crm didar

استخدام استانداری قم سال ۹۷ (خبر جدید)

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

 

خبر ۶ اسفند ۹۶ – اشتغال ۵۳ هزار نفر در واحدهای صنعتی قم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اکنون دو هزار و ۳۸۰ واحد صنعتی دارای پروانه در استان داریم که ۵۳ هزار و ۸۰۰ نفر در این واحدها شاغل هستند.
محمود سیجانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وضعیت صنعت استان قم اظهار کرد: اکنون دو هزار و ۳۸۰ واحد صنعتی دارای پروانه در استان داریم که ۵۳ هزار و ۸۰۰ نفر در این واحدها شاغل هستند، برای احداث واحدهای صنعتی در استان قم تاکنون چهار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.
وی ادامه داد: عمده واحدهای صنعتی استان قم در زمینه مواد شیمیایی، مواد سلولزی، صنایع کانی و غیرفلزی، صنایع فلزی و ریخته گری، صنایع غذایی و مواد شوینده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: براساس سند آمایش استان باید واحدهای صنعتی دانش بنیان، کم آلاینده، دارای بازار مصرف بالا، متناسب با اقلیم قم و دارای اشتغالزایی بالا در استان مستقر شوند تا در آینده شاهد رکود و تعطیلی واحدهای صنعتی در قم نباشیم.
سیجانی با اشاره به صنایع بومی استان قم اظهار کرد: تولید مبلمان جزو صنایع بومی استان است و در این زمینه ظرفیت زیادی در قم داریم، اکنون ارزش افزوده صنعت مبلمان استان پایین است و امکان افزایش این ارزش افزوده وجود دارد.
وی با بیان اینکه به دنبال استقرار صنایع آلاینده در استان نیستیم ادامه داد: واحدهای زیادی در استان قم به تولید کفش مشغول هستند که این واحدها اشتغالزایی زیادی دارند و صادرات بسیاری انجام می‌دهند.

منبع:خبرگزاری فارس


خبر ۳ شهریور ۹۵ – ایجاد ۱۶۵۵ فرصت شغلی در استان قم

خبرگزاری فارس: استاندار قم گفت: گفت: در مجموع هزار و ۶۵۵ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ‌۳۵۵ میلیارد تومان با افتتاح طرح‌های هفته دولت در استان قم ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سید مهدی صادقی عصر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سیمای امید که در تالار بعثت فرهنگسرای جوان استان قم برگزار شد، با بیان اینکه نمایشگاه سیمای امید دستاوردهای دولت در سه سال اخیر را به نمایش می‌گذارد، اظهار کرد: قم جایگاه برجسته‌ای را در سطح کشور به خود اختصاص داده به همین علت مسؤولان باید شایستگی خدمت‌گذاری در این شهر را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ۱۸۶ پروژه طی هفته دولت در استان قم افتتاح می‌شود، اضافه کرد: ۱۲۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۳ میلیارد تومان در حوزه عمرانی، ۴۲ پروژه با اعتباری بیش از ۸۵ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۴۸۲ نفر در حوزه کشاورزی، چهار پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد در حوزه گردشگری و سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۳ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۳۳۸ در حوزه صنعتی در هفته دولت دنبال می‌شود.
استاندار قم از اجرای ۱۰ پروژه فرهنگی ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: در مجموع هزار و ۶۵۵ شغل با اعتباری بالغ بر ‌۳۵۵ میلیارد تومان با افتتاح طرح‌های هفته دولت در استان قم ایجاد شده است.
وی امنیت را یکی از اولویت‌های استان قم برشمرد و تصریح کرد: دستگاه‌های امنیتی تلاش‌های بسیاری برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن داشته و باید برای قدردانی از این امنیت شاکر خداوند متعال باشیم.
صادقی افزایش هماهنگی، هم‌گرایی و تعامل منطقی در استان قم را یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید دانست و عنوان کرد: بسترهای خدمت‌گذاری به شیوه‌ای فراهم شده که از حاشیه‌های نادرست در حوزه‌های مختلف پرهیز شود.

 


خبر ۶ اسفند – مشاهده کارنامه داوطلبین آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۹۱

با سلام کارنامه داوطلبین آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۹۱ دستگاههای اجرایی استان در آدرس ذیل قابل دسترسی می باشد

داوطلبان محترم می توانند با مراجعه به سایت زیر کارنامه خود را دریافت کنند.

http://217.218.215.14:99

جهت  مشاهده مستقیم از سایت اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ بهمن – معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم از اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری قم خبر داد.
سعید عین‌‌اللهی  اعلام کرد: با دستور و تأکید ویژه مهندس پیریایی استاندار قم نتایج آزمون استخدامی استانداری قم اعلام شد و در دسترس شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
وی افزود: در این آزمون که خرداد ماه امسال برگزار شد در نهایت ۲۳۸ نفر جذب دستگاه‌های استان خواهند شد که نتایج اولیه و سه برابر ظرفیت آن اعلام گردید که شرکت کنندگان برای دیدن نتایج افراد پذیرفته شده می‌توانند به سایت استانداری قم به آدرس: http://www.ghom.ir مراجعه کنند.
به گفته عین‌‌اللهی گزینش و مصاحبه تخصصی افراد پذیرفته شده در این آزمون به صورت متمرکز در اداره کل منابع استان استانداری قم انجام خواهد گرفت.
معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم این استخدام را بخشی از مرحله اول طرح مهر آفرین عنوان کرد و گفت: برای ادامه جذب نیرو در طرح مهر آفرین به دستگاه‌های اجرایی استان اعلام شد که پست‌های مورد نیاز دستگاه خود‌ را احصا کنند و در نهایت با توجه به نیازهای دستگاه‌های اجرایی استان قم سهمیه بندی مورد نظر صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه به تشریح طرح مهر آفرین در استان قم پرداخت و اظهار داشت: کل سهمیه اختصاصی طرح مهر آفرین به استان قم هزار نفر اعلام شده است که طی سال‌های ۹۱ تا ۹۴ جذب دستگاه‌های اجرایی استان قم خواهند شد.
عین‌‌اللهی افزود: در مرحله اول اجرایی این طرح ۶۱۳ نفر جذب دستگاه‌های اجرایی استان قم خواهند شد که از این تعداد ۲۳۸ نفر طی آزمون استخدام برگزار شده، ۱۲۵ نفر از خانواده‌های جانبازان و ایثارگران بالای ۲۵ درصد و ۲۵۰ نفر نیز به طور اختصاصی از فرزندان شهدا جذب خواهند شد.
معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم در پایان گفت: از هزار نفر نیروی در نظر گرفته شده در طرح مهرآفرین استان قم، ۱۰۰ نفر برای تبدیل وضعیت نیرو‌های قراردادی به پیمانی در نظر گرفته خواهد شد که طی آزمون یک اختصاصی ‌این کار صورت خواهد گرفت.
ه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) طول عمر توأم با عزت و سلامتی عنایت فرماید، ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز و مجاهدان راه حق را که در راه انقلاب اسلامی فداکاری کردند مشمول رحمت و برکت و فیض خود قرار دهد، و ما را خادمینی مطلوب مردم، مجذوب در ولایت، محبوب حضرت ولی‌عصر (عج) و ثابت قدم در راه انقلاب اسلامی قرار دهد.

اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ استان قم

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می رساند، نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ دستگاه های اجرایی استان قم، به تفکیک دستگاهی، در پایگاه اطلاع رسانی استانداری قم به نشانیghom.ir   قابل مشاهده می باشد.

قبل از مشاهده، توجه به نکات ذیل ضروری است:

–         استخراج نتایج بر اساس مندرجات آگهی استخدام و با رعایت ضوابط سهمیه ای، دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مربوطه صورت گرفته است.

–         نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

–         رفع هرگونه ابهام و یا اشکال فقط از طریق دستگاه اجرایی شغل مورد تقاضا امکانپذیر می باشد.

دانلود فایل : natayej.pdf ( 388KB )


بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

قابل توجه شرکت کنندگان محترم درآزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۹۱ دستگاههای اجرایی استان:

به اطلاع داوطلبین محترم می رساند نتایج اولیه آزمون استخدامی در استان استخراج شده و برای تایید به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ارسال شده است، لذا با توجه به پیگیریهای به عمل آمده و مکاتبات صورت گرفته کماکان تاییدیه فوق برای استان ارسال نگردیده است. لذا پس از اخذ تایید آن معاونت،نتایج آزمون استخدامی استان از طریق پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی استانداری در اسرع وقت اعلام خواهد گردید.

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

دیدگاه ها (۱۳۹)

 1. مریم می‌گه:

  سلام مدیر محترم سایت شما اطلاع دارید استخدامی های قم چی شدند همه رفتند سر کار همه کارشان را شروع کردند خواهش می کنم جواب بده هیچکس که جواب نمی ده به چیزی می نویسند اعصاب آدم را خورد می کنند و می روند

 2. مریم می‌گه:

  سلام به مثل یک معجزه
  تبریک می گم شروع به کار شما کی بود خواهش می کنم بگو که ما هم دلگرم بشم ما هم خیلی وقته منتظریم

  • مثل یک معجزه می‌گه:

   سلام مریم خانم ببخشید دیر جواب دادم شروع بکار من خرداد ۹۴ بود. ان شا الله که شما هم توی این فاصله کارتون رو شروع کرده باشین

 3. مریم می‌گه:

  سلام به مثل یک معجزه
  تبریک می گم شروع به کار شما کی بود خواهش می کنم بگو که ما هم دلگرم بشم ما هم خیلی وقته منتظریم

 4. مثل یک معجزه می‌گه:

  سلام باورم نمیشه بعد از سه سال بالاخره قرار شده برم سر کارم . از استانداری قم بهم زنگ زدن مثل یک معجزه بود توی این فاصله من ارشدم رو هم گرفتم این تاخیر همش از روی مصلحت خدا بوده .خدایااا شکرت ……..

 5. الهه می‌گه:

  سلام.
  فکر کنم شروع به کارمون (افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی استانداری / خرداد ۹۱) نیمه اول اردیبهشت باشه. تماس گرفتم‏ بهم گفتن و …..

  • مریم می‌گه:

   الهه خانم شما مشغول به کار شدید خواهش می کنم کسانی که مشغول به کار شدند بیان بگن که استرس بقیه کمتر بشه

 6. نسرین می‌گه:

  منم از پذیرفته شده های این آزمون هستم. اما تا الان( ۲۴ فروردین ۹۴ )خبری ندارم. بچه ها اگه کسی خبری داره بگه.

 7. مجید می‌گه:

  سلام
  کسی از نتایج آزمون استانداری قم خبری داره؟ شروع بکارمون چه زمانی هست؟

 8. سوال می‌گه:

  سلام میشه یکی جواب سوال منا بده، لطفا
  در آزمون استانداری اگر دو فرد که دارای سهمیه معلولین باشند (برای دو پست مختلف) اولویت بر چه اساسی است؟
  برا اساس نمره کل یا فقط نمره تخصصی کتبی؟

  خواهشا کسی اطلاع دقیق دارد جواب بده.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها