crm didar

استخدام برنامه نویس در شرکت رایانمهر

شرکت رایانمهر یکی از شرکت های موفق و شناخته شده در کسب و کارهای تحت وب است. رایانمهر موفقیت خود را مدیون تلاش خانواده ای است که صمیمانه به همدیگر کمک می کنند تا راه پیشرفت را طی کنند. از این رو تک تک رایانمهری ها به رایانمهری بودن خود می بالند و از این که در پیشرفت تیم سهیم بوده اند خوشحالند.

اگر شما هم به کار در رایانمهر علاقه مندید و توانایی ها و تخصص های مورد نیاز ما را دارید با ما تماس بگیرید:

 


عناوین شغلی مورد نیاز:

برنامه نویس حرفه ای UI وب

هدف از این موقعیت کاری پیاده سازی  بخش های مرتبط با واسط کاربری برای نرم افزارهای تحت وب شرکت رایانمهر است. شخص مورد نظر عضوی از تیم تولید نرم افزار ما خواهد بود و پس از تحلیل نیازمندی ها و طراحی بخش های مورد نظر در کنار اعضای دیگر تیم، واسط های کاربری روان، ساده و در عین حال پیشرفته را طراحی و با استفاده از تکنولوژیهای جدید وب پیاده سازی خواهد نمود.
همچنین کد مورد نظر برای UI را در سمت سرور با استفاده از تکنولوژیهای ASP.NET WebForms و ASP.NET MVC و در سمت کلاینت با استفاده ازJavaScript  خواهد نوشت.

شرح کامل شغل و تخصص های مورد نیاز را در سایت رایانمهر ببینید

 

مهندس توسعه و نگهداری نرم افزارهای تحت وب

عضو جدید با همکاری دیگر اعضای تیم، نیازهای داخلی شرکت برای توسعه نرم افزارهای تحت وب را برطرف می سازد. این نیازها در دو دسته قرار می گیرد:

 

  • توسعه بخش UI سیستم فروش شارژ رایانمهر که مجموعه بزرگی از نرم افزارهاست و به طور پیوسته در حال رشد و ارتقا می باشد. این سیستم با تکنولوژی های ASP.NET Web Forms و ASP.NET MVC پیاده سازی شده.
  • تغییر و توسعه نرم افزارهای جانبی مورد استفاده مانند WordPress, WHMCS, phpbb و … که عمدتاً به زبان PHP نوشته شده است.


شرح کامل شغل و تخصص های مورد نیاز را در سایت رایانمهر ببینید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها