استخدام اداره کل تربیت بدنی استان تهران

اداره کل تربیت بدنی استان تهران جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون،‌مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید .

به گزارش خبرنگار بازار کار محل جغرافیایی خدمت افراد شهرستان های دماوند ، ری ، ملارد و قرچک بوده و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت ( دولتی – بازرگانی ) ، امور مالی ، حسابداری و یکی از رشته های تحصیلی گروه امور تربیت بدنی با داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می توانند در این آزمون شرکت کنند .

بر اساس این اطلاعیه دارا بودن حداقل معدل ۱۴ اجباری بوده و سن داوطلبان در زمان ثبت نام در مقطع کارشناسی نباید بیشتر از ۳۰ سال و در مقطع کارشناسی ارشد ۳۲ سال باشد .

بر اساس این اطلاعیه انجام خدمت وظیفه زیر پرچم به حداکثر سن داوطلبان اضافه می گردد و عدم اشتغال بصورت رسمی و پیمانی در سایر دستگاه های اجرایی دولتی از دیگر شروط این سازمان جهت استخدام است .

داوطلبان حداکثر تا پایان وقت اداری روز ۸۸/۱۰/۱۷ فرصت دارند تا مدارک خواسته شده در این آزمون را ارسال نمایند و آزمون نیز طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخه ۷ و ۸ بهمن ماه ساعت ۸/۳۰ الی ۱۶ در ساختمان امور اداری سازمان تربیت بدنی استان تهران برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار بازار کار مواد آزمون عمومی شامل ، زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ، زبان انگلیسی ، دانش عمومی کامپیوتر ، معارف اسلامی ، اطلاعات سیاسی و اجتماعی ، ریاضی و هوش و استعداد ویژه بوده و در آزمون تخصصی نیز از سوالات مرتبط با رشته تحصیلی طراحی می گردد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به روزنامه کیهان مورخه پنجشنبه ۳ دی ماه و یا پایگاه اطلاع رسانی www.sporttehran.ir مراجعه نمایند .

دیدگاه ها (۳)

  1. حبيب می‌گه:

    ارشد فیزیولوزی ورزشی از تبریز هستم جان عزیزانتان به کسی نگویید تربیت بدنی بخواندواقعا این رشته بدی هست

  2. مینا عراز می‌گه:

    ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم از دانشگاه تهران و بیکارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها