crm didar

اختلاف نظر آموزش و پرورش و سازمان امور استخدامی در تعداد جذب نیروی انسانی

در خصوص ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش و ظرفیت جذب از طریق دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: برنامه ریزی پذیرش دانشجو برای امسال انجام شده و ردیف های جذب امسال کاملا تعیین تکلیف شده است.

وی افزود: برنامه ریزی برای برای سال آینده نیز باید متناسب با تعداد بازنشستگان و خروجی ها از آموزش و پرورش انجام شود و در این زمینه مذاکراتی با سازمان امور اداری و استخدامی انجام خواهیم داد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: اختلاف نظری در مورد تعداد نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش و نیروی انسانی در نظر گرفته شده از سوی سازمان امور اداری استخدامی وجود دارد که بر این اساس به دنبال رفع این اختلاف نظر هستیم.

بطحایی با بیان اینکه مجوز جذب نیرو با مبنایی مشخص صادر می شود، تصریح کرد: مدل جذب برای رفع نیازها متفاوت است و بر همین مبنا آموزش و پرورش ۱۵۰ هزار نفر بیشتر از تعداد ردیف استخدامی سازمان امور استخدامی در نظر گرفته است که تا سال آینده این اختلاف  را برطرف خواهیم کرد.

وی در مورد وضعیت دانشگاه فرهنگیان و تعیین فردی برای ریاست این دانشگاه یادآور شد: هم اکنون مهرمحمدی سرپرستی این دانشگاه را بر عهده دارد تا در آینده به نتیجه قطعی دست یابیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها