استخدام اداره کل تربیت بدنی استان تهران

استخدام اداره کل تربیت بدنی استان تهرانReviewed by Admin on Dec 29Rating:

اداره کل تربیت بدنی استان تهران جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 4 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون،‌مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید .

به گزارش خبرنگار بازار كار محل جغرافیایی خدمت افراد شهرستان های دماوند ، ری ، ملارد و قرچك بوده و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت ( دولتی – بازرگانی ) ، امور مالی ، حسابداری و یكی از رشته های تحصیلی گروه امور تربیت بدنی با داشتن حداقل مدرك تحصیلی لیسانس می توانند در این آزمون شركت كنند .

بر اساس این اطلاعیه دارا بودن حداقل معدل 14 اجباری بوده و سن داوطلبان در زمان ثبت نام در مقطع كارشناسی نباید بیشتر از 30 سال و در مقطع كارشناسی ارشد 32 سال باشد .

بر اساس این اطلاعیه انجام خدمت وظیفه زیر پرچم به حداكثر سن داوطلبان اضافه می گردد و عدم اشتغال بصورت رسمی و پیمانی در سایر دستگاه های اجرایی دولتی از دیگر شروط این سازمان جهت استخدام است .

داوطلبان حداكثر تا پایان وقت اداری روز 88/10/17 فرصت دارند تا مدارك خواسته شده در این آزمون را ارسال نمایند و آزمون نیز طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخه 7 و 8 بهمن ماه ساعت 8/30 الی 16 در ساختمان امور اداری سازمان تربیت بدنی استان تهران برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار بازار كار مواد آزمون عمومی شامل ، زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ، زبان انگلیسی ، دانش عمومی كامپیوتر ، معارف اسلامی ، اطلاعات سیاسی و اجتماعی ، ریاضی و هوش و استعداد ویژه بوده و در آزمون تخصصی نیز از سوالات مرتبط با رشته تحصیلی طراحی می گردد .

علاقه مندان جهت كسب اطلاعات تكمیلی می توانند به روزنامه كیهان مورخه پنجشنبه 3 دی ماه و یا پایگاه اطلاع رسانی www.sporttehran.ir مراجعه نمایند .

دیدگاه ها (3)

  1. حبيبمی‌گه:

    ارشد فيزيولوزي ورزشي از تبريز هستم جان عزيزانتان به كسي نگوييد تربيت بدني بخواندواقعا اين رشته بدي هست

  2. مینا عرازمی‌گه:

    ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم از دانشگاه تهران و بیکارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی