crm didar

استخدام استانداری کردستان سال ۹۷ (خبر جدید)

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۱۶ مرداد ۹۷ – پرداخت ۸۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در کردستان 

در نشست خبری با اصحابه رسانه استان مطرح شد که از ابتدای سال گذشته تا پایان تیرماه جاری امسال، هشت هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در بخش‌های مختلف در کردستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، نشست خبری مدیر شعب بانک کشاورزی استان کردستان پیش‌از ظهر امروز به‌مناسبت روز خبرنگار در حضور اصحاب رسانه کردستان در این شهر برگزار شد.
حسن فهیمی در این نشست با تبریک روز خبرنگار به این قشر زحمت‌کش اظهار داشت: امیدواریم با تعامل سازنده و ارتباط سازنده با خبرنگاران نواقص و کاستی‌ها خودمان را برطرف کنیم و با نیروی بیشتر در راستای خدمتگزاری به مردم و کشاورزان کردستان گام برداریم.
وی گفت: نخستین شعبه بانک کشاورزی در سال ۱۳۱۹ فعالیت خود را در استان کردستان آغاز کرد و همواره خدمتگزاری به مردم، به‌ویژه روستاییان و کشاورزان و ارتقای سطح زندگی و رفاه آنان مدنظر است.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان کردستان تصریح کرد: از ابتدای سال گذشته تا پایان تیرماه جاری امسال، هشت هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب ۴۶ هزار و ۶۱۳ فقره به متقاضیان پرداخت شده که شش هزار و ۸۳۷ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی، دو هزار و ۳۸ میلیارد ریال مربوط به بخش بازرگانی و خدمات و ۱۰۲ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و معدن بوده است.
وی اضافه کرد: از کل مبلغ تسهیلات پرداخت شده به بخش کشاورزی، یکهزار و ۷۰۳ میلیارد ریال در قالب ۱۴ هزار و ۹۰۴ فقره به کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی، دو هزار و ۱۰۳ میلیارد ریال در قالب پنج هزار و ۷۳۴ فقره پرورش دام، طیور و آبزیان، ۱۷۱ میلیارد ریال در قالب یکهزار و ۸۱ فقره به طرح‌های آبیاری و آبخیزداری، ۲۸۲ میلیارد ریال در قالب یکهزار و ۴۳ فقره به باغداری، ۶۵۹ میلیارد ریال در قالب یکهزار و ۲۸۵ فقره به خرید و توسعه ماشین‌آلات کشاورزی، ۱۴۳ میلیارد ریال در قالب ۹۵۲ فقره تسهیلات ازدواج، دو میلیارد ریال در قالب ۱۰۰ فقره برای تامین هزینه‌های درمان و احتیاجات ضروری پرداخت شده است.
فهیمی افزود: همچنین یک‌هزار و ۱۱۷ فقره تسهیلات به میزان ۵۵۷ میلیارد ریال از محل صندوق ملی پرداخت شده است.
وی از اجرای طرح تامین مالی خرد با رویکرد بانکداری پیوندی با هدف افزایش درآمد روستاییان در استان خبر داد و اظهار کرد: تاکنون ۳۵۹ میلیارد ریال به ۸۱۸ گروه پرداخت و از این طریق برای ۱۴ هزار و ۱۰۳ نفر کردستانی شغل ایجاد شده که اکثر این افراد زنان روستایی، سرپرست خانوار، خود سرپرست و یا بدسرپرست بوده‌اند.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان کردستان گفت: همچنین باهدف توسعه اشتغال‌زایی، ۶۹ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۶۰ فقره و ۶۹۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در قالب ۵۱۴ فقره در کردستان پرداخت شده است.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود از پرداخت دو هزار و ۱۱۹ میلیارد ریال از مطالبات گندم‌کاران استان خبر داد و اضافه کرد: از ابتدای سال گذشته تاکنون نیز ۵۲ هزار و ۲۶۴ فقره بیمه‌نامه صادر و ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت پرداخت شده است.
فهیمی در پایان سخنان خود با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اقتصاد مقاومتی افزود: تجهیز ساختمان مدیریت بانک کشاورزی به سیستم تولید برق خورشیدی فتوولتائیک، تجهیز سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی به سامانه کنترل هوشمند، استفاده از چراغ‌های LED، ساخت و نصب پارکینگ سبک سقف با سازه فلزی سبک و پوشش سقف یو پی وی سی و تعویض کلیه پنجره‌ها به پنجره آلومینیوم دوجداره از جمله کارهای انجام شده با هدف جلوگیری از هزینه‌های اضافی است.
گفتنی است؛ در پایان تور رسانه‌ای بازدید خبرنگاران از طرح بفرین کردستان، طرح شرکت تعاونی ۴۵۲ مائده دهگلان و طرح شرکت تعاونی دام دشت‌ گل کردستان برگزار شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


خبر ۶ تیر ۹۷ – فرصت ایجاد اشتغال طرح پایدار روستایی نباید از دست برود

استاندار کردستان گفت: با توجه به شرایط اشتغال و تولید در این استان، نباید بگذاریم فرصت بهره مندی از تسهیلات اشتغال در قالب طرح پایدار روستایی از دست برود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهمن مرادنیا عصر سه شنبه در کارگروه اشتغال که با حضور معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: نباید این حق مسلم مردم برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی ضایع شود.
وی افزود: این میزان تسهیلات اختصاص یافته به استان برای ایجاد اشتغال همیشه فراهم نبوده است و نباید فرصتی که در این دولت به وجود آمده به دلیل سختگیری ها از سوی برخی متولیان از دست برود.
استاندار کردستان اضافه کرد: سهم مصوب تسهیلات اشتغال پایدار برای کردستان سه درصد از مجموع سهم کشوری است البته نسبت به دیگر استان ها کمتر است.
مرادنیا با بیان اینکه کردستان همیشه در بحث اعتباری درخواست اعتبارات جهشی کرده تا به میانگین کشوری برسد، یادآور شد: همیشه گفته ام دید کارشناسان در کردستان محدود است بنابراین مدیران بانک ها باید برای تسهیل در پرداخت وام ها دخالت کنند.
وی با بیان اینکه توسعه نیاز به دید و نظر بلند دارد و از همه می خواهم با همین جدیت امور را پیگیری کنند، اضافه کرد: مقررات خوبی مصوب شده اما دید کارشناسان ما وسیع نیست و اجرای این مصوبات در گیر و دار بروکراسی اداری و بانکی می ماند.
مرادنیا با اشاره به اینکه اگر در شهرستان ها نیرو برای کارشناسی محدود است می توان از ظرفیت مرکز استان استفاده کرد، گفت: امیدوارم بتوانیم علاوه برسهم خود از سهم ملی هم برای اشتغالزایی اعتبار جذب کنیم که همه اینها بستگی به همت بانک ها و دستگاه های اجرایی دارد.
مدیرعامل خانه صنعت و معدن کردستان هم در این نشست گفت: بانک ها وثیقه و سود بسیار بالا برای ارائه تسهیلات طلب می کنند و در کنار آن هیچ ریسکی هم نمی پذیرند.
عبدالله کاردانی با بیان اینکه بانک ها نسبت به واحد تولیدی و سرمایه گذار هیچ احساس مسئولیتی ندارند، افزود: در زمانی که به عنوان مثال به دلیل نوسانات ارزی واحد تولیدی راکد می ماند بانک یک روز هم از جریمه و بهره خود نمی گذرد.
وی اضافه کرد: مواد پتروشیمی در اختیار دولت است اما به ساعت گران می شود و واحد تولیدی توان خرید پیدا نمی کند که در آن شرایط با رکود و مشکل در تولید مواجه می شود.
کاردانی اظهار داشت: همه بار را نباید بر روی دوش واحد تولیدی انداخت بلکه دستگاه های مختلف باید برای ماندگاری تولید و رونق آن به واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران کمک کنند.
میزان پرداختی تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی در این استان کردستان براساس اعلام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ۱۴ درصد میزان تخصیص یافته معادل ۱۹۵ میلیارد ریال رسیده و تاکنون تسهیلات مورد نیاز ۲۴۹ طرح متقاضی طرح پرداخت شده تا ۵۷۹ شغل ایجاد کنند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


خبر ۱۷ دی ۹۶ – اشتغال ۱۶۴ هزار کردستانی در بخش صنعت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در استان را ۶۵ هزار و ۷۹۸ مورد عنوان کرد و گفت: اشتغال بخش تجارت در استان کردستان ۱۶۴ هزار و ۵۱۰ نفر است.

محمد دره‌وزمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، با بیان اینکه ۱۷ شهرک و ۱۲ ناحیه صنعتی با مجموع مساحت یک‌هزار و ۲۲ هکتار مصوب در استان وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱ شهرک و ۳ ناحیه با مجموع مساحت ۷۷۰ هکتار در سطح استان فعال است.
وی افزود: ۸۳۶ واحد صنعتی دارای پروانه با اشتغال اسمی ۱۷ هزار و ۲۰۵ نفر و ظرفیت واقعی ۱۱ هزار و ۱۹۸ نفر در کردستان فعال است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد معادن دارای پروانه بهره‌برداری در استان را ۳۸۷ مورد عنوان کرد و گفت: اشتغال اسمی دارای پروانه استان نیز ۴ هزار و ۴۷ نفر و اشتغال واقعی آنها یک‌هزار و ۸۵۱ نفر است.
به گفته دره‌وزمی، مجموع اشتغال اسمی بخش صنعت و معدن در استان ۲۱ هزار و ۲۵۲ نفر و اشتغال واقعی آنها بیش از ۱۳ هزار نفر است.
وی تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در استان را ۶۵ هزار و ۷۹۸ مورد عنوان کرد و اذعان داشت: اشتغال بخش تجارت در استان کردستان ۱۶۴ هزار و ۵۱۰ نفر است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه ۴۱۳ واحد صنعتی زیر ۱۰ نفر اشتغال در استان فعالیت می کند، گفت: ظرفیت اشتغالی اسمی این واحدها ۲ هزار و ۵۴۷ نفر و اشتغال واقعی آنها یک هزار و ۸۱۵ نفر است.
به گفته دره‌وزمی، ۱۹۱ واحد از این تعداد در حال حاضر فعال، ۱۲۶ واحد نیمه فعال و ۹۶ واحد غیرفعال است.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت اشتغال ۳۷۰ واحد صنعتی در استان بین ۱۰ تا ۴۹ نفر است، گفت: اشتغال اسمی این واحدها ۶ هزار و ۵۷۷ نفر، اشتغال واقعی آنها ۴ هزار و ۴۵۵ نفر و سرمایه‌گذاری آنها ۴ هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه ۱۹۹ واحد از این تعداد فعال هستند، عنوان کرد: ۱۰۷ واحد نیمه فعال و ۶۴ واحد آن نیز غیرفعال است.
دره‌وزمی خاطرنشان کرد: وضعیت اشتغال ۳۳ واحد صنعتی کردستان بین ۵۰ تا ۹۹ نفر و ۲۰ واحد اشتغال بالای ۱۰۰ نفر دارند.
وی در پایان تصریح کرد: ۴۲۰ واحد صنعتی در کردستان در حال حاضر فعال، ۲۳۸ واحد نیمه فعال و ۱۷۸ واحد غیرفعال هستند.

منبع: خبرگزاری فارس


خبر ۲۱ آبان ۹۶ -چگونگی توزیع اعتبارهای اشتغالزایی استان کردستان

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار کردستان چگونگی توزیع اعتبارهای اشتغالزایی استان متبوعش را تشریح کرد.
بهمن مرادنیابهمن مرادنیا استاندار کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه توزیع بودجه اشتغالزایی در استان متبوعش، اظهار کرد: ۶۰ درصد اعتبارهای اشتغالزایی در استان به صورت شهرستانی توزیع می‌شود و فرمانداران باید برای جذب این اعتبارات تمام تلاش خود را به کار گیرند.
وی ادامه داد: ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار از منابع شبکه بانکی برای اشتغال در سال جاری در نظر گرفته شده که از این میزان سهم استان ۶ هزار و ۴۲۲ میلیارد ریال است.
استاندار کردستان با تاکید بر اینکه ضروی است که دستگاه‌های متولی با همکاری و همگرایی برای جذب این اعتبار تلاش کنند، گفت: این اعتبار فرصتی برای ایجاد اشتغال و توسعه استان است و از کل اعتباراتی که برای اشتغال فراگیر اعم از منابع بانکی و … در نظر گرفته شده ۶۰ درصد آن به صورت شهرستانی توزیع خواهد شد.
مرادنیا خاطر نشان کرد: انتظار می رود دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها تمام توان خود را برای جذب این اعتبارها به کار گیرند.


خبر ۱۴ تیر ۹۶ – تخصیص ۱۲۰۷ میلیارد ریال برای اشتغالزایی حمایتی در کردستان

خبرگزاری ایرنا : یک هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال برای اشتغالزایی حمایتی در کردستان برای اجرای برنامه فراگیر اشتغال تخصیص یافته است.
به گزارش ایرنا، مسئولان کردستان روز سه شنبه در کارگروه اشتغال کردستان در سالن شهدای دولت استانداری خبر از تخصیص یک هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال برای اشتغالزایی به توانجویان و مددجویان ۲ نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر دادند.
به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سهم مددجویان این نهاد از این میزان اعتبار ۸۵۷ میلیارد ریال بوده که ۶۵۷ میلیارد ریال آن از محل بند ‘د’ تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ و ۲۰۰ میلیارد ریال نیز از منابع داخلی کمیته امداد امام خمینی (ره) منظور شده است.
محمدرسول شیخی زاده افزود: این میزان در سال جاری نسبت به سال گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار است.
وی گفت: در سال گذشته این نهاد با همکاری بانک های عامل موفق شد ۹۸ درصد از ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته خود برای اشتغالزایی مددجویان را پرداخت کند.
وی با بیان اینکه با این میزان اعتبار سه هزار و ۴۵۰ طرح کارآفرینی و خوداشتغالی مددجویان استان اجرا شده است افزود: توامندسازی افراد بر اساس نیازهای جامعه و استفاده از توان مردمی برای توسعه اقتصاد و تولید از اهداف این نهاد در پرداخت تسهیلات است.
وی گفت: این نهاد برای رسیدن به توامندسازی مددجویان خود آنان را در زمینه های مختلف کارآفرینی و بازاریابی آموزش می دهد به طوری که در سال گذشته هشت هزار و ۴۰۰ مددجو حدود ۳۷۹ هزار ساعت آموزش دیده اند.
وی افزود: همچنین کمیته امداد امام خمینی (ره) در نظر دارد ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز از منابع خود برای کارآفرینی مددجویان استان تخصیص دهد تا پنج هزار طرح مشاره شغلی مددجویان در سال جاری اجرا شود.
او گفت: ارایه آموزش مهارت های فنی و حرفه ای به ۱۰ هزار مددجو از دیگر اهداف این نهاد در حوزه اشتغالزایی است.
معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی کردستان نیز در این کارگروه گفت: در سال جاری برای اشتغال توانجویان استان ۳۵۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است و انتظار می رود با همکاری بانک های عامل این میزان اعتبار تا پایان سال در اختیار جامعه هدف قرار بگیرد.
ثریا حافظی افزود: در سال گذشته نیز ۱۲۰ میلیارد ریال برای اشتغال توانجویان استان تخصیص یافته بود و قسمت عمده آن در اختیار جامعه هدف قرار گرفته است.
برنامه اشتغال فراگیر کشور در ستاد اقتصاد مقاومتی به تصویب رسیده و برای اشتغالزایی ۹۷۰ هزار نفر در سال جاری، هدفگذاری شده است.
این طرح شامل طرح های کارورزی، مهارت آموزی در محیط کار واقعی، مشوق های کارفرمایی و توسعه رسته های منتخب است.
طرح های اشتغال زایی حمایتی ویژه توانجویان بهزیستی و مددجویان کمیته امداد از دیگر بخش های این طرح است.
اعتبارات مورد نیاز این هدف از طریق صندوق توسعه ملی تامین و تا ۱۵ تیر ابلاغ می شود. بانک مرکزی نیز موظف شده نسبت به تعیین سهمیه تسهیلات بانکی مورد نیاز به میزان ۲۰۰ هزار میلیارد ریال و ابلاغ به شبکه بانکی ظرف مدت ۱۰ روز اقدام کند.
طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، جمعیت کردستان یک میلیون و ۶۰۳ هزار و ۱۱ نفر است که از این تعداد ۷۰.۸ درصد در مناطق شهری و ۲۹.۲ درصد هم در مناطق روستایی استان ساکن هستند.


خبر ۱۹ آبان ۹۵ – اشتغال۳۵۰۰نفر در خبازی‌های سنندج

خبرگزاری مهر : رییس اتحادیه خبازان سنندج با بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر درواحدهای خبازی این شهر مشغول به کار هستند، گفت: ساماندهی و مدیریت مناسب خبازی ها در سنندج یک امر لازم و ضروری است.
ناصر اسدی در گفت وگو با خبرنگار مهر به اعتراض و شکایت تعدادی از خبازان مبنی بر کاهش فروش نان اشاره کرد وگفت: در حال حاضر ۸۰۰ واحد خبازی در سنندج وجود دارد که چند واحد آن دارای مجوز نیستند.
وی عنوان کرد: به دلیل بی مدیریتی و نابسامانی در صدور مجوزها و ایجاد واحدهای نانوایی بیش از نیاز مردم در یک محله و منطقه، تعداد زیادی از فعالان و شاغلان این بخش ناراضی هستند.
وی اظهارداشت: دولت یا کل کارها و امورات مربوط به خبازی ها را به بخش خصوصی واگذار کند یا کاملا آن را دولتی کند.
رییس اتحادیه خبازان سنندج اضافه کرد: متاسفانه شاهد هستیم در یک محله ای ۶ نانوایی ایجاد شده که این موجب کاهش فروش بسیاری از آنها و حتی بیکار شدن عده ای که سال هاست در این حوزه کار می کنند، شده است.
اسدی با اشاره به اینکه بسیاری از نانوایی های سطح شهر برای جبران کاهش فروش خود اقدام به فروش آرد شناور به یکدیگر می کنند، ادامه داد: سهمیه آردی که دولت به نانوایی ها می دهد ۶۰ درصد آن مصرف و مابقی خرید و فروش می شود و کارفرمایان از این محل هزینه کارگری را تامین می کنند.
وی با بیان اینکه نانوایی های نان لواش و سنگک از لحاظ درآمدی در مضیقه هستند، اضافه کرد: اگر ساماندهی صنفی انجام شود بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد لذا می طلبد مدیریت واحدهای نانوایی را به اتحادیه واگذار کنند.
وی یکی از دلایل ایجاد مشکلات و تنگناهای کنونی را مربوط به دستورالعمل صادر شده از سوی دولت گذشته خواند وعنوان کرد: در دولت احمدی نژاد قیمت آرد را آزاد و بعد دوباره آن را دولتی کردند و همین امر باعث شد که تعداد واحدهای خبازی در سنندج از ۴۰۰ واحد به ۷۴۲ واحد افزایش پیدا کند.
رییس اتحادیه خبازان سنندج با بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در نانوایی های سطح شهر مشغول به کار هستند، بیان کرد: تعداد زیادی از کارگران نانوایی ها به دلیل فقر مالی و نبود درآمد کافی به اقلیم کردستان عراق مهاجرت کردند.
اسدی با اشاره به اینکه ایجاد واحدهای خبازی مستلزم رعایت مسائل بهداشتی است، اضافه کرد: مساحت هر واحد نان بربری باید ۵۰ متر و نان روغنی باید ۳۵ متر باشد.
وی ادامه داد: متاسفانه در تعدادی از این واحدها سرویس بهداشتی و انبار آرد مشترک است و این برخلاف اصول و قوانین و همچنین مسائل بهداشتی است.


خبر ۱۵ شهریور ۹۵ – تثبیت شغل برای بیش از ۳ هزار کردستانی

خبرگزاری فارس : دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان گفت: به منظور احیا و حمایت از واحدهای تولیدی در کردستان تاکنون ۱۲ واحد با تزریق تسهیلات به چرخه تولید بازگشته‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از قروه، پیمان الماسی صبح امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قروه، اظهار داشت: هدف اصلی این کارگروه  برداشتن سنگ‌های پیش روی تولید و توسعه منطقه با  فعال کردن چرخه صنعت است.
وی با اشاره به برگزاری ۲۵ جلسه این کارگروه گفت: در بررسی ۱۹۷ پرونده مربوط به واحدهای تولیدی، ۲۲۳ مصوبه داشته‌ایم که از روند اجرای مصوبات راضی نیستیم.
به گفته الماسی، تاکنون تنها ۵۰ درصد مصوبات اجرایی شده که پیامد آن تثبیت شغل برای ۳ هزار و ۷۲۲ نفر در واحدهای تولیدی استان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: در صورت تحقق ۱۰۰ درصدی مصوبات، زمینه تثبیت شغل برای پنج هزار و ۱۲۰ نفر فراهم می‌شود که اتفاقی مهم در عرصه تولید، اشتغال و اقتصاد خواهد بود.
الماسی با بیان اینکه دولت برای احیای ۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در کشور تسهیلات در نظر گرفته است، افزود: در کردستان نیز ۸۸۳ واحد برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند، همچنین از این تعداد ۱۸۹ مورد در بخش صنعت و ۶۹۴ مورد در بخش کشاورزی است.
وی به بررسی ۱۳۸ مورد از ۱۸۹ مورد واحد صنعتی به منظور دریافت تسهیلات بانکی خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۱۴ مصوبه دریافت گرفته‌اند که ۳۳ مورد آن به موفق به دریافت مصوبه بانکی شده است.
الماسی افزود: از این ۳۳ واحد، ۱۲ واحد توانسته‌اند تسهیلات لازم به مبلغ ۳ ۱۴ میلیارد ریال را دریافت و به چرخه تولید بازگردند.
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان با بیان اینکه ۱۱ درصد واحدهای تولیدی مشکل‌دار موفق به دریافت تسهیلات مورد نیاز خود از بانک‌ها شده‌اند، گفت: مابقی پرونده‌ها در دست بررسی است و برخی نیز به دلیل عدم تکمیل پرونده از سوی متقاضی راکد است.
وی با بیان اینکه از ۱۱۴ پرونده بررسی شده در کارگروه استانی ۲۳ فقره به شهرستان قروه اختصاص دارد، بیان کرد: این واحدها نیازمند دریافت ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات هستند که تاکنون ۲ مورد توانسته‌اند تسهیلاتی به میزان ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دریافت کنند.
به گفته الماسی، در قروه ۱۶ واحد به بانک معرفی شده‌اند که از این تعداد ۳ مورد مصوبه بانکی مبنی بر دریافت تسهیلات را دریافت و دو مورد رد شده است.
وی بیشترین موانع در تولید را شامل بدهی‌های معوق بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی در کنار رکود فروش بازار دانست و راهکار کارگروه را در تلاش برای بخشودگی تمام جرایم، پرداخت تسهیلات از طریق سایت بهین‌یاب با وجود بدهی و چک برگشتی اعلام کرد.
به گفته الماسی، صاحبان واحدهای تولیدی که با معضلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، می‌توانند تسهیلات مورد نیاز خود را با سود ۱۸ درصد دریافت کنند.


خبر ۳ تیر ۹۵ – اعلام لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های کردستان

داوطلبان گرامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بدینوسیله نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۱۱/۰۲ اعلام می گردد
از داوطلبان پذیرفته شده اصلی دعوت به عمل می آید جهت انجام مراحل بعدی از روز شنبه مورخ ۹۵/۰۴/۰۵ به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری واقع در ساختمان معاونت عمرانی استانداری طبقه هفتم،(محل قبلی تحویل مدارک) مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ تیر ۹۴ استخدام: اطلاعیه دفتر منابع انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاههای اجرایی

پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به برگزاری آزمون استخدام سال ۱۳۹۱ در ۲ مرحله بدینوسیله به اطلاع می رساند:

 کلیه مراحل آزمون استخدام (به غیر از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران که در دست اقدام است) به پایان رسیده و همچنین در اجرای نامه رئیس امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعتبار مورد نیاز در جدول شماره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور منظور گردیده است که پس از ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان از طریق دستگاه استخدام کننده و اخذ شماره مستخدم؛ دستگاههای اجرایی می توانند احکام پذیرفته شدگان را پس از سوگند نامه استخدام صادر نمایند.

به مدیران محترم دستگاههای اجرایی ذیربط تاکید می گردد در بکارگیری نیروی انسانی پذیرفته شده تسریع بعمل آورند.

سیده شهلا شالپوش

مدیر کل منابع
انسانی و تحول اداری استانداری

خبر ۲۷ خرداد ۹۴ استخدام : پذیرفته شدگان استخدامی های کُردستان قطعاً ظرف یک تا ۲ هفته آینده شروع به کار خواهند کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت:قطعا پذیرفته شدگان استخدامی های کُردستان ظرف یک تا دو هفته آینده شروع به کار خواهند کرد.

به گزارش نوای آبیدر، “حسین فیروزی” معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان در گفتگو با کُردتودی در ارتباط با آخرین وضعیت پذیرفته شدگان استخدامی استانداری اظهار داشت : با توجه به اینکه از ابتدایی خرداد سالجاری ردیف  بودجه برای  این افراد مشخص و کاملا  اختصاص یافته است لذا ما این افراد را از اول خرداد نود و چهار بعنوان کارمندان سیستم  دولت به حساب میاوریم.

 

وی در پاسخ به این سوال که ۳ سال است که پذیرفته شدگان همیشه با این وعده ها مواجه بوده اند افزود: قبلا ردیف بودجه ای برای این امر اختصاص نیافته بود لذا ما هم طبق قانون نمیتوانستیم برای جذب و بکارگیری  افراد فوق کارخاصی  را  انجام دهیم که خوشبختانه با پیگیریهای انجام شده بودجه لازم اختصاص یافته است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان افزود: دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هم در روز سه شنبه بیست و ششم خرداد سالجاری ( روز گذشته ) دستور استخدام و شروع بکار افراد فوق را صادر نمودند که با توجه به دستوراز بابت شروع بکار افراد پذیرفته شده مشکلی وجود ندارد.

 

فیروزی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار کردتودی که ماه هاست مسئولین مربوطه در استانداری نیامدن ردیف استخدامی را بهانه اصلی برای عدم جذب این افراد بیان میکنند اظهار داشت: زمانی که بودجه برای پرداخت حقوق و مزایایی افراد مشخص و معین میگردد در صورتیکه فرایندهای لازم و قانونی جهت استخدام از قبیل گزینش و مصاحبه برای افراد نیز انجام گرفته باشد اختصاص ردیف استخدامی بیشتر از یک روز طول نخواهد کشید و من قطعا تاخیر بیشتر در شروع بکار پذیرفته شدگان را جایز نمیدانم.

 

وی با بیان اینکه معاون پشتیبانی و منابع انسانی استاندار کردستان بعنوان مسئول عالی استانداری در پروسه استخدام افراد فوق الذکر با اطمینان خاطر  کامل زمان آغاز بکار قطعی افراد پذیرفته شده را نهایتا ظرف یک تا دو هفته آینده اعلام می کند؛ گفت: برای پیگیری تعیین وضعیت خدمتی و نحوه جذب در فرایند شروع بکار استخدامی ها، پذیرفته شدگان حوزه استانداری شامل فرمانداری ها و بخشداری ها به اداره کل امور اداری این استانداری مراجعه نمایند.

خبر ۲۵ خرداد ۹۴ استخدام : بلا تکلیفی سه ساله استخدامی های استانداری کردستان/استخدامی که برای دولت پیچیده تر از روند مذاکرات هسته ای است

به گزارش خبرنگار کُردتودی، دولت دهم استارت فرایند استخدامی بزرگی را در ادارات و سازمانهای دولتی را با برگزاری آزمونی در بین جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی  زد که عده ای از منتقدان در آن دوران این نوع استخدامی را با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گره دادند به هر حال هر نیتی که پشت این کار پنهان باشد وقتی  تعدادی جوان با این آزمون از بیکاری نجات میافتند خود کار پسندیده و قابل تحسینی بود.

دولت دهم در بکارگیری و استخدام افراد پذیرفته شده در ادارات و سازمانها ناکام ماند و پرونده این افراد را به کلیددار تدبیر و امید سپرده شد، اما گویا جذب و استخدام این افراد برای دولت یازدهم پیچیده ترو سخت تر  از روند مذاکرات هسته ای میباشد که تابحال شواهد از این امر حکایت دارد.

 

افرادی که در عنفوان جوانی پذیرفته شدند و اینک دارند رو به سالمندی میروند و هنوز چشم به گوشی تلفن و زنگ تلفن با طعم دعوت برای سرکاررفتن دارند ، افرادی که به امید استخدام شدن به بزرگترین اتفاق در زندگی یعنی ازدواج تن دادند و امروزه به دلیل ناکامی و بی تدبیری عده ای از مسئولین  شیرازه زندگیشان در حال پاشیدن هست، گویا کلید دولت تدبیر و امید در باز کردن  درب ورودی استخدامی شکسته شده و کسی توان خارج کردن این کلید شکسته را ندارد و باید اذعان داشت وقتی که دولت تدبیر و امید در نگارش استخدام عده ای جوان ناتوان خود را نشان میدهد چگونه میتوان امیدوار بود که  در نگارش یک توافقنامه جامع جهانی موفقیت کسب نماید؟!

برای افراد پذیرفته شده روزی از نبود “ردیف استخدامی ” بهانه میتراشند ، گویا که ” ردیف استخدامی ”  از کره مریخ نازل میشود و فضانوردان سالی یکبار اینگونه ردیفها را با خود میاورند و زمانی میگفتند که ” اعتبار ” برای جذب جوانان در پشت درب بسته شده استخدام کافی نیست، زمانی دیگر گفتند که ” نوبخت ” با تدبیر خودش ” بخت ” جوانان استخدامی کردستان را باز کرده و دست در جیب مبارک دولت “اعتبار” مورد نیاز را تامین کرده است اما با توجه به شواهد و قرائن اعتبار تامین شده را سند کرده اند  و از کم شانسی این افراد آن را سوار  بر ” لاک پشتی ”  کرده و از اتوبان و جاده های پرپیچ و خم رها کرده تا به این امید که سال و ماهی  به کردستان برسد شاید تا آن زمان هم عده ای از این افراد فیلم ملک الموت را نگاه کنند !!

خلاصه جوانانی که در متن  فقر و نداری تحصیل نموده و موفق به  اخذ مدارک بالایی تحصیلی شده  امروزه باید پشت درهای بسته شده استخدامی منتظر دربانی باشند که گشاینده این درب باشد که هر روز و ماه و سال از مسئولین مربوطه بهانه جدید را بشنوند.

 معاون پشیتبانی استاندار درسال نود و سه صراحتا  اعلام کردند که اعتبار این افراد از بودجه ۹۴ کل کشور تامین شده و حتی آدرس دقیق این ردیف بودجه ای را نیز دادند با این نشانی  در جزء ۷۷ ردیف ۵۵۰ شماره ۹ قانون بودجه کشور اعتبار مورد نیاز  منظور گردیده است اما گویا این فقط یک آدرس اشتباهی  بود جهت امیددادن واهی به افراد پذیرفته شده زیرا که در خود واحد مربوطه استانداری نمیتوان پاسخی واحد را شنید.

هر کسی حرفی میزند یکی میگوید برو دنبال کار خودت بابا مگه بیکاری آخه اعتبار و استخدام کجاست !! یکی میگوید انشاءالله سال ۹۵ !!! دیگری میگوید “ردیف ” هنوز برایشان  ردیف نشده است .

“سالار مرادی “یکی از نمایندگان مجلس  در بهمن نود و سه از تشکیل جلسه اختصاصی خود با نوبخت سخن گفته و اینکه دکتر نوبخت هم به ” دکتر صالح ” دستور داده تا سریع کار استخدامی این افراد انجام دهد، از آن روز نزدیک به صدروز میگذرد اما گویا این صدروز پایانی ندارد و باید به سال تبدیل شود، تا کار این افراد نگون بخت انجام شود.

 ضمنا همین نماینده مجلس در نماز جمعه  سنندج و در روز چهاردهم فروردین سالجاری در پشت تریبون اظهار داشتند که حتما بعد از تعطیلات استخدامیها سرکارشان خواهند رفت،اما گویا آقای مرادی فراموش کرده بودند که مشخص کنند کدام تعطیلات ؟؟!! تعطیلات تابستانی ، زمستانی و یا پاییزی؟؟!!  تعطیلات بهاری دیگه تمام شد و شاید این نوع وعده هم  از جنس تبلغات زود هنگام باشد !!

بدون شک افراد پذیرفته شده قطعا  راضی بر این امرخواهند بود ، هر چند که خودشان  در سرکار رفتن ناکام ماندند و در بروکراسی ردیف استخدامی و نبود اعتباربه جایی نرسیدند اما این استخدامی و امتیازشان لااقل برای  فرزند و یا نوه و نتیجه آنان محفوظ بماند  شاید تاریخ چنین رقم بخورد که این افراد ” بازنشسته قبل از رفتن به سرکار ” شوند و برای اولین بار در کتاب گینس ثبت شوند .

 واقعیت امر این است که سه سال در صف استخدام شدن  آنهم استخدامی که ذره آی از فرایندهای قانونی دور نشده و کاملا براساس معیارهای قانونی بوده  شاید بزرگترین ایراد استخدامی  این افراد چنین باشد که استارت کارشان دردولت مهرورزی بوده و  سپس تحویل پوشه استخدامی  آنان به دولت تدبیر و امید باشد.

استاندار دولت تدبیر و امید در استان باید تدبیر اساسی در این زمینه بیاندیشد، زیرا که اینگونه حرکات زمینه یاس و ناامیدی در جوانان نسبت به دولت یازدهم  ایجاد خواهد کرد شاید هدف اصلی عده ای در پشت پرده این امروز و فردا کردن  و گفتن آمد و نیامد و یا  ردیف و اعتبار !! تخریب دولت یازدهم  باشد، زیرا خانواده های بسیاری بصورت مستقیم و غیرمستقیم با این قضیه درگیر هستند.

البته نباید کم کاری عده ای را به حساب دولت یازدهم گذاشت قطعا در این دولت هم مدیرانی هستند که دشمن دوست نما هستند و هدفی جزء تخریب این دولت را ندارند.

اما نکته آخر قابل توجه  آقای فیروزی معاون محترم استاندار کردستان و مسئول مستقیم در این پروسه مهم ،  باید ایشان به این نکته توجه جدی داشته باشند، که همین جوانان منتظر و ناامید  از جنس بومی خود ما هستند با هزاران آرزو در این ماراتن شرکت و پذیرفته شدند، اجازه ندهید که در واحد تحت امرتان از هراتاقی صدای با طعم ناامیدکردن جوانان پذیرفته شده بیاید و ماهها و سالها طی گردد اما اینان براسب مراد خویش سوار نشوند  از اینکه حضرتعالی مدیری بااخلاق و متواضعی میباشید جای هیچگونه  شک و شبهه ای  نیست  اما باید پرسید که چرا چنین با سرنوشت این جوانان بازی شود.

 بیگمان دولت تدبیر و امید نیز بر این امر خشنود نخواهد بود اما از انصاف بدور هست که با وصف تامین اعتبار لازم همچنان جوانان این مرز و بوم در برزخ رفتن و نرفتن سرکار باقی بمانند! باید براین مسئله ایمان قلبی داشته باشیم ، که بدون شک  بیست و چهار خرداد نیز مولود حضور پررنگ همین جوانان میباشد، پس اجازه ندهید باسرنوشت افراد چنین بازی شود تا فردا و فرداها همین افراد نگویند که ما از طلا شدن پشیمان و لطفا ما را مس کنید !!!

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۴ استخدام: تامین اعتبار استخدام ۱۴۵۳ نفر پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ استان کردستان

گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ یادآور شد: سال ۹۱ در ۲ مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر ۱۸  هزار و ۲۰۰ نفر در آن شرکت کردند.

وی افزود: مقرر گردید از میان این شرکت کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی ۳ برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از ۱۰۰نمره۶۰ را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، جهت مصاحبه معرفی شوند.

فیروزی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتیجه به ترتیب نمره حدود ۵ هزار نفر جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۲۶ دستگاه مصاحبه ها انجام شده است.

وی همچنین اظهار داشت: با لحاظ نمودن ۸۰% نمره علمی و ۲۰% نمره مصاحبه، ۵/۱ برابر ظرفیت استخدامی جهت انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در ادامه یادآور شد: از تاریخ ۲۰ اسفندماه سال ۹۳ سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه های اجرایی باز شده و دستگاه ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.

فیروزی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه ۹۴ کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء ۷۷ ردیف ۵۵۰ هزار شماره ۹ قانون بودجه ۹۴ کل کشور منظور گردیده است.

وی ابراز امیدواری نمود به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.

فیروزی با اشاره به اینکه ۱۸ نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال ۹۳ جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده اند یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه های اجرایی می توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.

خبر ۶ اردیبهشت ۹۴ استخدام:اعلام نتایج مصاحبه تخصصی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان

 

قابل توجه پذیرفته شدگان در مصاحبه تخصصی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان

۱- پذیرش نهایی منوط به تامین اعتبار از سوی استانداری کردستان می باشد.

۲- کلیه متقاضیان پذیرفته شده مکلف به دادن تعهدنامه ۱۰ ساله در شهرستان مورد پذیرش می باشند.

ضمنا داوطلبانی که نسبت به نمره علمی و نمره مصاحبه تخصصی معترض می باشند، مراتب اعتراض خود را به مدت ۱۰ روز (از تاریخ ۹۴/۰۲/۰۶ لغایت ۹۴/۰۲/۱۵ ) به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان تحویل نمایند.

 

فایل اسامی پذیرفته شده

خبر ۲۶ بهمن ۹۳ استخدام: فهرست پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۲/۹۱

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره آزمون استخ.docx

خبر ۱۸ بهمن ۹۳ استخدام: مدیران نسبت به جذب بیشتر اعتبارات ملی اهتمام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که صبح امروز در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن دعوت از مردم کردستان برای مشارکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، اظهار داشت: مشارکت در این راهپیمایی نشانه بلوغ سیاسی مردم است.

در این جلسه که چندین مصوبه کارگروه امور زیربنایی استان در دستور کار قرار گرفت، زاهدی افزود: این کارگروه مهمترین کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و برهمه فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری بخش خصوصی و دولتی تاثیر گذار است.

زاهدی تصریح کرد: اگر طراحی ها و مصوبات این کارگروه با آینده نگری و دید بلند مدت بررسی نشود، برنامه ریزی ها با مشکل مواجه خواهد شد بنابراین با تلاش و جدیت بیشتری باید امورات این کارگروه بررسی شود.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: برخی تعاونی های مسکن در سال های گذشته تشکیل شده که از محدوده های غیر شهری یا با کاربری مغایر زمین خریداری کرده اند که باید مسائل آنها بزودی بررسی و نهایی شود.

عبدالمحمد زاهدی به کارگروه امور زیربنایی و توسعه استان کردستان دستور داد: یکبار دیگر مسائل مربوط به همه تعاونی های مسکن استان به دقت مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات آنها برای تصمیم گیری نهایی آنالیز شود.

وی همچنین به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توصیه کرد: به تعاونی هایی که از اراضی خارج از محدوده شهرها و با کاربری مغایر زمین خریداری می کنند به هیچ عنوان اجازه تاسیس و فعالیت ندهند.

استاندار کردستان همچنین کارگروه امور زیربنایی استان کردستان و اداره کل راه و شهرسازی را موظف کرد در کوتاه ترین زمان تعاونی هایی را که اراضی شان فاقد ایرادات قانونی و برنامه هایشان مطابق با قواعد و قوانین شهری و منافع عمومی است،  مشکلاتشان حل و فصل گردد.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد بنام تعاونی از اراضی دولتی سو استفاده می کنند، تصریح کرد: نباید به هیچ عنوان اجازه داد برخی بخاطر منافع فردی، حق و حقوق عمومی را زیر پا بگذارند.

زاهدی توصیه کرد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید از روز اول تعاونی ها را توجیه کند که حق خریداری اراضی با کاربری مغایر ندارند.

به گفته زاهدی در سال ۹۴ کنفرانس بین المللی سکونت گاه های غیر رسمی فقیر نشین با همکاری دانشگاه کردستان و شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در سنندج برگزار می شود و این پتانسیل خوبی برای استان کردستان است.

وی تاکید کرد: کارگروه زیربنایی و کمیسیون ماده ۵ استان در ارتباط با سازمان ها و نهادهای علمی و آموزشی و دانشگاهی کارهای بزرگ انجام دهد و دید و افق بلندمدت داشته باشد.

همچنین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه کردستان مصوب گردید نام پارک علم و فناوری استان به کوی دانش تغییر داده شود که این منطقه هویت علمی خود را از دست ندهد.

عبدالمحمد زاهدی با اشاره به وجود برخی مشکلات در میان بخش خصوصی برای جذب اعتبارات از صندوق توسعه ملی، اظهار داشت: بابت جذب و تخصیص هوشمندانه اعتبارات ماده ۱۸۰ از نمایندگان محترم قدردانی می کنم.

وی اظهار داشت: در حوزه اعتبارات ماده ۱۸۰ در کشور بهترین عملکرد را داشته ایم و قریب ۷۴ درصد این اعتبارات را به امور زیربنایی و زیر ساخت اختصاص داده ایم.

استاندار کردستان همچنین به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد: تا پایان سال مالی جاری ۵ ماه فرصت وجود دارد و مدیران نسبت به جذب بیشتر اعتبارات ملی اهتمام جدی داشته باشند.

وی همچنین از نمایندگان کردستان در مجلس خواست نسبت به تامین اعتبارات ردیف های استخدامی سال های گذشته در بودجه سال ۹۴ توجه جدی داشته باشند.

خبر ۵ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه های استخدامی


اطلاعیه شماره ۵ آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


لیست اسامی ۳ برابر  ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


اطلاعیه شماره ۱ استانداری استان کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


 نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ استانداری


لیست اسامی اولیه سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی پیمانی شهرداری‌های جدیدالتاسیس استان کردستان


نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ استانداری کردستان

 

خبر ۱ بهمن ۹۳ استخدام :  اعلام نتایج قبول شدگان استخدامی اوقاف و امور خیریه کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، کاوه شیرزادی معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت :نتایج آزمون دو مرحله ای استخدامی استانداری اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام و نفرات برتر به عنوان اصلی و ذخیره معرفی شده اند.

وی افزود: انشاالله پس از تامین اعتبار توسط استانداری کردستان افراد اصلی به گزینش معرفی و مقدمات به کار گیری آنها فراهم می گردد
جهت دریافت فایل اکسل اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۴ دی ۹۳ استخدام : فهرست پذیرفته شدگان نهائی ۱/۵برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری

  به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند به استناد نامۀ شمارۀ ۸۹۵۷/ ب / م / ۸۲ ـ ۹۳/۱۰/۲۱ استانداری کردستان ، بدینوسیله نتایج ۱/۵برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۹۱/۱۱/۲۷  استانداری کردستان بشرح زیر اعلام می گردد . شایان ذکر است به حول قوه الهی پذیرفته شدگان اصلی پس از طی مراحل گزینش و تأمین اعتبار لازم از طریق مراجع ذیصلاح به کارگیری خواهند گردید .

در ضمن کسانی که به نتایج مربوطه اعتراض دارند می توانند از تاریخ  اعلام نتایج ( ۹۳/۱۰/۲۴) بمدت ۱۰ روز  در خواست خود را بصورت مکتوب با ذکر دلایل و مستندات کافی به مدیریت امور اداری ، رفاه و پشتیبانی سازمان تحویل نمایند

جهت دریافت لیست قبول شدگان بر روی (فایل الحاقی) در زیر این مطلب کلیک کنید

خبر ۱۰ دی ۹۳ استخدام :اسامی پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی راه و شهرسازی کردستان اعلام شد

مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی کردستان با صدور اطلاعیه‌ای فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره (یک و نیم برابر ظرفیت) آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، متن اطلاعیه و اسامی پذیرفته شدگان به شرح زیر است.

 لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی اصلی وذخیره (یک ونیم برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل راه وشهرسازی استان کردستان .

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی وذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با دردست داشتن مدارک ذیل به اداره توسعه منابع انسانی وتحول اداری اداره کل راه وشهرسازی استان کردستان(ساختمان شماره ۱)واقع درسنندج بلوار آزادگان جنب دانشگاه مذاهب اسلامی طبق جدول زمانبندی ذیل مراجعه فرمایند. چنانچه پذیرفته شدگان نهایی اصلی درموعد مقرر به این اداره کل مراجعه ننماید به منزله انصراف تلقی میگردد.

نام شهرستان محل تقاضا

تاریخ مراجعه

ساعت مراجعه

سنندج

۹۳/۱۰/۰۸

۹-۱۳

۹۳/۱۰/۰۹

سروآباد- مریوان- دیواندره- سقز- بانه- قروه – بیجار –

دهگلان – کامیاران

۹۳/۱۰/۱۰

۹-۱۳

مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

۱- پوشه سبز

۲- اصل وتصویرشناسنامه (تمامی صفحات ) هرکدام دوبرگ

۳- اصل وتصویرکارت ملی ( پشت ورو ) دوبرگ

۴- اصل وتصویرمدارک تحصیلی دوبرگ

۵- اصل وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت ورو ) دوبرگ

۶-شش قطعه عکس پرسنلی۴*۳ رنگی بازمینه سفید+(سی دی فایل عکس)

تصویرمدارک خواسته شده دریکی ازدفاتراسنادرسمی برابراصل گردد.

توجه : سهمیه ایثارگران وفرزندان شهدا جهت تکمیل پرونده درتاریخ های ذکرشده طبق جدول زمانی فوق مراجعه نمایند.

دانلود لیست اسامی

خبر۶ دی ۹۳ استختام :نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل بهزیستی کردستان اعلام گردید.

لینک دانلود

خبر ۱۶ آذر ۹۳ استختام : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان در این نامه آورده است: به اطلاع آن دسته از دستگاه‌های اجرایی که نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ آنان اعلام گردیده می‌رساند، به استناد بند ۵ دستورالعمل برگزاری آزمون استخدام عمومی – تخصصی و مصاحبه، بعد از اعلام نتایج نهایی به مدت ده روز ضمن رسیدگی و پاسخگویی به کلیه شکایات و اعتراضات داوطلبان آزمون مذکور، نتیجه اقدامات به عمل آمده را به ذینفعان اعلام و در پایان رونوشتی از اقدامات به عمل آمده را در قالب گزارشی به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری کردستان ارسال نمایند. ( داوطلبان بعد از اتمام مهلت پانزده روزه شکایت، حق هیچ‌گونه اعتراضی را ندارند)

خبر ۱۱ آذر ۹۳ استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره استاندارد

 لینک نتایج اداره استاندارد

خبر ۱۱ آذر ۹۳ استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخه ۲۷/۱۱/۹۱اعلام میگردد.

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱  اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر به امور اداری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کردستان  واقع درسنندج سه راهی شالمان طبق جدول زمان بندی ذیل مراجعه فرمایند. چنانچه پذیرفته شدگان نهایی اصلی در موعد مقرر به این اداره کل مراجعه ننماید به منزله انصراف تلقی میگردد.

مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

۱-  پوشه سفید

۲-  اصل وتصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ

۳-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ

۴-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ

۵-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ

۶-۶ قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با زمینه سفید

تصویر مدارک خواسته شده دریکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل گردد.

نام شهرستان

تاریخ مراجعه

ساعت مراحعه

مریوان – سروآباد

۹۳/۰۹/۱۶

۸صبح الی ۱۰ظهر

 بانه

۹۳/۰۹/۱۷

۸صبح الی ۱۰ظهر

کامیاران

۹۳/۰۹/۱۸

۸صبح الی ۱۰ظهر

قروه    ودهگلان

۹۳/۰۹/۱۹

۸صبح الی ۱۰ظهر

سقز

۹۳/۰۹/۲۰

۸صبح الی ۱۰ظهر

دیواندره

۹۳/۰۹/۲۳

۸صبح الی ۱۰ظهر

بیجار

۹۳/۹/۲۴

۸صبح الی ۱۰ظهر

اداره کل وشهرستان سنندج

۹۳/۹/۲۵

۸صبح الی ۱۰ظهر

 توجه : سهمیه ایثارگران وفرزندان شهدا جهت تکمیل پرونده درتاریخ های ذکر شده طبق جدول زمانی فوق مراجعه نمایند.

ضمنا ً پذیرفته شدگان رشته کمک کارشناسی جنگل ومرتع شهرستان بیجار متعاقباً اعلام خواهد شد لازم به ذکر است چنانچه افرادی به نتایج آزمون معترض می باشند از تاریخ اعلام نتایج بر روی سایت به مدت ۱۰ روز  فرصت دارند نسبت به طرح اعتراض در این اداره کل  اقدام نمایند

لینک اعلام نتایج

خبر ۱۱ آذر ۹۳ استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کار وتعاون

اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدامی

اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی

خبر ۹ آذر ۹۳ استختام : اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی محیط زیست

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر ۵ آذر ۹۳ استختام : اعلام نتایج استخدامی  اداره کل ورزش و جوانان استان

دارندگان کلیه مقاطع تحصیلی مرتبط با اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان فقط از طریق آزمون می توانند استخدام پیمانی یا رسمی شوند.

بدینوسیله اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در صورت نیاز به نیروی انسانی جهت پرکردن پست های بلا تصدی خود از طریق روزنامه های کثیر الانتشار اقدام خواهد کرد.

اسامی پذیرفته شدگان نهائی استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

خبر ۵ آذر ۹۳ استختام : اعلام نتایج استخدامی هواشناسی استان

به استحضار کلیه شرکت کنندگان مصاحبه استخدامی اداره کل هواشناسی استان  کردستان می رساند که از طریق پیامک به قبول شدگان اصلی و ذخیره اطلاع داده شده است کلیه متقاضیان در صورت داشتن اعتراض به نتایج تا تاریخ ۱۵-۹-۹۳ می توانند اعتراض کتبی خود را به هواشناسی استان واقع در سایت اداری تحویل دهند و به اعتراض های پس از این تاریخ رسیدگی نمی شود . لازم به توضیح است که نتایج اعلام شده اولیه بوده و ممکن است بدلیل بررسی اعتراض ها توسط هیئت ویژه تغییر نماید

از طریق پیامک به قبول شدگان اصلی و ذخیره اطلاع داده شده است

خبر ۲۴ آبان ۹۳  استختام: بدینوسیله به اطلاع متقاضیان استخدام مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل ثبت احوال استان کردستان میرساند:

با توجه به اعلام پذیرفته شدگان یک و نیم ( ۱/۵ ) برابر ظرفیت استخدام در مرحله مصاحبه تخصصی از طرف معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری کردستان اسامی نفرات اصلی و ذخیره بشرح جدول ذیل اعلام میگردد .

برای دریافت فایل نتایج در فرمت pdf روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save target as یا save link as را کلیک فرمایید
دانلود                         مشاهده

ضمناً جهت اطلاع بیشتر و انجام مراحل بعدی با شماره تلفن    ۳۳۲۳۱۰۳۳ اداره کل ثبت احوال استان کردستان (( اداره توسعه منابع انسانی و پشتیبانی )) تماس حاصل فرمائید .

خبر ۱۷ آبان ۹۳  استختام: اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدامی

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر از تاریخ ۱۷/۰۸/۹۳ لغایت ۲۲/۰۸/۹۳ به امور اداری اداره کل دامپزشکی استان کردستان مراجعه فرمایند.
مدارک لازم:
۱-  پوشه سفید
۲-  اصل تصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ
۳-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ
۴-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ
۵-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ
۶-۶ قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با زمینه سفید
فایل های مربوطه :
دریافت لیست پذیرفته شدگان.xlsx13.299 KB

خبر ۹ مهر ۹۳  استختام: آموزش به تولیدکنندگان کردستانی در برنامه‌های استاندارد لحاظ شود

عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در جلسه شورای استاندارد استان کردستان اظهار کرد: استاندارد یک موضوع حاکمیتی است که با سلامت و منافع مادی مردم سروکار دارد.

وی با تأکید بر ضرورت حفاظت استاندارد از سلامت و منافع مادی مردم گفت: درست است که متولی امر سلامت وزارت بهداشت است اما بخش عمده‌ای از کنترل زیان و خسارت وارده بر جان مردم و خسارات مادی بر عهده سازمان استاندارد است.

استاندار کردستان تصریح کرد: متاسفانه در جامعه توجهی به امر استاندارد نمی‌شود و باید این مسئله را به صورت خواسته عمومی مطرح کرده و حساسیت های لازم نسبت به آن صورت گیرد.

وی ایجاد حساسیت در جامعه نسبت به استاندارد را از طریق تبلیغات و فرهنگ سازی میسر دانست و گفت: اداره استاندارد برای تبلیغات با محدودیت منابع مواجه است اما باید از همین منابع محدود، بیشترین بهره را ببرد و از تبلیغات در جایی مانند رسانه ملی که می‌تواند بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد استفاده کند.

زاهدی با اشاره به این که موضوع دیگر علاوه بر ایجاد حساسیت در جامعه، مسئله پیشگیری است افزود: برخی از واحدهای تولیدی زیر نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند که باید از این طریق اقدام کرده و با تشکیل جلسات مشترک که متولی آن صنعت، معدن و تجارت باشد کارشناسان استاندارد در آن آموزش‌ها و هشدارهای لازم را برای پیشگیری ارائه دهند و موارد قانونی آن توضیح داده شود.

وی خاطر نشان کرد: بهتر است طرح‌های تولیدی که مشمول قانون استاندارد اجباری هستند از همان ابتدای کار به استانداردسازی توجه کنند.

استاندار کردستان درباره کمبود نیروی متخصص در اداره کل استاندارد استان کردستان گفت: خوشبختانه مسئله استخدام حل شده است و در اسفندماه تعیین تکلیف نیروهای جدید انجام می‌شود.

وی خواستار اولویت بندی برخورد با مواردی که غیر استاندارد بودن آن می‌تواند خطرآفرین باشد مانند آسانسورها و شهربازی‌ها شد و افزود: مواردی که می‌تواند بر روی کاهش اشتغال اثر کمتری داشته باشد ضمن این که خطر آفرین هستند باید به صورت جدی برخورد شود اما با واحدهای تولیدی می‌توان تعامل داشت و برای استاندارد سازی فرصت کافی در اختیار آنها قرار داد.

خبر ۹ مهر ۹۳  استختام:کُردستان برای حل مشکل استخدام دستگاه های اداری بیست میلیارد تومان نیاز دارد

ه گزارش خبرنگار کُردتودی، اشتغال در هر جایی یکی از دغدغه های اصلی مردم است و داشتن نیروی های توامند به فعال بودن آن حرفه می انجامد. در کردستان جوانان بسیاری با معضل بیکاری روبه رو هستند و این امر به چرخه اقتصاد استان و در سطح خرد تر به خانواده ها آسیب های بسیاری را وارد می نماید، خبرنگار کُردتودی به منظور بررسی وضعیت اشتغال در استان و پیگیری آینده ی مبهم استخدام جوانان کُردستانی به گفتگو با حسین فیروزی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی پرداخته است.

کُردتودی: در دستگاه های دولتی استان چند نفر نیروی شاغل مشغول به کار هستند؟

فیروزی: در حدود ۴۷ هزار و پانصد نفر مشغول به فعالیت هستند ۲۹ هزارو سیصد نفر رسمی، ۸ هزارو نهصد نفر پیمانی، حدود ۶ هزار نفر قراردادی و ۳هزارو چهارصد نفر کارمند شرکتی و غیره هستند.

کُردتودی: چند نفر از این تعداد افراد جزء نیرو های بومی هستند؟
فیروزی: تعداد افراد غیر بومی استان خیلی کم است بر اساس برآورد های ما تعداد افراد بومی بالای ۹۰ درصد هستند.

کُردتودی:شما به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار انتخاب شده اید در حالی که انتظار مردم بر این بود که به استانداری استان کردستان انتصاب یابید، عده ای معتقدند که این امر مطابق انتظار اهل سنت و کردها نبود است، انتصاب شما در این پست در حال حاضر چه فایده و دستاوردی را برای استان به وجود می آورد؟

فیروزی: اعتقاد شخصی من این است که مهم نیست فرد در چه جایگاهی قرار دارد، مهم این است که بتواند به مردم خدمت کند.

کُردتودی: شما و استاندار کُردستان برای توسعه انسانی و رفع محرومیت زدایی چه برنامه های دارید؟

فیروزی: در دولت قبل طی ۲ مرحله آزمون که در سال ۱۳۹۱ برگزار شد در حدود ۱۶ هزار نفر در آن آزمون ها شرکت کردنند و بعد از ۲ مرحله آزمون بعد از مراحل مصاحبه و گزینش بنا بوده که یک هزارو چهارصدو ۵۳ نفر از این افراد استخدام شوند که غالبا مدارک کارشناسی و بالاتر دارند که ورود این افراد می توانست به کارآمدی سیستم های اداری کمک کند اما متاسفانه دولت قبلی همه ی فرآیند های لازم برای استخدام را طی نکرد از جمله مهمترین فرآیند جذب نیرو های انسانی در دستگاه اداری استان تامین اعتبار است. که متاسفانه مجوز تامین بار مالی ورود این افراد به ادارات در بودجه های جاری دریافت نشده است و قبل از اینکه مجوز های قانونی لازم برای استخدام دریافت شود آزمون ها را برگزار کردند و انتظارات را در جامعه سطح ایجاد کردند.

دولت تدبیر و امید در استان کردستان و بسیاری از استان های کشور با این معضل روبه رو ست زیرا ورود هر نیروی جدید باید بار مالیش تامین شود که این امر انجام نشده و ورود این حجم از نیروی انسانی به دستگاه اداری استان در سال پایه، به حدود بیست میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و هر ساله بر اساس افزایش دریافتی هایشان طبیعتا این مبلغ تغییر خواهد کرد و طبیعی است که اول بار مالی و بودجه تامین شود و بعد از این افراد به سیستم اداری وارد می شوند.

علیرغم اینکه دولت در برابر عمل انجام شده قرار گرفته ایم و همه ی فرآیند های لازم طی نشده و تدبیر لازم اندیشیده نشده است اما جناب استاندار و هم مجموعه این معاونت در طول چند ماه گذشته تلاش کردیم که مجوز های لازم را دریافت کنیم و اعتبار لازم را تامین کنیم و چدندین بار مکاتبه و مراجعه حضوری استاندار و بنده در تهران انجام شده و چند ماه قبل هم جناب استاندار با جناب دکتر نوبخت ملاقات حضوری داشتند و مهمترین دغدغه ای استان را پیگیری همین موضوع در دستور کارشان قرار دادند و ما همچنان امیدوارانه به تلاش خود ادامه می دهیم تا اینکه بودجه این موضوع جذب و نیروی انسانی تامین شود و این افراد که منتظر هستند وارد جمع نیروی سیستم اداری شوند. اما واقعیت این است که کار بسیار مشکلی است و نیاز به حمایت جدی دولت دارد.

کُردتودی: این استخدامی ها جز طرح مهر آفرین بوده است؟

فیروزی: جذب نیروی انسانی در دولت احمدی نژاد از ۲ طریق صورت میگرفت که یکی تابع برنامه پنجم توسعه است که در قانون برنامه پنجم با توجه به خروجی افراد در سیستم های اداری به دلیل بازنشستگی و تعریف نیاز های جدید در سیستم اداری، به دولت اجازه داده شده که دستگاه های اجرای می توانند به شرط تامین بار مالی افراد مورد نیاز خود را با سهمیه ای در قوانین به کار گیرند اما دولت حدودا در ۲سال آخر دولت احمدی نژاد این جذب نیروی انسانی را در سفر های استانی با نامی به نام مهر آفرین مطرح کرده بود که در آن استان کردستان یه دلیل اینکه آزمون ها در سال ۹۱ برگزار شده در واقع پیگیری همان سهمیه ای موجود در قانون برنامه پنجم بوده و جز طرح مهر آفرین نبوده و طرح مهر آفرین در استان ما در واقع برایش آزمونی برگزار نشده است.

کُردتودی: این افراد تا چه مدت باید منتظر بمانند؟

فیروزی: ما به پیگیری های خودمان به طور جدی ادامه می دهیم اما واقعیت این است که تا بار مالی از طرف دولت تامین نشود طبیعی است به کار گیری این افراد غیر ممکن است.

دولت آقای احمدی نژاد فرآیند ها را بجای اینکه با اولویت طی بکنند یعنی اول بار مالی را تامین کنند تامین اعتبار کنند سپس آزمون را برگزار کنند بعد مصاحبه بعد گزینش بدون تامین بار مالی اول آزمون را برگزار کرده و انتظارات زیادی را در جامعه ایجاد کرد بدون اینکه پایه اصلی کار را بنا بگذارد که اون تامین بار مالی است

کُردتودی: برای شایسته سالاری و توسعه در استان کردستان چکار خواهید کرد؟

فیروزی: اول ما درصدد این هستیم که کارآمدی سیستم اداری در پرتو جذب نیرو های کار آمد را افزایش دهیم. جذب نیرو های کار آمد و جدید مثل خون جدید که وارد بدن می شود می ماند

دومین راهکار این که بسیاری از نیرو های موجود در دستگاه های اجرایی استان، قراردادی هستند و بعضی از این افراد بیش ار ۱۰ است که به صورت قراردادی در ادارات شاغل هستند این افراد بیشتر فرصت های استخدامی را از دست داده اند و از طرفی تجاربی آموخته اند ولی متاسفانه چون امنیت شغلی مناسبی ندارند طبیعی است که ترس و اضطراب و دلهره در وجود آنها وجود داشته باشد این باعث کاهش بهره وری در سیستم اداری می شود و یکی از اولویت های این معاونت این است که تلاش کنیم مجوز های قانونی لازم را برای تبدیل وضعیت استخدامی این افراد از قراردادی به پیمانی و یا از پیمانی به رسمی فراهم آورد.

سومین راهکار برای توسعه منابع انسانی در دستگاه های اجرایی استان آموزش های تخصصی برای کارکنان دولت است که این موضوع را در دستور کار قرار داریم و به صورت جدی برای امسال برنامه ی عملیاتی و آموزش های تخصصی برای کارکنان خواهیم داشت .

چهارم راهکار هم این که بنا داریم که بانک اطلاعات را در استان راه اندازی کنیم و نیرو های شایسته را شناسایی کنیم که در مواقع ضرورت بشود از این افراد و مدیران که نقش راهبردی و موثر تری به عهده دارند استفاده کنیم، بومی گزینی همواره در دستور کار دستگاه های اجرای است و طبیعی است توجه به نیرو های بومی شایسته در دستور کار خواهد بود و در استخدامی های آینده در کردستان اولویت با نیرو های بومی است در صورت شرایط مساوی با سایرین.

خبر ۹ مهر ۹۳  استختام: زمان بندی مصاحبه استخدامی ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ استانداری کردستان (اداره کل جهاد کشاورزی)

لینک مستقیم سایت استانداری کردستان

خبر ۲۹ مرداد ۹۳  استختام: اطلاعیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ اداره کل ثبت احوال میرساند تاریخ مصاحبه از روزشنبه۸ شهریور سال ۱۳۹۳ لغایت دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ رأس ساعت ۷:۳۰ در محل اداره کل واقع در سنندج :خیابان آبیدر روبروی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت بشرح جدول پیوست برگزار میگردد . ضمناً شرکت کنندگان در مصاحبه دعوت نامه حضور خود را از اداره ثبت احوال محل سکونت خود دریافت نمایند . روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کردستان

139305280912

خبر  ۱۰ تیر ۹۳ – جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تمام دستگاه های دولتی کُردستان تا پایان سال

کُردتودی: مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کُردستان گفت: مشکل اعتبار آزمون های استخدامی تمام دستگاه های دولتی کُردستان با دکتر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مطرح شد و ما لیست افراد را برای تامین اعتبار به این معاونت ارسال کردیم که ان شاء الله تا پایان سال مشکل جذب و به کارگیری این افراد نیز حل خواهد شد.
اسعد یوسفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُردتودی درخصوص نتایج آزمون استخدامی های استانداری کردستان گفت: در سال ۱۳۹۱ آزمون استخدامی پست های بلاتصدی در ۲۶ دستگاه دولتی در ۲ مرحله ۲۶ خرداد و ۲۷ بهمن ماه در استان کردستان برگزار شد .
وی افزود: در آزمون مورخه ی ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ ادارات بهزیستی، استانداری،پزشکی قانونی و سازمان اتقال خون برای جذب نیرو آزمون برگزار کردند.
یوسفی گفت: در تاریخ ۲۷ بهمن ماه همان سال نیز آزمون دیگری دارای مجوز و در قالب تصمیمات هیئت دولت و در قالب پست های بلاتصدی توسط ۲۶ دستگاه اجرایی برگزار شد که قرار شد بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در قالب این آزمون جذب و به کارگیری شوند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کُردستان عنوان کرد: ما همان سال برای جذب این افراد در سال ۹۲ درخواست اعتبار کردیم اما پاسخی از سوی دولت و خصوصا معاونت برنامه ریزی داده نشد اما ما بصورت جدی بحث تامین اعتبار را در دولت جدید نیز در دسور کار داشته ایم.

یوسفی افزود:مسئله با دکتر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مطرح شد و ما لیست افراد را برای تامین اعتبار به این معاونت ارسال کردیم که ان شاء الله تا پایان سال مشکل جذب و به کارگیری سایر افراد نیز حل خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کردستان خاطرنشان کرد: این استخدامی در قالب مهرآفرین نبوده است و هیچ ایرادی بر آن وارد نیست و دولت خود را موظف به اجرای آن می داند.

وی گفت: مصاحبه ادارات بهزیستی، صنعت،معدن و تجارت، ثبت احوال، بنیاد شهید و امور ایثارگران و پست گزینش استانداری نیز بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

یوسفی اظهار داشت: مسؤولان استانی با رایزنی هایی که با هیئت دولت داشتند توانسته اند تا حدودی مشکلات جذب برخی از دستگاه ها را حل کنند که از این میان مشکل ادارات و سازمان های تبلیغات اسلامی، امور مالیاتی، فرودگاه و آزمایشگاه خاک و آب حل شده و به احتمال زیاد در چند روز آینده اسامی قبول شدگان اعلام خواهد شد.

خبر ۶ اردیبهشت ۹۳ – مهم‌ترین مشکل آزمون‌های استخدامی دستگاه های اجرایی، تامین اعتبار آن است

حسین فیروزی گفت: در چند ماه اخیر پیگیری های فراوانی برای ایجاد ردیف اعتباری و اخذ مجوز های لازم استخدامی های جدید صورت گرفته است.

به گزارش آفتاب دل، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی  در خصوص استخدام در دستگاه های اجرایی گفت: در سال ۹۱ دو نوبت آزمون استخدامی جهت جذب ۱۴۵۳ نفر برای ۲۷ دستگاه اجرایی برگزار گردیده ، این در حالی است که  متاسفانه دولت قبلی برای بکارگیری و جذب این افراد در بودجه های جاری دستگاه های اجرایی اعتباری منظور نکرده بود و یکی از مهمترین فرآیندهای به کارگیری و جذب نیروی انسانی در دستگاه های دولتی که عبارت از تامین بار مالی ناشی از آن است که نادیده گرفته شده بود.

حسین فیروزی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید مواجه با عمل انجام شده و بدون برنامه دولت قبلی شده است، افزود:  در چند ماه اخیر پیگیری های فراوانی برای تامین اعتبار این موضوع و اخذ مجوزهای لازم  صورت گرفته است که می توان به جلسه روز گذشته آقای زاهدی استاندار کردستان با آقای نوبخت معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری و مذاکره با ایشان در این خصوص اشاره کرد  که این تلاش ها کماکان ادامه دارد و بدیهی است استخدام های جدید منوط به تامین اعتبار در بودجه جاری دستگاه های اجرایی خواهد بود.

وی هم چنین در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی  و پیمانی دستگاه های اجرایی افزود: اکنون ما در دستگاه های اجرایی استان با تعداد کثیر کارکنان قراردادی مواجه هستیم که بیش از ۱۰ سال سابقه دارند و با گذشت سن و از دست دادن فرصت های استخدامی از امنیت شغلی کاملی برخوردار نیستند و این در حالی است که این افراد با کسب تجارب مفید و سودبخش جز سرمایه های ارزشمند سازمان ها شده اند ، وضعیت مبهم شغلی بر کارآمدی افراد و سازمان ها تاثیر منفی خواهد داشت و دستگاه های دولتی را برای برنامه ریزی های بلند مدت نیروی انسانی با مشکل مواجه کرده است.

فیروزی گفت: در صدد هستیم که مجوزهای قانونی لازم  را برای  تبدیل وضعیت این کارکنان اخذ شود که این خود موجب امنیت شغلی، ایجاد انگیزه بیشتر کارکنان و ارتقای بهره وری سیستم اداری خواهدشد.

خبر ۲۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی استانداری

خبر ۱۳ بهمن  ۹۲ -جدول زمان بندی مصاحبه حضوری اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان

اطلاعیه ها

آگهی استخدام اداره کل محیط زیست کردستان

جدول زمان بندی مصاحبه حضوری اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان
ردیف
روز و تاریخ
ساعت
محل مورد تقاضا
عنوان رشته شغلی
منابع مصاحبه
۱
یک شنبه ۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس انتظامی
دستور العمل خدمتی گارد ، قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست
۲
یک شنبه ۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس فنی و مهندسی
مقررات ملی ساختمان و نشریات مرتبط
۳
یک شنبه ۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس فناوریهای نوین
شبکه،پایگاه داده ، برنامه نویسی ، طراحی وب سا یت ، مباحث عمومی رایانه ( نرم افزار و سخت افزار )
۴
یک شنبه ۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس فناوریهای اطلاعات
شبکه،پایگاه داده ، برنامه نویسی ، طراحی وب سایت ، مباحث عمومی رایانه ( نرم افزار و سخت افزار )
۵
یک شنبه ۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس کتابداری
فهرست نویسی : اصول و روشها ، دکتر رحمت الله فتاحی ، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد .
۲ مروری بر اطلاعات و اطلاع رسانی : دکتر عباس حری انتشارات هئیت امنای کتابخانه های کشور .
 ۳ کتابخانه و کتابداری : علی مزینانی انتشارت سمت . ۴ مرجع شناسی ،شناخت خدمات و کتابهای مرجع : نصرالله مرادی انتشارات فرهنگ معاصر
۶
دوشنبه ۵/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
کارشناس آمار
روشهای آماری ، نمونه گیری ، نرم افزار مختلف
۷
دوشنبه ۵/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سرو آباد ، کامیاران
کارشناس پایش و آزمایشگاه
–         آلودگی محیط زیست ( آب و هوا ، خاک ، صوت ): مینو دبیری ، آلودگی محیط زیست (آب ، خاک و هوا ) افیونی ، عرفان منش   ، آلودگی هوا : منصور غیاث الدین 
۸
سه شنبه ۶/۱۲/۹۲
۳۰/۷
بانه ، سقز،مریوان ، کامیاران ،دهگلان
کارشناس حقوقی
قانون خدمات کشوری ، قانون کار ، قانون مرتبط با محیط زیست و کلیه دروس دوره کارشناسی رشته حقوق
۹
چهار شنبه ۷/۱۱/۹۲
۳۰/۷
بیجار ، قروه ، دیواندره ، سنندج
کارشناس حقوقی
قانون خدمات کشوری ، قانون کار ، قانون مرتبط با محیط زیست و کلیه دروس دوره کارشناسی رشته حقوق
۱۰
پنج شنبه
۸/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سنندج
مسئول دفتر
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری
۱۱
پنج شنبه
۸/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سقز ، مریوان ، بانه
مسئول خدمات اداری
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری ، کارپردازی ، شیوه های انبار داری 
۱۲
شنبه
۱۰/۱۲/۹۲
۳۰/۷
بیجار ، قروه ، کامیاران
مسئول خدمات اداری
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری ، کارپردازی ، شیوه های انبارداری 
۱۳
سه شنبه
۱۳/۱۲/۹۲
۳۰/۷
سرو آباد
مامور اجرایی محیط زیست
راهنمای صحرایی پستانداران ایران ( هوشنگ ضیایی ) راهنمای صحرایی پرندگان ایران ( جمشید منصوری ) آلودگی محیط زیست ( هوا ، آب ، خاک ، صوت ) مینو دبیری 
۱۴
چهار شنبه
۱۴/۱۲/۹۲
۳۰/۷
مریوان ، بیجار ، قروه ،سقز ، کامیاران
مامور اجرایی محیط زیست
راهنمای صحرایی پستانداران ایران ( هوشنگ ضیایی ) راهنمای صحرایی پرندگان ایران ( جمشید منصوری ) آلودگی محیط زیست ( هوا ، آب ، خاک ، صوت ) مینو دبیری 
یاد آوری :
۱ – از افرادی که بعد از ساعت ۳۰/۷ مراجعه نمایند مصاحبه بعمل نخواهد آمد .
۲ –  از مصاحبه شوندگان در خواست می نماید جهت دریافت دعوت نامه مصاحبه به ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان مورد تقاضا مراجعه نمایند .


********* اطلاعیه *********

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل حفاظت محیط زیست استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان واقع درسنندج خیابان پاسداران پشت پارک دیدگاه مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
۱ پوشه(بارنگ سفید )
۲ اصل و تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)
۳ اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
۴ اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست)
۵ اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران
۶ اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
۷- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)
تذکر : تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند. همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است.
روز
تاریخ
عنوان
چهارشنبه
۹۲/۷/۱۷
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس آمار ، کتابدار ،  فنی و مهندسی ، کارشناس امور  انتظامی ، فن آوری اطلاعات ، فن آوری نوین 
پنجشنبه
۹۲/۷/۱۸
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس حقوقی  
شنبه
۹۲/۷/۲۰
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس پایش و آزمایشگاه 
یکشنبه
۹۲/۷/۲۱
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی مامور اجرایی محیط زیست
دوشنبه
۹۲/۷/۲۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی مسئول خدمات اداری و مسئول دفتر

خبر ۹ بهمن ۹۲ -ایجاد ۲۳ هزار فرصت شغلی در کردستان‌

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از ایجاد ۲۳ هزار و ۱۷۳ فرصت شغلی در سال‌جاری در این استان خبر داد و گفت: آمار دقیقی از شغل‌های ایجاد شده وجود ندارد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، مصطفی باغبانیان شامگاه امروز در جمع خبرنگاران ‌اظهار داشت: سهیمه استان در سال جاری ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی بود که تا کنون ۲۳ هزار و ۱۷۳ مورد برابر با ۷۸ درصد آن تحقق یافته است.
وی افزود: این آمار مربوط به فرصت‌های شغلی است، اما آمار دقیقی از اینکه چه تعداد از این فرصت‌های شغلی به شغل پایدار تبدیل شده ‌وجود ندارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مورد عملکرد این دستگاه در زمینه دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ایجاد اشتغال‌ اظهار کرد: از محل اعتبارات سال ۹۱ در سال‌جاری از ۴ هزار و ۵۷۹ فقره پرونده معرفی شده به بانک‌ها تا کنون ۲ هزار و ۶۲۷ مورد موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
باغبانیان خاطرنشان کرد: از ۴ هزار و ۱۶۰ پرونده معرفی شده به بانک‌ها از سوی کمیته امداد، ۲ هزار و ۶۲۷ فقره موفق به دریافت تسهیلات شده است.
وی آمار پرونده‌های معرفی شده بهزیستی استان به بانک‌ها را ۸۸ مورد و دریافت‌کنندگان تسهیلات را ۶۳ فقره عنوان کرد و بیان داشت: بنیاد شهید نیز از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۲۷ پرونده را برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی کرده ‌که ۱۹۸ فقره آن موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
وی گفت: در مجموع سهمیه ابلاغی از محل اعتبارات سال ۹۱ و پرداخت شده در سال ۹۲ در این حوزه ۴۹ میلیارد تومان بوده که ۳۶ میلیارد تومان آن به بانک‌ها معرفی و تا کنون ۲۳ میلیارد تومان آن جذب شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان افزود: در زمینه تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی از محل اعتبارات سال ۹۱ نیز ۵۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کل مبلغ ابلاغی بوده و تا کنون ۸ هزار و ۲۸۵ ژرونده به بانک‌ها از سوی دستگاه‌های متولی معرفی شده است.
به گفته باغبانیان، مبلغ اعتباری این تعداد پرونده معرفی شده ۲۹ میلیارد تومان است که تا کنون ۶ هزار و ۴۶۴ فقره آن با صرف اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: کمیته امداد با جذب بیش از ۲۹ میلیارد تومان در این حوزه رتبه نخست دارد و اداره کار و رفاه اجتماعی نیز رتبه دوم را کسب کرده است.
تدوین سند توسعه اشتغال کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در ادامه به تدوین سند توسعه اشتغال استان به عنوان نقشه راهی برای  ریشه‌کنی معضل بیکاری اشاره کرد و گفت: سند توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری بعد از پیروزی انقلاب نخستین و مهم‌ترین سند در کشور به شمار می‌رود.
به گفته باغبانیان، در این سند بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن، صنایع دستی و گردشگری، علوم پزشکی و سلامت و راه و شهرسازی لحاظ و وظایف هر کدام مشخص شده است.
ی افزود: این سند ۵ ساله و همسو و همراه با برنامه ۵ ساله توسعه پنجم است و نقش مهمی در رفع معضل بیکاری در استان خواهد داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خاطرنشان کرد: اگر مسئولین دستگاه‌های مختلف استان به دنبال به حداقل رساندن آمار بیکاری هستند باید همسو و همراه با این سند حرکت کنند و در عملیاتی کردن مفاد آن با جدیت تلاش داشته باشند.
باغبانیان اصلاح نظام تدبیر با ایجاد ۱۵ شبکه سرمایه‌گذاری و اجرای ۳ هزار و ۲۳ طرح در استان را متذکر شد و گفت: تولید و تامین محصولات کشاورزی، محصولات زراعی‌و دامی، کشت و صنعت گیاهان دارویی با توجه به قابلیت‌های خوب استان در این حوزه، صنایع پلاستیکی، تولید مصالح ساختمانی، تولید خوردرو و قطعات، تولید و تامین فناوری مواد معدنی، تولید قطعات و ملزومات پزشکی، مشاغل خانگی، فناوری و اطلاعات، گردشگری و غیره ۱۵ شبکه‌ای است که در سند توسعه سرمایه گذاری و اشتغال استان به آن اشاره شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: کار زیادی بر روی این سند انجام شده است و اگر تمام دستگاه‌های اجرای با توجه به بسترهای موجود بتوانند مفاد سند را اجرا کنند می‌توانیم در کاهش بیکاری در کردستان امیدوار باشیم.

خبر ۶ بهمن ۹۲ -استاندار کردستان: توسعه صادرات غیر نفتی و عدم وابستگی به درآمدهای نفتی نیاز اصلی اقتصاد کشور است
استاندار کردستان گفت: برای تقویت اقتصاد کشور باید توسعه صادرات غیر نفتی و عدم وابستگی به درآمدهای نفتی را در اولویت برنامه های اقتصادی قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی؛ عبدالمحمد زاهدی در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان کردستان با محوریت بررسی موانع و مشکلات پایانه مرزی باشماق در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان مریوان افزود: با توجه به اهمیت مقوله توسعه صادرات در بحث توسعه پایدار اقتصادی کشور و نیز استان کردستان باید با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های اقتصادی و تولیدی موجود برای پررنگ تر کردن بحث توسعه صادرات در تقویت اقتصاد کلان کشور تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: به حقیقت مشکل امروز مملک مشکل اقتصادی است و در این راستا همه موظف هستیم با همکاری و همراهی راه را برای تحقق اهداف مورد نظر و افق توسعه در این بخش هموار سازیم.

استاندار کردستان تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید همه احاد جامعه و دستگاه های اجرایی بر اساس سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای توسعه همه جانبه زیر ساخت های اقتصادی تلاش کرده و با سرلوحه قرار دادن فرامین و منویات معظم له گامی مهم و تاثیرگذار برای توسعه همه جانبه و رفع موانع و مشکلات  در بخش این برداریم.

وی تصریح کرد: در این رابطه نیازمند حضوری مقتدر و نیز رقابتی در بازارهای کشورهای همسایه و منطقه هستیم و باید با درک نیازهای اساسی و مصرفی مردم در این مناطق اقدامات اجرایی را برای افزایش میزان صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی به این کشورها به انجام برسانیم.

زاهدی تاکید کرد: در این مسیر باید با تدبیر و دور اندیشی با موضوع برخورد کرده  تا بر حسب توان بالای کشور در عرصه اقتصادی به جایگاه واقعی خود دربین سایر کشورها برسیم.

وی اظهار داشت: به دلیل اهمیت میزان ارزش افزوده صادرات غیر نفتی در مقایسه با صادرات نفتی باید  توسعه صادرات غیر نفتی را در دستور کار قرار داده تا ضمن ارز آوری بیشتر در نهایت کشور را از وابستگی به صادرات نفتی رهایی بخشیم.

زاهدی با اشاره به دوری از جزئی نگری در مباحث اقتصادی از مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا برای حل و فصل مشکلات بخش صادارت استان با نگاهی فرابخشی وارد عرصه شوند.

وی در پایان گفت: متاسفانه بروکراسی زائداداری در بحث صادارت و توسعه اقتصادی موجب کاهش قدرت صادارت کشور در برابر دیگر رقبا در منطقه و در نهایت کاهش نقش فعالان اقتصادی کشور در بازارهای هدف در کشورهای همسایه شده که ضروریست هرچه زودتر برای رفع این موانع چاره اندیشی شود./

خبر ۲۵ دی ۹۲ – اطلاعیه شماره هفتم استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان
شرکت کننده محترم ، لطفا در روز آزمون علمی – تخصصی راس ساعت مقرر (ساعت ۷:۳۰)در محل آزمون با در دست داشتن رزومه حضور بهم رسانید ، در غیر اینصورت مسئولیت عدم حضور به موقع به عهده شخص شرکت کننده می باشد .

خبر ۱۸ دی ۹۲  – اطلاعیه شماره پنج استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان

الف ) کارشناس اطلاعات جغرافیائی وسنجش از دور
۱- سامانه اطلاعات جغرافیائی کاربردی . تالیف دکترعلی اصغر درویش صفت ودکتر مهتاب پیرباوقار. انتشارات جهاد دانشگاهی
۲- سنجش ازدوربرای مدیران GIS    ترجمه دکتر علی اصغر درویش صفت ود ودکتر مهتاب پیرباوقار. انتشارات  دانشگاه تهران
۳- ارزیابی وبرنامه ریزی محیط زیست با سامانه اطلاعات جغرافیائی . دکتر مجید مخدوم و دکتر علی اصغر درویش صفت انتشارات  دانشگاه تهران
ب ) منابع علمی برای کارشناس جنگل ومرتع:
۱-جنگلکاری درخشکبوم . دکتر محمد حسین جزیره ای انتشارات  دانشگاه تهران
۲- مدیریت جنگلهای زاگرس . دکتر محمد فتاحی .انتشارات موسسه تحقیقات  جنگلها ومراتع
۳- جنگلکاری ونهالستانهای جنگلی .دکتر احمد مصدق انتشارات  دانشگاه تهران .
۴- اکولوژی دکتر محمدرضا اردکانی انتشارات  دانشگاه تهران
۵- اصول هیدرولوژی کاربردی . دکترامین علیزاده انتشارات  دانشگاه امام رضا
۶- مبارزه با فرسایش واصلاح آبخیزها . دکتر فیروزفیروز  نخجوانی انتشارات  دانشگاه تهران
۷- مرتع ومرتعداری درایران . دکتر محمدرضا مقدم
۸- سیاستهای مرتع داری درایران . نگهدار اسکندری . عسکرعلیزاده وفاطمه مهدوی
۹- مبانی جنگلداری ایرج حسن زاده . انتشارات  دانشگاه گیلان
۱۰- جنگلداری علمی – علمی .غلامعلی بنان انتشارات سازمان جنگلبانی ایران
۱۱- بیشه زراعی . تقی شامخی انتشارات  دانشگاه تهران
۱۲- قوانین ومدیریت منابع طبیعی . تقی شامخی . انتشارات  دانشگاه تهران
ج )   منابع علمی برای کمک کارشناس آبخیزداری  جنگل ومرتع :
۱- اصول هیدرولوژی کاربردی . دکترامین علیزاده انتشارات  دانشگاه امام رضا
۲- مبارزه با فرسایش واصلاح آبخیزها . دکتر فیروز فیروز نخجوانی انتشارات  دانشگاه تهران
۳- مرتع ومرتعداری درایران . دکتر محمدرضا مقدم
۴- سیاستهای مرتع داری درایران . نگهدار اسکندری . عسکرعلیزاده وفاطمه مهدوی
۵- مبانی جنگلداری ایرج حسن زاده . انتشارات  دانشگاه گیلان
۶- جنگلداری علمی – علمی .غلامعلی بنان انتشارات سازمان جنگلبانی ایران
۷- بیشه زراعی . تقی شامخی انتشارات  دانشگاه تهران
۸- قوانین ومدیریت منابع طبیعی . تقی شامخی . انتشارات  دانشگاه تهران

منابع علمی برای کارشناس و کمک کارشناس اموراداری ؛ مطبوعات وحقوق :
دروس دوره های فوق درزمان تحصیل دردانشگاه وآشنائی با قوانین ومقررات منابع طبیعی  وآشنائی با رشته شغلی مورد تقاضا
منابع علمی برای کارشناس خدمات ماشینی:
شبکه:  تئوری وعملی – برنامه نویسی :  تئوری وعملی –  طراحی سایت : تئوری وعملی –  سیستم عامل : تئوری وعملی – مباحث عمومی نرم افزار وسخت افزار

 

خبر ۳۰آذر ۹۲ – پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی استان کردستان بزودی معرفی می شوند

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان گفت: با توجه به برگزاری مراحل نهایی و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، اسامی این افراد بزودی به دستگاه های اجرایی استان اعلام می شود.

اسعد یوسفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرایند استخدام نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان از محل سهمیه استخدامی سال ۹۰ ، طبق قوانین و مقررات و دستورالعمل های ابلاغ شده به استانداری کردستان در حال انجام است.

وی گفت: از هزار و ۳۱۲ سهمیه استخدامی استان، ۹۹۶ نفر از طریق نشر آگهی و ۳۱۶ نفر هم سهمیه بنیاد شهید و بدون برگزاری آزمون در ۲۶ دستگاه اجرایی استان جذب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون ۱۵ هزار و ۱۲ نفر شرکت کردند گفت: برای جذب این افراد دو مرحله آزمون در ۲۷ بهمن سال ۹۱ و نیز ۳۱ اردیبهشت امسال برگزار شد.

وی تصریح کرد: آزمون های استخدامی در ۲۸ حوزه دانشگاهی و آموزشی در استان برگزار شد.

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان افزود: پس از برگزاری آزمون های عمومی و تخصصی نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از طریق وب سایت استانداری به اطلاع شرکت کنندگان رسید.

وی گفت: در مرحله بعدی، دستگاه های اجرایی ضمن دعوت از پذیرفته شدگان، نسبت به تطبیق مدارک آنها اقدام کرده و افراد برتر برای مراحل گزینش معرفی شدند.

یوسفی گفت: تا کنون مصاحبه عملی پذیرفته شدگان هشت دستگاه از ۲۶ دستگاه اجرایی استان از جمله دامپزشکی، سازمان زندان ها، انتقال خون، فرهنگ و ارشاد اسلامی، هواشناسی، امور مالیاتی، راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی انجام شده است.

به گفته وی طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مصاحبه عملی سایر دستگاه ها نیز تا پایان سال جاری انجام می شود و در نهایت پذیرفته شدگان نهایی جهت جذب و تشکیل پرونده به دستگاه های اجرایی معرفی می شوند.ک/۳

خبر ۴ آبان ۹۲ – زمان تحویل مدارک آزمون سازمان بهزیستی استان کردستان(آزمون استخدامی ۲۷/۱۱/۹۱) – لینک خبر

خبر ۲۹ مهر ۹۲ – اطلاعیه شماره ۱ استانداری کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی ۲۷/۱۱/۹۱ – دانلود اطلاعیه

خبر ۲۳ مهر ۹۲ -اطلاعیه آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ خواهشمند است به منظور تطبیق مدارک مقتضی است حداکثر تا تاریخ۳۰/۰۷/۱۳۹۲ با به همراه داشتن مدارک ذیل به امور اداری اداره کل مالیاتی مراجعه فرمائید. اصل مدارک:شناسنامه-کارت ملی-کارت پایان خدمت-مدرک تحصیلی-مدارک ایثارگری-مدارک دال بر بومی بودن (عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی می گردد)خبر ۲۲ مهر ۹۲  -اطلاعیه شماره دو استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان
به اطلاع میرساند تاریخ مصاحبه علمی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در آزمون از تاریخ ۲۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۰/۱۱/۹۲ برگزار میگردد ، که ۱۰ روز قبل از تاریخ مصاحبه تاریخ دقیق هر رشته شغلی اعلام میگردد

خبر ۲۲ مهر ۹۲- اطلاعیه آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل انتقال خون کردستان می رساند جهت انجام مصاحبه علمی – تخصصی در رشته های شغلی پزشک – مسئول امور انتقال خون (کاردان امور انتقال خون) – کارگزین روز شنبه ۱۳۹۲/۸/۴ رأس ساعت ۸ صبح در اداره کل انتقال خون کردستان واقع در سنندج خیابان پاسداران چهارراه حافظ مراجعه نمایند. شایان ذکر است مصاحبه رشته شغلی مامور حراست متعاقباً اعلام خواهد گردید.

 افرادی که دارای مقاله علمی تائید شده، تالیف و ترجمه می باشند و یا دوره های رسمی آموزشی را در رابطه با رشته شغلی مورد تقاضا طی نموده می توانند در روز برگزاری مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند.

خبر ۱۶ مهر ۹۲ -اطلاعیه تحویل مدرک اداره اوقاف – لینک خبر

خبر ۱۶ مهر ۹۲ -اطلاعیه تحویل مدرک اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی – لینک خبر

خبر ۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان مرحله دومآزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱

اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان

مرحله دومآزمون استخدامی  مورخ ۲۷/۱۱/۹۱

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان می رساند ، با توجه به رشته شغلی موردتقاضا ، لازم است حداکثر تا تاریخ ۲۰/۰۷/۹۲ باهمراه داشتن اصل وکپی مدارک مربوطه به اموراداری اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان واقع درخیابان پاسداران مراجعه نمایند:

۱-     اصل وتصویرشناسنامه ( تمامی صفحات)

۲-     اصل وتصویرکارت ملی( پشت ورو)

۳-     اصل وتصویرمدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت ازتحصیل(سایرمدارک ازجمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده قابل قبول نمی باشد)

۴-     اصل وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای برادران

۵-     اصل وتصویر گواهی ایثارگری

۶-     اصل وتصویرمدارک دال برمعلولیت ازمراجع ذیصلاح

۷-     اصل وتصویرمدارک دال بربومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابرمندرجات آگهی استخدام                    تبصره : درصورتی که محل تولدمندرج درشناسنامه منطبق بامحل جغرافیای شغل مورد تقاضا باشد سایرمدارک موردنیاز نمیباشد.

۸-     ۶ قطعه عکس ۴*۳

تحویل مدارک مذکورصرفاً جهت بررسی صحت اظهارات داوطلب درزمان ثبت نام بوده وهیچ گونه حقی برای قبولی درآزمون ایجاد نمی کند . همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرایند مصاحبه وگزینش می باشد.

( جدول زمانبندی مصاحبه حضوری  )

روز

تاریخ

ساعت شروع

عنوان

شنبه

۱۸/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس برنامه وبودجه(۳۰/۸الی ۱۰) – مسئول دفتر ،کارگزین( ۱۰الی ۱۲) – آمارشناس (۱۲الی ۳۰/۱۴)

یکشنبه

۱۹/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی ممیز حساب اموال – کمک ممیز حساب اموال( ۳۰/۸الی ۱۲) – برنامه نویس سیستم( ۱۲الی ۳۰/۱۴)

دوشنبه

۲۰/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی (۳۰/۸الی ۳۰/۱۰)– کارشناس سرمایه گذاری (۳۰/۱۰الی ۳۰/۱۴)

                        نکته مهم:

–          داوطلبان محترم باید نیم ساعت قبل ازساعات تعیین شده درمحل اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان حضورداشته باشند

        

خبر ۱۰ مهر ۹۲ -اطلاعیه شماره یک استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری
تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۰

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه

اصل کارت ملی

اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات و فراغت از تحصیل قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱-

اصل گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام-

اصل گواهی و مدارک دال بر همکار قراردادی دستگاه اجرایی-

یک عدد پوشه سفید-

تذکر : تحویل مدارک مذکور صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام بوده و هیچگونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمیکند ، مضافا اینکه نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرآیند مصاحبه علمی و گزینش می باشد

زمانبندی بررسی و صحت مدارک

روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس آب و خاک ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، حقوق ، مطبوعات ، امور زمین

روز شنبه مورخ ۱۳/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس حراست ، خدمات ماشینی ، نقشه برداری ، کمک کارشناس نقشه برداری ، آبخیزداری

روز یکشنبه مورخ ۱۴/۷/۹۲ رشته های شغلی

کمک کارشناس آمار و برنامه ریزی ، امور اداری ، ممیزی اراضی ، کارشناس آبخیزداری ۱، ۲ و ۳

روز دوشنبه مورخ ۱۵/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس جنگل و مرتع ۱ ، ۲ و۳

جدول زمانبندی مصاحبه علمی متعاقبا اعلام میگردد

خبر ۸ مهر ماه ۹۲ -اطلاعیه شماره ۵ کمیته استخدام استانداری استان کردستان

باتوجه به پیگیریها و مراجعات مکرر پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۲ تعداد ۲۶ دستگاه اجرایی استان به ادارات مربوطه واستانداری درخصوص سایر مراحل آزمون موارد ذیل را به اطلاع می رساند :

۱- مصاحبه علمی – تخصصی توسط دستگاههای اجرایی انجام شود ، زمان و مکان برگزاری حداقل یک هفته قبل از انجام مصاحبه کتباً به پذیرفته شدگان اعلام خواهدشد . از داوطلبان درخواست می گردد از مراجعه حضوری و یا ارتباط تلفنی با استانداری خودداری نمایند .

۲- نظر به اینکه طبق بند ۶ تذکرات آگهی ، پذیرفته شدگان نهایی باید حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه نهایی آزمون ، گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی و مهارتهای فن آوری اطلاعات را ارایه نمایند. لذا تا اعلام مراکز مجاز و نحوه اخذ گواهینامه های مذکورخصوصاً زبان انگلیسی از ثبت نام در مراکز جداً خودداری نمایند و موارد مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری متعاقباً خبر رسانی می گردد .

۳- نظر به اینکه طبق مفاد آگهی استخدام ، برابر با اصل نمودن کلیه مدارک ثبت نام توسط دستگاههای اجرایی قبل از انجام مصاحبه تخصصی الزامی می باشد . لذا داوطلبان مدارک مورد نیاز را آماده نمایند تا پس از اطلاع رسانی درتاریخ های تعیین شده به دستگاههای اجرایی مورد تقاضا تحویل نمایند . تاریخ های مذکور توسط ادارات به طریق مختلف به پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد .

۴- سوالات مطرح شده در مصاحبه شامل اطلاعات داوطلب درخصوص وظایف و اهداف و تکالیف دستگاه اجرایی مورد تقاضا ، رشته شغلی پذیرفته شده و رشته تحصیلی می باشد

خبر ۷ مهر ۹۲ -بر اساس تصمیم کمیته استخدام هواشناسی کلیه قبول شدگان سه برابر ظرفیت  استخدام در هواشناسی لازم است از تاریخ ۶/۷/۹۲لغایت ۱۱/۷/۹۲ نسبت به ارائه مدارک ذیل جهت تکمیل پرونده به  اقدام نمایند.

۱-پوشه ( رنگ سبز برای داوطلبان شغل کارشناس ارتباط ومخابرات )-(رنگ زرد برای داوطلبان شغل کارشناس شبکه)

(رنگ سفید برای دواطلبان شغل هواشناس پیش بین  )- ( رنگ نارنجی برای داوطلبان هواشناس کارشناس هواشناسی همدیدی )

۲-اصل وتصویر شناسنامه ( تمامی صفحات )

۳-اصل وتصویر کارت ملی (پشت ورو )

۴-اصل وتصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعدادواحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست )

۵-اصل وتصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶-اصل وتصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح برای ایثارگران محترم

۷- اصل وتصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح برای معلولین محترم

۸-اصل وتصویر مدارک دال بر بومی بودن برای  محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام ( در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست )

خبر ۶ مهر ۹۲ -اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱

اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل دامپزشکی استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است ………………….

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل دامپزشکی استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان کردستان واقع در کیلومتر یک جاده سنندج همدان مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
۱ – پوشه(رنگ سبز برای داوطلبان مقطع تحصیلی دکتری، رنگ زرد برای داوطلبان مقطع لیسانس و رنگ آبی برای داوطلبان مقطع کاردانی)
۲ – اصل و تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)
۳ – اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
۴ – اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست)
۵ – اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران
۶ – اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
۷- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)
۱۰ – اصل و تصویر تاییدیه گذراندن طرح نیروی انسانی به تائید اداره کل دامپزشکی استان مربوطه
تذکر : تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند. همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است.
روز
تاریخ
عنوان
دوشنبه
۸/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
سه شنبه
۹/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد و سقز
پنجشنبه
۱۱/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، و مریوان
شنبه
۱۳/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه
             همچنین جدول زمانبندی مصاحبه حضوری به ترتیب زیر اعلام میگردد :
روز
تاریخ
ساعت شروع
عنوان
شنبه
۲۰/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری  متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی
دوشنبه
۲۲/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، مریوان و سقز
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۱۴:۳۰
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه

نکات مهم :

– داوطلبان محترم باید نیم ساعت قبل از ساعت تعیین شده درمحل اداره کل دامپزشکی استان کردستان حضور داشته باشند
– افرادی که دارای مقاله علمی تایید شده ( به استثنای مقالات دانشجویی ) ، تالیف و ترجمه  می باشند و یا دوره های رسمی آموزشی را در رابطه با رشته شغلی مورد تقاضا طی نموده اند می توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند
-ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصی الزامی می باشد.
– از آوردن تلفن همراه خودداری فرمائید . بدیهی است در صورت همراه داشتن هر نوع تلفن همراه ، در زمان ورود به قرنطینه اخذ میگردد
– موارد مد نظر در مصاحبه حضوری علاوه بر آشنائی با وظایف و مسئولیت های سازمان دامپزشکی کشور و قوانین مربوطه ، بر اساس رشته شغلی در جدول زیر آمده است :
عناوین تخصصی مد نظر در مصاحبه حضوری
رشته شغلی
اصول پیشگیری و مبارزه با بیماری های دام ، طیور ، آبزیان و زنبور عسل- اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی ، پروتکل مبارزه با بیماری های دامی سال ۹۲ سازمان دامپزشکی کشور
کاردانی دامپزشکی و کاردانی کنترل بهداشتی اماکن دامی
اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی – بیماری های مشترک بین انسان و دام ( علائم ، اپیدمیولوژی ، کنترل و پیشگیری )
کارشناس بهداشت گوشت
آشنائی با وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی – اصول رعایت ایمنی در آزمایشگاه – روش های و اصول آزمایشات میکروب شناسی ، سرولوژی ، انگل شناسی ، بیوشیمی و تجزیه مواد غذائی
کارشناس آزمایشگاه
اصول اپیدمیولوژی ، تشخیص ، پیشگیری ، کنترل و درمان بیماری های واگیر دام ، طیور ، آبزیان ، زنبور عسل و بیماری های مشترک بین انسان و دام – اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی – اصول بیوسکیوریتی در دامپزشکی
کارشناس مبارزه با بیماری ها
 
 روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان

خبر ۲۷ شهریور ۹۲ -قبول شده گان نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان به دفترامورشهری مراجعه کنند

سیروان بهرامی با اشاره به اعلام نتیجه نهایی این آزمون افزود:اسامی ۴۴نفر قبول شده در آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان می توانند برای  مراحل بعدی و کار های پرسنلی واداری خود  بر اساس زمان بندی ذیل به  این دفترمراجعه کنند.
وی اظهار داشت:پذیرفته شدگان شهرهای سقز- بانه – بیجار- بویین در روز شنبه مورخ ۳۰/۶/۹۲ وپذیرفته شدگان شهرهای مریوان- کانی دینار- قروه- سریش آباد نیز می توانند درروز یکشنبه مورخ ۳۱/۶/۹۲به دفتر امور شهری مراجعه نمایند.

وی بیان کرد:پذیرفته شده گان آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری سنندج نیز می توانند روز دوشنبه مورخ ۱/۷/۹۲ برای انجام دیگرکار های اداری خود به دفتر امور شهری و شورا های اسلامی استانداری واقع در ساختمان شماره ۲استانداری در خیابان پاسداران -تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی مراجعه کنند.
به گفته وی برای آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان  ۱۳۷ نفر متقاضی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای استان برای سنندج ۳۷ نفر- سقز ۳۳ نفر- قروه ۲۲ نفر- بیجار۱۳ نفر- بانه ۱۲ نفر- مریوان ۱۲ نفر- سریش آباد ۲ نفر – کانی دینار ۳ نفر- بویین ۲ نفر- دلبران ۱ نفرپذیرفته شد.
وی با اشاره به سهمیه جذب این آزمون گفت:جهت پذیرش ۴۴نفر سهمیه استان در این آزمون که سهمیه سنندج ۱۱ نفر- سقز ۱۰ نفر- قروه ۷ نفر- بیجار ۴ نفر- بانه ۴ نفر- مریوان ۴ نفر- سریش آباد ۱ نفر- کانی دینار ۱ نفر- بویین ۱ نفر – دلبران ۱ نفربود علاوه بر آزمون علمی آزمون عملی نیز صورت گرفت.
وی با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون عملی جذب آتش نشانان گفت:در تاریخ ۱۶ و ۱۷ ماه جاری در مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج با حضوراینجانب ،نمایندگان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، نمایندگان دفتر امور شهری و شوراها، نماینده گزینش استانداری، نماینده حراست استانداری، مسئول حراست شهرداری سنندج، مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سنندج  و  ۱۵ نفر داور و در نُه مرحله ورزشی(هر مرحله با حضور یک سرداور) برگزار گردید.

وی بیان کرد:این افراد بعد از انجام مراحل گزینش و کار های اداری فعالیت خود را در آتش نشانی  شهرداریهای استان  آغاز خواند کرد.

اسامی ۴۴پذیرفته شده آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان درهمین سایت درج شده است.

خبر۲۴  شهریور ۹۲ – اطلاعیه شماره ۴ استانداری کردستان ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ – لینک خبر

خبر ۲۱ شهریور ۹۲  -اعلام نتایج

 

نتایج

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی

اداره کل امور مالیاتی استان

اداره کل اموراقتصادی ودارائی

اداره کل انتقال خون

اداره کل اوقاف وامورخیریه استان

اداره کل بهزیستی استان

اداره کل پزشکی قانونی استان

اداره کل تبلیغات اسلامی استان

اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان

اداره کل ثبت احوال استان کردستان

اداره کل جهادکشاورزی استان

اداره کل حفاظت محیط زیست استان

اداره کل دامپزشکی استان

اداره کل راه وشهرسازی استان

اداره کل زندانهای استان

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان

اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

اداره کل هواشناسی استان

اداره کل ورزش و جوانان استان

آزمایشگاه فنی ومکانیک خاک استان

استانداری کردستان

بنیاد شهیدو امور ایثارگران

تعاون روستایی استان

صنعت ، معدن وتجارت استان

فرودگاه سنندج

خبر ۱۶ شهریور ۹۲ -استاندار کردستان از اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان تحصیلکرده کردستانی طی چند روز آینده خبرداد. تاریخ خبر( ۱۵ شهریور)

به گزارش کارسیک به نقل از خبرگزاری شبستان، علیرضا شهبازی استاندار کردستان پنج‌ شنبه‌ شب در پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص افزایش سرمایه گذاری و اشتغال در استان اشاره کرد و گفت: این مهم جزو اولویت های کاری مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می آید.

وی افزود: بدون شک رفع دغدغه اشتغال جوانان زمینه ساز توسعه و تعالی استان در حوزه های مختلف بوده و بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی نیز رفع خواهد شد لذا باید همه مدیران دستگاه های اجرایی استان با تمام توان برای رفع این مهم گام بردارند.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید مدیران دستگاه های اجرایی استان در سال مالی جاری که با کمبود اعتبارات مواجه هستیم به جای گلایه به فکر راهکاری های عملی و پیشنهادات کارشناسی برای پیشبرد امور به بهترین نحو باشند.

شهبازی افزود: مقایسه کردن کردستان با سایر استان ‌های کشور ظلم و جفا در حق مردم استان است چرا که کردستان در اوایل انقلاب به واسطه جنگ تحمیلی ۸ ساله و مبارزه با گروه‌ های ضد انقلاب از یک سری خدمات و اقدامات توسعه‌ ای جاماند و از این رو نیازمند توجه و اختصاص اعتبارات بیشتری برای جبران این محرومیت هاست.

استاندار کردستان خواستار همدلی و اتحاد همه مدیران دستگاه های اجرایی استان و تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد و افزود: خوشبختانه مردم ولایت مدار کردستان در عرصه های مختلف حضور و مشارکتی گسترده داشته و باید از این مشارکت عمومی برای توسعه همه جانبه استان بهره گرفته شود.

شهبازی به طرح استخدام بیش از یک هزار جوان تحصیلکرده استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه کردستان تنها استانی بود که مجوز برگزاری آزمون استخدامی را در سطح کشور اجرایی کرد و در حال حاضر نیز نتایج عمومی آزمون اعلام شده و به فضل الهی طی چند روز آینده نیز نتایج آزمون اختصاصی و سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد.

خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۲ – نتایج مرحله اول آزمون عمومی و بررسی مدارک اولیه آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی ۲۶ دستگاه اجرائی استان درمورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ می رساند به استناد بند۴ آگهی ، کسب حدنصاب نمره عمومی ۶۰درصد برای داوطلبان الزامی بوده وانتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳برابر ظرفیت موردنیاز ازمیان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی راکسب کرده اند با رعایت سهمیه قانونی به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهدشدلذا باتوجه به موارد مذکور ، نتایج مرحله اول آزمون عمومی ،برحسب دستگاه اجرائی مورد تقاضاومرتب شده الفبائی بشرح پیوست اعلام می گردد .

تذکرات:

 1. ذکر اسامی افرادی که در لیست فوق حد نصاب لازم را کسب نموده اندبه منزله قبولی در آزمون نمی باشد و نتیجه نهایی منوط به بررسی سوالات تخصصی، انجام مصاحبه ، گزینش وسایر مراحل قانونی استخدام می باشد.
 2. داوطلبان شاغل غیر رسمی (قراردادی و نیروهای شرکتی شاغل در دستگاه اجرایی) در کلیه دستگاه های اجرایی دولتی به موجب مفاد آگهی آزمون می‌توانند از امتیاز سنوات خدمتی خود بهره مند گردند.لازم به ذکر است سنوات خدمتی می تواند در دستگاه مورد تقاضا و یا کلیه دستگاه های اجرایی دولتیدیگر منوط به رعایت شرط بومی بودن داوطلب لحاظ گردد.
 3. نمره عمومی داوطلبان شاغل بااحتساب سنوات خدمت براساس مدارک ارسالی وتایید دستگاههای اجرائی منظور گردیده است داوطلبانی که به سنوات خدمتی درج شده در لیست فوق هرگونه اعتراضی دارندویا نسبت به ارائه مدارکدال بر همکاریاقدام ننموده اند ، می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تاپایان وقت اداری  تاریخ ۳۱/۲/۱۳۹۲ به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 4. باتوجه به اینکه سوالات عمومی به صورتمکانیزه تصحیح گردیده است لذا درخواست رسیدگی  به نمرات عمومی مقدورنمی باشد.
 5. داوطلبانی که نوع بومی آنها شهرستان می باشد و به اشتباه آن را در فرم ثبت نام استان درج نموده اند می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تا تاریخ۳۱/۲/۱۳۹۲ به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 6. به استناد بند۱۱ آگهی ، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب می‌باشد و درهرمرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا  به عمداطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ،حکم مزبور لغو و بلااثرمی گردد.
 7. به منظور تسریع درروندکار مراحل استخدامی خواهشمند است ازمراجعه حضوری درموارد غیرضرور به استانداری و دستگاههای اجرائی جدا” خودداری فرمائید.

دریافت فایل نتایج

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی

اداره کل امور مالیاتی استان

اداره کل اموراقتصادی ودارائی

اداره کل انتقال خون

اداره کل اوقاف وامورخیریه استان

اداره کل بهزیستی استان

اداره کل پزشکی قانونی استان

اداره کل تبلیغات اسلامی استان

اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان

اداره کل ثبت احوال استان کردستان

اداره کل جهادکشاورزی استان

اداره کل حفاظت محیط زیست استان

اداره کل دامپزشکی استان

اداره کل راه وشهرسازی استان

اداره کل زندانهای استان

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان

اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

اداره کل هواشناسی استان

اداره کل ورزش و جوانان استان

آزمایشگاه فنی ومکانیک خاک استان

استانداری کردستان

بنیاد شهیدو امور ایثارگران

تعاون روستایی استان

صنعت ، معدن وتجارت استان

فرودگاه سنندج 

خبر ۲۴ اسفند – اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی خرداد ماه سال جاری استانداری ،بهزیستی ،انتقال خون و پزشک قانونی استان کردستان در سایت استانداری اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی ،شرکت کننده گان آزمون استخدامی مورخه ۲۶/۳/۹۱ با مراجعه به سایت استانداری کردستان به آدرسwww.ostan-kd.ir می توانند لیست  سه برابر قبول شده گان  آزمون را مشاهده کنند.

بر اساس اطلاعیه شماره ۲این آزمون استخدامی که متن آن بصورت کامل در سایت درج شده اسامی قبول شده گان از تاریخ ۲۴فروردین ماه سال ۹۲ لغایت ۳۱فروردین ۹۲با همراه داشتن مدارک لازم به ادارات کارگزینی دستگاه های اجرایی  استخدام کننده مراجعه  کنند.

اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی ،- اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه ، اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) ، اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن(موارد بند ۱تذکرات آگهی استخدام) ، اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری یا معلولیت حسب مورد از مراجع ذیربط – اصل رسید بانکی ( لازم به ذکر است در صورت قبولی فرد چنانچه محرز شود فیش مذکور قبلا پرداخت نگردیده قبولی وی کان لم یکن تلقی می گردد).

توجه:عدم ارائه مدارک درمهلت تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهدگردیدو هیچگونه حقی برای شرکت کننده درآزمون ایجاد نمی گرددلذا براساس آگهی ومفاد دستورالعملهای ابلاغی نسبت به جایگزینی داوطلب دیگری اقدام خواهد شد.

es1

دریافت لیست پذیرفته شدگان در قالب PDF

خبر ۲۸ بهمن – آزمون استخدامی دستگاه های دولتی استان کردستان برگزار شد– لینک خبر

خبر ۲۱ آذر – نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان اعلام شد

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ چهار دستگاه اجرایی (بهزیستی، پزشکی قانونی، انتقال خون و استانداری) و آزمون مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ اداره کل فنی و حرفه ای در لینک زیر قابل دسترس است.

سامانه اعلام نتایج

داوطلب گرامی نمرات اعلام شده صرفا خام بوده و اطلاعات تکمیلی در خصوص ادامه فرآیند آزمون در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

خبر ۱۸ آذر -مراحل جذب هزار و۵۰۰ سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی کردستان عملیاتی می شود

سنندج – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: با ابلاغ صدور مجوز استخدام، بزودی مراحل جذب هزار و ۵۰۰ سهیمه استخدامی دستگاه های اجرایی استان عملیاتی می شود.

به گزارش ایرنا، موسی مرادیانی شامگاه پنجشنبه در جلسه عملیاتی کردن اختیارات تفویض شده به استانداران در سنندج گفت: جذب و استخدام بیش از هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان گام مهمی در مسیر روند خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مردم و روان سازی امورات اداری دستگاه های اجرایی است.

به گفته وی بکارگیری این تعداد نیروی انسانی در بدنه دستگاه های اجرایی در حقیقت زمینه استفاده از افراد واجد شرایط، متخصص و دانش آموخته کارآمد دانشگاهی استان را فراهم و موجب افزایش بهره وری خواهد شد و خانواده های این افراد نیز به آرزوی ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندانشان دست خواهند یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: تاکنون آزمون استخدامی چهار دستگاه اجرایی استان انجام شده و در آینده نزدیک زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز اطلاع رسانی و به دستگاه های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی بر اساس دستورالعمل ابلاغی به استانداری ها، منابع مالی سهمیه های استخدامی مذکور تامین و از سوی دستگاه های اجرایی هزینه خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع از همه دستگاه های اجرایی خواست تا همکاری لازم و مداوم را با دفتر منابع انسانی استانداری کردستان داشته باشند.

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا

دیدگاه ها (۷,۵۰۰)

 1. جهادکشاورزی می‌گه:

  تشکر میکنم ازدست اندرکاران سایت که چندسال همراهمون بودن….ماکه شهریورماه شمرخدارفتیم سرکار وآخرش شیرینی انتظارمونوگرفتیم..ممنونم بازهم ازهمه …

 2. هوب- می‌گه:

  سلام به همه .
  تشکر از سایت استخدام که چند سالی همراهمون بود .
  ما چند ماه رفتیم سر کار .انشااله کار همه بیکارها درست بشه و از بلا تکلیفی در بیان . موفق باشید

 3. فرودگاه به محمد می‌گه:

  چهار نفر رفتن نمی دونم چرا به ما جواب سر بالا میدن اصلا کار گزینش ما هم انجام نشده.

 4. محمد می‌گه:

  بچه های فرودگاه از اول اردیبهشت رفتن سر کار. با آرزوی موفقیت برای همه.

 5. فرودگاه می‌گه:

  سلام از فرودگاه خبری نشد؟ قبل عید پنج نفر کدشون اومده بود.

 6. (اوقاف) می‌گه:

  سلام اوقاف چی شد؟؟؟؟

 7. بهزیستی بلاتکلیف می‌گه:

  هیچ خبری نشده ومنتظریم احتمالا تادوماه دیگه هم طول بکشه

 8. منطظر می‌گه:

  بچه های بهزیستی چی شد؟؟؟
  اونایی که هنوز نرفته بودند سرکار چی کار کردند؟؟؟؟

 9. ایمان به اهورا می‌گه:

  سلام اهوراجان منم امروز بااستانداری تماس گرفتم کدم اومده بود ولی بهزیستی باهام تماس نگرفته میشه بیشترتوضیح بدی ؟

  • ahora می‌گه:

   سلام دوست عزیزم
   منم تا الان بهم زنگ نزدن
   ولی اقای لطفی گفتن باهاتون تماس میگیرن وتاریخ شروع به کار ومعرفی به پست سازمانیتونو بهتون میگن.
   قاعده اش هم همینه باید حتما بهمون زنگ بزنن
   منم منتظرم تماسشونم.نباید بیکار بشینیم چون الان دیگه کدهامون اومده.

   راستی یه سوال ؟؟کدوم یک از شماها ازمایشات پزشکی وعدم اعتیاد و رفتین؟؟

 10. ahora می‌گه:

  سلام بردوستان عزیز

  امروز رفتم بهزیستی پیش اقای لطفی
  ایشون گفتن اونایی که کدشون اومده گوش به زنگ باشن سه شنبه یا چهارشنبه بهشون زنگ میزنیم که هرکدوم برن اون اداره وپستی که معرفی شدن رو اشنا بشن
  ولی سال جدید چهاردهم فروردین شروع به کار میکنین

  رفتم پیش خانوم درخشان میگه هنوز کدشما به دستم نرسیده
  مگه میشه ؟!مگه داریم؟!
  واقعا بهزیستی هرکی به هرکیه
  اخه استانداری کدها روبفرسته اقای لطفی تایید بکنه اما کارگزینی میگه نیومده؟؟؟؟!!!
  بحث اینجاس میگن کد بیاد دیگه شروع به کار میکنین اما حالا سه روزه کد اومده ولی هنوز دستشون نرسیده…
  بخدا دیگه مخم تاب برداشته موندم حرف کدوم یکیشونو باور کنم؟؟
  فقط دارن مارو دور خودشون میپیچونن
  والا اونایی که بدون سهمیه بودن الان یه ساله سرکارن
  ماها هنوز تکلیفمون هیچی مشخص نیس….

 11. ahora می‌گه:

  سلام بردوستان عزیز

  امروز رفتم بهزیستی پیش اقای لطفی
  ایشون گفتن اونایی که کدشون اومده گوش به زنگ باشن سه شنبه یا چهارشنبه بهشون زنگ میزنیم که هرکدوم برن اون اداره وپستی که معرفی شدن رو اشنا بشن
  ولی سال جدید چهاردهم فروردین شروع به کار میکنین

  رفتم پیش خانوم درخشان میگه هنوز کدشما به دستم نرسیده
  مگه میشه ؟!مگه داریم؟!
  واقعا بهزیستی هرکی به هرکیه
  اخه استانداری کدها روبفرسته اقای لطفی تایید بکنه اما کارگزینی میگه نیومده؟؟؟؟!!!
  بحث اینجاس میگن کد بیاد دیگه شروع به کار میکنین اما حالا سه روزه کد اومده ولی هنوز دستشون نرسیده…
  بخدا دیگه مخم تاب برداشته……

 12. محمد می‌گه:

  به دوستان بهزیستی

  دوستا سلام من هفته گذشته تهران بودم واز تهران پیگیری کردم گفتن کلا اسامی ۸نفرو فرستادن برا کد مستخدمی وهنوز جواب ۸نفرنیومده وبااین اوصاف به احتمال ۹۰ درصد اول اردیبهشت شروع به کارمون
  منم پرسیدم ۱۵ نفر موندیم جذب بشیم که گفتن تعدادی از بچه ها رشتشون نمیخوره ومتاسفانه اسامی نفرستادن برا صدور کد وقرار جایگزین بشن گفتم تکلیف این دوستان چیه میگن اسامی برگشت دادن بنیاد دوباره توی لیست بیکاران قرار میگیرن خدایش براشون خیلی ناراحت شدم
  برین تعطیلات با خیال راحت خوش باشین تااول اردیبهشت به هیچی فک نکنین
  با تشکر

 13. بهزیستی به اهورا می‌گه:

  اهورا جان سلام وتسلیت مجدد

  من هفته گذشته باهاشون صحبت کردم گفتن کد سه نفراومده خب حالا شمام میگین کد ۶نفردیگه قرار بیاد مگه کلا قرار کد چند نفربیاد ؟؟؟؟؟؟
  اخه تا اونجایی که من خبر دارم گفتن ۵نفرکه رشتشون نمیخوره حذف شدن و ۱۰ نفرموندیم
  شما خبردارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ahora می‌گه:

   سلام وادب بهزیستی بزرگوار
   ازلطفت بی نهایت ممنونم…

   والا این اسامی شش نفرو که گفتن تا دوشنبه میادو مطمنم که درسته
   خودمون در جریان خیلی از نفرات نیستیم که اسامیشون تو لیست نیست!!!!
   من خودم جزو اون شش نفرم که امروز بهم خبر دادن کد مستخدمیم اومده
   دوشنبه هم میرم نامه شو ببرم پیش اقای لطفی

   شماهم دوستان عزیز بیاین مطمنا اسامی شماهم اومده
   با سپاس

 14. ahora می‌گه:

  سلام دوستان عزیز یه خبر خوب….

  امروز بهم خبر دادن که کد مستخدمی من اومده

  گفتن که دوشنبه برم استانداری شالمان برای دریافت نامه مبنی بر تعیین پستم

  ایمان جان شما وبقیه دوستان هم خبرشو بگیرید که باهم دوشنبه بریم اونجا

  من ساعت نه استانداریم روز دوشنبه

 15. ahora می‌گه:

  باسلام وعرض ادب خدمت دوستان عزیز

  بابت اظهار همدریتون ممنونم اقا ایمان وبهزیستی گرامی
  خداوند رفتگان شما رو هم بیامرزه…….
  دوستان عزیز من با هفته گذشته مستقیما با ریس سازمان برنامه وبودجه استانداری حرف زدم ایشون مستقیما با معاونت راهبردی صدور کد تهران تماس گرفتن ومسئله رو جویا شدند

  اونام گفتن که جواب کد شش نفر رو اماده کردن تادوشنبه این هفته جوابها رو میفرستن براشون
  حالا دیگه باید منتظر بمونیم چی میشه

  باور بفرمایین من به سهم خودم خیلی پیگیر بودم حتی تو مراسم ختم پدرمم دوبار از طریق فامیلام جویای کارهامون شدم
  ازشما دوستان عزیز هم که مسرانه تا به امروز پیگیر کارها بودین سپاسگذارم….

 16. اوین به شیوا می‌گه:

  چرا لزومی داره می دونی چرا چون چن ساله الکی سرکارمون گذاشتن شمام میخواین نمک به زخممون بزنید من دیروز با احدی مسئول صدور کد حرف زدم حضوری اینو گفت دیگه نمیدونم شما چرا اینو میگی چی گیرت میاد الله علم

 17. بهزیستی به شیوا می‌گه:

  سلام شیوا خانم امروز رفتمبهزیستی پیش اقای لطفی خانم درخشان خانم قادری دوست
  راجب کد پرسیدم گفتن کلا ۱۵ نفرهستیم که ۵نفرمون به دلیل اینکه رشته تحصیلیشون نمیخوره حذف میشن میمونه ۱۰ نفر از این ۱۰ نفر کد ۵نفر اومده اسمم توش نبود و کد ۵نفرمونده بیاد این هفته اخر میاد واینم گفتن یا بعد ۱۳ ویا اول اردیبهشت حتمن شروع به کار خدایش از خبری مطمن نیستی دل ادم خوش نکن الکی با هزار امید وارزو رفتم گفتم حتمن فردا زنگ میزنن و حرف شما ۱۲ نفراومده متاسفانه این جواب شنیدم

 18. ایمان به بهزیستی می‌گه:

  سلام دوست عزیز تازه دیگه ما فوق فوقش تایکماه دیگه شروع بکار میکنیم شما درست میگید اتحاد بهترین کاره ولی ماها باید زودتر پیگیری میکردیم نه الان خدایش خیلی شروع بکارمون عقب افتاد اونم بازم ازکمکاری خودمون بود فقط من وشما شاید یکی دوتای دیگر پیگیری میکردیم اقامن درخدمتم من واسه سنندج اداره کل معرفی شدم شماچی؟

 19. اوین به شیوا می‌گه:

  دوست عزیز پرسیدم پیش اقای احدی کددونفری اومده گفتن شاید از هفته اینده بیاد خدایش چرا ملت سرکار میزاری؟ چی گیرت میاد الکی دل بقیه رو خوش کنی

  • shiva می‌گه:

   لزومی نمی‌بینم دروغ بگم به جای پرسیدن از آقای احدی بهتره بری و از آقای لطفی یا خانم درخشان بپرسی ، در ضمن گفتن که اگه این هفته اخر نریم سر کار حتما بعد از ۱۳فروررین سر کاریم

 20. بهزیستی به شیوا می‌گه:

  سلام دوست عزیز خوش خبر باشی شماازکجا میدونی کد ۱۲ نفراومده من پرسیدم دیروز گفتن ۳ نفراومده کدشون ؟واینکه ما از کجا خبردارشیم کدمون اومده یا نه میشه شمارشون بزاری؟ ممنون میشم
  واینکه کد چن نفردیگه مونده بیاد

  • shiva می‌گه:

   دوست عزیز تلفنی جواب نمیدن حضوری برید و از کارگزینی ، خانم درخشان بپرسید اگه جواب ندادن از آقای لطفی چون ایشون حتما جواب میدن، موفق باشید

 21. بهزیستی به ایمان می‌گه:

  سلام دوست عزیزنه اتفاقا اون موقم ۱۵ نفر بودیم ینی از دی ماه که ۵۰نفر شروع به کار کردن ماشدیم ۱۵ نفر منظورم اینهبا یه نفر پیگیری هیچ اتفاقی نمی افته درضمن مسئولان بهزیستی برای اینکه شانه از مسئولیتشون خالی کنن میگن بنیاد باید اقدام کنه که این حرف واقعا چرت وخنده داره اداره بهزیستی باید استخدام کنه بنیاد معرفی کرده الان نوبت بهزیستی الان نیازی نیس بگم من چه کارا کردم فقط اینو بدون بیکار ننشستم واگه شاهد اینیم که فرستادن برا کد بخاطر زحمات من وچن نفر دیگه از دوستان ایمان جان اتحاد بهترین کاره نه اینکه تک نفر پیگیر باشی اگه دوس داشتی در خدمتم

 22. ایمان به بهزیستی می‌گه:

  سلام دوست عزیز الان اومدی که این حرفاروبزنی که چی خب اون موقع ۳۰نفربودیم که بهت گفتم شروع بکار میکنیم خب۱۵شون رفتن الان۱۵مونده من گفتم بنیادو بهم میریزم خوب توکجا بودی که من توبنیاد چکار کردم طرف حساب ما بنیاده نه بهزیستی.

 23. ایمان به اهورا می‌گه:

  سلام دوست عزیز خداشاهده خیلی ناراحت شدم امیدوارم خدا بهتون صبوری بده الان جاشون توبهشته خدا بیامرزدش احتمال زیاد همون فروردین شروع بکار میکنیم.

 24. بهزیستی به اهورا وایمان می‌گه:

  باسلام
  اهورا جان شهادت پدرت را به خود وخانواده محترمت تسلیت عرض می نمایم انشالله که پدر عزیزت مورد رحمت ومغفرت خدای متعال قرار بگیرد امین یارب العالمین شادی روحش سه صلوات بفرستین

  ایمان جان یادت بهمن ماه بود بهت گفتم امسال شروع به کار نمیکنیم یادته چی گفتی؟ با من شروع کردی به کل کل کردن واینکه بی خبرم وواداره رو سرشون خراب میکنم چی شد خراب کردی؟
  نمیخوام نا امیدت کنم مطمن باش اردیبهشت به بعد شروع به کارمون
  اینقد خودتون امیدوار نکنید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها