استخدام استانداری البرز سال ۹۵ (خبر جدید)

استخدام استانداری البرز (کرج)

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۱۷ آبان ۹۵ – ایجاد ۴۰ هزار شغل، دستاورد مطلوب دولت تدبیر و امید در البرز

خبرگزاری ایرنا : استان البرز پیش از آغاز به کار دولت تدبیر و امید نرخ رشد بیکاری بالای ۲۲درصدرا تجربه می کرد، اما با تلاش های صورت گرفته در دولت اکنون و ایجاد ۴۰ هزار شغل این رقم کاهش قابل ملاحظه ای داشته که با توجه به مهاجرپذیر بودن استان، تلاش ها برای ایجاد اشتغال پایدار ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، استان البرز که از آن با عنوان ایران کوچک نام برده می شود، همواره یکی از مقصدهای مهاجرت هموطنان از سراسر کشور بوده، گرچه وجود صنایع و مراکز خدماتی در آن تاکنون توانسته بخشی از این قشر بیکار را جذب بازار کار کند، اما واقعیت این است که محدودیت های موجود جذب بیشتر بیکاران را با مشکل مواجه می کند.
آمارها نشان می دهد که در سه سال و نیم گذشته اقدامات موثری برای کنترل بیکاری در این استان صورت گرفته اما آن طور که کاشناسان می گویند باید درعرصه اشتغالزایی اقدامات پیشتازانه ای صورت گیرد.
آمار بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی درکنار مهاجرت بی رویه و همجواری با پایتخت بر این موضوع که باید تمام دستگاه های اجرایی و اداری درکنار بخش خصوصی برای جذب نیروی جدید درمیدان های اقتصادی و کارآفرینی بسیج شوند، صحه می گذارد.
امروز استان البرز با حدود ۳ میلیون نفر جمعیت و برغم مساحت کم، از مناطق پرتراکم جمعیتی است که زیرساخت های آن باید تامین شده و آماده خدمات رسانی به مردم شود، استانی که نرخ رشد جمعیت آن ۲ تا ۳ برابر میانگین کشوری است.
گرچه گفته می شود که ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و خدماتی و بخش های مهم اقتصادی در استان البرز استقرار دارند، اما واقعیت این است که باید بخش خصوصی برای پویا کردن بسترهای اقتصادی بیش از پیش به میدان آید.
سید حمید طهائی استاندار البرز گفت که ظرف ۳ سال و ۴ ماه از دولت تدبیر و امید بیش از ۴۰ هزار اشتغال در استان ایجاد شده که نشان از عملکرد خوب دولت در البرز دارد.
وی گفت: آمار ملی در ارتباط با گروه فعال در جامعه نشان می دهد که البرز جزو استان های فعال است و درصد اشتغال ثابت است و گروه فعال افزایش پیدا کرده که نشان از بالا رفتن امید به زندگی در مردم است.
وی با اشاره به اهداف طرح های البرز برای سفر هیات دولت، گفت: اکنون اهتمام لازم برای حفظ اشتغال موجود در البرز وجود دارد و به جد درصدد افزایش فرصت های شغلی از طریق سرمایه گذاری داخلی و خارجی هستیم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای برجام، انعقاد قرارداد با ۱۲ شرکت خارجی است.
وی اظهار داشت: در همین زمینه تعداد زیادی نیرو آموزش دیده و تکنولوژی های جدید وارد استان شده اند که یکی و در مقایسه با سایر استان ها اقبال زیادی برای سرمایه گذاری دارد ولی به دلیل کمبود آب به دنبال راه اندازی صنایع کم آب بر و همچنین صنایع پاک هستیم.
وی پیش تر گفته بود که به استناد اسناد سازمان مدیریت استان و صنعت و معدن در سال جاری تعداد شاغلین افزایش می یابد.
وی افزود: شاخص اشتغال در استان البرز در حالیکه در کشور ۳۶.۵ است به ۳۸ رسیده است.
استاندار البرز گفت: این در حالی است که شاخص اشتغال در سه سال پیش ۳۷ بوده است و نرخ بیکاری در استان کاهش قابل ملاحظه ای داشته که نشان دهنده مسابقه ای بین ما و مهاجرت است.
طهائی افزود:طبق آماری که آموزش و پرورش استان داده ورودی مدارس ابتدایی در سال تحصیلی گذشته ۸.۷ درصد بوده که نشان دهنده مهاجرت غیرقابل توقف در استان است.
طهائی تاکید کرد: بایستی برای ساکنان بومی استان برنامه ریزی مناسب برای ایجاد اشتغال داشته باشیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز نیز گفت: نرخ مهاجرپذیری بالا در البرز باعث شده هر روز به تعداد افراد جویای کار استان اضافه شود.
عبادالله کامکار افزود:باروند رشدجمعیتی استان، بدون شک هر چقدر هم که فرصت‌های شغلی جدید فراهم شود باز عده‌ای بیکار و جویای کار باقی می‌مانند.
وی خاطرنشان کرد: برای بهبود شرایط موجود باید تغییری در وضعیت مهاجرت به البرز ایجاد کرد و این امر تنها با برنامه‌ای کشوری عملی می‌شود.
کامکار افزود: معضلات مهاجرت به البرز تنها برای البرزنشینان مشکل ایجاد نمی‌کند بلکه به نوعی سایر استان‌ها را نیز درگیر می‌کند.
وی گفت: برخی مهاجران پیش از این‌که خانواده خود را به البرز منتقل کنند برای خود شغلی دست و پا می‌کنند، اما عده‌ای نیز به امید یافتن شغل به این استان مهاجرت می‌کنند.
کامکار اظهار کرد: بدون شک شرایط زندگی برای دسته دوم تا مدتی بسیار سخت خواهد بود، چون یافتن شغل مناسب در شرایط فعلی کار ساده‌ای نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز گفت: البته مهاجرت جنبه‌های مثبتی هم دارد که ایجاد فرصت‌های جدید شغلی یکی از آنها است.
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی البرز در این باره می گوید: نرخ بیکاری در استان ۲درصد کاهش یافته است.
زهره حجازی افزود: نرخ بیکاری دربهارسال ۹۴ رقم ۱۵.۸ درصد بوده درحالی که این نرخ در بهار امسال به ۱۳.۸ درصد رسیده هرچند با آمارمدنظر فاصله دارد.
وی اضافه کرد: همچنین نرخ مشارکت در بهارسال ۹۴ رقم ۳۷.۵ درصد بوده درحالی که این رقم دربهار سال جاری به ۳۸.۵ درصد یک درصد افزایش یافته است.
وی درخصوص بررسی آمار بیمه شده های اجباری تامین اجتماعی دراستان البرز گفت: در فروردین ماه سال ۹۲ آمار بیمه شدگان تامین اجتماعی ۲۵۲هزارنفر بوده و این رقم دراسفند ماه سال ۹۴ به ۲۹۲ هزار نفر رسیده است .
وی افزود: بیکاری دراستان البرز دلایل متعدد دارد اما یکی ازمهمترین آن مهاجرت بوده وبه عبارتی این استان دومین استان مهاجر پذیر درکشور است .
وی گفت : براساس سرشماری نفوس مسکن سال ۹۰ سهم مهاجران کرج به سهم مهاجران کشور ۱۸.۷ درصد است که بعد ازتهران بیشترین مهاجرت ها دراین استان است .
وی خاطرنشان کرد که ازمجموع مهاجرانی که به این استان مهاجرت کردند ۱۴.۴درصد جویای اشتغال دراین استان بوده که طبق آمار ۳۵هزارو ۲۱۹ نفراست .
وی گفت: بیشترین مهاجرت ها به استان البرز به دلیل اشتغال است که حدود ۳ درصد ازنرخ بیکاری دراین استان به دلیل مهاجرت بوده است .
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه ‌اجتماعی البرز با اشاره به موضوع تقاضا و فرصت‌های شغلی موجود، ادامه می‌دهد: از طرفی صنایع ما نتوانسته است همگام با دنیا حرکت کند. اکنون جوانانی هستند که در رشته‌های فنی وتخصصی فارغ‌التحصیل می‌شوند اما صنایع سنتی جوابگوی آنها نیست.
حجازی نزدیکی کرج به تهران را به‌عنوان موضوعی که می‌تواند هم فرصت و هم تهدیدی برای اشتغال در البرز باشد، عنوان می‌کند و می‌افزاید: استفاده نکردن از فرصت نزدیکی به تهران آن را به تهدید بدل کرده است.
وی خاطرنشان کرد : البرز با داشتن ۱۳ شهرک صنعتی ظرفیت‌های خوبی دارد، اما تنها چند‌درصد آنها با صددرصد ظرفیت کار می‌کنند و حتی وضعیت برخی به تعدیل نیرو کشیده است.
استان البرز در مسیر توسعه با شتاب در حال حرکت است و با پروژه های در دست اقدام و استفاده از همه ظرفیت های موجود امید می رود تا پایان سال جاری فرصت های شغلی بیشتری در استان ایجاد شود.


خبر ۳ شهریور ۹۵ –صدور ۳۶ هزار مجوز اشتغال در البرز

خبرگزاری مهر: کرج – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: تا کنون ۳۶ هزار مجوز اشتغال در استان صادر و ۶۰ هزار تبعه شناسایی شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل خلیلی در نشست خبری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با خبرنگاران که عصر سه شنبه برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اقدامات جدی در دولت، تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید است.
وی با بیان اینکه رابطه بیمه بیکاری و اشتغال یک رابطه معکوس است، افزود: خوشبختانه در البرز با کاهش بیمه بیکاری و افزایش اشتغال رو به رو هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد: از اسفند ۹۲ تا کنون بر اساس آمار دقیق دریافتی به میزان ۳۷ هزار نفر؛ اشتغال در البرز افزایش یافته که این آمار بیانگر فعال بودن صنعت و اشتغال است.
وی با تاکید بر اینکه کشور شتاب خوبی به واسطه توافق هسته ای به دست آورده بود که به سبب مسائل خارجی با کشورهایی نظیر عربستان با مشکل مواجه شد، گفت: میزان اشتغال در استان البرز ۲۹۰ هزار نفر است.
خلیلی با اعلام اینکه ۳ درصد مشاغل در حوزه کشاورزی، ۴۶ درصد حوزه صنعت و ۵۱ درصد حوزه خدمات است، افزود: در کشورهای توسعه یافته و صنعتی اشتغال در بخش خدمات تا ۸۲ درصد برآورد شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز با اشاره به اینکه فرزندان افاغنه در مدارس ثبت نام شده اند از این  رو امکان خروج والدین را نداریم، تصریح کرد: تا کنون ۳۶ هزار مجوز اشتغال در البرز صادر  و ۶۰ هزار اتباع بیگانه در البرز شناسایی شده است.

 


خبر ۱ شهریور ۹۵ –اشتغالزایی برای یک‌هزار و ۳۲۹ نفر در البرز

خبرگزاری فارس: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون و در راستای سرمایه‌گذاری خارجی برای یک هزار و ۳۲۹ نفر در استان اشتغالزایی ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عبادالله کامکار صبح امروز در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های ما برای توسعه سرمایه‌گذاری‌های خارجی فراهم کردن بسترهای بیشتر اشتغال در استان البرز و کاهش رفع بیکاری است.
وی ادامه داد: رفع معضل بیکاری به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های مسؤولان امروز باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد چرا که در صورت عدم توجه به این مهم در آینده نه چندان دور با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهیم شد.
معاون استاندار البرز در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در این استان استقبال زیادی کرده‌اند، افزود: خوشبختانه با فراهم شدن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی به کشور و با توجه به وجود ظرفیت‌های بسیار بالای سرمایه‌گذاری در استان البرز سرمایه‌گذاران کشورهای مختلف برای عقد قرارداد و تفاهم‌نامه‌هایی به این استان سفر کرده‌اند، و تفاهم‌نامه‌های همکاری نیز بسته شده است.
کامکار با بیان اینکه در این راستا و با سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای یک‌هزار و ۳۲۹ نفر در استان البرز اشتغال ایجاد شده است افزود: این اقدام ما را نیز به سمت توسعه اقتصادی پیش می‌برد.
وی با تأکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه حمایت از بخش تولید و صنعت و همچنین فراهم کردن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی نیز است.
معاون استاندار البرز خاطرنشان کرد: بهبود فضاهای کسب و کار و دستیابی و اقتصاد مقاومتی از مهمترین مزایای فراهم کردن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی به این استان محسوب می‌شود.
کامکار گفت: از ابتدای اجرایی شدن برجام شاهد رشد بیش از ۳۵ درصدی حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان البرز بوده‌ایم که این امر توانسته ما را در سرمایه‌گذاری خارجی به بیش از ۴۰ میلیون دلاری برساند.
وی یکی از مهمترین اولویت‌هایی که در بخش اشتغال در این استان باید انجام داد را جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی عنوان کرد و بیان داشت: تشکیل ستاد رفع موانع تولید در استان البرز گامی مهم در جهت شناسایی واحدهای نیمه‌فعال و تعطیل در البرز است.
معاون استاندار البرز با اشاره به اینکه این ستاد تاکنون ۲۰۰ واحد صنعتی در آستانه تعطیلی را شناسایی کرده است افزود: در این راستا با شناسایی این واحدها و حمایت از آنان اقدامات لازم و اساسی به منظور جلوگیری از تعطیلی آنها انجام شده است.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به تشریح دلایل تعویق آزمون استخدامی استانداری پرداخت.

محمد جواد کولیوند در گفت و گو با مهر، درباره توقف آزمون استخدام استانداری البرز گفت : به جهت تحولات اخیر در استانداری و تغییرات ساختاری در معاونت نیروی انسانی فعلا آزمون استخدامی در استان البرز متوقف شده است.

وی انجام مطالعات جامع تر در خصوص جذب نیرو را از مهم ترین دلایل عدم برگزاری آزمون استخدامی استانداری البرز برشمرد.

کولیوند گفت :نمایندگان استان در مجلس پیگیر اجرای این آزمون هستند و قطعا بعد از انجام کارهای کارشناسی بر این موضوع شاهد برگزاری آزمون استخدامی در استان البرز خواهیم بود.

این آزمون متعلق به دستگاه های خاصی نبوده  است و با فراخوان عمومی در استان البرز و شهرستان های این استان اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خواهد شد.

 

 

 

دیدگاه ها (۱۰۴)

 1. استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان آقا در کرج می‌گه:

  نام موسسه:توسعه آموزشی علم و خلاقیت
  رشته‌های تحصیلی مورد نیاز:دانشجویان یا فارغ التحصیلان(( آقا )) در تمامی رشته های دانشگاهی
  متن آگهی:

  مرکز علمی پژوهشی((توسعه آموزشی علم و خلاقیت )) از دانشجویان یا فارغ التحصیلان(( آقا )) در تمامی رشته های دانشگاهی
  آشنا به اینترنت و کامپیوتر ،فعال و با روابط عمومی بالا به صورت پاره وقت و تمام وقت با حقوق و مزایای بالا دعوت به همکاری می نماید.
  داوطلبان همکاری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال فرم استخدام فقط و فقط به وبسایت telm.ir مراجعه نمایند
  ((**علم و خلاقیت** را در گوگل جستجو نمایید و به اولین وبسایت مراجعه نمایید))
  توسعه آموزشی علم و خلاقیت پیشرو در علوم نوین (((شماره ثبت:۲۸۶۸۳)))
  استخدام فقط از دانشجویان و ساکنین شهر کرج انجام می پذیرد.
  تلفن:۰۹۳۹۸۹۱۸۹۳۱
  ایمیل khalaghiat.tk@gmail.com
  وبسایت khalaghiat.tk
  استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان آقا در کرج
  تاریخ اعتبار آگهی :۳۱/۰۷/۱۳۹۴
  آدرس:البرز کرج میدان سپاه

 2. ف.ر می‌گه:

  باسلام مجدد غلط نامه : امور اداری و دبیر خانه
  وزمان بهبودی اینجانب دو الی سه سال میباشد

 3. هادی می‌گه:

  پذیرفته شدگان عزیز. لطفا برای هماهنگی جهت پیگیری استخدامی های استانداری ها به وبلاگ زیر مراجعه کنید.

  http://estekhtami.blog.ir/

  با تشکر از مدیر محترم سایت

 4. مديرجان توروخداتاييدکن،،، می‌گه:

  سلام
  شماره معاونت راهبردی(منشی دکتر نوبخت) ۰۲۱۳۳۲۷۱یه تماس بگیرید متوجه می شید آخه به آیندتون بنده. تو هم پاشو یه تماس بگیر لطفا
  تورو خدا زنگ بزنید

 5. ماهان می‌گه:

  خبر ۲ شهریور ۹۳ استختام : حل مشکل استخدامی استانداری اردبیل
  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مشکل استخدامی ۷۸۰ نفر از قبول‌شدگان در آزمون استخدامی استانداری اردبیل که تمام مراحل جذب آن انجام شده با قول مساعد نوبخت معاون راهبردی رئیس جمهور برطرف شده است.
  منصور حقیقت‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل درباره حل مشکل استخدامی‌های سال گذشته استانداری اردبیل اظهار کرد: دیگر با توافق انجام شده هیچ مسئولی نمی‌تواند بهانه‌ای برای جذب نشدن این قبول‌شدگان اعلام کند و دم از تامین نشدن اعتبار بزند چراکه با قول مساعد نوبخت مشکل اعتباری این استخدامی‌ نیز حل شده است.
  وی با اعلام این خبر خوش به استخدامی‌ها و خانواده‌های آن‌ها در آستانه سفر رئیس جمهور به استان اردبیل ادامه داد: امیدواریم این سفر و تاکید مجدد نوبخت بر جذب هرچه سریع‌تر این نیروهای جوان جویای کار بخشی از دغدغه‌ها و مشکلاتی که یک سالی است این جوانان و خانواده‌های آن‌ها را رنج می‌دهد، برطرف شود.

 6. گيلدا می‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثریا از شبکه ى یک با حظور آقاى نوبخت اجرا میشود ،خاهشا بازم نشون بدید که محکم پاى حقتون واستاده اید ،پیامک بارونش کنید مثه دفعه ى قبل
  خدایش پیامک بدید باهر خط که دم دست دارید

 7. نی ریز می‌گه:

  سلام بچه ها
  تورو خدا شماره پیامک صحبت با رئیس جمهور رو مثل برنامه پایش بترکونید.
  ۱۰۰۰۶۰۲ فراموش نشه.هرکس با ۵ گوشی بفرسته کفایت می کنه

 8. saeed می‌گه:

  باسلام لطفابه متن استخدام استانداری کرج توجه کنید.به نظرم شخص می خواهد خودش رامطرح کندتارفع مشکل مردم را.بنده ی مسلمان استخدامی نیست چرااستخدام استانداری کرج رامطرح می کنی؟

 9. علی می‌گه:

  سلام
  دوستان آقای نوبخت فردا شب ۱۳۹۳/۵/۱۴ دوباره مهمان برنامه پایش است ، لطفاً پیامک بزنید ۳۰۰۰۰۱۱۱ ،شما می تونید به طور مستقیم هم به برنامه از طریق سایت ایمیل بزنید ، پیامکهاتون را یک جوری بنویسید تا جواب قانع کننده بدهد ، و توضیح بدهد که آزمون استانداریها با طرح مهرآفرین متفاوت بوده و فرق داره

 10. بهاره می‌گه:

  سلام دوستان خواهر من چند سال قبل دبیر حق التدریسی آموزش و پرورش بود قرار بود همشونو بندازن بیرون اول یه چند نفری مدام میرفتن اموزش و پرورش و استانداری و نهاد ریاست جمهوری اما اصلا نتیجه نگرفتن تا اینکه همه ی استانها با هم متحد شدن و حدود صد نفر رفتن در مجلس اول زیاد بهشون اهمیت ندادن اما دو روز اونجا اعتصاب کردن و صدا و سیما رو خبر کردن و کلی سر و صدا راه انداختن ظرف یک هفته مجلس استخدام همشونو تصویب کرد الانم گره کار رو فقط و فقط مجلس باز میکنه راستی ۱۴ مرداد سالروز امضای فرمان مشروطیت توسط مظفرالدین شاهه

 11. دعوت به همکاری می‌گه:

  یک شرکت معتبر دارای انحصار پخش برندهای جهانی محصولات آرایشی و بهداشتی , برای گسترش کادر فروش و بازاریابی محصولات خود از بین افراد با انگیزه و خواهان فعالیت در یک محیط پویا و پرنشاط با پورسانت های مناسب دعوت به همکاری می کند.
  درخواست های خود را حداکثر تا ۳۰/۰۴/۱۳۹۳ به ایمیل زیر ارسال فرمایید. الویت با ساکنان غرب تهران می باشد.
  iranjob64@gmail.com

 12. محسن می‌گه:

  علی جون قربونت برم این واقعیتا که نوشتی فقط برا ما یه حرص و جوشه نه کار داداش من! خودتم خسته نکن از کار خبری نیس
  انشاا… ک موفق باشی

 13. میثم می‌گه:

  سلام بچه ها دیگه مشکل ما با پیامک و تلفن زدن حل نمیشه همه از استانداریهای مختلف باید بریم تهران و به صورت حضوری و خیلی مودبانه مشکلمونو مطرح کنیم تا به امید خدا به نتیجه برسیم.

 14. محمدرضا کیهان یادتون نره می‌گه:

  بچه ها زنگ بزنین به این شماره۰۲۱۳۳۹۱۶۵۴۶ روزنامه کیهان که پیام ضبط میشه.آقای شریعتمداری میتونه پیام و شکایتون رو به حضرت آقا برسونه و دنبال این جور بهانه هاست.حتما” زنگ بزنین

 15. تقى می‌گه:

  سلام بچه ها فایده نداره
  تنها کسى که میتونه اینارو مجبورکنه اخبار۲۰:۳۰هستش
  تنها جایی که بطورجدی و بدون هیچ رودربایستی از ما حمایت میکنه اخبار ۲۰۳۰میباشد ،پس بیاید بازهم مثه دفعه های مکرر پیشین همه باهم به اخبار۲۰۳۰هجوم بیاوریم
  توروخدازنگ بزنید

  همه با هم به شماره ها ی روابط عمومی و پیامک ۲۰:۳۰اس بدیم و زنگ بزنیم ،برای پیامک به شماره ى ۳۰۰۰۲۰۳۰این مطلبو اس بدید” باعرض سلام،خواهشمنداست آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی استاندارىه کشوردرسال ۹۱_۹۲را پیگیری نمایید.باتشکر”
  همچنین میتونید به بخش روابط عمومی ۲۰:۳۰هم زنگ بزنید
  ۰۲۱۲۲۱۶۴۸۱۹
  بچه ها زنگ بزنید و اس بدید
  بخدا موثره،اگه یادتون باشه ۲۰۳۰چنبار داره پیگیری میکنه فقط به خاطر تماسهاى ما

 16. اخبار۲۰:۳۰ می‌گه:

  سلام بچه ها ،
  پیشنهاد من اینه که همه با هم به شماره ها ی روابط عمومی و پیامک ۲۰:۳۰اس بدیم و زنگ بزنیم ،برای پیامک به شماره ى ۳۰۰۰۲۰۳۰این مطلبو اس بدید” باعرض سلام،خواهشمنداست آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی کشوردرسال ۹۱_۹۲را پیگیری نمایید.باتشکر”,,
  همچنین میتونید به بخش روابط عمومی ۲۰:۳۰هم زنگ بزنید
  ۰۲۱۲۲۱۶۴۸۱۹
  بچه ها زنگ بزنید و اس بدید
  بخدا موثره,

 17. علی می‌گه:

  متن پیامک برای پیگیری آزمونهای اخیر کشور
  از همه دوستان منتظر درخواست برای پیگیری این متن را به پیامک خبر ۲۰٫۳۰ (پیامک به ۳۰۰۰۲۰۳۰) ارسال نمایید تا با دیدن تعداد افراد منتظر خبری در این خصوص اعلام کنند:
  ” خواهشمند است آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی کشور در سالهای ۹۲-۹۱ را پیگیری کنید ”

 18. نظارت راهبردی می‌گه:

  اکثر ادارات مدارکو فرستادند تهران واسه صدور کد استخدامی،کجا؟؟تهران ،کدوم نهاد؟نهاد نظارت راهبردی،واسه چى اونجا؟چون اونجاباید تصمیم گرفته بشه که آیا کد استخدام بدن یا ندن،
  حالا ما باید چیکار کنیم که زودتر مجوزمونو صادرکنن که بریم سرکار؟؟؟باید به این نهاد زنگ بزنید،
  قبلا شماره ی دفترنظارت راهبردی را گذاشتم توی این سایت( ۰۲۱۸۵۳۵۱۲۱۵
  که بعضى ازبچها عنوان کردند که هرچه تماس میگیرند کسى برنمیداره ،الآن یه شماره دیگه واستون میزارم که مربوط است به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه ی انسانی رییس جمهور ۰۲۱۸۵۳۵۰۲ وقتی این شماررو بگیرید تلفن گویا شون میاد که میگه واسه ی امور مستخدمی عدد ۲را بزنید

 19. بنیاد شهید می‌گه:

  سلام بچه هایی که برای بنیاد شهید آزمون داده اید،اگه موافقید برای اینکه از وضع هم با خبر باشیم وبدونیم حداقل کدوم استان ها برای بنیاد شهید آزمون داده اند،توصفحه نامه ای برای پیگیره آزمون های استخدامی که توبالای همین صفحه سمت چپ قرار دارره کامنت بذاریم وفقط اسم استان ها را اعلام کنیم .من خودم احتملا شنبه برم تهران واسه پیگیری.پس لطف کنید تواون صفحه اسم استان وظرفیت اعلام شده را قرار بدید.من شروع میکنم:
  ۱- استان کردستان ۵۰نفر درخواست کرده
  ۲- استان خوزستان
  ۳- استان گیلان
  اگه استان دیگه ای هم هست لطف کنید اعلام کنید
  متشکرم

 20. **************************** می‌گه:

  سلام دوستان برای اینکه زودتر به نتیجه برسیم به این نماینده هانامه فاکس کنید خودشون قول کمک وحمایت دادند.فقط زیاد فرصت نداریم بجنبیددددددددددددددددددددد.
  شماره فکس قاضی پور نماینده ارومیه:۰۲۱۳۳۵۲۳۸۷۶
  شماره فکس علیرضا زاکانی نماینده تهران و از منتقدان سرسخت دولت :۰۲۱۸۸۹۸۰۰۴۱
  شماره فکس احمد توکلی نماینده تهران که آدم دلسوز و باتقوا و راستگوئیه:۰۲۱۸۸۹۳۷۵۵۵
  دکتر منوچهری اورامانات و دکتر محبی سنقر:۰۲۱۳۳۵۲۴۰۰۸
  حیدری طیب و مصری کرمانشاه:۰۲۱۳۳۵۸۰۳۸۵

 21. مشیما می‌گه:

  به آخر این مطلب توجه کنید!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
  طی حکمی از سوی دکتر افروز بهرامی مدیر کل بهزیستی استان البرز
  سید حسن حیدری موسوی به سمت سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کرج منصوب شد .
  درقسمتی از این حکم آمده است “از جنابعالی انتظار دارم با بهره گیری از تمامی دانش وتوانایی علمی وتخصصی خود در دسترسی به اهداف عالیه سازمان در تمامی ابعاد و زمینه ها و فراهم آوردن بستر لازم در جهت بهبود عملکرد و ایجاد محیطی امن برای کارکنان برایتان از اولویتهای اصلی باشد”
  سید حسن حیدری موسوی ۲۳سال سابقه مدیریتی در استانهای مختلف داشته است !!!!!!!!?????????? و این در حالی است که ایشان حتی یک روز هم مدیر یک مدرسه ابتدائی در هشترود نبوده؟

 22. مهیار می‌گه:

  امشب رئیس جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی بعد از اخبار سراسری ساعت ۲۱ شبکه اول سیما حضور داره. شماره پیامک برنامه فعلا مشخص نیست. گوش به زنگ باشید و برنامه رو ببینید و اگه شماره ای برنامه اعلام کرد پیامک باران کنید برنامه رو. مثل برنامه پایش.

 23. نامه مهم به نقل از بی نام می‌گه:

  نامه مهم نظارت راهبردی ریاست جمهوری به تمام استانداریهای کشور در خصوص عدم تامین بودجه را در آدرس زیر آپلود کردم.
  دقت نمایید که رونوشت نامه به همه استانداریها است.
  uploadboy.com/fmyesljr7ont.html

 24. با هم باشیم می‌گه:

  مدیر عزیز اول از شما بابت تمام زحماتتون تشکر میکنم. از سعه صدرتون نسبت به ما جماعت بیکار

  دوستان عزیز . آقایون و خانم ها.
  از شما سوال دارم ؟ میخواهید برید سرکار؟چه جوری فقط با دوتا اس ام اس.
  جواب سوال : واقعا تو خواب غفلت هستید
  بیااید تاریخی رو مشخص کنیم بریم تهران . ۳۰۰۰۰ هزار نفریم در کشور
  بیایید ۵۰ -۱۰۰ نفر بشیم و بریم تهران تا مستقیم حرف بزنیم
  من آماده ام به شرطی که همراهانی داشته باشم . چون یک دست صدا نداره .
  هرکسی آماده است به درخواست دوستانه من پاسخ بده .

 25. دوست می‌گه:

  سلام دوستان به شماره ۳۰۰۰۰۲۹۰جهت پیگیری بودجه استخدامی های استانداری به خانه ملت جهت ارتباط با نمایندگان مجلس اس ام اس بزنید این برنامه شنبه ها از شبکه ۱ ساعت ۲ الی ۴ اجرا می شود از مدیر هم خواهش می کنم که به همه استانها اطلاع رسانی کند

 26. پیامک برنامه نگاه یک با حضور دکتر نوبخت 3000011 می‌گه:

  سلام. دکتر نوبخت امشب شنبه ۲۱ دی مهمون برنامه نگاه یک هست لطفا به شماره ۳۰۰۰۰۱۱ پیامک بفرستید و بخوایید توی بودجه سال بعد استخدامی های جدید رو در نظر بگیرن
  پیامک برنامه نگاه یک با حضور دکتر نوبخت ۳۰۰۰۰۱۱

 27. خوزستان استانداری می‌گه:

  بچه های البرز یا علی بگین هجوم بی امان به پیامک۳۰۰۰۲۰۳۰

 28. محمد راه و شهرسازی می‌گه:

  بچه های غیرتمند استان الیرز همه به باشگاه خبرنگاران جوان پیام بفرستید.اگه همه این کاررا بکنن به خدانتیجه می گیریم من خودم از اردبیل هستم . این هم آدرسشyjc.ir/fa/news/4682995

 29. نامه ای برای پیگیری تمام استخدامهای اخیر...نیازمندامضای کسانی هست که خواستاربه روال عادی برگشتن آزمونای استانداریهامیباشند می‌گه:

  چراناامیدشدین دوماهه ازسایتون قهرکردین…

 30. خیرخواه می‌گه:

  سلام اکثر دوستانی که سایت استخدامی میان فعلا بیکارن و زیر پوشش هیچ بیمه بازنشستگی نیستن ، خب با عقل سلیم نمیشه همین وضعیت رو بدون پوشش بیمه بازنشستگی ادامه داد ، بهترین کار داشتن بیمه هرچند بصورت آزاد تامین اجتماعیه که جزو سنوات خدمت دولتی هم محسوب میشه و میشه بعدا سنوات رو به اداره مربوطه انتقال داد ، ماهی هم ۱۰۵ تومن هزینه ش ، داشتنش ارزش داره با وجود اینکه میشه گفت برای شخص بی درآمد تهیه ش مقداری مشکله ، این پیشنهادم به دوستان بود .

 31. یه اطلاعیه مهم می‌گه:

  اگه میخاین زود تکلیفتون مشخص بشه برین از طریق نماینده تون پیگیری کنین، اگه مجلس تایید کنه دولت هم قبول میکنه.
  این گفته یکی از مسئولانه

 32. تدبیر می‌گه:

  ********* فوری ************
  خبر ۸ آبان ۹۲ -اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

  دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

  در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

  بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.
  این اطلاعیه به همه استانداریها ابلاغ شده است**** امیدوارم همت کنید تذارید حقتون ضایغ بشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها