ارشیو استخدام در شرکتهای خصوصی ارایه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

استخدام در شرکتهای خصوصی ارایه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

خبر ۲۶ خرداد ۹۴ استخدام : اعلام نتایج  

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قابلیت سازی مشاغل ریلی می رساند، اسامی پذیرفته شدگان نهایی به همراه ناحیه خدمتی هریک از افراد به ترتیب مشاغل سیروحرکتی (لکوموتیوران- متصدی ترافیک- سوزنبان) اعلام می گردد.

مشاهده نتایج سوزنبان

مشاهده نتایج متصدی ترافیک

مشاهده نتایج لکوموتیوران

۱- خاطرنشان می سازد زمان برگزاری دوره های آموزشی متعاقبا از طرف اداره مربوطه اعلام خواهد شد.

۲- خواهشمند است از هرگونه تماس با اتاق فکر ریلی برای در خواست تغییر محل ناحیه اعزامی خودداری فرمایید.

اتاق فکر ریلی مسئولیتی برای موضوعات مذکور ندارد.

خبر ۱۹ اسفند ۹۳ استخدام :  اعلام نتایج پذیرفته شدگان سری دوم آزمون روانسنجی

توجه : لیست اعلام شده اسامی نهایی پذیرفته شدگان شغل متصدی ترافیک به همراه لیست اولیه پذیرفته شدگان شغل سوزنبانی می باشد .

ضمنا اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشاغل سوزنبانی و لکوموتیورانی متعاقبا اعلام خواهد گردید

سری اول پذیرفته شده درآزمون روانسنجی

پذیرفته شدگان می بایست با به همراه داشتن کارت خدمت عمومی سربازی(نظام وظیفه) ،کارت ملی و شناسنامه به صورت ناشتا از ۱۲ ساعت قبل از مراجعه (فقط با خوردن غذای سبک و یا آب حدود ساعت ۷ شب قبل) در محل آزمایشگاه حضور یابند.

آدرس: تهران- میدان راه آهن- بیمارستان بهارلو- مرکز طب کار

توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند در صورتیکه مراحل آزمون روانسنجی و آزمایشات طب کار را با موفقیت پشت سر گذاشته و جزو قبول شدگان باشند هزینه دوره ی کارآموزی به عهده ی خود پذیرفته شدگان بوده که باید به شرکتهای تامین نیروی طرف قرارداد یا مجریان طرح پرداخت نمایند

اطلاعیه جدید:به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند در صورتیکه مراحل آزمون روانسنجی و آزمایشات طب کار را با موفقیت پشت سر گذاشته و جزو قبول شدگان باشند هزینه دوره ی کارآموزی به عهده ی خود پذیرفته شدگان بوده که باید به شرکتهای تامین نیروی طرف قرارداد یا مجریان طرح پرداخت نمایند

به اطلاع کلیه داوطلبانی که حد نصاب قبولی در آزمون مرحله اول (آزمون کتبی) را کسب نموده و اسامی آنها در همین سایت اعلام گردیده است می رساند به حول و قوه الهی مرحله دوم آزمون، شامل آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد از روز شنبه مورخ۱۱ / ۱۱ / ۹۳ در شهر تهران و طبق برنامه زمانی اعلام شده در این اطلاعیه آغاز می گردد. لذا از کلیه داوطلبان عزیز تقاضا دارد با مطالعه کامل و دقیق مفاد این اطلاعیه و بر اساس نوبت اعلام شده برای هر یک از داوطلبان، اقدامات لازم را برای حضور به موقع در محل آزمون بعمل آورند. در ادامه، اهم موارد و توصیه های لازم را به آگاهی می رساند:

۱- روند آزمون جذب و تربیت نیروی انسانی مشاغل عملیاتی ریلی
۱-۱- مرحله دوم آزمون در مجموع شامل برگزاری آزمون های شفاهی و عملی برای پذیرفته شدگان مرحله اول (آزمون کتبی) است. این آزمون ها شامل آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد، مصاحبه عمومی و آزمون طب کار می باشد. این فراخوان صرفا شامل انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد است و فراخوان آزمون های طب کار و مصاحبه عمومی متعاقبا برگزار و اطلاعیه های آن از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان واجد شرایط خواهد رسید.
توضیح۱: داوطلبان دعوت شده به این مرحله در صورت قبولی در آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد برای مصاحبه عمومی و انجام آزمایشات طب کار معرفی خواهند گردید.
توضیح۲: کلیه هزینه های مربوط به مرحله دوم (آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد، طب کار و مصاحبه عمومی) بر عهده داوطلبان می باشد.

۱-۲- پذیرفته شدگان نهایی مرحله دوم به عنوان کارورز انتخاب و وارد مرحله سوم یعنی شرکت در دوره های کارورزی و آموزش تخصصی می گردند.
توضیح۳: پذیرفته شدگان نهاییدر پایان مرحله دوم آزمونبر اساساولویتو امتیازکسب شدهدر مراحل اول و دوم تعیین خواهند شد.
۱-۳- شرکت کنندگان مرحله سوم در صورت گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی تخصصی و کسب حد نصاب های مربوطه به عنوان نیروی منتخب به شرکت های پیمانکاری جهت عقد قرارداد معرفی خواهند شد.
توضیح۴: اولویت جذب در هر منطقه با داوطلبان بومی است.
توضیح۵:در صورت عدم قبولی در هر مرحله هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.

۲- مدارک مورد نیاز مرحله دوم
داوطلبان موظف هستند مدارک ذیل الذکر را در زمان مراجعه برای آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد همراه داشته و به مسئول مستقر در محل آزمون ارایه نمایند. از داوطلبی که مدارک ذکر شده را همراه نداشته باشد آزمون روانسنجی بعمل نخواهد آمد.
۲-۱- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل ( دیپلم و فوق دیپلم و یا بالاتر برای متقاضیان مشاغل لکوموتیورانی و متصدی ترافیک و دیپلم برای متقاضیان شغل سوزنبانی) که در آن، رشته ، گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد
۲-۲- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۲-۳- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
۲-۴- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم ( غیر پزشکی )
۲-۵- دو قطعه عکس ۴ × ۳ جدید با ذکر نام ونام خانوادگی در پشت آن
۲-۶- اصل و تصویر فیش واریزی هزینه آزمون روانسنجی طبق جدول شماره (۱)

۳- مبلغ و روش پرداخت هزینه آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
۳-۱- مبلغ هزینه و مدت انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک مشاغل مورد تقاضا (لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی) در جدول شماره (۱) ارایه شده است. ضروری است هر یک از داوطلبان بر اساس شغل مورد تقاضای خود در فرم های ثبت نام آزمون مرحله اول، نسبت به واریز مبلغ ذکر شده در جدول شماره (۱) به حساب شماره ۰۳۵۵۵۹۲۲۲۷ نزد بانک تجارت به نام گروه آتیه درخشان ذهن اقدام نمایند.
۳-۲- آزمون روانسنجی در هر روز بر روی حدود ۴۰ نفر و در هفته حدود ۲۴۰ نفر انجام خواهد شد. بر این اساس اسامی داوطلبان بصورت هفتگی و به تفکیک روزهای هفته بر روی سایت آزمون اطلاع رسانی می شود. از طرفی به منظور برنامه ریزی دقیق و پیشگیری از بی نظمی، اسامی مجموع داوطلبان هر هفته حداقل یک هفته قبل بر روی سایت اطلاع رسانی می گردد تا داوطلبان فرصت لازم برای واریز هزینه آزمون و همچنین برنامه ریزی انجام سفر به شهر تهران و محل آزمون را داشته باشند.
توضیح۶: شنبه هر هفته فهرست اولیه اسامی داوطلبان دعوت شده برای آزمون هفته بعد از آن، روی سایت اطلاع رسانی و ۳ روز مهلت پرداخت هزینه تعیین می گردد. بدین ترتیب سه شنبه هر هفته فهرست قطعی داوطلبان مجاز به حضور در آزمون هفته بعد از آن (بر اساس فهرست واریزی های اخذ شده از بانک) تعیین و بر روی سایت آزمون اعلام می گردد. لذا فهرست قطعی اعلامی در روزهای سه شنبه هر هفته ملاک سفر و مراجعه داوطلبان خواهد بود. لذا متذکر می گردد که داوطلبان از مراجعه بدون برنامه به محل آزمون جدا خودداری نمایند.
توضیح۷: با عنایت به اینکه فهرست واریزی بانک ملاک دعوت از داوطلبان می باشد لذا ضروری است نام فرد واریز کننده فیش بانکی با نام داوطلب مورد نظر یکسان باشد.
توضیح۸: داوطلبان هفته اول آزمون که از ۱۱ / ۱۱ ۹۳ تا ۱۷ / ۱۱ / ۹۳ انجام خواهد شد از توضیحات شماره ۶ و ۷ مستثنی هستند.

جدول (۱) : مبلغ و زمان آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک شغل مورد تقاضا

شغل

مبلغ آزمون(هزار تومان)

زمان آزمون (دقیقه)

لکوموتیورانی

۱۷۰

۹۵

متصدیترافیک

۱۶۳

۸۵

سوزنبانی

۷۳

۴۵

۴- آدرس و شماره تماس محل انجام آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
۴-۱- آزمونروانسنجیوارزیابیعملکرددرشهرتهرانبهآدرسزیربرگزارمیگردد:
خیابان ولیعصر، بالاترازمیدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۳  گروه آتیه
۴-۲- داوطلبان می‌توانند پاسخ سوالات و موارد ابهام خود را از طریق تماس با شماره ۸۴۰۱۲۱۰۲ – ۰۲۱ در ساعات اداری دریافت نمایند.

۵- فرآیند آزمون
۵-۱- بر اساس برنامه زمانبندی پیش بینی شده ، آزموناز روز شنبه مورخ ۱۱ / ۱۱ / ۹۳ بصورت هر روزه و رأس ساعت ۸ صبح آغاز وتا ساعت۱۵:۳۰ ادامه خواهد داشت.
۵-۲- ضروری است به منظور رعایت نظم و انضباط کاری حتما داوطلبان ۳۰ دقیقه قبل از ساعت اعلام شده در محل آزمون حضور بهمرسانند.
۵-۳- کلیه داوطلبان موظفند حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع آزمون روانسنجی مدارک اشاره شده در بند ۲ این اطلاعیه را جهت طی شدن تشریفات راستی آزمایی به مسئول مربوطه در محل آزمون تحویل داده و تشکیل پرونده دهند. بدیهی است در صورت تایید مدارک مورد نظر، مجوز انجام آزمون روانسنجی برای داوطلب صادر خواهد شد.

۶- توصیه های مهم
۶-۱- داوطلبان حتی الامکان از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف وساک دستی و همچنین وسایل شخصی اضافی به محل آزمون خودداری نمایند.
۶-۲- توصیه می شود داوطلبان عزیز روز قبل از آزمون استراحت و خواب کافی داشته باشند و از هر گونه فعالیت خسته کننده و استرس زا دوری نمایند.
۶-۳- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک داوطلب با ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ فراخوان و دفترچه راهنمای آزمون مرحله اول و موارد اظهار شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام آزمون مرحله اول بر عهده داوطلب بوده و منجر به حذف وی از ادامه روند جذب خواهد شد و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.
۶-۴- لازم است داوطلبان گرامی مراقبت و دقت کافی را در رعایت مفاد این اطلاعیه بعمل آورند زیرا مبالغ واریز شده بابت آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد قابل استرداد نمی باشد.

۷- فهرست دعوت شدگان به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد
فهرست دعوت شدگان به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد به تفکیک هفته، روز، ساعت و شغل مورد تقاضا حاوی نام، نام خانوادگی، نام پدر و شغل مورد تقاضا در قالب جداول شماره (۲) تا (۴) ارایه شده است.

مشاهده جدول داوطلبین متصدی ترافیک

مشاهده جدول داوطلبین لوکوموتیورانی

مشاهده جدول داوطلبین سوزن بانی

جدول زمان‌بندی آزمون جذب و تربیت نیروی انسانی مشاغل عملیاتی ریلی

 

رویداد

زمان

توضیحات

از

تا

ثبت نام اینترنتی

۲۵ / ۶ / ۹۳

۳۰ / ۶ / ۹۳

 

صدور کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۸ / ۷ / ۹۳

۱۰ / ۷ / ۹۳

 

رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۹ / ۷ / ۹۳

۱۰ / ۷ / ۹۳

 

برگزاری آزمون کتبی (مرحله اول آزمون)

۱۱ / ۷ / ۹۳

در یک نوبت (صبح)

اعلام نتایج نهایی آزمون کتبی

و پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت

۲۵ / ۷ / ۹۳

 

تاریخ دعوت به آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد (مرحله دوم آزمون)

۸ / ۱۱ / ۹۳

 

پایان آزمون روانسنجی و ارزیابی عملکرد

 

 

اطلاعیه

به استحضار آن دسته از داوطلبینی که در مرحله اول آزمون مشاغل عملیاتی ریلی قبول شده اند می رساند :
مرحله دوم این آزمون (روان سنجی) در بهمن ماه آغاز خواهد شد . طبق گروه بندی های مشخص شده روزانه برای حدود ۴۰ نفر جهت حضور در شهر تهران فراخوان زده خواهد شد .

متن اطلاعیه:

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مشاغل ریلی می رساند که دعوت به مراحل بعدی جذب (سنجش عملکرد و …) در دست پیگیری می باشد، لذا ما هم اکنون در حال آماده سازی مراحل بعدی آزمون می باشیم، منتظر اطلاعیه های بعدی ما که به زودی درج خواهد شد باشید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند ، فهرست اسامی داوطلبان دو برابر ظرفیتی که نمره حد نصاب مورد نظر در مرحله اول آزمون (کتبی) را کسب نموده اند ، در ادامه قابل رویت می باشد . بدیهی است قبولی در این مرحله به منزله قبولی نهایی نمی باشد ، فلذا نحوه شرکت در آزمون مرحله دو متعاقبا اعلام می گردد .

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند ، فهرست اسامی داوطلبان دو برابر ظرفیتی که نمره حد نصاب مورد نظر در مرحله اول آزمون (کتبی) را کسب نموده اند ، یک شنبه صبح مورخ ۲۷ / ۰۷ / ۹۳ ، در وب سایت RailAzmoon.com درج می گردد ، بدیهی است قبولی در این مرحله به منزله قبولی نهایی نمی باشد ، فلذا نحوه شرکت در آزمون مرحله دو متعاقبا اعلام می گردد .

فهرست اسامی داوطلبان دو برابر ظرفیتی که نمره حد نصاب مورد نظر در مرحله اول آزمون (کتبی) را کسب نموده اند .
شغل متصدی ترافیک

 دریافت کارت آزمون

متقاضیان محترمی که اطلاعات خود را در سامانه نهایی سازی و تایید نموده اند می توانند از لینک زیر نسبت به دریافت کارت آزمون خود ، اقدام نمایند .(دریافت کارت آزمون)

آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون مشاغل عملیاتی ریلی
داوطلبین گرامی برای رفع نقص می توانند به حوزه های مشخص شده در جدول زیر مراجعه نمایند .

نام استان مرکز آدرس  محل باجه رفع نقص کارت
مرکزی اراک کمربندی شمالی – بعداز جاده فرودگاه- دانشگاه پیام نور اراک – ساختمان امیرکبیر
خوزستان اهواز اهواز- انتهای بولوار پردیس – دانشگاه پیام نور اهواز – واحد امتحانات  
اندیمشک اندیمشک – خیابان شهید فرچیان (فرمانداری سابق) دانشگاه پیام نور مرکز اندیمشک – واحد آموزش
اصفهان اصفهان خیابان کهندژ- دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان
سیستان و بلوچستان زاهدان زاهدان- ابتدای بزرگراه خلیج فارس، دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان – واحد انفورماتیک
آذربایجان شرقی  تبریز تبریز- خیابان آزادی- ابتدای ضلع غربی روگذر ابوریحان خیابان شاهد – نبش کوی بهارستان – دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی
لرستان خرم آباد خرم آباد – کیلومتر ۵ چاده تهران- شهرک دانشگاهی کمالوند – دانشکده فنی و حرفه ای پسران خرم آباد
خراسان رضوی مشهد بلوار معلم – معلم ۷۱ – خیابان شهید ستاری ۱۹ دانشگاه پیام نور مرکز مشهد
سمنان شاهرود شاهرود – بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور – ساختمان آموزشی
زنجان زنجان زنجان – میدان رسل – خ امامت – جنب درمانگاه روزبه دانشگاه پیام نور – مرکز زنجان ساختمان الغدیر طبقه دوم 
خراسان جنوبی طبس بلوار شهید رجایی – دانشگاه پیام نور طبس
فارس شیراز شهرک گلستان – بولوار دهخدا- خیابان پیام نور- پیام نور شیراز- ساختمان اندیشه – دفتراساتید
هرمزگان بندرعباس بندرعباس – نرسیده به سه راه جهانبار – دانشگاه پیام نور -بخش خدمات آموزشی
کرمان کرمان کرمان – انتهای بلوار جهاد- جنب شهرک افضلی پور- ساختمان شماره ۲ دانشگاه پیام نور کرمان – ساختمان آموزشی اتاق ۱۲۲
یزد یزد یزد- میدان صنعت – پشت پایانه مسافربری- دانشگاه پیام نور- مرکز یزد- دانشکده علوم انسانی
مازندران ساری ساری – خیابان ۱۵ خرداد – ۲۰ متری اول دانشگاه پیام نور مرکز ساری
قم قم قم – میدان جهاد  – خیابان ۱۵ خرداد  – میدان امام زاد ه سید علی – خیابان ۶۰ متری شهدای پست – دانشگاه پیام نور ساختمان شماره ۱
تهران تهران تهران – خیابان انقلاب – خیابان استاد نجات الهی – نبش خ سپند- دانشگاه پیام نور مرکز تهران طبقه ۲ ساختمان آموزشی
فهرست مراکز برگزاری آزمون
نام استان مرکز  آدرس  محل برگزاری آزمون 
خراسان رضوی مشهد   بلوار معلم – معلم ۷۱ – خیابان شهید ستاری ۱۹ دانشگاه پیام نور مرکز مشهد
لرستان خرم آباد   خرم آباد- کیلومتر ۵ جاده تهران- شهرک دانشگاهی کمالوند – دانشکده فنی و حرفه ای پسران خرم آباد
آذربایجان شرقی تبریز   تبریز- خ مشروطه – سه راهی شهید بهشتی – دانشگاه پیام نور مرکز تبریز
سیستان و بلوچستان زاهدان   زاهدان- ابتدای بزرگراه خلیج فارس، دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان – سوله ورزشی دانشگاه
اصفهان اصفهان   مرکز اصفهان – کهندژ – دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان 
  اصفهان – خیابان مشتاق سوم – جنب ساختمان ۳ استانداری اصفهان – مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام 
  اصفهان – بختیار دشت – مجتمع فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور – مرکز اصفهان
خوزستان اهواز   اهواز- اتوبان گلستان – انتهای بولوار پردیس – دانشگاه پیام نور مرکز اهواز – دایره امتحانات
خوزستان اندیمشک   اندیمشک – خیابان شهید فرچیان (فرمانداری سابق) دانشگاه پیام نور – مرکز اندیمشک
  اندیمشک – لوانتور – خیابان شهید عبدالحسین رستمی – ساختمان دانشکده شریعتی آزاد اسلامی
   دزفول – کیلومتر ۳ جاده صفی آباد دانشگاه پیام نور مرکز دزفول
مرکزی اراک   اراک : کمربندی شمالی – بعداز جاده فرودگاه – دانشگاه پیام نور اراک
سمنان شاهرود   شاهرود – بلوار دانشگاه – دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود – ساختمان علوم پایه
  شاهرود – بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور – ساختمان آموزشی 
زنجان زنجان   زنجان – میدان رسل – خ امامت – جنب درمانگاه روزبه دانشگاه پیام نور – مرکز زنجان ساختمان الغدیر طبقه دوم 
خراسان جنوبی طبس   طبس بلوار شهید رجایی – ساختمان قدیم دانشگاه پیام نور طبس
  طبس ابتدای جاده خرو – ساختمان جدید دانشگاه پیام نور طبس 
فارس شیراز   شیراز- شهرک گلستان – بولوار دهخدا- خیابان پیام نور- پیام نور شیراز- ساختمانهای قلم و ورزشگاه
هرمزگان بندرعباس    بندرعباس – بلوار دانشگاه ، دانشگاه آزاد اسلامی، سالن امام رضا (ع) 
   بندرعباس: نرسیده به سه راه جهانبار – دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس
کرمان

کرمان

  کرمان – انتهای بلوار جهاد- جنب شهرک افضلی پور- ساختمان شماره ۲ دانشگاه پیام نور کرمان – ساختمان آموزشی – اتاق ۱۲۲
یزد یزد   یزد- میدان صنعت – پشت پایانه مسافربری- دانشگاه پیام نور- مرکز یزد- دانشکده علوم انسانی
مازندران ساری    ساری – خیابان۱۵ خرداد – ۲۰ متری اول دانشگاه پیام نور مرکز ساری (ساختمان اداری)
   ساری – خیابان۱۵ خرداد – ۲۰ متری اول دانشگاه پیام نور مرکز ساری (سوله ورزشی)
   ساری – میدان خزر – کیلومتر ۷ جاده دریا – بعد از دانشگاه آزاد = دانشگاه پیام نور ساختمان شماره ۲ 
قم قم    قم – میدان جهاد  – خیابان ۱۵ خرداد  – میدان امام زاد ه سید علی – خیابان ۶۰ متری شهدای پست – دانشگاه پیام نور ساختمان شماره ۲
تهران تهران   تهران – خیابان انقلاب – خ استاد نجات الهی – نبش خ سپند- طبقه ۲ ساختمان آموزشی 
  تهران شرق – حکیمیه – بلوار بابائیان ، ۱۵ متری شیرازی پلاک ۳ دانشگاه پیام نور  

نحوه دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون

۱- کارت شرکت در آزمون از بامداد روز پنجشنبه مورخ ۰۸ / ۰۷ / ۹۳ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۱۰ / ۰۷ / ۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی وبگاه به نشانی: www.railazmoon.com قرار خواهد گرفت.

زمان پایان تکمیل ثبت نام و ویرایش اطلاعات

به اطلاع می رساند آخرین مهلت تکمیل و اتمام فرآیند ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای مشاغل عملیاتی ریلی تا ساعت ۱۲ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۶ می باشد این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد

به اطلاع می رساند زمان ثبت نام به پایان رسیده ، هرگونه ثبت نام برای مشاغل عملیاتی ریلی خارج از سایت RailAzmoon.com نامعتبر می باشد . لطفا از واریز وجه در سایت های دیگر خودداری نمایید .

آن دسته از داوطلبانی که مبلغ ثبت نام را پرداخت و کد رهگیری دریافت نموده اند ولی موفق به تکمیل ثبت نام خود نشده اند اینجا را کلیک کنند .

همچنان لازم به ذکر است فقط متقاضیانی مجاز به ویرایش اطلاعات می باشند که ثبت نام خود را قبلا تکمیل نموده باشند .

کلیه متقاضیان می توانند اطلاعت اولیه ثبت نام خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی ثبت شده خود مشاهده نمایند .

داوطلبان می‌توانند سوالات و موارد ابهام خود را از طریق تماس با شماره تلفن‌های ۲۳۳۲۲۹۳۰ ، ۲۳۳۲۲۹۳۱ ، ۲۳۳۲۲۹۳۲ مطرح نمایند .

ویرایش اطلاعات


جدول تاریخ های مهم و زمانبندی :

رویداد

زمان

توضیحات

از

تا

ثبت نام اینترنتی

۲۵ / ۰۶ / ۹۳

۳۰ / ۰۶ / ۹۳

 به پایان رسید .

صدور کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۰۸ / ۰۷ / ۹۳

۱۰ / ۰۷ / ۹۳

 

رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۰۹ / ۰۷ / ۹۳

۱۰ / ۰۷ / ۹۳

 

برگزاری آزمون کتبی

۱۱ / ۰۷ / ۹۳

در یک نوبت (صبح)

اعلام نتایج نهایی آزمون کتبی

و پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت

۲۵ / ۰۷ / ۹۳

 

دعوت به مصاحبه

متعاقبا اعلام خواهد گردید

 

تعدادی از شرکتهای خصوصی ارایه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود از بین متقاضیان واجد شرایط برای بکارگیری در مشاغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه علمی و معاینات روان سنجی و پزشکی که بوسیله مجریان متخصص با همکاری دانشگاه پیام نور ،  اجرا خواهد گردید ، تعدادی را انتخاب و جذب نمایند.

بدین وسیله از کلیه علاقمندان واجد شرایط تصریح شده در این آگهی دعوت بعمل می آید تا ضمن مطالعه کامل مفاد این آگهی نسبت به ثبت نام از طریق وبگاه به آدرس www.railazmoon.com اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام برای شرکت در فرایند و مراحل این آزمون منحصراً بصورت اینترنتی صورت می‌پذیرد. لذا از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هرگونه مدرک به مراکز برگزاری آزمون خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه می باشند. کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط ذکر شده در این آگهی باشند می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

۲- مراحل و فرآیند جذب و بکارگیری

۱-۲- مرحله اول شامل برگزاری آزمون کتبی به تفکیک سه شغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی
۲-۲- مرحله دوم شامل برگزاری آزمون های شفاهی و عملی برای پذیرفته شدگان مرحله اول (آزمون کتبی). این آزمون ها شامل: آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد، مصاحبه عمومی و آزمون طب کار می باشد.
توضیح۱: از بین متقاضیان و داوطلبان پذیرفته شده در آزمون مرحله اول، تعداد دو برابر ظرفیت مورد نیاز هر منطقه که در جدول (۲) اشاره شده است بر اساس بیشترین نمره کسب شده به مرحله دوم دعوت می شوند.
توضیح۲: داوطلبان دعوت شده به مرحله دوم در صورت قبولی در آزمون روان سنجی و ارزیابی عملکرد برای مصاحبه عمومی و انجام آزمایشات طب کار معرفی خواهند گردید.

۳-۲- پذیرفته شدگان نهایی مرحله دوم بر اساس نمره نهایی و اولویت کسب شده به تعداد مورد نیاز در جدول شماره (۲) به عنوان کارورز انتخاب و وارد مرحله سوم یعنی شرکت در دوره های کارورزی و آموزش تخصصی می گردند.
۴-۲- شرکت کنندگان مرحله سوم در صورت گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی تخصصی و کسب حد نصاب های مربوطه به عنوان نیروی منتخب به شرکت های پیمانکاری جهت عقد قرارداد معرفی خواهند گردید.
توضیح۳: اولویت جذب در هر منطقه با داوطلبان بومی است. تعریف داوطلب بومی در بند ۵ این آگهی ارایه شده است.
توضیح۴: کلیه هزینه های مربوط به مراحل اول (ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی) و دوم (مصاحبه شفاهی و عملی) فرایند جذب بر عهده متقاضیان و داوطلبان بوده ولی هزینه های مرحله سوم (برگزاری دوره های آموزش تخصصی) توسط شرکت های پیمانکاری تامین می گردد.
توضیح۵: هزینه مرحله اول در هنگام ثبت نام و هزینه سایر مراحل پس از اعلام قبولی فرد در مرحله قبل اخذ خواهد شد و در صورت عدم قبولی هیچ هزینه ای عودت نخواهد شد.
توضیح۶: شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون و مجوز شرکت در دوره کارورزی و آموزش تخصصی محسوب نمی‌گردد. بدیهی است نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری مراحل اول و دوم، بر اساس اولویت و امتیاز کسب شده برابر ظرفیت های اعلام شده تعیین خواهد گردید.

۳- مفاد آزمون کتبی

۱-۳- آزمون کتبی برای کلیه داوطلبان متقاضی مشاغل لکوموتیورانی و متصدی ترافیک از دو بخش سوالات غیر فنی و سوالات فنی تشکیل می شود و برای متقاضیان شغل سوزنبانی فقط شامل سوالات غیر فنی است. مباحث مورد نظر در آزمون کتبی همراه با سطح آزمون در جدول شماره (۱) ارایه شده است.
۲-۳- کلیه سوالات آزمون بصورت چهارجوابی و با ضریب یکسان می باشد.
۳-۳- تصحیح سوالات مشمول نمره منفی می باشد بطوریکه هر سه پاسخ اشتباه معادل یک نمره منفی در نظر گرفته می شود.
۴-۳- تعداد کل سوالات برای مشاغل لکوموتیورانی و متصدی ترافیک ۱۲۰ عدد شامل ۴۵ سوال غیرفنی و ۷۵ سوال فنی و برای شغل سوزنبانی شامل ۴۵ سوال غیرفنی می باشد.
۵-۳- آزمون کتبی در یک نوبت صبح و در دو مرحله برگزار می گردد. ابتدا دفترچه های سوالات غیرفنی توزیع و پس از پایان مهلت تعیین شده جمع آوری و دفترچه سوالات فنی توزیع می گردد.
۶-۳- زمان کل آزمون مجموعا برابر ۱۲۰ دقیقه (۳۰ دقیقه آزمون غیرفنی و ۹۰ دقیقه آزمون فنی) می باشد.

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 جدول (۱)

نوع سوالات

شغل

سطح سوالات آزمون

مواد آزمون

غیر فنی

لکوموتیورانی

دیپلم

اطلاعات عمومی، ریاضیات عمومی، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، هوش استدلالی

متصدی ترافیک و سوزنبانی

دیپلم

اطلاعات عمومی، ریاضیات، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، هوش استدلالی

فنی

لکوموتیورانی

فوق دیپلم

مبانی فیزیک مکانیک، مکانیک خودرو، مبانی برق، مبانی الکترونیک، مبانی مخابرات، آشنایی عمومی با راه آهن

متصدی ترافیک

دیپلم

فیزیک عمومی، مبانی مکانیک، مبانی برق، مبانی الکترونیک، مبانی رایانه، آشنایی عمومی با راه آهن

۴- هزینه های داوطلبان شرکت در فرآیند جذب

۱-۴- هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون مرحله اول (آزمون کتبی) برابر مبلغ  ۳۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد هزار ریال) می باشد که از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب و از طریق وبگاه ویژه آزمون پرداخت می گردد.
۲-۴- هزینه های مرحله دوم آزمون برای انجام روان سنجی و ارزیابی عملکرد، مصاحبه عمومی و آزمایشات طب کار پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان مرحله اول متعاقبا از طریق وبگاه آزمون اعلام خواهد گردید.

۵- تعریف داوطلب بومی

در این آزمون اولویت جذب و بکارگیری متقاضیان با داوطلبان بومی است. داوطلب بومی به متقاضی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم وی با یکی از شهرهای استان زیر مجموعه منطقه راه آهن مورد تقاضای داوطلب یکسان باشد. لذا داوطلبان باید سعی کنند تا منطقه مورد تقاضا برای جذب را بر اساس شرایط بومی خود انتخاب نمایند. برای این منظور به نقشه مناطق راه آهن (لینک موجود) مراجعه نمایند.
توضیح۷: برای داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب قبولی، تا سقف ۲۰ امتیاز مازاد نسبت به سایر رقبا در نظر گرفته می شود.

۶- ظرفیت جذب اعلام شده برای مناطق مختلف راه آهن

نحوه توزیع فراوانی بکارگیری داوطلبانی که در فهرست پذیرفته شدگان نهایی این آزمون قرار گیرند برای مشاغل عملیاتی سیر و حرکت مورد نیاز در مناطق مختلف راه آهن به شرح جدول شماره (۲) می باشد.

 جدول (۲)

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

ردیف

مناطق راه آهن

مشاغل سیروحرکت

جمع (تعداد )

لکوموتیوران

سوزنبان

متصدی ترافیک

۱

تهران

۲۵

۱۸

۰

۴۳

۲

قم

۲۰

۱۵

۲۲

۵۷

۳

جنوب

۱۵

۲۰

۲۲

۵۷

۴

هرمزگان

۳۵

۳۵

۲۰

۹۰

۵

فارس

۲۵

۸

۶

۳۹

۶

یزد

۷۵

۵۸

۳۱

۱۶۴

۷

اراک

۱۵

۱۵

۱۰

۴۰

۸

شرق

۱۵

۱۵

۱۵

۴۵

۹

خراسان

۱۸

۱۵

۱۰

۴۳

۱۰

جنوبشرق

۱۷

۱۵

۹

۴۱

۱۱

کرمان

۱۵

۱۵

۱۲

۴۲

۱۲

اصفهان

۲۰

۲۰

۳۲

۷۲

۱۳

شمالشرق

۳۰

۱۵

۲۰

۶۵

۱۴

آذربایجان

۵

۱۵

۹

۲۹

۱۵

زاگرس

۵

۲۵

۰

۳۰

۱۶

لرستان

۲۵

۱۸

۱۰

۵۳

۱۷

شمالغرب

۱۰

۱۵

۱۰

۳۵

۱۸

شمال

۱۵

۱۵

۲۰

۵۰

جمع

۳۸۵

۳۵۲

۲۵۸

۹۹۵

 


تذکر مهم – محل فعالیت شغل لکوموتیورانی، دپوهای موجود در مناطق  و برای مشاغل سوزنبانی و متصدی ترافیک ایستگاههای طول خطوط منطقه مورد نظر می باشد.

۷- شرایط داوطلبان آزمون

۱-۷- شرایط عمومی داوطلب
۱-۱-۷- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲-۱-۷- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی
۳-۱-۷- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی(غیر پزشکی) برای مردان
۴-۱-۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر و مواردی که به موجب آرای مراجع قانونی باعث منع استخدام می شود
۵-۱-۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و عدم برخورداری از معلولیت جسمی و ناتوانی حرکتی
۶-۱-۷- عدم اعتیاد و یا سوء مصرف دخانیات، مواد مخدر و محرک
۷-۱-۷- سلامت چشم و دید مناسب (حداقل میزان بینایی ۱۰/۸ ) و عدم کور رنگی
۸-۱-۷- برخورداری از میزان شنوایی مناسب
۹-۱-۷- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای دولتی باشند

۲-۷- شرایط اختصاصی داوطلب
۱-۲-۷- داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم از دانشگاههای معتبر داخلی در یکی از رشته های گروه فنی و مهندسی یا ۳ گرایش علوم پایه شامل ریاضی، فیزیک، آمار برای تصدی شغل لکوموتیورانی و متصدی ترافیک
۲-۲-۷- داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برای تصدی شغل سوزنبانی
۳-۲-۷- داشتن حداقل سن۲۰ سال و حداکثر ۲۸ سال
۴-۲-۷- داشتن حداقل قد ۱۶۰سانتی متر و حداکثر قد ۱۸۰ سانتی متر
۵-۲-۷- برخورداری از تناسب قد و وزن
توضیح۸: سن داوطلب تا آخرین روز مهلت ثبت نام ملاک تعیین حداکثر سن خواهد بود.

۸- مدارک مورد نیاز در زمان ثبت نام اینترنتی

۱-۸- فایل اسکن شده عکس متقاضی با استفاده از تصویر ۴*۳ جدید با زمینه سفید و فرمت JPG و حداکثر حجم ۷۰کیلو بایت بطوریکه اندازه عکس اسکن شده حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل باشد.
۲-۸- اطلاعات مربوط به سایر مدارک و مشخصات فردی از جمله مدرک تحصیلی، آدرس پستی، آدرس الکترونیکی، شماره های ثابت و همراه

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

۹- مراحل ثبت نام اینترنتی

۱-۹- متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون کتبی می بایست از بامداد روز سه شنبه مورخ  ۲۵ / ۰۶ / ۹۳  تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۳۱ / ۰۶ / ۹۳ پس از مراجعه به وبگاه ویژه این آزمون به نشانی www.railazmoon.com  نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد هزار ریال) از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام و ثبت نام نمایند.
۲-۹- داوطلبان برای انجام ثبت نام باید تقاضانامه اینترنتی موجود در وبگاه آزمون را با دقت تکمیل نمایند.
۳-۹- اطلاعات داوطلبانی که در موعد مقرر در بند ۹-۱ ثبت نام نمایند برای انجام ویرایش های احتمالی از بامداد روز شنبه ۲۹ / ۰۶ / ۹۳ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۰۲ / ۰۷ / ۹۳ قابل مشاهده و ویرایش است. لذا داوطلبان می توانند به وبگاه آزمون مراجعه و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش نمایند.
توضیح ۱۰: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۱۱: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل جذب نزد خود نگهداری نمایند)
توضیح ۱۲: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق وبگاه و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی نیز ایجاد نخواهد کرد.
توضیح ۱۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
توضیح۱۴: داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب، در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

۱۰- نحوه دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون

۱-۱۰- کارت شرکت در آزمون از بامداد روز پنجشنبه مورخ ۰۳ / ۰۷ / ۹۳ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۰۷ / ۰۷ / ۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی وبگاه به نشانی: www.railazmoon.com قرار خواهد گرفت.
۲-۱۰- متقاضیان شرکت در آزمون می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد پیگیری و یا نام و نام¬خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت عکسدار شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. مراقبین از ورود افراد فاقد کارت جلوگیری بعمل می آورند.
۳-۱۰- آن دسته از داوطلبانیکه موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره (۴) مراجعه نمایند.
۴-۱۰- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۱ / ۰۷/ ۹۳ بصورت همزمان در ۱۸ شهر کشور به شرح جدول شماره (۴) برگزار خواهد شد.
۵-۱۰- ساعت شروع، مدت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
۶-۱۰- داوطلبان بایستی علاوه بر کارت شرکت در جلسه آزمون، کارت ملی خود را به منظور شناسایی هویت همراه داشته باشند.
۷-۱۰- درهای ورودی حوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت ۹:۰۰ (نه) صبح آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن دربهای ورودی به محوطه و یا سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد
توضیح۱۵: لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات مندرج در تقاضانامه ارسالی نمی‌باشد و اصل مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی قبل از انجام آزمون های شفاهی و عملی مرحله دوم بایستی به مراکز تعیین شده برای مصاحبه ارایه گردند. بدیهی است صحت و سقم مدارک توسط کارشناسان بررسی و در صورت مغایرت با موارد مندرج در وبگاه، قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

۱۱- نحوه رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون

درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱-۱۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای آن یا اشکالاتی در عکس داوطلب یا سایر بخش های کارت مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از روز سه شنبه مورخ ۰۸ / ۰۷ / ۹۳ الی روز پنجشنبه مورخ ۱۰ / ۰۷ / ۹۳ صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماینده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند.

۱۲- توصیه‌های‌ مهم‌:


۱-۱۲- داوطلبان ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد و شرایط مندرج در این آگهی اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.
۲-۱۲- توصیه‌ می‌شود داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.
۳-۱۲- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن کتبی ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در مرحله دوم (آزمون های شفاهی و عملی) دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) و آدرس ایمیل و پستی ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
۴-۱۲- هرگونه‌ تغییری‌ در فرایند جذب از طریق‌ وبگاه آزمون و در صورت لزوم ‌از طریق روزنامه، پیامک و سایر رسانه‌های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.
۵-۱۲- داوطلبان می‌توانند سوالات و موارد ابهام خود را از طریق تماس با شماره تلفن‌های ……. و یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) مطرح نمایند تا پاسخ مناسب را از دبیرخانه آزمون دریافت نمایند.
۶-۱۲- در صورت عدم انتخاب محل آزمون امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون مقدور نبوده و هرگونه مسئولیت ناشی از آن بعهده داوطلب خواهد بود.
۷-۱۲- مجوز ورود به جلسه آزمون صرفا بر اساس محل انتخاب شده توسط داوطلب صادر می گردد و در صورت مراجعه متقاضی به حوزه های دیگر امکان صدور مجوز به هیچ وجه عملی نمی باشد.
۸-۱۲- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ این آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت غیر واقعی و ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ارزیابی عملکرد و روان سنجی، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ و دوره های کارورزی و آﻣﻮزش تخصصی) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ جذب وی ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.
۹-۱۲- نظر به اینکه داوطلبان بومی هریک از استانها و یا شهرستانهای مورد نظر از امتیاز بومی بودن بهره مند خواهند شد، لذا تعیین استان و شهرستان محل تولد و محل اخذ دیپلم الزامی است.
۱۰-۱۲- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۱۱-۱۲- توصیه اکید می گردد داوطلبان چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشند.
۱۲-۱۲- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف و ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشین حساب (بجز ماشین حسابهای مندرج در جدول شماره ۳)، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هریک از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و از ادامه حضور وی در جلسه آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد.
۱۳-۱۲- به همراه داشتن ماشین حسابهای مجاز منحصراً با یکی از مارکهای ذیل برای حضور در جلسه آزمون بلامانع است.

جدول (۳)

Citizen SR 275 -10

W-BK SHARP 509-7

۴۶۰۰PARS -4

۳۶۰۰CASIO -1

Citizen SR 270X -11

Citizen SR 270 II-8

۵۳۱EL SHARP-5

۸۲CASIO FX -2

IICitizen SR 135 T -9

BKWSHARP 506 -6

۶۱۸FCATIGA -3

توضیح۱۶: چنانچه داوطلبی غیر از ماشین حساب‌های فوق‌الذکر، ماشین‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان متخلف تلقی و از ادامه حضور وی در جلسه آزمون و شرکت در آزمون های بعدی جلوگیری می گردد.

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

۱۳- مدارک مورد نیاز در جلسه مصاحبه

برای کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی براساس دو برابر ظرفیت پذیرش از بین افراد با نمره و اولویت بالاتر جهت حضور در مصاحبه‌های فنی/ تخصصی و روان سنجی دعوتنامه ارسال خواهد شد. داوطلب موظف است اصل و تصویر مدارک مورد نیاز خود را به شرح ذیل همراه داشته باشد در غیر این صورت داوطلب حق شرکت درجلسه مصاحبه را نخواهد داشت.
۱-۱۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته ، گرایش تحصیلی،معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد
۲-۱۳- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۳-۱۳- اصل و تصویر کارت پایان (دو طرف) خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری
۴-۱۳- دو قطعه عکس ۴ × ۳ جدید با ذکر نام ونام خانوادگی در پشت آن
۵-۱۳- اصل و تصویر مدرک تحصیلی ( دیپلم و فوق دیپلم برای متقاضیان لکوموتیورانی و دیپلم برای متقاضیان مشاغل متصدی ترافیک و سوزنبانی)

جدول ۴- نام و آدرس محل های برگزاری آزمون کتبی (مرحله اول) و باجه های رفع نقص کارت شرکت در آزمون

 نام استان

نام شهر

شهرستانهای تحت پوشش

محل برگزاری آزمون

تهران

 تهران

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

 خیابان استاد نجات‌اللهی، نرسیده به خیابان کریم خان زند، چهارراه سپند.

قم

 قم

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

میدان جهاد، میدان امامزاده سیدعلی، خیابان ۶۰ متری‌ شهدای ‏پست.

جنوب

 اهواز

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

شهرک پردیس، انتهایبلوار پردیس

هرمزگان

 بندرعباس

کلیه شهرستانهای واقع در منطقه 

 بندرعباس، بلوار امام خمینی، ص.پ: ۴۴۵۸ – ۷۹۱۴۵

فارس

 شیراز

کلیه شهرستانهای واقع در منطقه 

خیابانقصردشت، رحمت‌آباد، ساختمان شماره یک، حوزه مدیریت،
ک.پ: ۹۴۴-۷۱۳۶۵

یزد

 یزد

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

 بلوار شهرکهای صنعتی داخل خزرآباد جنب ترمینال مسافربری ص.پ. ۱۵۴۵-۸۹۱۶۵

مرکزی

 اراک

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

 کمربندی شمالی، حدفاصل کوی الهیه و برق باختر،ص‌.پ: ۱۱۳۶-۳۸۱۳۵

شرق

 طبس

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

طبس – میدانمعلم -ابتدایبلوارشهیدرجایی -صندوقپستی ۳۵۵-۹۷۹۱۶۳۵۸۳۷

خراسان

 مشهد

کلیه شهرستانهای واقع در منطقه 

بلوار وکیل‌آباد، سه‌راه تربیت، خیابان شهید ستاری، اول پل قاسم‌آباد، ص.پ: ۴۳۳

جنوبشرق

 زاهدان

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

خیابان دانشگاه، بعد از میدان دکتر حسابی.

کرمان

 کرمان

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

بلوار کمربندی، روبروی دانشکده علوم شهیدباهنر، جنب تصفیه خانه آب، بزرگراهامام (ره)، جنب مجتمع علوم دانشگاه شهید باهنر.ص.پ: ۵۵۹-۷۶۱۷۵

اصفهان

 اصفهان

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

خیابان ‌اشرفی‌ اصفهانی، خیابان ‌کهندژ، بالاتر از سه‌راه رهنان

شمالشرق

 شاهرود

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

خیابان دانشگاه – جنب دانشکده علوم قرآنی

آذربایجان

 تبریز

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

 خیابان مشروطه، سه راه شهید بهشتی، ک‌.پ: ۵۱۶۴۷

زاگرس

 اندیمشک

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

خیابان شهید فرچیان ( فرمانداری قدیم )

لرستان

 درود

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

جنب پل عزت آباد ص.پ. ۳۱۴ 

شمالغرب

 زنجان

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

فلکه دارالقرآن، خیابان امامت، جنب درمانگاه روزبه.

شمال

 ساری

 کلیه شهرستانهای واقع در منطقه

خیابان ۱۵ خرداد، خیابان دانشگاه.

 

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

جدول ۵- تاریخهای مهم

 

 

رویداد

زمان

توضیحات

از

تا

اطلاع رسانی

۱۶ / ۰۶ / ۹۳

۲۸ / ۰۶ / ۹۳

 

ثبت نام اینترنتی

۲۵ / ۰۶ / ۹۳

۳۱ / ۰۶ / ۹۳

 

ویرایش اطلاعات

۲۹ / ۰۶ / ۹۳

۰۲ / ۰۷ / ۹۳

 

صدور کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۰۳ / ۰۷ / ۹۳

۰۷ / ۰۷ / ۹۳

 

رفع نقص کارت شرکت در جلسه آزمون کتبی

۰۸ / ۰۷ / ۹۳

۱۰ / ۰۷ / ۹۳

 

برگزاری آزمون کتبی

۱۱ / ۰۷ / ۹۳

در یک نوبت (صبح)

اعلام نتایج نهایی آزمون کتبی

و پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت

۲۱ / ۰۷ / ۹۳

 

دعوت به مصاحبه

متعاقبا اعلام خواهد گردید

 

 

۱۴- چند تذکر مهم

۱-۱۴- افرادی که قبلا دوره های آموزشی لکوموتیورانی یا متصدی ترافیک و سوزنبانی مورد تایید راه آهن را گذرانده اند لازم است در کلیه آزمون ها شرکت نمایند. این افراد در صورت کسب حد نصاب قبولی در آزمون های مرحله اول و دوم، صرفا آموزش های تکمیلی را در مرحله سوم طی خواهند نمود و سپس بکار گرفته خواهند شد.
۲-۱۴- فرزندان شاغلین و بازنشستگان راه آهن جمهوری اسلامی ایران و افراد خانواده های معظم شهدا، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان در صورت دارا بودن شرایط کامل مندرج در این آگهی و کسب حد نصاب قبولی در آزمون های مرحله اول و دوم  و در شرایط مشابه ۵ امتیاز لحاظ می گردد .
۳-۱۴- داشتن مدارک بالاتر از آنچه که در بند ۷-۲ این آگهی قید شده است بلامانع است ولی حقوق و مزایای متقاضی در صورت پذیرش نهایی و جذب بر پایه مدارک اشاره شده در بند مذکور محاسبه و پرداخت خواهد شد و مدرک ارایه شده برای شرکت های پیمانکار تعهدی ایجاد نخواهد کرد.
۴-۱۴- بخشی از سوالات فنی در آزمون کتبی ویژه لکوموتیورانان و متصدیان ترافیک تحت عنوان “آشنایی عمومی با راه آهن” از کتابی که تحت همین عنوان در وبگاه آزمون بارگذاری شده طراحی می گردد. لذا داوطلبان می توانند نسبت به دانلود آن از طریق وبگاه اقدام نمایند.

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

۱۵- مواردی در ارتباط با مشاغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک و سوزنبانی

شیفتهای کاری مشاغل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل برقرار می باشد.
شیفتهای کاری مشاغل در تمام شرایط آب و هوایی و در تمام ساعات شبانه روز برقرار می باشد
داوطلبان باید از بدنی سالم برخوردار باشند.
داوطلبان باید قابلیت کنترل کامل بدن خود را داشته بتواند در مقابل محرکها عکس العمل بموقع نشان دهند.
لکوموتیورانان باید قادر به حفظ تمرکز خود برای مدت طولانی را داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها