آگهی استخدام ۳۱ نفر در ادارات دولتی استان قم

استانداری قم برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی و از محل سهمیه استخدامی شماره ۴۹۹۵۴/۲۰۰ مورخ ۱/۱۰/۱۳۸۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۳۱ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی ،تخصصی ،مصاحبه تخصصی و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

الف ) شرایط عمومی استخدام:

۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۲- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت(ویژه آقایان)

۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۶- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

۸- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

ب) شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن ۳۵ سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک می باشد. ضمنا موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

۱-۱- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

۲-۱- افراد خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال.

۳-۱- فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان( ۵۰ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

۴-۱- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.

۲- صد درصد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی اختصاص دارد.

ج) مدارک مورد نیاز:

۱- تکمیل برگ درخواست شغل

۲- رسید بانکی مبنی برپرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ (پنجاه هزار ریال) به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق شرکت در آزمون های تخصصی و آزمون عملی داوطلبان استخدام ( ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند . )

۳- یک قطعه عکس ۴*۳ جدید وتمام رخ

د) نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط صرفا از طریق سامانه الکترونیکی به نشانی: www.Ostan-Qom.ir به نحوه زیر انجام می شود و

در این مرحله نیازی به ارسال مدارک از طریق پست نمی باشد.

۱- تکمیل فرم تقاضای استخدام در سایت از تاریخ ۱۸/۳/۱۳۹۰ لغایت تاریخ ۳۱/۳/۱۳۹۰ و همچنین تاریخ برگزاری آزمون ۱۷/۴/۱۳۹۰ می

باشد.

۲- ارسال عکس: داوطلبان می بایست عکس پرسنلی (۴*۳) خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت .JPG و حجم حداکثر۲۰۰

کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۳- واریز وجه به مبلغ ۰۰۰/۵۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق ثبت نام در آزمون های عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز هزینه معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد (مطابق نمونه نمایش داده شده در سایت فوق) را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه، اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

ه ) نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

کلیه متقاضیان می بایست از تاریخ ۱۲/۴/۱۳۹۰ به مدت ۵ روز به سامانه الکترونیکی به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند . لازم است کلیه متقاضیان در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.زمان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه به آگاهی داوطلبان خواهد رسید . ضمنا نتایج اولیه آزمون پس از تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و دفتر منابع انسانی استانداری قم ( حدودا یک ماه پس از انجام آزمون ) در پایگاه اینترنتی استانداری قم به آدرس www.Ostan-Qom.ir اعلام خواهد شد .

و) مواد آزمون عبارتند از :

الف ) آزمون توانمندیهای عمومی شامل ۱- زبان و ادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی ۴- فن آوری اطلاعات ۵ – معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی که به تعداد ۱۰۰ سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد .

تبصره : اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .

ب ) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد .

ز) تذکرات:

۱- بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:

الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب- حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام سپری کرده باشد.

ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) با محل جغرافیایی مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.

۲- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که ۹ ماه متوالی یا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحصیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.

۱/۲- از کل مجوز استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان( ۵۰ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند و ۵ درصد باقیمانده به سایرجانبازان ،آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد .۲۵ درصد سهمیه ایثارگران قبلا از سرجمع سهمیه استان کسر گردیده که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در حال معرفی می باشند. فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده اند می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۲/۲- استخدام مازاد بر۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۳/۲- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۳- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی( ۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

۴- کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

۵- کارکنان غیررسمی بومی دستگاههای اجرایی مذکور در آگهی و همچنین نیروهای بومی شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر(۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.

۶- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیررسمی بومی و نیروهای شرکتی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی داوطلبان بومی و شاغلین غیررسمی بومی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.

۷- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۹- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه وجذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

۱۰- انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

۱۱- داوطلبان این آزمون صرفا می توانند در یکی از پست های سازمانی مندرج در جدول فوق شرکت نمایند.

شروع ثبت نام از تاریخ ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۰ می باشد.

 

عنوان دستگاه اجرایی ردیف عنوان رشته شغلی شرایط احراز و رشته تحصیلی تعداد مورد     نیاز جنسیت محل جغرافیایی خدمت
مرد زن
اداره کل راه و ترابری 

 

 

۱  

کارشناس امور اداری

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت بازرگانی،مدیریت اقتصادی،مدیریت پرسنلی،مدیریت اداری ،مدیریت خدمات اداری ،علوم اداری امور اداری و مدیریت ، و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

۲  

مهندس راه و ساختمان

دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر   در رشته های: مهندسی عمران ( کلیه گرایش ها)، مدیریت پروژه و ساخت، راه و ساختمان (کلیه گرایش ها)، معماری ، نقشه برداری ، طراحی محیط و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

۳ حسابدار دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت صنعتی،مدیریت و برنامه ریزی آموزشی،مدیریت بیمه ،مدیریت بازرگانی ، امور مالی و حسابداری ، اقتصاد و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * * قم 

اداره کل

اداره کل اوقاف و امور خیریه ۴ مهندس راه و ساختمان دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های مهندسی عمران(کلیه گرایشها)، راه و ساختمان(کلیه گرایشها)، معماری، نقشه برداری، طراحی محیط و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

اداره کل مسکن و شهرسازی ۵ کارشناس امور اداری 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت بازرگانی،مدیریت اقتصادی،مدیریت پرسنلی،مدیریت اداری ،مدیریت خدمات اداری ،علوم اداری امور اداری و مدیریت ، و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

۶ مهندس راه و ساختمان 

 

دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های : مهندسی عمران ( کلیه گرایش ها ) مدیریت پروژه و ساخت ، راه و ساختمان ( کلیه گرایش ها ) معماری ، نقشه برداری و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

۷ کارشناس برنامه و بودجه 

 

دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در رشته های گروه امور مالی و حسابداری و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ۸ کارشناس امور استاندارد و تحقیقات صنعتی 

 

دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر     در یکی از رشته های : مهندسی عمران ( کلیه گرایش ها ) ، میکروبیولوژی ، مکانیک ( کلیه گرایش ها ) ، مهندسی معدن ( کلیه گرایش ها ) و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۲ * * قم 

اداره کل

اداره کل تعاون ۹  

کارشناس امور اداری

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت بازرگانی،مدیریت اقتصادی،مدیریت پرسنلی،مدیریت اداری ،مدیریت خدمات اداری ،علوم اداری امور اداری و مدیریت ، و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

اداره کل

۱۰  

کارشناس امور تعاونی

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر   در یکی از رشته های تحصیلی : ارتباطات علوم اجتماعی ،برنامه ریزی علوم اجتماعی ،تعاون ورفاه علوم اجتماعی ،جامعه شناسی ،مدیریت دولتی ، مدیریت اجرایی   و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۲ * قم 

اداره کل

اداره کل پزشکی قانونی ۱۱ مسؤل پذیرش و مدارک پزشکی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس یا فوق لیسانس در رشته مدارک پزشکی ۱ * قم 

اداره کل

اداره کل منابع طبیعی ۱۲  

کارشناس جنگل و مرتع

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی منابع طبیعی( با گرایشهای مرتع و آبخیز داری ، مهندسی آبخیز داری ،جنگل و مرتع، جنگلداری ،علوم جنگل،بیابان زدایی و مرتعداری) و گیاه پزشکی و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * * قم 

اداره شهرستان

۱۳  

کاترشناس روابط عمومی

دارابودن مدرک تحصیلی   لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های روابط عمومی ، ارتباطات اجتماعی ،علوم اجتماعی ،تحقیق در ارتباطات اجتماعی ،پژوهشگری در علوم اجتماعی و برنامه ریزی اجتماعی و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * * قم 

اداره شهرستان

۱۴  

بازرس

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های حقوق ،حقوق عمومی و حقوق خصوصی و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * * قم 

اداره شهرستان

اداره کل بازرگانی ۱۵  

 

کارشناس بازرگانی خارجی

 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس با بالاتر در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی ، علوم اقتصادی، اقتصاد، اقتصاد بازرگانی، حقوق بین الملل، مدیریت بیمه، امور بانکی، امور گمرکی، بیمه های بازرگانی، مدیریت گرایش گمرک،معارف اسلامی و مدیریت (بازرگانی) و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

۱۶  

 

کارشناس بازرگانی داخلی

 

 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی ، علوم اقتصادی، اقتصاد، اقتصاد بازرگانی، ، مدیریت بیمه، امور گمرکی ، مدیریت گرایش گمرک،معارف اسلامی مدیریت(بازرگانی) و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

اداره کل

 

 

اداره کل گمرک ۱۷ کارشناس امور گمرکی 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های امور گمرکی، امور اداری و مدیریت، اقتصاد، حقوق، علوم اجتماعی، کارشناس علوم اقتصادی(گرایش بازرگانی) و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۲ * قم 

اداره کل

اداره کل کار و امور اجتماعی ۱۸  

کارشناس آمار موضوعی

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر   در یکی از رشته های آمار ، آمار اقتصادی و اجتماعی ، آمار نیروی انسانی ، آمار ریاضی ، آمار کاربردی و آمار بیمه و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

اداره کل

۱۹ کارشناس امور اداری 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت بازرگانی،مدیریت اقتصادی،مدیریت پرسنلی،مدیریت اداری ،مدیریت خدمات اداری ،علوم اداری امور اداری و مدیریت ، و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

اداره کل

استانداری و واحدهای تابعه ۲۰ کارشناس مطالعات اقتصادی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های علوم اقتصادی ، اقتصاد ، اقتصاد اسلامی ،اقتصاد نظری ، اقتصاد بازرگانی،اقتصاد صنعتی، اقتصاد پول و بانکداری و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

استانداری

۲۱ کارشناس برنامه نویس سیستم دارا بودن مدرک تحصیلی ،لیسانس یا بالاتر   در یکی از رشته های مهندسی کامپیوتر کلیه گرایشها ، انفورماتیک ، مهندسی سیستم ، مدیریت IT، مهندسی IT و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

استانداری

۲۲ کارشناس امور اداری دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های مدیریت دولتی ،مدیریت اجرایی ،مدیریت صنعتی،مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت بیمه ،مدیریت بازرگانی ، برنامه ریزی آموزشی و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

فرمانداری

۲۳ کارشناس امور کشوری و مدنی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های ارتباطات علوم اجتماعی ، برنامه ریزی علوم اجنماعی،پژوهشگری علوم اجتماعی،تعاون و رفاه علوم اجتماعی،خدمات اجتماعی،مردم شناسی، جمعیت شناسی،تحقیق در ارتباطات اجتماعی ، علوم سیاسی،اندیشه سیاسی در اسلام،روابط سیاسی،حقوق،دیپلماسی وسازمانهای بین الملل، حقوق بین الملل، حقوق بین الملل عمومی ، روابط بین الملل و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

بخشداری مرکزی

۲۴ مهندسی راه و ساختمان دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی عمران (کلیه گرایش ها) ، راه و ساختمان (کلیه گرایش ها) ، معماری، نقشه برداری ، طراحی محیط و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

بخشداری مرکزی

۲۵ کارشناس امور کشوری و مدنی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های ارتباطات علوم اجتماعی ، برنامه ریزی علوم اجنماعی،پژوهشگری علوم اجتماعی،تعاون و رفاه علوم اجتماعی،خدمات اجتماعی،مردم شناسی، جمعیت شناسی،تحقیق در ارتباطات اجتماعی ، علوم سیاسی،اندیشه سیاسی در اسلام،روابط سیاسی،حقوق،دیپلماسی وسازمانهای بین الملل، حقوق بین الملل، حقوق بین الملل عمومی ، روابط بین الملل و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

 

۱ * جعفریه 

بخشداری جعفریه

 

 

 

 

۲۶ کارشناس مطالعات اقتصادی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های علوم اقتصادی ، اقتصاد ، اقتصاد اسلامی ،اقتصاد نظری ، اقتصاد بازرگانی،اقتصاد صنعتی، اقتصاد پول و بانکداری و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز ۱ * قم 

فرمانداری

اداره کل ثبت احوال ۲۷  

کارشناس آمار موضوعی

دارا بودن   مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر   در یکی از رشته های آمار ، آمار اقتصادی و اجتماعی ، آمار نیروی انسانی ، آمار ریاضی ، آمار کاربردی و آمار بیمه و حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز 

 

۱ * قم 

اداره کل

اداره کل بهزیستی ۲۸  

کارشناس تحلیلگر سیستم

 

 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی کامپیوتر( گرایش نرم افزار ،سخت افزار)، معماری سیستم های کامپیوتر ، سیستمهای نرم افزاری، هوش مصنوعی و رباتیک، نظریه های محاسبات و الگوریتم، مهندسی سیستم ،کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، مهندسی صنایع (گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها، مدیریت سیستم و بهره وری ،برنامه ریزی و مدیریت تولید، اتوماسیون ، تحقیق در عملیات، مهندسی سیستم)، مهندسی سیستمهای اقتصادی و اجتماعی ،علوم کامپیوتر ، مدیریت IT، مهندسی IT ۱ * قم 

اداره کل

ا

دیدگاه ها (۲۳)

  1. eli می‌گه:

    خوب دیگه شماها ارشد گرفتید به جایی نرسیدید منم که امروز یکی از درسامو میفتم پس برم انصراف بدم کم تر اعصابم خورد شه وقتی کاری نیس الکی خودمونو زجر کش نکنیم والا تو لیسانس کار نبود گفتیم بریم فوق میگیرنمون اومدیم این جا جز جنگ اعصاب واسمون هیچی نداشت اینم که از وضعیت کار…خدا کنه صاحب اصلیمون بیاد شاید رفتیم سرکار

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها