crm didar

اسامی قبول شدگان کاردانی پودمانی علمی کاربردی

اسامی قبول شدگان دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی اعلام شد.

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته‌های متمرکز و معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل‌های دارای مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی پذیرش دوره‌های کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اسفند ماه سال ۱۳۸۸ اعلام شد.

معاون سازمان سنجش روز سه شنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: اسامی قبول شدگان رشته های متمرکز و نیمه متمرکز دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی از امروز بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.
“ابراهیم خدایی” با اشاره به شرکت نزدیک به یکصد هزار داوطلب در آزمون کاردانی پودمانی علمی کاربردی اظهار داشت: نزدیک به ۸۱ هزارنفر از شرکت کنندگان در این آزمون در رشته های متمرکز پذیرفته شده اند و تعداد معرفی شدگان رشته های نیمه متمرکز نیز به هزار و یکصد نفر می رسد.
وی از پذیرفته شدگان دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی خواست تا در روزهای شنبه، ۱۴ فروردین تا چهارشنبه، ۱۸ فروردین ماه ۸۹ برای ثبت نام و انجام مصاحبه به مرک‍ز آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.
اطلاعات مربوط به نشانی مراکز آموزشی و مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان در اطلاعیه سازمان سنجش و دفترچه راهنمای پذیرش این آزمون قابل دسترسی و مشاهده است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

دیدگاه ها (۱)

  1. نیلوفر می‌گه:

    نتایج کاردانی پودمانی بهمن ماه سال ۹۳ کی هست

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها