ابلاغ دستورالعمل آزمون استخدامی شهرداری ها به استان ها

تکمیلی:

آگهی استخدام شهرداریهای کشور ( ۱۵ استان کشور )

مهلت ثبت نام : از تاریخ ۹۰/۹/۲ تا ۹۰/۹/۵

———————————————

قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: آموزش‌های ساختاری در شهرداری‌های سراسر کشور در سال آینده در دستور کار جدی قرار دارد.
تابش فر در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این که سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه‌ شهرداری‌های سراسر کشور باید به سمت تخصصی شدن پیش بروند، افزود: اساسنامه شرکت‌های زیرمجموعه شهرداری‌ها را بر مبنای نیاز روز پالایش و ساماندهی می‌کنیم و برای اعضای شوراها و هیات مدیره و کارکنان شهرداری‌ها طوری عمل می‌شود که یک نظام جامع، پویا و تخصصی داشته باشند و قطعا روند قبلی در تامین نیازهای شهرداری‌ها وجود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: موضوع آموزش در بین کارکنان شهرداری‌ها و مدیران آن‌ها کماکان ادامه دارد و مساله آموزش ساختاری و ارتقاء پایه کارکنان در سال ۹۰ به طور جدی عملی خواهد شد.
قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خاطر نشان کرد: موضوع آزمون استخدام شهرداری‌ها که سال گذشته قرار بود اجرایی شود، کماکان در دستور کار قرار دارد، اما این موضوع به مساله استخدام در شهرداری‌ها بر می‌گردد و دستورالعمل آن به بسیاری از استان‌ها ابلاغ شده تا در زمان مقرر این مساله اجرایی شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها