استخدام استانداری آذربایجان غربی سال ۹۵

استخدام استانداری آذربایجان غربی

 

 

خبر ۲۴ آبان – نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی

نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه ۱۳۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده متن نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۲ آبان ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۳ هزار نفر در مهاباد

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی گفت :در حال حاضر بیش از هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شده است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی گفت : با بهره برداری از شهرک صنعتی شماره ۲ ماکو و نواحی صنعتی خلیفه لوی نقده و نالوس اشنویه تعداد کل شهرک ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری استان به ۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی افزایش می یابد.
احسان جوی افزود: ۶۰۰ هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی آذربایجان غربی در قالب هزار و ۸۰۰ قرارداد واگذار شده است .
وی اضافه کرد : در حال حاضر بیش از هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شده است.
وی با بیان اینکه مهمترین وظیفه شرکت شهرک های صنعتی ایجاد و تأمین زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید است ، اظهار داشت : پرداخت نقدی ۱۵ تا ۳۰ درصدی بهای حق انتفاع و بقیه در ۱۲ قسط سه ماهه از جمله مزایای استقرار واحدها در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی ادامه داد : در راستای فعال سازی واحدهای تولیدی ، طرح رونق تولید طبق سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.
وی افزود : بر اساس این طرح ، مقرر شده است ۳۱۸ واحد صنعتی کوچک و ۳۵ واحد صنعتی متوسط و نیز ۷۱ طرح نیمه تمام صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ، امسال بهره برداری و راه اندازی شوند.
گفتنی است ؛ هم اکنون ۲۴ شهرک و ناحیه صنعتی در حال واگذاری در استان آذربایجان غربی وجود دارد.
همچنین هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ ، یک هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی ، ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی در آذربایجان غربی وجود دارد که از این تعداد ۱۶ مورد شهرک صنعتی و چهار مورد ناحیه صنعتی است.
۱۴ شهرستان در آذربایجان غربی دارای شهرک صنعتی هستند که از این تعداد تنها شهرستان ارومیه سه شهرک صنعتی دارد.


خبر ۶ مهر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۸۳ نفر در ارومیه

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در این باره تعداد ۱۹ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در استان صادر و تعداد هفت فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه ثابت ۴۳۶ هزار و ۱۷ میلیون ریال و اشتغال مستقیم ۲۸۳ نفر تمدید یا صادر شده است.
به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،جعفرصادق اسکندری با اشاره به عملکرد مرداد ماه سازمان صنعت ، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد ۱۰ پروانه اکتشاف با پیش‌بینی هزینه ۱۰ هزار و ۶۴۰ میلیون ریال و یک گواهی کشف با ذخیره قطعی ۱۷۰ هزار تن و هزینه یک هزار و ۴۰۰ میلیون ریال در مرداد ماه امسال صادر شده است
وی افزود:.در این بازه زمانی ۳۲ جواز تاسیس و سه طرح توسعه صادر شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در مرداد ماه برای ۷۷۹ نفر از قبل جواز تاسیس، طرح توسعه، پروانه ایجادی، پروانه توسعه و پروانه بهره‌برداری صنعتی ایجاد شده است.
وی گفت: از سوی دیگر با توجه به دستورالعمل ابلاغی تعداد ۳۰۴ واحد متقاضی تسهیلات ثبت نام و پیرو مصوبات خروجی کمیته بررسی و کارگروه استانی تعداد ۱۶۲ واحد با اعتبار دو هزار و۸۵۳ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.
اسکندری تصریح کرد: علاوه بر آن با توجه به دستورالعمل ابلاغی تعداد ۵۰ طرح متقاضی تسهیلات ثبت نام و پیرو مصوبات خروجی کمیته بررسی و کارگروه استانی تعداد ۱۹ طرح با اعتبار ۴۹۱ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.
وی با اشاره به مجوزهای صادره در مرداد ۹۵ در بخش معدن گفت: در این باره تعداد ۱۹ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در استان صادر و تعداد هفت فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه ثابت ۴۳۶ هزار و ۱۷ میلیون ریال و اشتغال مستقیم ۲۸۳ نفر تمدید یا صادر شده است.
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی، تعداد ۱۰ پروانه اکتشاف با پیش‌بینی هزینه ۱۰ هزار و ۶۴۰ میلیون ریال و یک گواهی کشف با ذخیره قطعی ۱۷۰ هزار تن و هزینه یک هزار و ۴۰۰ میلیون ریال در مرداد ماه امسال صادر شده است.
اسکندری تصریح کرد: انجام هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در استان با توجه به ظرفیت‌های معدنی استان و لزوم توجه به سرمایه‌گذاری در این بخش و تشویق معدنکاران به شرکت در این نمایشگاه در مرداد ماه انجام شد به طوریکه حدود ۷۰ درصد از غرفه‌های نمایشگاه تکمیل شده است.
وی با اشاره به عملکرد دبیرخانه کمیسیون نظارت مرکز استان بیان کرد: در این باره کتاب قانون نظام صنفی و آیین نامه‌ها و دستور العمل‌های اجرایی به تعداد هزار جلد چاپ وانتخابات الکترونیکی اتحادیه میوه و تره بار شهرستان ارومیه، انتخابات الکترونیکی اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ماکو و انتخابات الکترونیکی اتحادیه میوه و تره بار شهرستان تکاب برگزار شد.
اسکندری با اشاره به برگزاری کمیته فرش دستباف و بررسی مشکلات تولید فرش دستباف شهرستان خوی به همراه ارائه پیشنهادت و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات پیش روی قالیبافان اظهار داشت: علاوه بر آن هماهنگی با اداره کل آموزش فنی حرفه ای و تشکیل اولین جلسه کمیته داوران به منظور صدور گواهی های متقاضیان دریافت کارت هنرمندی حوزه فرش دستباف انجام شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با تشریح گزارش عملکرد اداره توسعه زیرساختهای تجاری در مرداد ماه امسال افزود: در این رابطه بازدید مشترک با کارشناسان اتحادیه‌های خیاطان، درود گران، فلزکاران، طلا و جواهر، قنادان، صنعتگران، تزئینات داخلی ساختمان، ظروف فروشان و حبوبات در خصوص بررسی وضعیت واحدهای تولیدی صنفی به تعداد ۸۰ واحد انجام و طرح احداث مجتمع صنفی آجیل و خشکبار به کمیسیون نظارت مرکز استان داده و موافقت کمیسیون در این زمینه اخذ شد.
وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری تعداد پنج مورد نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، مبل و دکوراسیون منزل خبر داد وگفت: از سوی دیگر در مرداد ماه تعداد چهار مورد نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش تابستانه در سطح استان برگزار و ضمن صدور تعداد یک فقره مجوز جدید برای شرکت‌های پخش بر اساس دستورالعمل‌های جدید وزارت متبوع، قیمت تعداد حدود ۱۰۰قلم انواع کالاهای خوراکی و غیرخوراکی در سطح بازار استان اخذ شد.
اسکندری با اشاره به عملکرد بازرگانی خارجی در مرداد امسال اظهار داشت: در این بازه زمانی ضمن صدور ۳۴۸ ثبت سفارش، ۲۴ کارت پیله‌وری و ۵۹۵ کارت مرزنشینی صادر شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در این بازه زمانی تعداد ۱۳ هزار و ۳۱۲ مورد بازرسی صورت گرفته و ضمن کشف ۷۲۱ تخلف، پرونده‌هایی به ارزش ۵۸ میلیارد و ۹۵۶ میلیون و ۶۸۲ هزار و ۶۹ ریال تشکیل شد.
وی به بازرسی‌های صورت گرفته از واحد آرد و نان استان اشاره کرد و گفت: در این باره سه هزار و ۵۸۴ مورد بازرسی صورت گرفته و ۸۵ پرونده تشکیل شد و ضمن کشف ۱۰۳ تخلف، پرونده‌هایی به ارزش ۱۲۲ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۳۷۸ ریال تشکیل شد.
اسکندری از تعداد یک هزار و ۸۱ مورد بازرسی توسط اداره قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: ارزش ریالی ۵۶ تخلف کشف شده ۳۷۴ میلیون و ۲۹ هزار و ۵۲۰ ریال بوده است.
وی با اشاره به تشکیل کمیته راهبری توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی استان اظهار داشت: علاوه بر ان ضمن تدوین اولویت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه صنایع پایین دستی پتروشیمی، پیگیری و تکمیل کد اشتراک گاز، برق و شماره پروانه استاندارد واحدهای صنعتی انجام شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اداره آموزش، پژوهش و فناوری در مرداد امسال تصریح کرد: در این بازه زمانی گواهی تحقیق و توسعه به ۱۱ واحد صنعتی ومعدنی صادر وتدوین کتاب چشم انداز مهندسی لجستیک استان آذربایجان‌غربی تکمیل شد.
وی از ادامه روند اخذ شناسنامهHSEE واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی بصورت یکپارچه و مستمرخبر داد و گفت: علاوه بر آن، مشاوره راهنمایی طراحی و اجرای سیستم های مدیریت مصرف انرژی در کاربری های صنعتی و معدنی نیز صورت گرفت.


خبر ۸ شهریور ۹۵ – ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر در صورت جذب سرمایه گذار برای معادن شاهین دژ

خبرگزاری ایسنا: منطقه آذربایجان غربی حسن عباسی در مراسم دیدار مردمی شهر محمود آباد که با حضور استاندار آذربایجان غربی به مناسبت بهره برداری از طرح های هفته دولت برگزار شد گفت:  افتتاح ۴۰ طرح شهرستان در هفته دولت با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال در حوزه گاز و آبرسانی  و آبیاری تحت فشار در سایه اهتمام دولت اتفاق افتاده است.
وی بابیان اینکه اعتبارات شهرستان در سال جاری با رشد ۵۶ درصدی روبه رو بوده است گفت: امسال بیش از یک میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی شهر محمود آباد هزینه شده که توجه ویژه دولت را به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته نشان می دهد.
عباسی اظهار کرد: به لحاظ گاز رسانی شاهین دژ  رتبه اول را در استان به خود اختصاص داده و در حال حاضر ۱۰ روستا از این نعمت بهره مند هستند و در روستاهای دیگر این طرح در حال اجرا است..
وی افزود: جاده های روستایی شهرستان علیرغم کمبود هزینه ها در حال بهسازی است تا یکی از موانع توسعه شهرستان برداشته شود.
فرماندار شاهین دژ گفت: شاهین دژ به لحاظ گردشکری جاذبه های فراوانی دارد و با اعتبار بیش از  ۲  میلیارد تومان فعالیت سایت گردشگری زرینه رود اغاز می شود و همچنین فاز نخست کمپ گردشکری شروع به فعالیت کرده کرده است.
وی با اشاره به هزینه های بخش بهداشت گفت: در سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد برای درمانگاه تخصصی و شبکه بهداشتی هزینه شده است و کیفیت درمان با توسعه این بخش افزایش خواهد یافت.
عباسی گفت : در حوزه معدن با سرمایه گذاران بخش خصوصی مذاکراتی  انجام شده که در صورت عملی شدن برای هزار نفر اشتغال ایجاد می شود و پتانسیل معادن شهرستان نیز به خوبی استفاده می شود.
وی از افتتاح کارخانه تصفیه شکر در روزهای آتی خبر داد و افزود: با این اتفاق برای۴۸۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد.
وی گفت: در بخش کشاورزی شهرستان نیز  بیش از ۱۲ میلیارد تومان  هزینه شده و این در حالی است با وجود کمبود اعتبار، تکیه بر فرمایشات مقام معظم رهبری رفع موانع را آسان ساخته است.


خبر ۲۶ خرداد ۹۵ – ۲۰ هزار اشتغال جدید در استان آذربایجان‌ غربی ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با راه‌اندازی طرح ها و واحدهای کنونی استان، ۱۲ هزار در حوزه صنعت و ۸ هزار در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، جعفرصادق اسکندری عصر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان‌غربی که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد اظهار داشت: خوشبختانه آذربایجان‌غربی جزو استان‌هایی بود که در کل کشور بیشترین حجم جلسات و مصوبات کارگروه رفع موانع تولید را برگزار کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۸۳۱ واحد تولیدی راکد و غیرفعال که حائز احیاء بود در آذربایجان‌غربی شناسایی شده و امسال نیز شناسایی ۵۴۸ واحد راکد و نیمه‌فعال نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: در بحث طرح‌های جهاد کشورزی نیز ۴۲۸ طرح و واحد از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به بانک‌های عامل ارائه شده و در این زمینه ۱۶۹ طرح مورد تایید قرار گرفته و ۲۳۶ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت، برای آنها مصوب شده است.
اسکندری افزود: در مجموع تاکنون ۶۳۰ واحد و طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با ۴۷۰ میلیارد تومان مصوب شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: با راه‌اندازی طرح‌ها و واحدهای کنونی ۱۲ هزار در حوزه صنعت و ۸ هزار در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال می‌شود.


 

خبر ۲۳ خرداد ۹۵ – برای ۴ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از افتتاح مجتمع پتروشیمی مهاباد به دست رئیس جمهور، مقرر شد صنایع پایین دستی برای جلوگیری از خام‌فروشی در آن ایجاد شود.
جلال محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به سفر ریاست جمهوری به شهرستان مهاباد اظهار داشت: حجت‌الاسلام و‌المسلمین روحانی پس از افتتاح رسمی پتروشیمی مهاباد بر ایجاد صنایع پایین دستی برای جلوگیری از خام‌فروشی در آن دستور داد.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این در حالی بود که مقرر بود که در سال ۹۰ و پس از آغاز به کار فعالیت آن، صنایع پایین دستی نیز در مجتمع پتروشیمی مهاباد ایجاد شود اما به دلایلی این کار انجام نشد.
وی با ابراز تاسف از اینکه بسیاری از نیروهای شاغل در این مجتمع غیربومی هستند تصریح کرد: براساس قانون، اولویت اشتغال باید با نیروهای بومی باشد اما علاوه بر اینکه از نیروی جوانان شهرستان مهاباد در این پروژه استفاده نشده بلکه از کل استان آذربایجان‌غربی نیز تعداد معدودی در آن اشتغال دارند.
محمودزاده با اشاره به اینکه ما پیگیر ایجاد صنایع پایین‌دستی در مجتمع پتروشیمی مهاباد هستیم افزود: بی‌تردید با ایجاد آن، برای چهار تا ۵ هزار نفر زمینه اشتغال جدید فراهم می‌شود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنابراین با توجه به اینکه نیروهای زبده و توانمند برای اداره این پتروشیمی در داخل استان وجود دارد باید از وجود آنها بهره برد حال آنکه متاسفانه علاوه بر نیروهای شاغل در آنجا، مدیریت مجتمع نیز بر عهده یک نفر غیربومی است.

 


 

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۵ – اجرای طرح کارورزی و اشتغال برای ۱۰۰۰ نفر در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در سال ۹۵ اجرا می‌شود.
محسن مددی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای وابسته به افراد آن جامعه است، لذا توسعه نیروی انسانی ماهر و کارآمد عامل رشد جامعه‌ای است.
وی با بیان اینکه توسعه منابع انسانی اغلب با برخی از مفاهیم دیگر اشتباه گرفته می‌شود، افزود: پایین بودن شاخص توسعه سرمایه انسانی، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی عواملی هستند که مفهوم توسعه انسانی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی با اشاره به افراد نیازمند به اشتغال در جامعه، گفت: کارجوی شهری، کارگران، متقاضیان تسهیلات بانکی و بیمه بیکاری و بیمه مشاغل، زندانیان، دانشجویان، کارجوی روستایی، اصناف، معتادین بهبودیافته، سربازان و هنرمندان نیروی نیازمند کار در جامعه هستند.
وی ادامه داد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، کاهش آسیب‌های اجتماعی، رفاه و عدالت اجتماعی، آماده‌سازی نیروی کار، صیانت از نیروی کار ارتقای مهارت و کمک به اقتصاد خانواده اولویت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در تدوین برنامه‌ها است.
این مسئول بر لزوم تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و کارآفرینی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش اشتغال‌زا و مشاغل خانگی، توسعه آموزش زنان (شهری، روستایی و عشایری)، حضور موثر در عرصه بین‌الملل با توجه به دیپلماسی مهارت و توسعه آموزش‎های مهارتی، علمی و پژوهشی از جمله اقدامات موثر در این عرصه است.
وی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه آموزش‌های مهارتی بخش خدمات را یکی دیگر از روش‌های بهبود فضای کسب و کار دانست و گفت: توسعه آموزش در بخش صنعت و ارتقای بخش کشاورزی همگام با محور توسعه استان و آموزش مبتنی بر کار آفرینی و بازار کار (تولیدمحور) در برنامه کاری مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی قرار دارد.
مددی آموزش گروه‌های آسیب‌پذیر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را رمز تحقق عدالت اجتماعی عنوان و ابراز کرد: توسعه، ارتقا و مدیریت منابع مالی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف است.
وی به عناوین پروژه‌های الویت‌دار آذربایجان غربی در سال ۱۳۹۵ اشاره و اعلام کرد: اجرای آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد مشاغل خانگی برای جایگزینی معیشت روستائیان حاشیه دریاچه ارومیه و توانمندی و توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بالاخص در رشته‌های فاقد بازار کار در راس برنامه‎ها است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی از ایجاد و توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای بالاخص در بخش روستایی و اجرای طرح خرید خدمات در راستای حمایت از آن‌ها و تکریم کارآموزان و متقاضیان مهارت‌آموزی از طریق ارائه آموزش‌های رایگان خبر داد.
وی به بهره‌برداری عملی  از تفاهم‌نامه‌های آموزشی در راستای اقتصاد مقاومتی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های آموزشی سایر ارگان‌های دولتی و خصوصی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش و فرهنگ‌سازی در راستای گردشگری و اکوتوریسم و صنایع‌دستی و توسعه آموزش‌های فناوری‌های پیشرفته از طریق ایجاد و راه‌اندازی کارگاه‌های فناوری‌های نوین و یا تجهیز کارگاه‌های موجود به تناسب رشته‌های مختلف از برنامه‎های مهم قابل اجرا در سال ۹۵ است.
این مسئول از اجرای طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی خبر داد و گفت: ایجاد سازوکارها و بسته‌های حمایتی در آموزشگاه‌های آزاد در واگذاری زمین‌های آموزشی به قیمت‌های مصوب برای ایجاد مجتمع‌های آموزشی آزاد تحت نظر این نهاد جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده برای امسال است.

 


 

نتایج استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ – ایجاد اشتغال برای بیش از سیزده هزار نفر در آذربایجان غربی

باشگاه خبرنگاران جوان : برای بیش از ۱۳ هزار نفر در آذربایجانغربی امسال شغل ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجانغربی در مهاباد گفت : تاکنون برای ۱۳ هزارو۲۰۲ نفر از افراد جویای شغل و واجد شرایط در آذربایجان‌غربی اشتغال ایجاد شده است.
نقی زاده افزود: اشتغال ایجاد شده در رشته های فنی ومهندسی،علوم انسانی،علوم پایه و کشاورزی،دامپزشکی و بقیه رشته ها بوده است.
وی اضافه کرد: در۱۰ ماه گذشته ۱۲ هزار و ۴۳۷ نفر در کاریابی‌های آذربایجانغربی برای یافتن شغل مورد نظر خودثبت نام کرده‌اندکه از این تعداد۴۱۶۷ نفرخانم و۸۲۷۰ نفرآقا بوده اند.
نقی‌زاده گفت: تعداد شش هزار و ۸۰۸ نفر از جویندگان کار دیپلم و زیر دیپلم و تعداد پنج‌هزار و ۶۲۹ نفر از جوینگان کار بالای دیپلم بودند.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

دیدگاه ها (۵,۸۴۲)

 1. محمد علیزاده می‌گه:

  من نظری ندارم فقط دنبال کارم تا از بیکاری دربیایم

 2. سوال می‌گه:

  کسی میدونه قبل از اعلام نتایج اولیه امتیاز سهمیه هارو اعمال میکنن یا بعداز مصاحبه وگزینش ؟خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده؟مخصوصا سهمیه کارکنان قراردادی رو که امتحان دادن؟به من گفتن قبل از اعلام نتایج اولیه (قبولی اولیه)سهمیه ها رو اعمال کرده ان.آیا این واقعیت داره؟من خودم آزاد شرکت کرده ام.

  • امید می‌گه:

   سلام
   بعد از اعلام نتایج اولیه و هنگام تطبیق مدارک تمامی مدارکو باید ارایه بدهید چون بعد از اون تاریخ دیگر ارایه مدارک وجه قانونی ندارند.

 3. علی می‌گه:

  سلام دوستان من هم پذیرفته ثبت احوال از استان چهارمحال و بختیاری هستم
  متاسفانه ما هم هنوز شروع بکار نکردیم .با اینکه هر روز از استانداری و دستگاه اجرایی مربوطه پیگیری می کنیم ولی متاسفانه هر روز وعده شروع بکار در ماه آینده رو میدن.
  دوستان خواهشا پیگیری فرمائید تا انشا الله و به فضل پروردگار هر چه زودتر همه دوستان در سراسر کشور سر پست های پذیرفته شده حاضر شوند.

 4. ایرانی می‌گه:

  سلام مدیر گرامی . چیزی نمیگم فقط انشالا هر جا هستی در پناه ایزد منان باشی .منم از ثبت احوال هستم . ساغووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووولاسان

 5. خسته می‌گه:

  از ثبت احوال کسی رفته سرکار ؟؟؟

 6. ثبت احوالی می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  ار دوستان ثبت احوالی کسی دعوت بکار شده ؟؟؟
  خواهشا جواب بدید…

  • جواب می‌گه:

   من که هنوز برا معاینات پزشکی و سوپیشینم دعوت نشدم
   خواهشا سایر دوستانم درمورد وضعیت خود توضیح بدند

  • ایرانی می‌گه:

   سلام دوستان ثبتی ، معاینات رفتم تموم شده گفتن انشاالله بزودی دعوت بکار میکنیم .
   دوستی که واسه معاینات صداتون نکردن خوب برو از ثبت بپرس حتما جواب میدن

 7. ثبت؟؟؟؟ می‌گه:

  سلام از دوستانی که از بنیاد شهید معرفی شدن کسی رفته معاینات پزشکی؟؟

 8. خسته 2 به بیکار می‌گه:

  همکار گرامی. شما کی رفتین معاینات؟
  ما که هنوز شروع به کار نکردیم

  • بیکار می‌گه:

   اره رفتیم همین چند روز پیش
   ،فقط منتظر شروع بکاریم

   • سلام به بیکار می‌گه:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابشو رو کی میدن؟
    ون میشم همکار گرامی

   • سلام به بیکار می‌گه:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابش رو کی میدن؟
    ممنون میشم همکار گرامی

    • بیکار می‌گه:

     از اداره بهتون نامه میدن برای بهداشت و دادگستری که گواهی ازمایشات و سوپیشنه رو صادر کنن
     ازمایشات پزشکی رو تو بهداشت ازتون میگیرن که شامل صحت مزاج و عدم اعتیاد میشه جوابشم یکی دو روزه میاد
     جواب سوپیشینه رو هم دو روزه از دادگستری میگیری
     همین…

 9. بیکار می‌گه:

  سلام از دوستان ثبت احوالی که کارهای ازمایشات پزشکی و سوپیشینه رو انجام دادن، کسی دعوت بکار شده ؟؟؟؟؟

 10. پنج درصد می‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم نوع استخدام سهمیه پنج درصد چیه پیمانی یا رسمی

 11. خسته 2 می‌گه:

  سلام.
  از دوستان کسی رفته سر کار یا تغییری در وضعیت استخدامیش پیش اومده؟؟
  خواهشا جواب بدید همکاران گرامی آینده(اگه خدا بخاد)

 12. خسته۳ می‌گه:

  از بچه های ثبت احوال کسی تا حالا رفته معاینات پزشکی
  چجوریه؟ چه چیزایی بیشتر مدنظره؟

 13. سوال می‌گه:

  اول تحقیق محلی میان بعد مصاحبه دعوت میکنن یا برعکس
  ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

 14. خسته 2 می‌گه:

  عزیزان من که خستم. شمارو نمیدونم. اما صبر داشته باشین که خدا همراه صابرینه. البته پیگیر هم باشین.
  و من الله توفیق.

 15. خسته می‌گه:

  از ثبت احوالی ها کسی شروع بکار کرده؟؟؟
  خواهشا جواب بدین تورو خدا…
  آخرین خبرا چیه درمورد ما؟ کسی آشنایی در استانداری یا ثبت نداره یه خبر موثق بده؟
  بخدا ثواب داره

  • ایرانی می‌گه:

   سلام همکار گرامی، ثبت احوال مارو بازی میده .سه هفته قبل دوستم رفته بود ثبت ، آقای فرحبخش فرموده بودن دوهفته ای صداتون میکنیم ولی فک کنم بازم رودست خوردیم !!!!!!!!!! فردا میرم ثبت اگه خبر جدیدی بود میگم . شما تابحال رفتین ثبت ؟ مال ارومیه هستین؟؟؟؟ خوب چرا نمی رین؟؟؟؟؟؟ بچه های شهرستانم ازشون خبری ندارررررررررررررررررم

   • خسته می‌گه:

    من خیلی رفتم خیلیییی
    مال شهرستانم
    تقریبا هرهفته, فقط جواب موثق نمیدن
    گفتم شاید یکی باشه آشنایی داشته باشه تا جواب قانع کننده بدن بهش

   • به ایرانی می‌گه:

    داداش مصاحبه چی ازتون پرسیدن?
    چن نفر بودن اتاق مصاحبه ازتون سوال میپرسیدن؟
    میشناسیشون ؟ اسمشون چی بود؟

 16. یه دوست به بیکار می‌گه:

  دوست عزیز . صبر داشته باش. ایشالاه درست میشه. دوستی که گفته کدهای استخدامی اومده از کی شنیده. ما که پرسیدیم چیزی نگفتن!!!!!!
  مدیر عزیز پیام ما را نیز تایید بنمایید.
  با تشکر.

 17. بیکار می‌گه:

  سلام دوستان ثبت احوالی
  من که دیگه تصمیممو گرفتم فردا میرم انصراف میدم دیگه بیشتر از این حوصله صبر و انتظارو ندارم
  با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

 18. ثبت احوال می‌گه:

  سلام دوستان ثبت احوالی
  شماره مستخدمی ها اومده دارن کارهای نهایی رو انجام میدن
  تبریک…

 19. ثبت احوال ارومیه به بیکار می‌گه:

  کی مصاحبه شدین؟
  من که هنوز مصاحبه نشدم.
  چیا میپرسن؟
  خواهشا راهنمایی کنین؟

 20. بیکار می‌گه:

  ثبت احوال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. رامان می‌گه:

  امروز با فرحبخش صحبت کردم همون حرفای همیشگی ..ایشالا درست میشه و…تومرحله گرفتن کد استخدامی هستیم و ..ازین حرفا …درمورد زمان شروع به کارم طبق معمول اطلاعات ندادن…

 22. بیکار می‌گه:

  سلام
  بچه های ارومیه خبری از ثبت احوال نشد ؟؟؟

 23. مربی پیش دبستانی می‌گه:

  به دوستانی که بعد از ۲ سال انتظار بالاخره رفتن سر کار تبریک میگم یه سئوالی داشتم ازتون. شما که رفتین سرکار براتون دوره آموزشی نذاشتن؟

 24. ثبت احوال می‌گه:

  ببخشین من یادم نبود شنبه بیست و ششم اردیبهشت تعطیله

 25. به امین می‌گه:

  سلام
  از کدوم اداره ای امین آقا؟؟

 26. به منتظر می‌گه:

  دوست عزیز, من اداره استانداردم و با وجود اینکه کلیه مراحلمون طیشده و کدامون هم اومده, ولی هنوز هیچ خبری در مورد شروع بکار نشده.

 27. نادر می‌گه:

  سلام ،بچه های که مشغول شدند یه سوال ازتون دارم ،آیا شمارو در همان سمتی که آزمون دادید و قبول شدید قرار دادند یا در سمت دیگر ؟

  • امین می‌گه:

   من خودم تو پستی که گزینش شده بودم مشغول به کارم ولی همکارام نه!
   همکارمون رو برای اموال داری گزینش کردن ولی به عنوان حسابدار بهش پست دادن!
   یا یکی دیگه از همکارامون برای اداره ارومیه به عنوان امور مالی قبول شده در حالی که اداره کل اون رو در ستاد نگه داشته.

 28. ثبت احوال ارومیه می‌گه:

  منکه از حقم نمیگذرم. تو همین دنیا حقمو میگیرم. دوستان قبول شده پیگیر باشید لطفا.
  قبولی آزمون سال ۹۲ ثبت احوال ارومیه

 29. منتظر می‌گه:

  کسی خبر جدیدی از ثبت احوال نداره؟
  خواهشا این جمع رو زود ترک نکنین تورو خدا
  بخدا خیلی ها درگیرن نمیتونن برسن, تنها امیدشون اینجاس.
  فک کنم جز ثبت همه مشغول کارن برا همین دیگه کسی سر نمیزنه پس خواهشا ثبتی ها زودزود سر بزنین اینجا

 30. جواب می‌گه:

  سلام دوستان شما اینجا استانتون بهتون در مورد بودجه چی گفتن؟ ابلاغ کردن به اداره هاتون به خصوص بچه های منابع طبیعی؟ چون استان سیستان و بلوچستان میگه هنوز به ما بودجه ای ابلاغ نشده که بخوایم بهتون حقوق بدیم پس فعلا خبری از شروع به کار نیست. خواهش میکنم جواب بدید.

  • ........ می‌گه:

   به ما منابع طبیعی ها فقط ابلاغ شروع بکار دادن، هنوز ار حکم خبری نیست. گفتن تا سر برج حکماتون رو می زنیم ولی فعلا که خبری نیست.

 31. فرمانداری می‌گه:

  سلام خدمت دوستان ما از اول ادیبهشت رفتیم سر کار

  • به فرمانداری می‌گه:

   خوشا بحالتون
   کاشکی از مسولان ثبت احوال میدیدن که همه سروسامان گرفتن جز ثبت احوال
   اینا من نمیدونم تو چه خوابی فرو رفتن!؟
   مگه اعتبار همه باهم تامین نشده!?

 32. بیکار می‌گه:

  دوستان ثبت احوالی
  جواب مصاحبه ها اومده ،لیست اسامی رو هم وارد سایت کردن منتظرن کد مستخدمیمون بیاد ،گفتن ممکنه فردا بیاد ممکنه چند هفته طول بکشه به هرحال هر وقت اومد میریم سرکار

  • به بیکار می‌گه:

   مطمئن باش دارن دروغ میگن!
   فقط ثبت احوال استان آ.غ انقد بی تفاوت و راکده…ادارات ثبت احوال بعضی استانها مثل سیستان و بلوچستان جزو اولین اداراتی بودند که شروع بکار کردن (از ۱۵ فروردین)، ولی مطمئنم آ.غ تا تیر لفتش خواهد داد حالا ببین کی میگم…

  • به بیکار می‌گه:

   سلام همکار گرامی ، خوش خبر باشین . قبل عید موقعی که رفته بودیم واسه مصاحبه ، آقای فرحبخش فرمودن اگر جوابای مصاحبه ها قبل عید بیاد از اردیبهشت میرین سرکار وگرنه موندین یا خرداد یا تیررررررررررررررررررررررررر

   شما از ارومیه هستین یا شهرستان؟؟؟؟

 33. جهاد می‌گه:

  کسی از میزان حقوق مدرک دکترای عمومی تو جهاد خبر داره

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها