استخدام استانداری ایلام در سال ۹۵ (اشتغالزایی ۲۵۰ نفردر شهرستان مهران)

استخدام استانداری ایلام

 

خبر ۳ شهریور ۹۵ – اشتغالزایی ۲۵۰ نفردر شهرستان مهران بابهره برداری از۲۲طرح

تابناک : فرماندارمهران با بیان اینکه با بهره برداری از این تعداد طرح زمینه اشتغالزایی ۲۵۰ نفر در شهرستان مهران فراهم شده است، گفت: مهمترین طرح ها شامل کلنگ زنی واحد تولید قطعات بتنی، بازسازی قلعه کنجانچم و محوطه کمپینگ گردشگری و بهره برداری از چندین طرح کشاورزی است.
به گزارش تابناک ایلام؛فرماندار مهران در این آیین گفت: برای بهره برداری از۲۲طرح عمرانی در مجموع ۷۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و یا برای شروع عملیات اجرایی برخی طرح ها اختصاص یافته است.
مراد ناصری با بیان اینکه با بهره برداری از این تعداد طرح زمینه اشتغالزایی ۲۵۰ نفر در شهرستان مهران فراهم شده است، افزود: مهمترین طرح ها شامل کلنگ زنی واحد تولید قطعات بتنی، بازسازی قلعه کنجانچم و محوطه کمپینگ گردشگری و بهره برداری از چندین طرح کشاورزی است.
امام جمعه مهران نیز در این آیین اشتغالزایی را از نیازهای شهر مهران برشمرد و گفت: در سالی که بنام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است ایجاد بستر اشتغالزایی می تواند بسیاری از مشکلات جوانان را بر طرف کند.
حجت الاسلام روح الله ولدبیگی تاکید کرد: اقدام های انجام شده در حوزه صنعت می تواند اشتغال پایدار را برای مردم این منطقه مرزی بویژه جوانان به ارمغان بیاورد.
ادای احترام به مقام والای شهدا و بازدید مسئولان و خبرنگاران رسانه های گروهی از طرح های عمرانی شهرستان مهران از دیگر برنامه های روز نخست هفته دولت در این شهرستان مرزی بود

 


خبر ۲۴ خرداد ۹۵ – تکلیف استخدامی ۱۹۸ کارگر در مجموعه نفت و گاز ایلام مشخص شود

 

خبرگزاری مهر : محمدرضا مروارید ظهر دوشنبه در دیدار با ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، افزایش ضریب اشتغال با بهره گیری از مزیت های نسبی را مهمترین برنامه دولت در استان ایلام برشمرد.
وی با اشاره به سطح بیکاری در استان ایلام، اظهار داشت: افزایش ضریب اشتغال به بهره گیری از مزیت های نسبی، مهمترین برنامه دولت در استان ایلام است.
وی با بیان اینکه در دوره های گذشته نه تنها کسی از وزارت نفت اخراج نشده است بلکه افرادی هم اضافه شده اند، ابراز داشت: نمی توان با طرح مسائل فنی و پیچیده، معیشت جوانان را به مخاطره انداخت، لذا باید تلاش کرد تا با راه اندازی صنایع مرتبط و بر اساس قابلیت های استان افراد بیشتری را از چرخه بیکاری استان و کشور نجات داد.
استاندار ایلام، با تاکید بر ضرورت تعین تکلیف وضعیت استخدامی ۱۹۸کارگر بلاتکلیف که قبلاً در مجموعه نفت و گاز استان شاغل بوده اند، اظهار داشت: این افراد باید بصورت مهمان در مناطق دیگر به کارگیری شوند و با شروع طرح توسعه منطقه بیجار و راه اندازی فاز دوم پالایشگاه گاز ایلام مجدداً در این پروژه ها به کارگیری شوند.

 


 

خبر ۳۰ فروردین ۹۵ – بسته جدید اشتغال در ایلام

خبرگزاری مهر : یکی از مهمترین برنامه های مسئولان استان ایلام در سال برای اشتغال در استان، کشت پسته بوده، به همین منظور قرار است ۱۲ هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان به پسته اختصاص یابد.
به گزارش خبرنگار مهر، شاید نام پسته در کنار استان کوهستانی و سردسیر ایلام سخت باشد، ولی طی سالهای گذشته مسئولان جهاد کشاورزی اقدام به کشت نهال پسته در استان کردند که این مهم با توجه به شرایط آب و هوایی استان به ثمر نشست.
همین مسئله باعث شده مسئولان ارشد استان بعد از اجرای موفقیت کشت پسته در استان ایلام برای رونق این محصول در استان و البته اشتغالزایی برنامه های بسیار خوبی پیش بینی کنند.
طی سالهای گذشته ۳۰ هکتار از زمین های استان به صورت الگویی به باغ ویژه این محصول اختصاص یافت که سرانجام پس از پرورش و گذران دوره باردهی برای نخستین بار  سال گذشته پسته از آنها برداشت شد، مکان هایی که ۷۰۰ تا یک هزار و ۲۰۰ متر از سطح دریا بلندی دارد از بهترین شرایط برای کشت پسته و باغ های این محصول برخوردار است که به این منظور مناطقی در شهرستان های ایلام، ملکشاهی، سیروان، چرداول و ایوان تاکنون شناسایی شده اند.
یکی از مهمترین برنامه مسئولان استان اختصاص ۱۲ هزار از زمین های کشاورزی استان برای کشت پسته است چراکه هر هکتار باغ پسته ۷۰ میلیون تومان درآمد دارد، حال به نظر می رسد با توجه به شرایط کشاورزی استان این محصول در آینده حرف های زیادی برای گفتن در استان ایلام داشته باشد.
حال اگر درآمد خالص برای تمامی این ۱۲ هزار هکتار در نظر گرفت، درآمدهای میلیاردی نصیب مردم استان می شود که این مهم البته نیازمند مدیریت، آموزش و تروج این بخش است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام در این رابطه با بیان اینکه ایلام دارای ظرفیت های مناسبی در حوزه باغداری به ویژه توسعه باغات پسته است، گفت: ۱۴ نقطه استان که دارای پتانسیل مناسب برای تولید این محصول باشد شناسایی شده است.
سید اسکندر صیدایی تاکید کرد: این نقاط در قالب ۱۲ هزار هکتار زمین است که بر اساس بررسی های انجام گرفته در صورت ایجاد باغ پسته هر هکتار آن ۷۰۰ میلیون ریال درآمد خالص خواهد داشت.
وی همچنین یکی از رویکردهای تحقق اقتصاد مقاومتی را مشارکت مردم و برون سپاری فعالیت ها به آنها اعلام کرد و افزود: در این زمینه طرح های عمرانی نیمه تمامی که دولت با منابع محدود پیش برده به مردم واگذار می شوند.
وی یادآور شد: ۴۰ طرح عمرانی نیمه تمام استان به ویژه در حوزه ورزش شناسایی شده و آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند.
صیدایی، پرورش ماهی در قفس، کشاورزی گلخانه ای به علت صرفه جویی در منابع آب و توسعه تولید صنایع دستی را از جمله طرح های اولویت دار سال جاری در استان اعلام کرد که با تحقق آنها چشم انداز مناسبی برای استان پیش بینی می شود.

 


 

خبر ۲۵ اسفند ۹۳ استخدام: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس استان ایلام برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت شدند

ایلام – ایرنا – مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس این استان برای انجام مصاحبه تخصصی و پذیرش نهایی دعوت کرد.

گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری ایلام، عباس میرزاد گفت: آن دسته از پذیرفته شدگانی که در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس استان موفق به پذیرش در مرحله اول بیش از سه برابر ظرفیت استخدام شدند با در دست داشتن مدارک شناسایی (کارت ملی) در مصاحبه تخصصی حضور یابند.

وی اظهار کرد: مصاحبه علمی و تخصصی این افراد در روز سه شنبه ۲۶ اسفند در محل استانداری ایلام برگزار می شود.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها افزود: ساعت مراجعه پذیرفته شدگان به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بر اساس جدول ذیل است.
پذیرفته شدگان برای استخدام در شهرداری شباب ساعت ۸ تا ۱۰، شهرداری ماژین ۱۰ تا ۱۲ ظهر، شهرداری بلاوه تره ۱۴ تا ۱۶ عصر، شهرداری مهر ۱۶ تا ۱۸ عصر روز سه شنبه باید مراجعه کنند.
میرزاد تاکید کرد: بعد از انجام مصاحبه تخصصی نفرات اول تا سوم مشخص و جهت سیر مراحل بعدی به هسته گزینش معرفی می شوند.
وی یادآور شد: این مصاحبه شامل پذیرفته شدگان در رشته شغلی آتش نشان – آتش نشان و راننده نمی شود.

خبر ۳۱ فروردین ۹۳ – فرآیند استخدام ۱۷۲ نفر از ناظران کشاورزی استان به زودی آغاز خواهد شد.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند استخدام ۱۷۲ نفر از ناظران کشاورزی استان به زودی آغاز خواهد شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری عمران ایلام، ˈعمران علی محمدیˈ اظهار کرد: با پیگیری های مکرر و دیداری که با مسوولان وزارتخانه داشتم، موضوع بکارگیری و استخدام ناظران کشاورزی استان مطرح و خواستار شتاب بخشی در استخدام این افراد در بدنه جهاد کشاورزی استان شدم.
وی افزود: مسوولان وزارت جهاد کشاورزی نیز قول های مساعدی برای جذب این افراد و شرایط فعالیت آنها در بدنه سازمان داده اند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمام شرایط جذب این افراد فراهم شده و مراحل اداری آن نیز در نامه ای به سازمان جهاد کشاورزی استان ابلاغ و به زودی این افراد استخدام خواهند شد.
علی محمدی یادآور شد: با جذب این افراد تحول بزرگی در بخش کشاورزی استان حاصل خواهد شد چرا که این افراد از نیروهای با تجربه و باسواد دانشگاهی هستند که سال ها به عنوان ناظر در بخش کشاورزی فعالیت داشته اند.

خبر ۲۱ مهر ۹۲  -۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از جمعیت فعال ایلام بیکارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: بر اساس آمار و اطلاعات مرکز آمار بین ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از جمعیت فعال این استان بیکارند.

علیرضا زرگوش روز چهارشنبه در حاشیه نشست سرمایه گذاری و اشتغال استان در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۰ افزون بر ۱۸۰ هزار نفر از جمعیت استان فعال است که ۱۴۷ هزار نفر آنها بیمه تامین اجتماعی بوده و در مشاغل دولتی و خصوصی فعالیت دارند.

وی ادامه داد: در این بین بین ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر نیز فاقد بیمه بوده و به نوعی بیکار تلقی می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام افزود: متولی اعلام آمار بیکاری و اشتغال مرکز آمار است و آمارهای متفاوتی در این بخش وجود دارد اما به طور متوسط نرخ بیکاری ایلام از متوسط کشور نیز بالاتر است.

زرگوش آمار بیکاری استان ایلام را به استناد آمار مرکز آمار ایران ۱۵ درصد اعلام کرد و یادآور شد: همین آمار نیز از متوسط کشور بیشتر است.

وی در خصوص راه برون رفت از معضل بیکاری در این استان اظهار کرد: جذب محدود افراد در دستگاه های دولتی، افزایش سرمایه گذاری در بخش تولید و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان از راه کارهای رفع بیکاری در ایلام است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام تاکید کرد: جمعیت فعال استان که اکنون بیکارند به واسطه نداشتن سرمایه بالا، نرخ سودهای بانکی، نبود وثیقه و ضامن توان راه اندازی واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال ندارند.

زرگوش ادامه داد: همچنین به دلیل یکسان بودن شرایط هیچ سرمایه گذاری رغبتی به حضور در استان ایلام ندارد زیرا تفاوتی برای سرمایه گذاری در استان های برخوردار با ایلام کمتر توسعه یافته وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اکنون نرخ سودهای بانکی ۲۰ تا ۲۵ درصد است و میزان تسهیلات و مالیات و باز پرداخت تسهیلات برای سرمایه گذاران در کشور یکسان است و با توجه به بالا بودن قیمت تمام شده کالا در استان، انگیزه زیادی برای سرمایه گذاری در استان وجود ندارد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همگرایی مسوولان و متولیان امر گشایشی در رفع مشکل بیکاری استان حاصل شود

 خبر ۲۷ اسفند –     دانلود : اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی خرداد ۹۱    

خبر ۷ بهمن- اعلام  نمرات عمومی و تخصصی کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ – لینک خبر

خبر ۲۵ دی – اعلام نتایج آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی

به گفته مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری ایلام نتایج آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی (آزمون ۲۶/۱۲/۹۰) پس از طی مراحل قانونی و تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اعلام شده است.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

شرکت کنندگان در آزمون فوق می توانند با مراجعه به سایت http://poshtibani.portal-il.ir دفتر منابع انسانی و تحول اداری از نتیجه آزمون مطلع شوند.

 

خبر ۲۹ اذر – نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه استخدام دوایر دولتی در ایلام ۲ برابر شد.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در دیداری که به تازگی با ابراهیم عزیزی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری انجام شد پیرامون مشکلات استخدام جوانان جویای کار در ایلام بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: در این دیدار خصوصی و صمیمی پیرامون افزایش سهمیه استخدام در دوایر دولتی استان ایلام بحث شد.

این نماینده مجلس اضافه کرد: ابراهیم عزیزی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری از این پیشنهاد استقبال کرد و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

شوهانی تصریح کرد: در این دیدار مقرر شد تعداد استخدام‌های انجام شده در ایلام برای سال ۹۲ از ۷۰۰ نفر به هزار و ۵۰۰ نفر افزایش برسد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است در دیدارهای بعدی نیز با معاونین اداری و مالی وزارتخانه‌های مختلف در این خصوص رایزنی‌های لازم انجام شود.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود این تعداد مجوز استخدام در استان ایلام نیز افزایش یابد تا تعداد بیشتری از جوانان از این مزیت بهره‌مند شوند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل وضعیت کارکنان استانداری ایلام نیز از دیگر برنامه‌ها بوده که در دستور کار قرار دارد.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

دیدگاه ها (۹۶۱)

 1. پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس استان ایلام برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت شدند می‌گه:

  ایلام – ایرنا – مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس این استان برای انجام مصاحبه تخصصی و پذیرش نهایی دعوت کرد.

  گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری ایلام، عباس میرزاد گفت: آن دسته از پذیرفته شدگانی که در آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس استان موفق به پذیرش در مرحله اول بیش از سه برابر ظرفیت استخدام شدند با در دست داشتن مدارک شناسایی (کارت ملی) در مصاحبه تخصصی حضور یابند.

  وی اظهار کرد: مصاحبه علمی و تخصصی این افراد در روز سه شنبه ۲۶ اسفند در محل استانداری ایلام برگزار می شود.
  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها افزود: ساعت مراجعه پذیرفته شدگان به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بر اساس جدول ذیل است.
  پذیرفته شدگان برای استخدام در شهرداری شباب ساعت ۸ تا ۱۰، شهرداری ماژین ۱۰ تا ۱۲ ظهر، شهرداری بلاوه تره ۱۴ تا ۱۶ عصر، شهرداری مهر ۱۶ تا ۱۸ عصر روز سه شنبه باید مراجعه کنند.
  میرزاد تاکید کرد: بعد از انجام مصاحبه تخصصی نفرات اول تا سوم مشخص و جهت سیر مراحل بعدی به هسته گزینش معرفی می شوند.
  وی یادآور شد: این مصاحبه شامل پذیرفته شدگان در رشته شغلی آتش نشان – آتش نشان و راننده نمی شود.

 2. مونا می‌گه:

  کسى میدونه سمت کارشناس ارتباطات و مخابرات توى راه شهرسازى چه جوریه؟و وظایفش چیه؟فنیه؟ماموریته ؟اداریه؟چند خط توضیح میخواستم،هر کى بلده لطف کنه بگه (در حد ده خط:-D)
  از مسول گزینش پرسیدم گفتند کارشناس ارتباطات و مخابرات مسولیت شبکه بى سیم اداره با ادارات دیگر را برعهده دارد.
  ولى توضیح بیشتر میخام.

 3. على می‌گه:

  متاسفانه به جهت کند بودن سامانه کارمند ایران معاونت کارگزینى اداره ى ما گفتش که شایددو الی سه ماه طول بکشه،خواهشا (اگه میخاید به جاى خرداد ماه، ، در فروردین برید سرکار)براى بهبود سامانه بچه ها لطفا زنگ بزنید .
  شماره های تماس با کارشناسان سامانه کارمندایران
  آقای امینی۸۵۳۵۲۳۴۴ آقای سلگی۸۵۳۵۲۳۴۶ خانم اعلایی۸۵۳۵۲۳۵۱ خانم نشاط۸۵۳۵۲۳۵۳

 4. راه و شهرسازی می‌گه:

  سلام
  از بچه های راه و شهرسازی کسی هست؟؟

 5. منتظرالمهدی می‌گه:

  سلام جدیدترین اطلاعیه سامانه کارمند ایران

  لطفا به کارگزینی ها اطلاع رسانی فرمائید

  توجه : کارگزینی های محترم تا ساعت ۱۴ امروز مورخ ۱۶/۱۲/۹۳ به دلیل بروزآوری سامانه، در خصوص در ثبت درخواست شماره مستخدم جدید صبوری نمایند.

 6. امیر حسین می‌گه:

  باسلام
  طی پیگیریهای بعمل امده با کارشناس استخدامی استانداری ایلام
  ایشان فرمودند:

  دفترتحول اداری و منابع انسانی استانداری ایلام مجوزهای تخصیص داده شده را در بین دستگاه استانی یا ملی توزیع نموده است

  به دنبال ان درخواست های شماره مستخدم ثبت شده پذیرفته شدگان توسط کارگزینی، پس از تایید مدیرکل و ذیحساب دستگاه استانی یا ملی و همچنین مدیر کل دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری برای صدور شماره به سازمان ارسال می شود.

 7. امیر حسین می‌گه:

  سلام
  پس از انجام ازمایشها و سو پیشنه
  به لطف خدا ۱۶ اسفند شروع به کار ما در اداره ورزش و جوانان استان ایلام می باشد

 8. امیر حسین می‌گه:

  شماره های تماس با کارشناسان سامانه کارمندایران

  آقای امینی۸۵۳۵۲۳۴۴ آقای سلگی۸۵۳۵۲۳۴۶ خانم اعلایی۸۵۳۵۲۳۵۱ خانم نشاط۸۵۳۵۲۳۵۳

  توجه : در صورت عدم امکان چاپ شماره مستخدم در سامانه در قسمت Tools/Internet option/Privacy گزینه Turn on pop-up Blocker فعال شود.

  · ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ مجوزهای استخدام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استانداری ها و ایثارگرانی که مدارک و مستندات آنها به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رسیده است برای درخواست شماره مستخدم توسط کارگزینی دستگاه های استانی یا ملی ذیربط در سامانه قرارداده شده است. قبل از ثبت اطلاعات پذیرفته شده گان یاد شده، دفاتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری می بایست مجوزهای تخصیص داده شده را در بین دستگاه استانی یا ملی توزیع نمایند. بدیهی است درخواست های شماره مستخدم ثبت شده پذیرفته شدگان توسط کارگزینی، پس از تایید مدیرکل و ذیحساب دستگاه استانی یا ملی و همچنین مدیر کل دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری برای صدور شماره به سازمان ارسال می شود. مجوزهای استان های باقی مانده شامل استان های قزوین، اصفهان، البرز، کهگیلویه و بویراحمد، تهران و همدان پس از تایید مدارک و مستندات متعاقبا در سامانه فعال می گردد. ارسال صحیح اطلاعات و مستندات بمنظور تسریع در صدور شماره مستخدم مورد تاکید است. در صورت ارسال اطلاعات و مستندات ناقص هیچ اقدامی برای آن درخواست انجام نشده و آن درخواست بلوکه خواهد شد.

 9. امیر حسین می‌گه:

  مجوزهای استخدام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استانداری ها و ایثارگرانی که مدارک و مستندات آنها به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رسیده است برای درخواست شماره مستخدم توسط کارگزینی دستگاه های استانی یا ملی ذیربط در سامانه قرارداده شده است. قبل از ثبت اطلاعات پذیرفته شده گان یاد شده، دفاتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری می بایست مجوزهای تخصیص داده شده را در بین دستگاه استانی یا ملی توزیع نمایند. بدیهی است درخواست های شماره مستخدم ثبت شده پذیرفته شدگان توسط کارگزینی، پس از تایید مدیرکل و ذیحساب دستگاه استانی یا ملی و همچنین مدیر کل دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری برای صدور شماره به سازمان ارسال می شود. مجوزهای استان های باقی مانده شامل استان های قزوین، اصفهان، البرز، کهگیلویه و بویراحمد، تهران و همدان پس از تایید مدارک و مستندات متعاقبا در سامانه فعال می گردد.

 10. امیر حسین می‌گه:

  سلام
  خبر خوش
  امروز از اداره ورزش و جوانان استان ایلام به ما زنگ زدن بریم کارهای سوء پیشینه و ازمایشات پزشکی رو انجام بدیم.
  گفتن قطعا از اول سال اینده میرید سرکار.

 11. راحیل می‌گه:

  سلام دوستان کلا از بچه های ایلام هستین؟؟

  نمیدونم کی میخواد جواب مارو بده…واقعا بی کاری اعصاب خوردیه.

  گفتن تحصیلات مام تحصیلات داریم خب کار کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. محیط زیست می‌گه:

  چراکسی نیست همه رفتن سرکار؟

 13. محیط زیست می‌گه:

  سلام به همه بچها کی استخدام محیط زیسته من گزینش دارم لطف کنید هرکی میدونه کمک کنه

 14. امیرحسین می‌گه:

  باسلام
  امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه
  امروز با مسولین محترم دفترمنابع نیروی انسانی و تحول اداری استانداری ایلام تماس داشتم و در خصوص وضعیت آزمون استخدامی استانداری ایلام مورخ ۲۶/ ۱۳۹۱/۳ جویا شدم که خوشبختانه گفتن که در حال جلسه با معاونت توسعه رئیس جمهور به منظور جذب افراد پذیرفته شده می باشیم، همچنین فرمودند که قرار بر این است هفته آینده با مدیران کل ادارات و ارگانهای مربوطه در خصوص مراحل دریافت کد مستخدمی و غیره … جلسه ای برگزار کنیم و به امید خدا تا قبل از سال مراحل اداری انجام شود. وقطعا از ابتدای سال ۹۴ شروع به کار میشوید.

 15. باران می‌گه:

  سلام بچه ها من میخوام واسه آزمون استخدامی استانداری شرکت کنم.زمان ثبت نامش گذشته یا نه؟اصلا چه جوری باید ثبت نام کنم؟راهنمایی کنید لطفا

 16. سارا می‌گه:

  سلام لطفاً پیگیر تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی پذیرفته شده آزمون استخدام ادواری ۸۱و۸۴ باشید خیلی وقته بخشنامه اش اومده …..

  • حسن می‌گه:

   سارا خانم سلام
   قانون جدید استخدامی رو از معاونت امرانسانی دانلود کن………….
   مشکلتون داره حل میشه

  • رایان می‌گه:

   سارا خانوم از کدام شهر و کدام دستگاهیید

   منم ادواری ۸۱ بودم ۴ ساله قرادادیم از علوم پزشکی

  • على می‌گه:

   سارا خانم یه سوال؟
   راست میگن بین حقوق قراردادى ها و پیمانى ها فرقى وجود نداره؟؟؟؟

   • سارا می‌گه:

    سلام
    میگن همه چی به جلسات هیاًت امنا بستگی داره البته ما هم شنیدیم گفتن ۶ دی جلسه هست بعدش هم گفتن ۲۶ دی بعدش هم گفتن ۲۷ دی ، آخرش معلوم نشد…….انشاالله که تشکیل میشه اگه همسان سازی حقوق شکل نگیره بین قراردادی ها تلفات زیادی میده ..

 17. توجه توجه می‌گه:

  مدیرجان، خبرخوب دارم …
  حتما دانلود کنید(امیدوارکننده)،کم حجمه،نگران نباشید،
  فایل صوتى (یک دقیقه و هجده ثانیه)مصاحبه ی دکتر نوبخت با رادیو ایران در مورد استخدام استانداری ،پنج شنبه ساعت ۱۴
  .تعیین تکلیف استخدامی استانداری ها در اسفند و لحاظ شدن حقوق و مزایا از فروردین.
  bayanbox.ir/id/1832517921187181158

 18. پورعلیگنجی می‌گه:

  سلام به همه

  دوستان هم استانی واقعیت داره که مالیاتی رو میخوان لغو کنن حتی اونایی که قبول شدن و دوره ها رو گذروندن و حتی یه مدت رفتن سر کار

  چون مجوز مجلس رو نداشتن و باید از اول آزمون بدن

  من منبعم موثقه

  همه ی مالیاتی لغون خصوصا استان ایلام

  • رضا از ایلام می‌گه:

   اره درسته ، اونهایی که از راه استانداری امتحان دادن فقط شامل این حرفهای شما میشن دوست عزیز ولی اونهایی که امتحانشون رو خود سازمان برگزار کرده که کارشون تموم شد و رفت و فقط از کل کشور ۲۰۰ تا ۳۰۰ ذخیره موندن که اونا هم یکی دو هقته دیگه میرن سرکار ، همین دیروز حاجی امیدی رئیس سازمان مالیاتی تو اخبار ایلام این حرفها رو گقت

  • کارشناس ایلام به پورعلیگنجی می‌گه:

   برادر من شما معلوم نیست به چه دلیلی این خبر دروغ رو دادین ؟
   خدا کنه از روی حسادت و بدکاری نباشه که بد عاقبتی داره در اون دنیا
   فردا اخرین گروه از دوستان مالیاتی هم شروع بکارشون رو میگیرن

 19. احمد از دهلران می‌گه:

  بچه ها تو رو خدا راهنمایی کنید
  من معرفی شده بنیاد هستم به اداره محیط زیست
  پارسال همه کارهام رو کردم ولی هنوز خبری نشده
  یعنی من هم باید تا اسفند صبر کنم ؟

  • سار می‌گه:

   اقااحمدمن خودم فرزندشهیدم البت ازاداره دیگه بهزیستی که ازطرف بنیادشهیدرفتن سرکارتوچرانرفتی من دخترعموم رفته بروازاستانداری البت بگوچرابهزیستی رفتن سرکار

  • موسی دهلرانی می‌گه:

   محیط زیست دهلران مگه چند نفر معرفی شده بهش ؟
   خب من هم دوماهه از اومدم سرکار

  • محیط زیست می‌گه:

   سلام خوبی منم معرفی شده به محیط زیستم میتونم بپرسم گزینشش چطوره لطف کنید اطلاعت بدین ممنون میشم

 20. علي می‌گه:

  با سلام دوستان گرام فعلا خبری از تاریخ اعلام نتایج ازمون استانداری نشده قرار بود شنبه باشهب

  • سار می‌گه:

   ای خدااستان ایلام کسیونداره حتی یک خبرازاستخدامیهابده متاسفانه نه بچهادنبال کارشونن ونه مسوولین به فکرما،بهمتون ایلامیهاقول میدم کارهمه استانها مثل سیستان وخراسان که حل شدماحل نمیشه چرابایدفقط منتظرکاراستانهای دیگه باشیم خودمان همش خابیم ازماست که برماست بازم منتظرباشین اخرشومی بینین

   • بیبوب می‌گه:

    شماها مال کدوم ارگان هستین که نتایجتون اعلام نشده؟؟

    منم مال استان ایلامم ولی همه مراحل رو گذروندم حتی عدم سوپیشینه و معاینات پزشکی رو هم انجام دادم

 21. رضا شکارچی می‌گه:

  سلام به هم استانی های عزیز

  از استخدامیها چه خبر؟؟

  کدوم ارگانا رفتن سر کار؟؟

  سهمیه ای ها چی؟؟ بچه های سهمیه کدوما رفتن سر کار؟؟

  کسی از محیط زیست خبر داره؟؟

  • میلاد می‌گه:

   سلام،برای ما فعلآ بیکاری.فقط خدا به داد زندگی مان برسد.

   زاهدم برد به مسجد که مرا توبه دهد
   توبه کردم که نفهمیده به جایی نروم

   از خدا برگشتگان را کار چندان سخت نیست
   ..سخت کار ما بود کز ما خدا برگشته است

   با دوست بگویید که دیگر نکند ناز
   ما را هوس ناز کشیدن به جهان نیست

   گر زندگی اینست که من می بینم
   ..عمر ابدی، نصیب دشمن باشد

   گفتی به تو گر بگذرم از شوق بمیری
   قربان سرت بگذر و بگذار بمیرم

   ز حادثه لرزند به خود قصر نشینان
   ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم.

 22. هادی می‌گه:

  پذیرفته شدگان عزیز. لطفا برای هماهنگی جهت پیگیری استخدامی های استانداری ها به وبلاگ زیر مراجعه کنید.

  http://estekhtami.blog.ir/

  با تشکر از مدیر محترم سایت

 23. مديرجان توروخداتاييدکن،،، می‌گه:

  سلام
  شماره معاونت راهبردی(منشی دکتر نوبخت) ۰۲۱۳۳۲۷۱یه تماس بگیرید متوجه می شید آخه به آیندتون بنده. تو هم پاشو یه تماس بگیر لطفا
  تورو خدا زنگ بزنید

 24. توجه!!!!!!! توجه!!!!!!!شماره و ایمیل برنامه ثریا (پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵ _info@sorayatv.ir) لطفا فقط به این شماره ها عده ای قصد سوء استفاده دارند می‌گه:

  توجه!!!!!!! توجه!!!!!!! مدیر عزیز در قسمت مربوطه سایت استخدام میهمان امشب برنامه ثریا دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور -۱۰ شهریور نوشته: ((بعضی دوستان با سوء استفاده از نام برنامه ثریا شماره و ایمیل تقلبی برای ان در نظرات معرفی کرده بودند !!

  لطفا از ارسال نظر و ایمیل جدا خودداری کنید به شمارو ایمیلی غیر از ایمیل درج شده در این خبر پیام ندهید.))
  لطفا به شماره و ایمیل زیر پیام دهید :
  پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵
  info@sorayatv.ir

 25. جدید می‌گه:

  دستور استخدام در دستگاه های دولتی صادر شد
  به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران؛ محمدباقرنوبخت در نشست استانداران با وزیرکشور در جمع خبرنگاران درباره بسته دولت در مقابل تحریم‌ها اظهار داشت: از سال گذشته با توجه به شرایط موجود و استمرار این وضعیت برنامه‌هایی را به منظور اجرایی شدن تهیه و ارائه کردیم که یکی از آن‌ها براساس شرایط بدبینانه‌ای بود که در صورت تشدید تحریم‌ها با چه برنامه‌ای اداره کشور را دنبال کنیم.
  نوبخت درباره ارائه بودجه دولت به مجلس تصریح کرد: بودجه لازم را به موقع به مجلس ارائه خواهیم داد و با اصلاحی مبنی براینکه روش عملیاتی داشته باشد و تبصره‌های تکراری را از آن جدا کردیم و به صورت لایحه مستقل به مجلس می‌دهیم.

  نوبخت در پاسخ به باشگاه خبرنگاران مبنی برساماندهی نیروهای انسانی دولت گفت: کسانی که آزمون‌های قانونی را با طی کردن مراحل قانونی انجام داده‌اند به دستگاه‌های مربوطه اعلام کرده‌ایم که نسبت به کارگیری این افراد اقدام کنند و حتی اگر کمبود اعتبار در این خصوص دارند در صورت وجود به ما اعلام کنند که در بودجه ۹۴ اعتبارات را مد نظر قرار دهیم.

 26. گيلدا می‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثریا از شبکه ى یک با حظور آقاى نوبخت اجرا میشود ،خاهشا بازم نشون بدید که محکم پاى حقتون واستاده اید ،پیامک بارونش کنید مثه دفعه ى قبل
  خدایش پیامک بدید باهر خط

 27. گيلدا می‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثریا از شبکه ى یک با حظور آقاى نوبخت اجرا میشود ،خاهشا بازم نشون بدید که محکم پاى حقتون واستاده اید ،پیامک بارونش کنید مثه دفعه ى قبل
  خدایش پیامک بدید باهر خط که دم دستتونه

 28. تحلیلگر سیستم می‌گه:

  با سلام خواهشاً اگه کسی می دونه برا کارشناس تحلیگر سیستم چه منابعی باید خوند اطلاع بده
  با تشکر

 29. مینا می‌گه:

  بچه ها من به خاطر شغل پدرم که نظامیه زمان جنگ در ایلام متولد شدم با اینکه تا حالا ایلام رو ندیدم اما احساس خاصی بهش دارم از وقتیم که اخبار زلزله رو شنیدم واقعا ناراحت شدم از صمیم قلب آرزو میکنم که هم مردم بخشهای زلزله زده ایلام از این وضعیت آشفتگی بعد از زلزله راحت شن وهم شما دوستان همانطور که لایق هستید و در جنگ متحمل مشکلات زیادی شدید استخدام شید

  • علیرضا می‌گه:

   سلام آجی ایلامی گلم جایی که متولد شدی وطنت به حساب میاد برا همینه که احساس خاصی بهش داری مطمعنا ما هم شما رو از صمیم قلب دوستت داریم برات بهترین ها رو خواستاریم

  • اقا پسر خوشتیپ می‌گه:

   سلام مینا خانم
   فدای اون بابای جنگجوت بشم من که همچین دختر شیرین زبونی رو به بار اورده قربونت برم تا حالا که ایلام نیومدی کار بسیار خوبی کردی جان مادرت دیگه نیا چون ما که یه عمریه داخلشیم هیچ سودی نبردیم ازش

  • محراب می‌گه:

   سلام شانس اوردی پس که از ایلام رفتی شک نکن چزی رو از دست ندادی

 30. نی ریز می‌گه:

  سلام بچه ها
  تورو خدا شماره پیامک صحبت با رئیس جمهور رو مثل برنامه پایش بترکونید.
  ۱۰۰۰۶۰۲ فراموش نشه.هرکس با ۵ گوشی بفرسته کفایت می کنه

 31. سرگردان می‌گه:

  سلام من هم با بهترین نمره تو آزمون قبول شدم . ادارات دیگه مثلا مالیات که یک سال بعد ما امتحان دادن رفتن سر کارشون ی ماهه.متاهل بیکار ،ارشد بهترین دانشگاه دولتی و دکتری هم مصاحبه اش رفتم ولی سوختم و خاکستر شدم کارگری هم بهم نمیدن ادامه تحصیل یه عرد بیکار چ فایده ای داره؟.چرا فقط برای استخدامی ما بودجه نیست ؟چطور استخدامی های بعد ما رفتن سر کار ؟خدایا از اون بالا نگا میکنی خودت ی رحمی بکن.

 32. دانيال می‌گه:

  بچه های ایلامی
  سلام
  همگی امروز پیامک بزنید به شماره ۵۰۰۰۲۲۵۷ شبکه ایلام و در مورد استخدامی استانداری جویا بشید قراره بعد از اخبار امشب از استخدامی ما صحبت کنند.

 33. علی می‌گه:

  سلام
  دوستان آقای نوبخت فردا شب ۱۳۹۳/۵/۱۴ دوباره مهمان برنامه پایش است ، لطفاً پیامک بزنید ۳۰۰۰۰۱۱۱ ،شما می تونید به طور مستقیم هم به برنامه از طریق سایت ایمیل بزنید ، پیامکهاتون را یک جوری بنویسید تا جواب قانع کننده بدهد ، و توضیح بدهد که آزمون استانداریها با طرح مهرآفرین متفاوت بوده و فرق داره

 34. احسان می‌گه:

  همگی تماس بگیرید

  بچه ها من با دفتر علی مطهری نماینده مجلس تماس گرفتم وایشان گفتن اگر تعداددرخواست کنندگان با ارسال نامه به ایشان زیاد باشد ایشان به عنوان وکیل قبول شده ها در مجلس از شما دفاع میککند. شماره تلفن:۰۲۱۳۹۹۳۲۶۵۲و شماره فاکس ۰۲۱۳۹۹۳۲۶۵۰ بچه ها هر نفر یک فکس یا علی.

  • رضا10206+ می‌گه:

   آقا احسان بهتر نیست نامه کمپین امضاهارو با امضاها فکس کنیم÷

  • آنتی می‌گه:

   پیرموذن حرف راست را گفته حقیقت حق است.پیرموذن رک و راست گفته که برین به کار دیگه و ممکنه یکی دو سال زمان ببره ولی بقیه نماینده ها چی همش دروغ میگن و امید الکی میدن
   با گفتن این حرف پیرموذن استان اردبیل به جنب و جوش افتاده ولی بقیه استانها چی
   روزی ۳۰کامنت در اردبیل گذاشته میشه ولی در استانهای دیگه ۱۰تا کامنت پیگیری هم در این سایت نمیگذارند تا آدم دلخوش باشه

 35. بیکار و متآهل و بی درآمد می‌گه:

  با سلام
  دوستان عزیز ؛ من یکی از قبول شدگان همین آزمون استانداری هستم که دو ساله و ۱۴ روز میشه آزمون دادم، مصاحبه و گزینش رفتم، آزمایش پزشکی هم رفتم اما هرروز استانداری میرم و میگن خبری نیست. خواهشمندم بیایین با هم یک همتی بکنیم و در یک تاریخ مشخص همه در وزارت کشور جمع بشیم و حتی شده کمپ بزنیم و حقمانو بخوایم بخدا این دور از انصاف و اسلام و …هر چی که شما اسمش میگذارین هستش که ما را اینجوری معطل و بیگار کنن، سرکارمان بذارن و به ریشمان بخندن. لطف واسه گرفتن حقمان که به فرمایش امام علی (ع) حق گرفتنی است نه دادنی ، جرأت داشته باشیم و تلاش کنیم.مگه می خوایم دیگه بیش از این چی از دست بدیم ما که جوانی و عمرمان به درس گذشت، حالا بعد این همه سختی، دوری از خانواده، غریبی، بی پولی اونم با بهترین دانشگاهها و معدلها این شده وضعیتمان…!!!؟
  خواهشمندم همت کنیم تا به خواسته هامان برسیم. اونم براساس منطق، طلب مکرر و مداوم و شجاعت واسه ثمره ی زندگیمان..
  منتظر همت گرمتانم

  • عباس می‌گه:

   دوست عزیز راهکار خوبی نیست یعنی برا من یکی ! راستش من آشنا تو کار انداختم وقبول شدم اولش خیلی خوشحال شدم ولی بعدش موقع دیدن عذاب کشیدن دوستانی که بعضی هاشون به ناحق رد شده بودن به شدت پشیمان شدم با چند تا از علما هم صحبت کردم راههای مختلفی پیشنهاد دادن ولی من که از کار خودم بیزارم وامیدوارم دوستانی که حقشون ضایع شده من رو ببخشن من که اصلن دوست ندارم اینطور استخدام بشم

   • salva می‌گه:

    عباس آقا حق الناسو رعایت کن ایشالله خدا از یه جای دیگه کار بهتری قسمتت می کنه.
    خدا تو قرآن می فرماید:
    «هر کس تقوا پیشه کند خداوند برای او راه خروج قرار می دهد و از جایی که گمان نمی کند به او روزی می رساند»

  • سودا می‌گه:

   خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – برگزاری نشست کارکنان جدیدالاستخدام سال ۱۳۹۳

   نشست کارکنان جدیدالاستخدام سال ۱۳۹۳ معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در سالن غدیر برگزار شد.

   در این نشست نماینده معاونت نظارت راهبردی به تبیین ماموریتها، جایگاه و وظایف معاونت مذکور پرداخت.

   خبر ۲۱ اذر ۹۲ – اطـلاعـیـه جـدیـد اسـتـخـدام پـیـمـانـی

   به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون مورخ ۱۵/۰۹/۱۳۹۲ این معاونت می رساند،
   اعلام نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان، برای طی مراحل مصاحبه از روز چهارشنبه ۲۰/۰۹/۱۳۹۲
   در همین آدرس قابل مشاهده می باشد.

   :: اعـلام نـتـایـج ::

   خبر ۱۳ آذر ۹۲ – بـه آگـاهی شرکت کنندگان در آزمـون استخدامی ۱۵/۰۹/۱۳۹۲ این معاونت می رساند،
   بـا تـوجـه بـه اینکه مجـوزهای لازم برای بـرگـزاری آزمـون مذکور، اخـذ شده است،
   لـذا برای چـاپ کارت ورود به جلسـه آزمـون،
   روزهای چهارشنبه (۱۳/۰۹/۱۳۹۲) و پنج‌شنبه (۱۴/۰۹/۱۳۹۲) به همین سامانه مراجعه فرمایند.
   دوستان وقتی میگم مال مالجبازی سیاسیه نگید نه همانطور که دربالامیبینید اداره همین جناب نوبخت ۱۵ آذر امتحان گرفته بیستم نتایجش اعلام شده تاعید کاراش انجام شده به سلامتی ۱۰ اردیبهشت هم باهاشون نشست داشته یعنی درعرض سه ما ه شدن کارمند دولت حالا شما بگین که بودجه نیست یاهست برامانیست

 36. فقط ماه عسل می‌گه:

  سلام بچه ها

  نمی دونم باهام موافقید یا نه

  به برنامه ماه عسل پیام بدیم همگی شاید نوبخت اوردن یعنی انشاالله مشکل ما هم به حق صاحب همین ماه حل شد مگر فقط احسان علیخانی بتونه این مشکلو حل کنه به خدا

  به ۲۰۰۰۰۳۳۳ پیام بدید

 37. عادل می‌گه:

  قابل توجه ناظرین محترم انصافا وخدایش آیا خودتون رو مستحق استخدامی میدونید بهتون بر نخوره ولی تا به حال کدوم نظارت موفق داشتین این حرف من رو تمام کشاورزان عزیز تأیید میکنن . نظارت که نداشتید هیچ هر نظارتی که داشتید کشاورز رو بد بخت کردید من که خیری از شما ندیدم جز ضرر!

 38. دانيال می‌گه:

  بچه های ایلامی
  سلام
  فکر کنم ایلام تامین اعتبار شده برای کسب اطمینان برید استانداری بپرسید

  • فرشته می‌گه:

   سلام دانیال جان همشهری عزیز
   ۴ سال پیش استانداری ایلام ۵ نفرو استخدام کرد ولی هنوز بیچاره ها تکلیفشون مشخص نشده که عاقا یا قرارداد یا اصن اخراج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 39. طنین می‌گه:

  سلام دوستان هیچ حرفی برای گفتن ندارم فقط میخوام بگم پیشاپیش دومین سالگرد استخدامیمون رو گرامی میدارم و از شما میخوام به احترام این روز تاریخی ۱ دقیقه سکوت کنید

 40. بیکار ! می‌گه:

  انشاالله…

  من اداره راه و شهرسازی هستم

  • tanin می‌گه:

   سلام اقای بیکار شنیدم که بعضی از ارگانها از جمله محیط زیست/راه و شهرسازی و اداره مالیاتی چند روزه که شروع به کار شدن .شما رفتین سرکار؟ما هنوز شروع به کار نشدیم به ما گفتن ارگانهای بالاکه ذکر کردم دارای بودجه ملی هستن به خاطر همین تامین اعتبار شدن ولی بهزیستی دارای بودجه ملی نیست به خاطر همین ما تامین اعتبار نشدیم. لطفا جواب بدین

 41. امیرحسین می‌گه:

  کد خبر: ۹۳۰۳۱۹۰۹۳۹۵
  دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ – ۰۹:۰۶

  علی جمالی قمی- رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور- در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد اینکه چرا تاکنون آمار تعداد کل پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی قبلی که نسبت به استخدام آنها برای دولت تعهد ایجاد شده است و در زمره مجوز استخدامی دولت قرار دارند منتشر نشده است گفت: درخصوص دستگاه‌های ستادی و ملی هنوز رقم دقیقی وجود ندارد، چرا که هنوز تمامی دستگاه‌ها به معاونت توسعه مراجعه نکرده اند تا میزان تعهد ایجاد شده از سوی دستگاه‌های مذکور مشخص شود.

  وی با اشاره به آماری که برای اولین بار عنوان می شد بیان کرد: در حوزه دستگاه‌های استانی حدود ۲۰ هزار نفر تعهد استخدام برای دولت ایجاد شده است.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا طبق شروط استخدامی دولت مبنی بر جذب یک نیرو در صورت خروج سه نفر، در این مورد نیز باید ۶۰ هزار نفر از ساختار دولتی خارج شوند تا این ۲۰ هزار نفر استخدام شوند؟ تصریح کرد: خیر، این دو موضوع را نمی‌توان چندان به هم ارتباط داد، چراکه در حال حاضر تعیین تکلیف این گونه آزمون های استخدامی منوط به تأمین اعتبار است.

  جمالی قمی افزود: تامین اعتبار استخدامی ۲۰ هزار نفر تعهد شده می‌تواند از طریق خروج نیروی انسانی و یا از سایر منابع اعتباری مصوب تأمین شود.

  وی تاکید کرد: استخدام‌های جدید حتما مشروط به خروج سه نفر برای یک مجوز در مشاغل غیرحاکمیتی خواهد بود.

  رییس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌ دولت این است که یا از طریق خروجی‌هایی که اتفاق می‌افتد و یا منابعی که نظام اداری و مدیریت بودجه‌ای کشور امکان تامین آن را فراهم می نماید، استخدام‌ها انجام شود

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها