استخدام آموزش و پرورش ۹۷ (اخبار آزمون جدید +منابع مطالعاتی)

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر ماه

 

 

خبر ۳۰ بهمن ۹۶ – جذب ۱۸ هزار نفر در استخدامی جدید آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش درباره جذب نیروی انسانی گفت: حدود ۱۸ هزار نفر در آزمون استخدامی مجدد آموزش و پرورش جذب خواهند شد و احتمالاً فروردین ۹۷ آزمون استخدامی برگزار می‌شود و مهر ۹۷ تعدادی از آنها به عنوان معلم جذب خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ بهمن ۹۶ – خبر رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: با ۶۶ نفر افزایش سهمیه در آزمون استخدامی، ۶۰۰ نفر نیروی جدید به صورت پیمانی جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

قاسمی افزود: آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان در رشته‌های، زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده، مهندسی الکترونیک، مهندسی باغبانی، مهندسی برق، مهندسی تاسیسات، مهندسی چاپ، مهندسی سرامیک، مهندسی صنایع شیمیایی، مهندسی صنایع چوب، مهندسی صنایع فلز، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک خودرو، مهندسی نقشه کشی معماری است.

وی اضافه کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


آموزش و پرورش نیروی جدید جذب می‌کند

نورالله اکبری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان صبح امروز در جلسه مسئولان آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه مطابق نظام جدید آموزش و پرورش از سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ بار دیگر پایه دوازدهم به دوره دوم متوسطه بازمی‌گردد، گفت: این افزایش سنوات دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل پایه یازدهم هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش را با چالش روبرو می کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


۲۶ بهمن ۹۶ – رشته‌های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از افزایش سهمیه استان قزوین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبرداد.

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: براساس آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۶۰۰نفر نیروی جدید به آموزش و پرورش استان قزوین به صورت پیمانی جذب می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: سهمیه آموزش و پرورش استان قزوین در مناطق مختلف استان و در رشته‌های، زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی،  زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده، مهندسی الکترونیک، مهندسی باغبانی، مهندسی برق، مهندسی تاسیسات، مهندسی چاپ، مهندسی سرامیک، مهندسی صنایع شیمیایی، مهندسی صنایع چوب، مهندسی صنایع فلز، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک خودرو ، مهندسی نقشه کشی معماری است.

وی اذعان کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود و متقاضیان شرکت در این آزمون می توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند و زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.


خبر ۲۵ بهمن ۹۶ – جذب ۶۰۰ نفر در آموزش و پرورش هرمزگان

منوچهر ضیایی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت:با برگزاری آزمون استخدامی ماده ۲۸ که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود ۶۰۰ نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ بهمن ۹۶ – ثبت نام در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش از نیمه اول اسفند ماه جاری

معاون پژوهش و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان گفت : برای سال آینده ۲۳۰ نیرو از طریق آزمون سراسری در اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی جذب خواهند شد .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛ قنبر علی خوش آینه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با بیان این که ثبت نام از طریق سازمان سنجش به صورت فراخوان نیمه اول اسفند ماه جاری انجام می شود ، گفت : برای سال آینده ۲۳۰ نیرو از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ قانون خدمات کشوری بعد از مراحل مصاحبه ، گزینش و معاینات پزشکی وارد عرصه آموزش و پرورش استان خراسان شمالی خواهند شد .

وی افزود : فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع لیسانس و مقاطع بالاتر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند .

خوش آینه با اشاره به این که در این آزمون ۴۰ درصد نیرو در مقاطع ابتدایی جذب خواهند شد ، گفت : ۶۰ درصد جذب نیرو نیز به سایر رشته های نظری ،پایه و فنی اختصاص دارد .

وی تصریح کرد : در استخدام اخیر استان خراسان شمالی به ۵ بوم تقسیم شده است که ۱-رازو جرگلان و مانه و سملقان و بجنورد ۲- گرمه و بجنورد ۳-جاجرم و بجنورد ۴ اسفراین و بام و صفی آبادو ۵- شیروان وفاروج با توجه به کد شهرستان ثبت نام خواهند شد .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


خبر ۲۴ بهمن ۹۶ – سهم ۴۳۱ نفری بوشهر از استخدام آموزش و پرورش

خبر ۱۹ بهمن ۹۶استخدام ۱۵هزار نفر در آموزش و پرورش

خبر ۱۹ بهمن ۹۶ – تلاش برای برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تمام تلاش ما بر این است که آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید برگزار شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام شرایط آزمون آموزش و پرورش خبردار شوید در کانال تلگرام استخدام عضو شوید.


خبر ۱۸ دی ۹۶ – آزمون استخدامی آموزش و پرورش به بهمن موکول شد

برای مشاهده ادامه متن اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ آذر ۹۶ – اعلام نتیجه نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۶

با آرزوی موفقیت برای کاربران استخدام  گرامی بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می‌رساند که نتیجه نهایی اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ آذر ۹۶ – اعلام جزئیات «آزمون استخدامی» طی هفته آتی

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش از اعلام جزئیات و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل هفته آینده خبر داد.
به گزارش ایسنا، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم تجلیل از خادمین نماز که در سالن اجتماعات وزارت آموزش و پرورش برگزار شد در پاسخ به پرسشی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: یک کندی کار در این خصوص پیش آمده است.
وی افزود: امید است جزئیات آزمون اوایل هفته آینده مشخص و اعلام شود. هنوز زمان آن مشخص نیست و یک بخشی از اشکال ناشی از این است که برخی ظرفیت‌ها به دلیل حدنصاب نداشتن نمره خالی مانده است.
وزیر آموزش و پرورش درباره ماندگاری قهرمانان ملی در کتب درسی گفت: ریزعلی خواجوی، دهقان فداکار حذف نشده و در کتاب فارسی هست و در درس سیمای فداکاران به همراه برخی دیگر از ایثارگران و فداکاران اشاره ای هم به وی شده است.
بطحایی ادامه داد: همینطور که در تاریخ جلو می رویم مصادیق متعددی از فداکاران را در کشور شاهدیم که حقی به گردن ما دارند و به تناوب از همه فداکاران که در عرصه های مختلف از خود گذشتگی داشتند نام می بریم و خاطره‌شان را گرامی می‌داریم.
به گفته وی، آموزش و پرورش از موفق‌ترین و پر تلاش‌ترین دستگاه‌های اجرایی در برپایی نماز جماعت است که نسبت به برپایی نماز در حوزه های مختلف اداری و ستادی و مدارس اقدام می کند. امیدواریم با فراهم کردن بسترهای مناسب و رفع موانع که باعث می شود نمازگزاران رغبت کمتری به برپایی نماز جماعت داشته باشند در آینده شاهد باشکوه تر شدن نماز جماعات باشیم.


خبر ۲۳ آبان ۹۶ – برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در دی ماه

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آزمون استخدامی این وزارتخانه دی ماه برگزار می‌شود، گفت: سالانه ۲۶ هزار نیروی آموزش و پرورش در مرخصی زایمان هستند، ۱۱ هزار نیرو در مأموریت بوده و ۴۲ هزار نفر در تربیت معلم، دانشجو هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 


 

 

دیدگاه ها (۱,۸۷۶)

 1. فاطمه می‌گه:

  سلام کاش تو شرایط سنی استخدام ۹۶ مسئولین در نظر بگیرن که دهه شصتی ها چقدر با بازار کار بدی مواجه بودن و وقتی به سن کار و استخدام رسیدن اوضاع مملکت بهم ریخت و هیچ جا نیرو نمیگرفتن حالا که یکم بهتر شده از سن ماها گذشته ، بازم میخوان کم سن و سال ترها رو بگیرن ، باز از دهه هفتادی ها میگیرن ، بخدا ماهایی که اینهمه استعداد و علاقه داشتیم هیچوقت از حقمون نمیگذریم این دنیا که دستمون به جایی بند نیست ، حروووم شدیم ، افسردگی گرفتیم ، لطفا تو دوره جدید جذب نیرو سن استخدام رو تا ۳۵یا حداقل ۳۳ قرار بدین ، دور قبلی استخدام تا ۳۰ سال بود ، تشکر از توجه تون

  • نسل سوخته می‌گه:

   بله این حرف دل خیلی هاست. منتهی مسئولینی که باید بشنون حرف مارو اینجا نیستن. کاش یه راهی بود خواستمون به گوششون برسه.

  • س می‌گه:

   سلام .من هم با نظر شما موافقم.کاش یه راهی بود تا دیدگاهه ما هم به تصمیم گیرندگان می رسید….

 2. رضا می‌گه:

  سلام.من رشته م بهداشت محیط تو حیطه کار خودمون کارمونو به ماماها و پرستارا واگذار میکنن اکثرا..اینجا هم برا اموزش بهداشت که جز رشتمون بوده تو اموزش و پرورش در حقمون ظلم شد و بهداشتو حذف کردن بجاش پرستار گرفتن..پس گناه ما جوونا که بهداشت خوندیم چیه..لااقل فرصتمونو به بقیه میدین بذارین خودمونم باشیم رقابت باشه..خدارو خوش نمیاد اهای مسعولینی که تو تصمیم گیریاتون خیلی چیزارو جا میندازین و حق یه عده ادمو راحت پایمال میکنی خدایی هم هست….
  از مدیر تقاضا دارم دیدگاهمو بذارن به گوش مسعولین هرچند بعید میدونم برسه…شاید امسال دیگه امیدمارو ناامید نکردن

 3. امین می‌گه:

  من که بدشانس بودم. شهرستان بومی نمی گرفت. شیراز هم که کلان شهره و قطعاً پارتی بازی میشه

 4. مهسا می‌گه:

  ای بابا انگار همش الکیه والا ما همه دانشگاه شهرری بودیم حتی یک نفرم قبول نشده مگه میشه آخه ؟؟؟؟مگه میشه از ۱۰۰ نفر یک نفرم قبول نشه اونم بچه هایی با معدل ۱۹ دانشگاه

 5. علیرضا می‌گه:

  سلام به همگی

  فقط می خواهم یک توصیه کوچک به همه کارجویان محترم بکنم من خودم لیسانس عمران دارم چند سال هم توی بیشتر آزمونها شرکت کردم در یک آزمون هم قبول شدم اما رشته من مطابق با نیاز شهر نبود فقط می خواهم بگم خیلی عمرتون را در این آزمونها تلف نکنید من الان درگیر یک بیماری خیلی سخت هستم که واقعا سخته اما تحمل ناامیدی از این بیماری برای من سخت تره،من مخالف شرکت در آزمون نیستم اما روی اون خیلی حساب نکنید مهم نیست چه رشته ای خواندید فقط برای خودتان محدودیت قائل نشوید حتمت باید استخدام شوید درست یا غلط بیشتر ما عمرمان را در دانشگاه تلف کردیم حالا هم برای استخدام
  اگر ان شالله قسمت باشد می خواهم کاری را شروع کنم که هم با بیماری ام سازگار باشد و هم کوچکترین ارتباطی با رشته ام ندارد شما هم مقید رشته نباشید

  و توصیه آخر در هر حالی با اون صحبت کنید خدا را می گم راسته که میگن ناامیدی بزرگترین گناه است
  از مدیر سایت هم درخواست میکنم کامنت من را حتما بگذارند

  در پناه حق

 6. پرستو می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید. آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال بسیار سخت تر از سال گذشته بود. البته پارسال ظرفیت پذیرش مثلا در اصفهان بسیار کم بود. بطوریکه اصلا شهر اصفهان آموزگار ابتدایی خانم نمی خواست و فقط سه شهر اطراف با ظرفیت یک نفر. ولی آزمونش راحت و روان بود. ولی امسال واقعا به شکل غیرعادی سخت بود. به خصوص سوالات عمومی و در بخش سوالات اختصاصی مربوط به شغل آموزگار ابتدایی هم سوالات فوق العاده سخت بود. نمی دونم چه مسائلی وجود داره ولی فقط میخوان از مردم پول بگیرن.. همین

 7. علی می‌گه:

  الکی خودتونو به آب و آتیش نزنید…من خودم آزمون استخدام آموزش و پرورش ثبت نام کرده بودم اما در آزمون جلسه اش شرکت نکردم…امروز ۲۱ام آزمونش بود فقط پولمو هدر دادم.

 8. فاطمه می‌گه:

  سلام این انتخاب دانشگاه فرهنگیان کدوم قسمت باید بریم

 9. یاسر می‌گه:

  سلام،چطور باید قبل از اینکه آزمون بدیم مشخص کنیم بعد از قبولی کجا بریم آموزش ببینیم؟ ضم اینکه تو فایلهایی که گذاشتی هنرآموز الکتروتکنیک وجود نداره ، من باید چیکار کنم؟

 10. فریدون می‌گه:

  میفرمایند!!۲۲۳۳۷۲ نفر..
  ***فقط برای آزمون آموزش پرورش***

  ۲۲۳۳۷۲نفر*۲۹۰۰۰تومان=۶.۴۷۷.۷۸۸.۰۰۰تومان

  • اسد می‌گه:

   حیف اون هزینه ها .همش الکیه .فقط بهانه هست واسه درآمدزایی سازمان سنجش و آموزش و پرورش….استخدامیها الان نشستن سر کارشون…..

 11. zohi می‌گه:

  چطور میشه پولی که برای ثبت نام دادیم و ثبت نام نشدیم رو پس بگیریم عایا؟

 12. فاطمه می‌گه:

  سلام لطفا مهلت ثبت نام آزمون آموزش وپرورشو تمدید کنید

 13. جواد می‌گه:

  چرا از رشته مهندسی صنایع اصلا نمیخوان!!! گناه کردیم ما؟؟؟؟؟

 14. الهام می‌گه:

  سلام کسی هست در مورد اصلاحات بند۱۱ توضیح بده؟؟ کد رو برداشتم از پرتال اما نمیدونم کجا اعمال کنم؟
  در ویرایش اطلاعات هم نبود

 15. حسین می‌گه:

  سلام الان با توجه به اصلاحیه که خورده وما هیچ جای دیگه هم نمیتونیم ثبت نام کنیم پول ما چه جوری میشه هیچکی هیچ راه حلی نداره بده حداقل پولمون رو بگیریم

 16. بارانا می‌گه:

  سلام من فوق لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم،برای ثبت نام چند بار به سایت سنجش مراجعه کردم،ولی برای کارآموز کامپیوتر که مینویسم خطا میگیره که رشته شما به این شغل نمیخوره،در صورتی که چندبار دفترچه را چک کردم و دیدم که اتفاقا برای این کار ،لیسانس و فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار میخواد،پس چرا نمیزاره ثبت نام کنم،پول دادم کارتش راهم خریدم،حرومشون باشه

  • اسرا احمدی می‌گه:

   کد رشته تحصیلیت باید درست وارد کنی
   مثلا کد رشته کامپیوتر ۱۰
   کد رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ۱۱
   کد رشته کارشناسی نرم افزار ۱۱
   منم همین مشکل داشتم بعد از نیم ساعت کلنجاررفتن با صفحه ثبت نام متوجه شدم کد رشته تحصیلیم باید صحیح میزدم
   من کد خوشه کد شغل محل درست زدم ولی چون کد رشته رو اشتب زدم سایت قبول نمیکرد
   منم نرم افزارشرکت کردم قبول نشدم ولی دوستم با شرایط بدتر از من وهمه نمره منفی دعوت ب مصاحبه شد

 17. مونا می‌گه:

  سلام
  چرا جواب این سؤالو نمیدین ؟
  منظور از دامنه پذیرش چیه ؟ میشه بقیه شهر ها رو که بومی نیستی بزنی یا نمیشه ؟

 18. رضا می‌گه:

  سلام
  یه سوال بد جوری ذهن منو مشغول کرده، کسانی که کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت میکنن اگه رشتشون حسابداری و یا مکانیک خودرو و یا کامپیوتر و یا تاسیسات و … باشند میتونن تو این آزمون به عنوان هنرآموز شرکت کنند، ولی کسانی که رشته الکترونیک هستند نمیتونن تو این آزمون به عنوان هنرآموز شرکت کنند.(مهندسی تکنولوژی برق الکترونیک میخوان ولی رشته ما مهندسی تکنولوژی الکترونیک هست، به نظر شما ظلم نیست؟

  • پوریا می‌گه:

   ای داداش.اون زمون که انتخاب رشته دانشگاه میکردیم بهمون گفتند بزن برق بابا.بزن الکترونیک.مدرکشو نگرفته سر کاری.درست میگفتن.مدرکشو هم که گرفتیمم سر کاری سر کاریییییم.سرکاری!!

 19. ..... می‌گه:

  این دیگه چه وضعشه چراخراسان شمالی وقتی هرشهری اینهمه بیکارداره ازشهرهای دیگه نیرومیخان گناه ماچیه که تواین استان زندگی میکنیم بااین شرایط پذیرش امسالم نمیتونیم شرکت کنیم فقط بلدن بیخودی جوونارو امیدوارکنن دیگه کی میخان به دادمابرسن این مسولین فقط بلدن بگن آماربیکاری کشورهرسال داره بیشترمیشه ولی کجاس راهکار

 20. mm می‌گه:

  سلام.من هرچی گشتم برای رشته های مدیریت هیچ رشته شغلی در نظر نگرفته بودن..چرا آخه؟؟؟؟

 21. لیلا می‌گه:

  سلام
  من فرصت نکردم آزمون دستگاه اجرایی ثبت نام کنم و آزمون آموزش و پرورش هم شرط سنی اجازه ثبت نام نمیده..می تونم تو آزمون آموزش و پرورش ثبت نام کنم و تغییر بدم به دستگاه اجرایی؟امکانش هست؟ممنون میشم یکی جوابمو بده

 22. چهارمحال می‌گه:

  سلام لطفا شیمی چهارمحال و بختیاری را هم اضاف کنید ، بخدا ما بچه های این استان خیلی گناه داریم پارسال هم استخدامی فقط یک مرد میخواست ، از طرفی ما اصفهان چهار سال بودیم سه سال سابقه بیمه پدرم و دفترچه کار چهار ساله دارند و چهار سال سابقه تحصیل ابتدایی برادرم هست منتها من پنج ساله بودم و به سن مدرسه نرسیده بودم، میشه بومی اصفهان را بزنم ، لطفا جواب بدهید ازتون ممنون میشم

 23. احسان می‌گه:

  باسلام
  با توجه به اصلاحیه برای رشته الکترونیک من نمیتونم هیچ جایی ثبت نام کنم.چطور میشه مبلغ خرید کارت اعتباری پس گرفت؟

 24. رخساره می‌گه:

  دوستان اون گزینه تکمیل ظرفیت علوم پزشکی که در تقاضانامه آموزش وپرورش هست رو باید بزنیم یا نه؟
  نمیدونم علوم پزشکی چه ربطی ب اموزش وپرورش داره

 25. فاطمه می‌گه:

  سلام من متولد شهریور ۶۵ هستم و ثبت نام کردم آیا ثبت نامم منتفیی یانه

 26. سعادت می‌گه:

  سلام، رشته علوم تربیتی باگرایش کودکان استثنایی میتونم آموزگارابتدایی ثبت نام کنم؟آخه فقط نوشته علوم تربیتی

 27. مسعود می‌گه:

  سلام من فوق دیپلم الکترونیک دارم اما تو دفترچه زده فوق دیپلم الکتروتکنیک می خوام آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم تو رو خدا زود جواب بدید؟

 28. امید می‌گه:

  اجرت با امام حسین جواب بده

 29. پوریا می‌گه:

  سلام.والا منم مهندسی برق دارم و دیپلم ریاضی.تو شرایط اختصاصی نوشته مدرک دیپلم هنرستان زیر جدول استان نوشته مهندسی برق کلیه گرایشات.اگه فهمیدید به مام اطلاع بدید خداوکیلی.ممنون

 30. MODIR می‌گه:

  چون زیر جدول درج شده بعنوان تبصره در نظر گرفته میشود و ملاک همونا هستند

 31. امید می‌گه:

  سلام
  منظور از دامنه پذیرش یعنی چی ؟ یعنی من که ساکن شهریارم نمیتونم واسه تهران یا اسلامشهر شرکت کنم؟ فقط باید ساکن همون شهرها باشی؟

  مدیر محترم خواهشا راهنمایی کنید منتظرم

 32. الهام می‌گه:

  سلام
  من متولد ۳۰.۶.۶۴ ام ، ولی سابقه کار تو دانشگاه دارم میخواستم ببینم میتونم از اون استفاده کنم برا شرط محدودیت سنی؟

 33. داود می‌گه:

  من متولدپانزده اذر ۶۴هستم رشته علوم تربیتی شهر ما (خواف)مردهم میخواد دو سال سربازی هم سرباز معلم بوده ام میخواستم بدونم میتونم تو آزمون استخدامی اموزش وپرورش (مهر۹۵)شرکت کنم؟ راه حلش چیه؟

 34. فهیمه می‌گه:

  سلام ،من دیپلم کامپیوتر دارم ،فوق دیپلمم نرم افزار کامپیوتره ،ولی کارشناسی ، ناپیوسته رفتم مدیریت بازرگانی ،الان ترم ۱کارشناسی بازرگانی هستم ،،، ایا میتونم در ازمون شرکت کنم ؟؟

 35. مجید می‌گه:

  سلام لطفا جواب بدید میخواستم بدونم من مدرکم کارشناسی ارشده میتونم با مدرک کارشناسی امتحان بدم، هم لیسانس و هم فوق لیسانس میخواد منتها گرایش ارشدم بهش نمیخوره ولی با کارشناسی میخوره. تو را خدا جواب بده مدیر

 36. فیزیک اتمی می‌گه:

  سلام
  قراره واس دفترچه اصلاحیه بیاد؟
  چون گفتن واس دبیری فیزیک کاربردی و محض برمیدارن که این رشته ها چند سالی میشه که دیگه نیست
  ممنون میشم جواب بدین

 37. سعید می‌گه:

  با سلام،تورو خدا یکی جواب بده چرا مردمو اذیت میکنید،دوسال سربازی چرا از سن کم نمیشه،من ب خاطر چندماه نمیتونم ثبت نام کنم

 38. ناشناس می‌گه:

  سلام ، دوستان من میخوام ویرایش کنم ثبت ناممو برای آموزش و پرورش اقدام کنم ولی سایت خطا میده واسه همه اینطوره یا سیستم من مشکل پیدا کرده .حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا جواب بدید

 39. سعید می‌گه:

  سلام میشه یکی جواب بده چرا دو سال سربازیو واسه مرد اضافه نکردن،اینجوری بی انصافیه که زن سی سال و مرد سی سال،تورو خدا اصلاحیه بدین براش شاید شانس قبولی داشتیم

 40. صولتی می‌گه:

  سلام من متولد۱۶/۰۶/۶۵هستم ایامیتونم باتوجه به اینکه تو۳۰سال هستم بامدرک کارشناسی توازمون شرکت کنم توروخداجوابم روبدین؟

 41. محمود می‌گه:

  در دفترچه آزمون استخدامی برای شغل هنرآموز ساخت و تولید با وجود سرفصلهای امتحانی عنوان شده براساس رشته ی ساخت و تولید رشته های مجاز برای شرکت در آزمون تبدیل انرژی و سیالات و تاسیسات عنوان شده است. با این تناقض چه می شود کرد؟

 42. مریم می‌گه:

  سلام میشه بگید از بین مرد وزن وقتی یکی میخان به نظرتون ۲۹۰۰۰تومان بدم ثبت نام کنم یا کمک کنم. اخه چقدر ما جوانان ناامید میکنید.

 43. مجید می‌گه:

  سلام لطفا جواب بدید میخواستم بدونم من مدرکم کارشناسی ارشده میتونم با مدرک کارشناسی امتحان بدم، هم لیسانس و هم فوق لیسانس میخواد منتها گرایش ارشدم بهش نمیخوره ولی با کارشناسی میخوره.

 44. آشنا می‌گه:

  سلام جان مادرتون یکی منو راهنمایی کنه! آیا وقتی کد رشته محل از شهرستان بومی ضریب ۱/۴ بخوره شانس قبولی تو بقیه شهرای استان با توجه ب دامنه پذیرش کم میشه؟؟؟؟؟ (آخه ًضریب بومی استانو زده ۱/۲.)حالا وقتی تو دامنه پذیرش نباشی ضریب ۱میخوری یا ضریب استانو ک ۱/۲؟؟؟؟؟ منظور سهمیه آزاد محسوب میشی یا استان؟(با توجه ب اینکه تو دامنه پذیرش بقیه شهرستانا قرار نمیگیری)

 45. سلام می‌گه:

  سلام کاش تاریخشو عوض میکردن اخه تو ایام اربعین
  کجا میشه اعتراض کرد
  میشه راهنمایی کنید

 46. الهام می‌گه:

  با سلام من کارشناسی آمار خوندم.متولد ۶۵/۷/۱۴ هستم.یعنی برا چهار روز باید شانسم بسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همه شرایطو دارم فقط چهار روز سنم بیشتره.چیکار کنم!؟!؟!؟

 47. منصورعبدالوند می‌گه:

  سلام چه رشتهایی میخواد؟

 48. سعید می‌گه:

  سلام.آقا این گرایش بند ۱۸ قضیه اش چیه؟هرچی میزنیم قبول نمیکنه…
  من رشتم تاریخهگرایش ایران بعد از اسلام.هر کدوم رو باید چی وارد کنم؟

 49. دانشجو می‌گه:

  سلام, منظور از دامنه پذیرش چیه یعنی باید بومی همون شهرها باشی یا میشه برای شهرهای دیگه رو هم شرکت کرد؟

 50. Farshad می‌گه:

  سلام.در استان مرکزی هستم.رشتم رو نمیخواد.جوشکاری.ایا میتونم در استانهای دیگه بدون هیچ شرایطی فقط به عنوان غیر بومی شرکت کنم؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها