crm didar

استخدام اداره کل بازرسی خراسان شمالی

اداره کل بازرسی خراسان شمالی در راستای انجام وظایف و مأموریت های نظارتی خود جهت تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز از میان دارندگان دانشنامه کارشناسی ارشد و بالاتر مرد (شاغل، غیر شاغل و بازنشسته) با تخصص های مرتبط با عمران، صنایع و معادن، ثبت اسناد و املاک، قضایی و حقوق، بیمه و تأمین اجتماعی، فن آوری اطلاعات، حسابرسی، مالی و بودجه، نیرو، بازرگانی و تعاون، امور فرهنگی، پزشکی، نفت و پترو شیمی، امور مالیاتی، شهرداری ها، امور اقتصادی، گمرک، به صورت قراردادی ماده۳ قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور یا مأمور از دستگاه های دولتی، با شرایط ذیل، پس از احراز صلاحیت های عمومی و تخصصی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

«آگهی جذب متخصص»

اداره کل بازرسی خراسان شمالی در راستای انجام وظایف و مأموریت های نظارتی خود جهت تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز از میان دارندگان دانشنامه کارشناسی ارشد و بالاتر مرد (شاغل، غیر شاغل و بازنشسته) با تخصص های مرتبط با  عمران، صنایع و معادن، ثبت اسناد و املاک، قضایی و حقوق، بیمه و تأمین اجتماعی، فن­آوری اطلاعات، حسابرسی، مالی و بودجه، نیرو، بازرگانی و تعاون، امور فرهنگی، پزشکی، نفت و پترو شیمی،
امور مالیاتی، شهرداری­ها، امور اقتصادی، گمرک، به صورت قراردادی ماده۳ قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور یا مأمور از دستگاه های دولتی، با شرایط ذیل، پس از احراز صلاحیت های عمومی و تخصصی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی:
–        تدین به دین مبین اسلام.
–        تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
–        داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم.
–        دارا بودن دانشنامه معتبر کارشناسی ارشد و دکتری در یکی از رشته های تحصیلی مرتبط با تخصص های اعلام شده .
–        دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی برای دارندگان دانشنامه کارشناسی ارشد و حداقل یک سال برای دارندگان دانشنامه دکترای تخصصی phd.
–        دارا بودن حداقل معدل ۱۵.
–        احراز صلاحیت های عمومی و تخصصی و گزینشی مورد نظر سازمان پس از طی مراحل مربوط.

مدارک مورد نیاز:
–        تکمیل  تقاضانامه همکاری.
–        تصاویر آخرین مدرک تحصیلی و ماقبل، تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (غیر پزشکی).
–        دو قطعه عکس ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (یک قطعه روی تقاضانامه همکاری الصاق شود).
–        گواهی وضعیت ایثارگری حسب مورد.
–        خلاصه سوابق کاری به همراه گواهی های رسمی سابقه کار.

نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:
–        متقاضیان واجد شرایط لازم است مدارک مشروحه فوق را حداکثر تا تاریخ۲۰/۰۷/۱۳۹۱ با پست سفارشی به اداره کل بازرسی خراسان شمالی به نشانی بجنورد- صندوق پستی ۱۴۹۴ ارسال نمایند.

تذکرات:
–        به مدارک افرادی که قبلاً در مصاحبه شرکت نموده­ و به هر دلیل رد صلاحیت شده­اند در صورت عدم رفع موارد رد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
–        متقاضیان از مراجعه حضوری جدآ خودداری نموده و مدارک صرفاً از طریق پست ارسال گردد.
–        به مدارک تحصیلی پایین تر یا معادل و رشته های غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
–        چنانچه تخصص متقاضی با رشته تحصیلی یکسان یا مرتبط نمی باشد درج توضیحات و دلایل توجیهی در بند ۲۸ تقاضانامه و ارائه مستندات مربوط به انتخاب تخصص، ضروری است.
–        سازمان بازرسی کل کشور در رد یا قبول درخواست های رسیده وفق ضوابط رفتار خواهد کرد. بدیهی است پس از بررسی درخواست های واصله، با اولویت رشته های تحصیلی مرتبط حسب نیاز سازمان، از واجدین شرایط به صورت کتبی یا تلفنی جهت انجام مصاحبه های علمی و تخصصی و ادامه مراحل مربوط دعوت به عمل خواهد آمد.
–        مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
–        درج عبارت آگهی جذب متخصص به همراه رشته تحصیلی بر روی پاکت ارسال مدارک الزامی می­باشد.
–        هرگونه اطلاع رسانی بعدی از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل بازرسی خراسان شمالی به نشانی اینترنتی www.n_khorasan.bazresi.ir
انجام خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها