استخدام استانداری لرستان سال ۹۵

آخرین اخبار استخدامی استانداری لرستان را اینجا دنبال کنید.

خبر ۲۷ دی ۹۵ – ایجاد ۱۶ هزار فرصت شغلی در لرستان

خبرگزاری مهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان از افتتاح کارخانه فولاد ازنا با حضور وزیر صنعت خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد غضنفری ظهر یکشنبه در کارگاه آموزشی پروژه «جی نف» اظهار داشت: این طرح یکی از اولویت های وزارت ارتباطات است که تحت عنوان طرح ملی «جی نف» معرفی شد.
وی با بیان اینکه به دلیل سازگاری شرکت پست این وظیفه به شرکت پست و باهمکاری ۱۳ دستگاه اجرایی دیگر محول شد افزود: این طرح یکی از طرح های مهم و تاثیرگذار بوده و بنابراین خروجی آن باید دقیق و صحیح باشد که در دولت الکترونیک از آن استفاده کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: لرستان امسال در بحث اقتصاد مقاومتی به عنوان الگو به همراه دو استان دیگر انتخاب شد و این امر ناشی از نیروی انسانی ماهر و یک مدیریت خوب است.
غضنفری افزود: در بحث اشتغال که یک چالش اصلی در استان است بیش از ۴۵۰ مقام ارشد کشور به استان دعوت شده اند و شناخت خوبی از استان حاصل و این امر کمک به رفع موانع استان خواهد بود.
وی با بیان اینکه همچنین لرستان در بحث رفع موانع تولید و سرمایه برای تولید در بین همه استانهای کشور با جذب بالاترین درصد نسبت به سهمیه کل کشور رتبه اول را کسب کرده است افزود: همچنین از نظر وزارت کار استان لرستان رتبه اول را در این وزارت خانه را کسب کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان اظهارداشت: در بحث اشتغال ۲ هزار میلیارد سرمایه گذاری در لرستان شده و ۱۶ هزار فرصت شعلی ایجاد شده است.
غضنفری با بیان اینکه ۱۳۸ واحد تعطیل شده و راکد در استان وجود داشت که با اقدامات صورت گرفته احیا شده اند گفت: از این تعداد ۹۲ واحد در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی احیا شده اند.
وی با اشاره به ایجاد شش هزار فرصت شغلی در لرستان گفت: کارخانه فولاد ازنا نیز به زودی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به نرخ بیکاری در لرستان از ۲۲.۲ درصد در سال ۹۱ به ۱۳.۳ درصد در سال ۹۴ کاهش یافته است گفت: همچنین میزان صادرات غیر نفتی لرستان طی امسال ۳۶ درصد افزایش یافته است.


خبر ۲ مرداد ۹۵ – ایجاد ۱۲ هزار فرصت شغلی در لرستان

خبرگزاری ایرنا : عیسی منصوری عصر چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان افزود: سه طرح اشتغال زا شامل تکاپو، اشتغال فراگیر و کارآفرینی اجتماعی در کمتر از یک ماه گذشته با هدف طرح توسعه رسته های اشتغال در استان تدوین شده که با هدف ایجاد ۱۲ هزار شغل در استان تحت نظر کارشناسان و برنامه های کارشناسی در حال اجرا است.
وی اظهار کرد: بر اساس مطالعات انجام شده، بخش کشاورزی ظرفیت خوبی در استان دارد ولی به دلیل خرده مالکی و عدم ورود نسل دوم در این حوزه در هیچ منطقه ای از استان به علت عدم وجود صنایع تکمیلی اشتغالی ایجاد نشده است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئول طرح های اشتغال و اقتصادی اقتصاد مقاومتی گفت: ایجاد صنایع تکمیلی و مکمل این بخش در استان در دستور کار قرار گرفته و خدمات این حوزه افزایش یافته تا از بیکاری و مهاجرت کشاورزان جلوگیری شود.
منصوری ادامه داد: همچنین در صنایع تبدیلی کشاورزی و در زمینه پرورش زنبور عسل و صنایع تبدیلی آن کارکارشناسی انجام شده است.
وی افزود: در صنایع موج دومی همانند سیمان و فولاد دچار رکود هستیم که دلیل آن نهتنها تحریم بلکه تغییر ساختار صنعت است.
وی دغدغه دولت را معیشت و اشتغال عنوان کرد و گفت: در بحث آموزش مهارتی نیز آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با اشتغال استان نبوده و نیازها را مرتفع نمی کند که این بخش باید اصلاح شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئول طرح های اشتغال و اقتصادی اقتصاد مقاومتی افزود: آمارهای بیکاری که اعلام می شود صرفا بیکاری نبوده بلکه کم کاری بوده است .
به گفته منصوری در بخش کشاورزی استان نیز بسیاری از محصولات تولید استان قابل توزیع در بازارهای داخلی بوده که این مهم انجام نشده است.


خبر ۱۵ تیر ۹۵ – اشتغالزایی ۱۳ هزار نفر در بخش شیلات لرستان

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل شیلات لرستان از اشتغال حدود ۱۳ هزار نفر در حوزه آبزی‌پروری این استان خبر داد.
کیارش بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: حدود هفت تعاونی شیلات در استان داریم که امیدواریم این تعاونی‌ها با توجه به اجرای برنامه‌ها بیشتر شوند.
وی با اظهار رضایت از اشتغال بخش شیلات در لرستان، تصریح کرد: حدود ۱۳ هزار نفر در حوزه آبزی‌پروری اشتغال دارند که بدون شک با توجه به برنامه‌هایی که در دستورکار داریم این تعداد در سال جاری بیشتر خواهد شد.
بیرانوند اضافه کرد: به دنبال اجرای کارهای جدید هستیم و برنامه‌های زیادی در این راستا داریم که اگر محقق شوند اشتغالزایی شیلات خیلی بیشتر از وضع موجود خواهد شد.
مدیرکل شیلات لرستان درخصوص پرورش زالو بیان کرد: این کار در دستور سازمان شیلات ایران قرار دارد که در استان خراسان یکی از شغل‌های درآمدزا است و اگر در این پروژه ترویجی و الگویی به نتیجه برسیم، قطعاً آن را اجرا خواهیم کرد.
وی تولید ماهیان زینتی را یکی از برنامه‌های دیگر شیلات لرستان عنوان کرد و افزود: درصددیم پرورش ماهیان زینتی را در استان انجام دهیم و به صورت ویژه در دستور کار ماست. پرورش ماهیان زینتی در اصفهان یکی از پردرآمدترین شغل‌ها شده است.
بیرانوند در پاسخ به پرسشی درباره اجرایی نشدن پرورش قورباغه در استان، گفت: باید سرمایه‌گذار پای کار بیاید و ما هم حمایت خواهیم کرد که تاکنون متقاضی نداشته‌ایم و اگر طرح توجیهی داشته باشد شرایط را برای متقاضی فراهم خواهیم کرد. پرورش قورباغه در مازندران شروع شد و به تازگی در مشهد هم این کار را انجام می‌دهند و ما هم دوست داریم اگر امکان داشته باشد در لرستان این کار را انجام دهیم.


 

خبر ۱۷ خرداد ۹۵ – ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی در سند اشتغال لرستان

خبرگزاری ایرنا : هوشنگ بازوند شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد اشتغال لرستان با بیان اینکه در سال گذشته ۵۶ درصد از منابع برای ایجاد شغل از محل تامین بانک ها صورت گرفته است، گفت: ایجاد کمیته نظارتی و راستی آزمایی در روند پیشبرد سند اشتغال در سالجاری در دستور کار قرار گیرد
به گزارش ایرنا هوشنگ بازوند شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد اشتغال لرستان با بیان اینکه در سال گذشته ۵۶ درصد از منابع برای ایجاد شغل از محل تامین بانک ها صورت گرفته است، گفت: ایجاد کمیته نظارتی و راستی آزمایی در روند پیشبرد سند اشتغال در سالجاری در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: با مشخص شدن برش شهرستانی باید فرمانداران سند اشتغال هر شهرستان را با طرح های پیشنهادی مدیران تعیین، نهایی و ابلاغ کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز با بیان اینکه کارشناسان ظرف مدت سه ماه با نهایت دقت، سند را تهیه کرده اند، گفت: آمار بیکاری استان، ۱۴٫۹ درصد بوده که با رشد ۱٫۶ درصدی به ۱۳٫۳ درصد رسیده است.
مهرداد غضنفری با اشاره به اینکه در برخی از بخش ها با حداقل سرمایه گذاری در ایجاد اشتغال موفق هستیم، گفت: با حساسیت موجود در طرح ها و تلاش برای محقق کردن این سند، کمیته ارزیابی، طرح ها را به صورت هفتگی رصد می کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: همه دستگاه های اجرایی استان با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود و نگاه تخصصی به اشتغال، زمینه را در ایجاد فرصت های شغلی فراهم کنند.
علی آشتاب بیان کرد: با ظرفیتهای فراوان موجود در استان در بخش خدمات و ایجاد اشتغال برای جوانان، می توان کمک بسزایی در بخش درآمدهای ملی داشته باشیم.


 

خبر ۹ خرداد ۹۵ – ۳۴۰۰ فرصت شغلی جدید در شهرستان بروجرد ایجاد می‌شود

خبرگزاری مهر : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: طی سالجاری در این شهرستان برای سه هزار و ۴۰۲ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، کامران فرشید ظهر شنبه در جلسه کارگروه اشتغال با حضور جمعی از مدیران و مسئولان ادارات گفت: طی سالجاری در شهرستان بروجرد برای سه هزار و ۴۰۲ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.
وی افزود: از این میزان اشتغال به‌کارگیری ۳۶۵ نفر به عهده جهاد کشاورزی در حوزه تولید محصولات کشاورزی، ایجاد زیر ساخت های دامپروری و شیلات و ۸۶۱ نفر به عهده اداره صنعت و معدن و تجارت بوده و شرکت گاز نیز وظیفه ایجاد اشتغال برای ۱۱۷ نفر در بخش خصوصی و دولتی را دارد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد سهم اداره میراث فرهنگی از ایجاد اشتغال در شهرستان را ۴۲۰ نفر دانست و اظهار داشت: از این رقم به کار گیری ۲۹۰ نفر هم در بخش های مختلف به عهده اداره راه و شهرسازی است.
فرشید استفاده از ظرفیت های شغلی در بروجرد را از مهمترین وظایف دستگاه های دولتی برشمرد و افزود: ادارات و شرکتها وظیفه دارند تا با به کارگیری نیروهای متقاضی و متخصص در راستای کاهش بیکاری، از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
وی نبود نقدینگی، کاهش صادرات، افزایش مالیات و بدهی را از مهمترین علل به وجود آمده در بحث رکود اقتصادی در لرستان و به‌خصوص در بروجرد نام برد و افزود: به عنوان متولیان ایجاد اشتغال از بانکها و موسسات ذی ربط درخواست همکاری در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال پایدار را خواستاریم.
در ادامه این جلسه معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بروجرد هدف دولت را جلوگیری از فرصت سوزی در زمینه اشتغال برشمرد.
کیانی افزود: دولت در راستای جذب نیرو هر آنچه را که در توان داشته باشد، در اختیار بخش خصوصی و دولتی خواهد گذاشت تا روزی شاهد کاهش روند تقاضای اشتغال از سوی متقاضیان باشیم.
این مسئول اظهار داشت: رونق اقتصادی از اهداف مهم دولت در سال ۹۵ است که امیدواریم با همکاری دستگاه های اجرایی در پایان سال شاهد این امر مهم باشیم.
کیانی اقتصاد مقاومتی را بهترین راهکار برای خروج از رکود خواند و افزود: با مقاومت در برابر مشکلات اقتصادی و اقدام و عمل و فراهم کردن بستر لازم امیدواریم شاهد رشد و رونق اقتصادی در سالجاری خواهیم بود.


خبر ۲۲ اسفند ۹۳ استخدام: آغاز جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی استانداری/ دولت قبل از درآمد نفت، یک دلار هم به لرستان اختصاص نداد!
استاندار لرستان اظهار داشت: سهمیه جذب آزمون استخدامی لرستان در آزمون فروردین ۱۳۹۱ تعداد ۲ هزار نفر بوده که فقط هزار نفر آن‌ها جذب می‌شوند.
هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با خبرنگار یافته با بیان این که سهمیه هزار نفر از پذیرفته‌شدگان اعلام شده در این آزمون از طرف دولت باطل اعلام شده، اظهار داشت: دلیل ابطال این سهمیه، مبهم بودن صحت آزمون جذب افراد مورد نظر و سلامت برگزاری مراحل آن بوده است.
وی با بیان این که از هزار نفر دیگر ۲۹۴ نفر عضو خانواده معظم شهدا هستند که اسفندماه ۱۳۹۳ همه جذب می‌شوند، گفت: ۷۰۶ نفر باقی‌مانده نیز پس از تأمین اعتباری که صورت گرفته از فروردین ۱۳۹۴ جذب دستگاه‌های اجرایی استان می‌شوند.
استاندار در پاسخ به این سؤال خبرنگار یافته که چرا قیمت نان در لرستان همانند استان‌های برخوردار محاسبه شده و افزایش یافته است گفت: ما که جدای از کشور نیستیم؛ دولت وقتی مصوبه‌ای را در مورد افزایش قیمت نان برای کل کشور می‌دهد.
بازوند با بیان این که یک افزایش ۳۰ درصدی اولیه اعمال شده و یک افزایش ۲۵ درصدی برای نان بربری و سنگگ داده و گفته آزادپز باشند، افزود: بر اساس آمار ۷۰ درصد مردم لرستان نان لواش استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به این که استانی که ۱۵ سال رتبه اول بیکاری کشور را دارد، سکنه‌ی فقیری هم دارد، افزود: این سؤال را بپرسید که دولت گذشته از ۷۲۱ میلیارد دلار درآمد فروش نفت، چه مقدار برای مردم این استان فقیر سرمایه‌گذاری کرد؟!
استاندار لرستان گفت: منتقدین دولت کنونی اگر مدرکی دارند بیاورند که در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد یک دلار برای لرستان هزینه یا سرمایه‌گذاری شده است.
بازوند در پاسخ به سؤال خبرنگار یافته مبنی بر این که شما اطلاعی دارید که آیا از این درآمد برای شهر یا استان دیگری هزینه شده باشد؟ تصریح کرد: مطلعم که برای طرح توسعه اراک حداقل ۱۵ هزار میلیارد تومان از این درآمد سرمایه‌گذاری شد.
وی دلیل این بی‌توجهی را کوتاهی زمام‌داران استان و همچنین دولت‌مرادن وقت بیان کرد و گفت: برای اولین بار این من بودم آنالیز کردم که سرانه درآمدی مردم لرستان از میانگین کشوری پایین‌تر است.
استاندار با بیان این که وقتی سپرده‌گذاری مردم استان رتبه ۲۸ کشور را دارد که این یعنی درآمد ندارند، افزود: وقتی مردم ۹۸۰ میلیارد تومان معوقات بانکی دارند و نمی‌توانند این پول را پس بدهند، نشان‌دهنده‌ی وجود فقر در استان است.
بازوند در بخش دیگری از سخنان خود شاخص سرانه درآمد شهرداری‌هایکشور را در ماه حدود ۲۵۰ هزار تومان ذکر کرد و گفت: متأسفانه این میزان برای شهرداری‌های استان لرستان حدود ۹۰ هزار تومان است؛ یعنی این که شهروندان نمی‌توانند بابت خدمات شهرداری به این نهاد پول پرداخت کنند که دلیل اصلی آن هم فقر مردم این خطه است.

خبر ۷ دی ۹۳ استخدام : آغاز به کار قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان تا پایان سال

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: سد معشوره هیچ خطری برای خوزستان ندارد.
الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با ایسنا، با اشاره به توقف اجرای عملیات سد معشوره افزود: سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان لرستان در سال جاری، از مرگ حتمی سد معشوره جلوگیری کرد و عملیات اجرایی این مهم از سرگیری شد.

وی بیان کرد: اگر بین مجمع نمایندگان همراهی باشد وضعیت استان از نظر بودجه و اقتصاد بهبود خواهد یافت و لرستان به شاخص‎های توسعه‎یافتگی خواهد رسید.

رئیس کمیسیون قضایی با اشاره به وضعیت نامشخص استخدام ۱۰۰۰ نفر در استانداری لرستان اظهار کرد: مجمع نمایندگان لرستان از رئیس جمهور خواستار بررسی گزینش این اشخاص شدند و تا پایان سال جاری این افراد شروع بکار خواهند کرد.

استخدام شهرداری های استان لرستان ۹۳

دیدگاه ها (۲۰)

 1. م می‌گه:

  سلام به دوستان
  با تشکر از مدیریت سایت که واقعا در دوران بیکاری و دوران معلق بودن برای شروع بکار تنها منبعی که میشد اطلاعات دقیق گرفت همین سایت بود واقعا خسته نباشید دست مریزاد دارید
  روزهای سختی بود گاهی اوقات نفسم بند می امد و تامرز سکته مغزی می رفتم صبح و عصر بلا استثنا می اومدم سایت داخل شهر پیگیر شروع بکار استخدام استانداریها می شدم سه سال شب و روزمون رو نابود کردن فقط به خاطر لج بازی با رییس جمهور قبلی واقعا سه سال از عمرمون رو در حالت مرگ و زندگی گذروندیم
  خداراشکر الان یک سال خدمتیم و حالمون هم خوب شده ایشالا مشکل همه جوونا حل بشه امین

 2. احمدسالاروند می‌گه:

  جوشکار co2جوشکار برق هستم داری مدرک دیبلم تجربی هستم ۲۹سالمه

 3. علی جودکی می‌گه:

  ثبت نام شهرداری لرستان کی شروع میشه

 4. ساسی می‌گه:

  خداروشکر بعد از سالها انتظار بالاخره اولین حقوق رو گرفتم. قبول شده ازمون ۹۱ .

 5. نادر می‌گه:

  سلام ،بچه های که مشغول شدند یه سوال ازتون دارم ،آیا شمارو در همان سمتی که آزمون دادید و قبول شدید قرار دادند یا در سمت دیگر ؟

 6. داود......فنی حرفه ای می‌گه:

  سلام…فنی حرفه ای که همچنان وعده سر خرمن میدهد…مسول نیرو انسانی هم گفته اسامی رو تازه دادن برا گزینش…کسی خبر جدید داره یا اماری از گزینش شنیده؟

 7. taaak می‌گه:

  ماکه نفهمیدیم استخدام جدید یا ساماندهی قبلیا خداییش شما فهمیدین

 8. انیس می‌گه:

  سلام
  متوجه نشدم استانداری استخدام داره یا همچنان ساماندهی افرادیه که قبلا ازمون دادن؟

 9. بازوند می‌گه:

  شبکه افلاک اعلام کرد قبول شدگان آزمون استخدامی۹۱پنجشنبه دهم اردیبهشت تو خرم اباد معارفه و دریافت حکمشونه.یکشنبه هم شروع کار….مبارک باشه

 10. فرمانداری می‌گه:

  کسی میدونه حقوق توفرمانداری با مدرک کارشناسی ارشدچقدره؟

 11. melo می‌گه:

  سلام کارمیخوام لچفآ کمک کنین؟

 12. ساها می‌گه:

  ثبت احوال چی شد خدااااااااا

 13. على می‌گه:

  سلام بچه های لرستان،کد هاتون صادر شده؟

 14. ساها می‌گه:

  بنظر شما فروردین دعوت بکاردر ثبت احوال میشیم
  روال کار تا کجا پیش رفته

  • حقوق ثبت احوال می‌گه:

   سلام حقوق کارمند رسمی ثبت احوال با مدرک لیسانس ۲۶ سال سابقه با گرفتن کل امتیازات و طبقه و پایه یک میلیون و سیصد هزار تومان است . وجالب است بدانید یکی از ارگانها و سازمانهای دولتی که پایین ترین دریافتی را دارند سازمان ثبت احوال است در این مورد میتونید به نامه کارکنان اداره کل ثبت احوال آذربایجان غربی که به وزیر کشور نوشتند مراجعه کنید بنده هم اداره ثبت احوال قبول شدم . واقعا جای تأسف داره که بعضی ادارات مثل دادگستری – ثبت اسناد- مخابرات وگمرک و دانشگاه ها و….. حقوقشان ۳ برابره یک کارمند ثبت احوال است پس کجا رفتهاین قانون هماهنگی پرداخت کارکنان دولت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 15. ساها می‌گه:

  شروع بکار ثبت احوال چی شد

 16. ساها می‌گه:

  کسی میدونه حقوق ثبت احوال چطوره با مدرک کارشناسی ارشد

 17. بی تفاوت می‌گه:

  سلام ثبت احوال همش میگه صبر کنید این صبر کی باید تموم بشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. محمدرضا می‌گه:

  سلام کسی می دونه شروع به کارچه زمانی هست

 19. بروز رسانی: نامه استانداری لرستان به دستگاههای اجرایی استانی مبنی بر اعلام شروع بکار به پذیرفته شدگان می‌گه:

  مدیران محترم دستگاههای اجرایی (لیست پیوست )
  سلام علیکم
  با احترام با عنایت به نهایی شدن مراحل استخدامی قبول شدگان آزمون استخدامی فروردین ۱۳۹۲و باتوجه به تامین اعتبار مورد نیاز از فروردین ماه ۹۴ توسط سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور مقتضی است کلیه دستگاههای اجرایی (پیوست ) نسبت به دعوت بکار ایثارگران مشمول و قبول شدگان آزمون مذکور که موفق به اخذ تاییدیه گزینش و رورد اطلاعات در سامانه کارمند ایران شده اند اقدام و نتیجه را به این استانداری اعلام دارند لازم بذکر است صدور حکم حقوقی منوط به اخذ شماره مستخدم از بستر سامانه کارمند ایران میباشد .
  لینک نامه جهت رئویت در سایت
  bayanbox.ir/preview/8515319352984271260/Untitled-1.jpg

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها