایش تولید در سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، قوام نوذری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان در یاسوج اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی استان برای سفر دور سوم رئیس جمهور و هیئت دولت به استان در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و تحقق مصوبات دور دوم تلاش و پیگیری لازم را داشته باشند.
وی بیان داشت: در مسکن مهر مدیران دستگاه‌های اجرایی در همه بخش‌ها موظفند متولیان امر را حمایت کنند و هر مقدار زمین دولتی دارند در اختیار مسکن مهر قرار دهند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مساله نظارت بر همه فعالیت‌ها، مبادله موافقتنامه‌ها، مناقصات و توجه به قوانین و دستورالعمل‌ها تاکید کرد و عنوان داشت: در مطابقت پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها و طرح‌ها، کنترل و نظارت کمی و کیفی آنها توجه شود.
نوذری با تاکید به دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌ریزی‌ها برای تقویت و توسعه مسایل اقتصادی در ارتباطات برون مرزی با کشورهای همسایه ادامه داد: بخش خصوصی و دولتی با همکاری هم در برنامه‌ریزی‌های محلی، منطقه‌ای و برون مرزی با دعوت از سفرا و مذاکره با کشورهای همسایه به تحکیم روابط و رونق فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری بیش از گذشته تلاش کنند.
وی به استقبال خوب گردشگران و مسافران نوروزی به استان اشاره و خاطرنشان کرد: ۳ میلیون و ۲۳۹ هزار و ۲۲۹ نفر مسافر و گردشگر در ایام تعطیلات نوروز امسال وارد استان شدند که از این تعداد یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۱۱۳نفر اقامت داشتند که نسبت به سال گذشته ۹۷ درصد رشد داشته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها