آگهی استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

خبر ۳۰ دی – لیست مدعوین اعلام شده :

اسامی مدعوین ۹۱/۱۱/۰۱

اسامی مدعوین ۹۱/۱۱/۰۲

آدرس مجتع اداری شفق

مدارک مورد نیاز

ارتباط با مسئولین سایت سهامی ذوب آهن 

 

 

 

 

افراد پذیرفته شده مرحله اول در رشته های «کاردان فنی مکانیک»، «کاردان فنی مواد» و «دیپلم ریاضی و فیزیک، علوم تجربی» بایستی طی یکی از روزهای ۲۱ و۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۱ (باتوجه به روز تعیین شده در برنامه زمان‌بندی موجود در اینجا) جهت تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش به محل مجتمع آموزشی – اداری شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتدای اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمایند .

برای مشاهده ادامه اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

 

قابل توجه افراد پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

افراد پذیرفته شده مرحله اول در رشته های مندرج در جدول زیر بایستی طی یکی از روزهای ۲۱ و۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۱ (باتوجه به روز تعیین شده) جهت تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش به محل مجتمع آموزشی – اداری شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتدای اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمایند .

رشته

نوبت صبح از ۸ الی ۱۱

نوبت عصر از ۱۳ الی ۱۶

کاردان فنی مکانیک

۱۷ نفر

۱۷ نفر

کاردان فنی مواد

۱۴ نفر

۱۴ نفر

ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی

۹ نفر

۹ نفر

پذیرفته شدگان مرحله اول در سایر رشته ها، برای مشخص شدن روز مراجعه به منظور تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش از تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ به سایت مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز :
۱. اصل و روگرفت شناسنامه (تمام صفحات)
۲. اصل و روگرفت کارت ملی (پشت و رو)
۳. عکس۴*۳ چهار قطعه
۴. اصل و روگرفت کارت پایان خدمت یا معافیت (پشت و رو)
۵. اصل و روگرفت آخرین مدرک تحصیلی
۶. پوشه فنردار رنگی (سبز)

* سایت www.escoazmoon.ir تا پایان مراحل استخدامی، همچنان فعال بوده و کلیه اطلاعات پیرامون این آزمون و شرایط و ضوابط ادامه روند استخدامی، صرفا از طریق همین سایت انجام خواهد پذیرفت.
* خوشحال می‌شویم اگر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پیرامون آزمون استخدامی ذوب آهن، را با ما از طریق ایمیل سایت در میان بگذارید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید.

داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه ۱۳۹۱ ساعت ۹ صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

شروع فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ساعت ۹ صبح روز یکشتبه ۱۶ مهرماه آغاز و تا پایان روز ۱۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.
نکات مهم :
* در صورت وجود هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، حتما از طریق باجه رفع نقص، مشکل را برطرف نمایید.
* با توجه به اینکه باجه رفع نقص در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه برقرار می باشد، هرچه زودتر اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نموده تا بتوانید در صورت وجود مشکل، آن را در زمان مقرر برطرف نمایید.
* نکات مندرج در کارت ورود به جلسه را با دقت مطالعه نمایید تا در روند برگزاری آزمون، با مشکلی روبرو نشوید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه، اینجا کلیک نمایید.

 

اعلام برنامه زمان‌بندی آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برنامه زمان‌بندی فرآیند برگزاری آزمون استخدامی ذوب آهن به شرح ذیل اعلام گردید :
۱. زمان توزیع کارت از طریق سایت : از ساعت ۹ صبح روز ۱۶ مهرماه تا پایان روز ۱۹ مهرماه ۱۳۹۱
۲. زمان باجه رفع نقص : ۱۸ و ۱۹ مهرماه ۱۳۹۱
۳. زمان برگزاری آزمون : ۲۰ و ۲۱ مهرماه ۱۳۹۱
* داوطلبان گرامی، جهت دریافت کارت ورود به جلسه، به کدملی و کد رهگیری نیاز دارند. درصورتی که داوطلبان کد رهگیری خود را به هر دلیل در اختیار ندارند، هرچه سریع‌تر و تا قبل از زمات توزیع کارت، از طریق ایمیل سایت(escoazmoon@gmail.com) مشخصات کامل فردی خود را ارسال نموده تا کد رهگیری برای ایشان فرستاده شود.
* باجه رفع نقص در روزهای فوق الذکر و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان برقرار می باشد.
* آزمون فقط در شهر اصفهان(دانشگاه اصفهان) برگزار می گردد. جزئیات کامل ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید.

 

 

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط (صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را بصورت پیمانی بشرح جدول شماره یک جذب می نماید.

الف : شرایط عمومی داوطلبان
۱. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳. نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر یا سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات.
۵. الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶. عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاه های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت.
۷. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.
۸. دارا بودن حداقل بیست سال سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی (تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱).
۹. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی که به تأیید مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خواهد رسید.
۱۰. داشتن مدرک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی.
۱۱. نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی.

ب : شرایط اختصاصی داوطلبان
۱.دارابودن شرایط و مدارک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی .
۲.حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۰۱ و بعد از آن ، و برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۱۳۶۳/۰۱/۰۱ به بعد ، و برای مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متولدین ۱۳۶۰/۰۱/۰۱ و بعد از آن می باشد.
۳. موارد زیر بشرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر در بند یک اضافه خواهد شد :
۳-۱- افراد خانواده معظم ایثارگران (شهدا ، جانبازان ۲۵% و بالاتر ، آزادگان بالای سه سال اسارت شامل: فرزندان ، برادر، خواهر و همسر) براساس شرایط مندرج در تبصره ۲ ، بند ” و ” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران بایستی اقدام نمایند .
۳-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد .(معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمی باشد) .
۳-۳- برای آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و یا بصورت قرارداد کار معین در این شرکت مشغول بکار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان ، تا سقف ۵ سال به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد .(مشروط بر اینکه در مرحله کنترل مدارک معتبر ، مدارک مربوطه که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسیده باشد را ارائه نمایند).
۳-۴- مدت حضور داوطلبان در جبهه های نبرد حق علیه باطل ، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد.
۴. مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۹۱/۰۷/۰۱) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد .
۵.در مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و کارشناسی صرفاً متقاضیان بومی استانهای اصفهان و چهارمحال بختیاری مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
تبصره ۱ : ملاک احراز بومی بودن متقاضیان محل تولد مندرج در شناسنامه افراد در یکی از استانهای فوق الذکر بوده و یا اینکه دو مقطع از مقاطع تحصیلی دوره ابتدائی یا دوره راهنمایی و یا دبیرستان را در استانهای مذکور تحصیل کرده باشند .
تبصره ۲ : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنان تا پایان مقطع دبیرستان در یکی از استانهای مذکور باشد مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
۶.متقاضیانی که گواهی معتبر مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند .
۷.مدارک تحصیلی معادل ، آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردیکه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمون های سراسری دانشگاه آزاد اسلامی و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت .
۸. فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را نخواهند داشت و درصورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب ، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد .
۹.متقاضیان بایستی مدارک تحصیلی کاملاً منطبق بر جدول شماره ۱ را با درنظر گرفتن رشته ،گرایش و مقطع خواسته شده در این جدول ارائه نمایند .
۱۰ . برای افرادیکه جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب رفت و برگشت به محل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
۱۱. شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان هیچگونه تعهدی در قبال تامین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
تبصره ۳: سهمیه‌های قانونی خانواده محترم ایثارگران (شهدا، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان بالای سه سال اسارت) از محل ظرفیت اعلام شده در این مرحله استخدام تعیین گردیده و این عزیزان می توانند طبق قوانین مربوطه در مهلت ثبت نام با مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از مزایای این مرحله استخدامی برخوردار گردند.
تبصره ۴: معلولین عادی در صورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و نیز شرایط کار در کارگاه ها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به رعایت قوانین مرتبط و تائید مرکز طب کار این شرکت از سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

پ: نحوه ثبت نام و مهلت آن
۱. متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج در این آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۹۱/۰۶/۲۵ لغایت تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ (بمدت هشت روز) از طریق وب سایت www.ESCOazmoon.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
۲. ۲. متقاضیان بایستی قبل از مراجعه به سایت، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و اسکن آنها اقدام نمایند.

ت: مدارک مورد نیاز
الف : تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که بایستی با دقت انجام گردد.
ب : اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام (حداقل ۲۵۰ و حداکثر ۳۵۰ کیلو بایت)
پ : اسکن صفحه اول شناسنامه، در صورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات، نیز پیوست شود.(حداقل ۱۰۰ و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت)
ت : اسکن کارت ملی (حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ث : اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم(حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ج : اسکن عکس ۳*۴ پرسنلی جدید (حداقل ۱۰ و حداکثر ۵۰ کیلوبایت – بین ۲۰۰*۳۰۰تا ۳۰۰*۴۰۰پیکسل)
تذکر: کلیه فایل های اسکن شده بایستی با پسوند jpg باشند.
چ : پرداخت الکترونیکی ۱۱۰.۰۰۰ (یکصدو ده هزار) ریال بابت ثبت نام در آزمون که بصورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام بایستی واریز گردد. لازم به ذکر است که این مبلغ غیرقابل استرداد می باشد.
تذکر: جهت انجام پرداخت الکترونیک نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید و جهت پرداخت نیاز به شماره کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضای کارت می باشد.

ث : زمان توزیع کارت و تاریخ ومکان برگزاری آزمون
۱. متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۹۱/۰۷/۱۶ لغایت ۹۱/۰۷/۱۹ با مراجعه به سایت www.ESCOazmoon.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
۲. تاریخ، محل و ساعت برگزاری آزمون در کارتهای ورود به جلسه آزمون درج خواهدشد.
ضمناً متقاضیان می‌بایست در طول فرایند جذب و استخدام جهت آگهی از اطلاعیه های بعدی و نتایج مراحل مختلف، بصورت مستمر به آدرس سایت مراجعه نمایند.

ج : مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)
۱. در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های عنوان شده در جدول شماره ۱ می‌توانند صرفاً بر اساس رشته تحصیلی خود یکی از گروه های شش گانه دیپلم را انتخاب و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.
۲. مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی – کامپیوتر – هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد (اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).
۳. مواد امتحانی تخصصی مقطع تحصیلی دیپلم بمیزان ۶۰ نمره و از مواد درسی در حد کتاب های تخصصی دبیرستان وپیش دانشگاهی می‌باشد.
۴. مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم و کارشناسی به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می‌باشد.
۵. کلیه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می‌باشد.

چ : نحوه پیگیری نتایج و اطلاع از مراحل جذب
۱. هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون استخدام کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق سایت www.ESCOazmoon.ir خواهد بود، لذا مسئولیت کلیه اعتراضات ناشی از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه متقاضیان پذیرش شده در مهلت‌های اعلامی بمنزله انصراف بوده و هیچگونه تعهدی را برای این شرکت در بر نخواهد داشت.
۲. پیگیری نتایج هر یک از مراحل جذب صرفاً از طریق سایت مذکور و از طریق کد رهگیری داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوری یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

تذکرات مهم
۱. داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آرای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضایی از خدمت اخراج شده باشند.
۲. چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی در صورت جذب و اشتغال به کار، موضوع اشتغال بکار وی در هر مقطعی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت. قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهایی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در مابقی مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت، گزینش و تشخیص هویت مورد قبول واقع نگردد هیچگونه حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.
۳. مشاغل موردنیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط تولید بوده، چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده‌اند از نظر جسمی و روحی مورد تائید طب کار این شرکت قرار نگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنها دعوت بعمل خواهد آمد.

 

بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید. داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه ۱۳۹۱ ساعت ۹ صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

دیدگاه ها (۵۸۵)

 1. عادل دهقانی می‌گه:

  یادش به خیر …
  چه انتظاری کشیدیم ..
  چه امیدها و آرزوهایی …
  واقعا چقدر خوب می شه اگه تو کشور خودمون بتونیم شرایط زندگی خوب و سالم را برقرار کنیم
  مثل کار خوب و در آمد خوب ..
  این حق جوان های با لیاقت ایرانیه
  این شعار نیست ، حق ماست

 2. حسین می‌گه:

  چرا از نیروی انسانی که تجارب بالایی دارند استفاده نمی کنید?? بطورمثال من مدرک مهندسی موتورهای فوق سنگین که شامل موتورهای کشتی ولوکوموتیو میشوداز سازمان بنادر وکشتیرانی رادارم ودرززمینه تعمیرات این نوع موتورها تجربه بالایی دارم .ممکن است با شاغل شدن من چند صباحی منبع درامدی باشد اما مهم ترانست که چندین نفراین تجارب گران راارزان بدست میاورند واینده این چرخ را میگردانند هرچندمطلع هستم همین امروز برای موتورB&wابرسانی که ۲۰۰۰Hpقدرت دارد مشکل دارید!چراشرایت راسخت وسخترمیکنید!?این کارازدست من درکوتاهرین مدت زمان وکمترین هزینه ساخته است.بخداقسم درخارج ازکشورم دست امثال مرا میبوسند ونهایت استفاده را میبرند.چرا بنده نمیتوانم باجان ودل وباعشق ازاموال خودم وهزاران انسان دیگر وخون شهیدانمان محافظت کنم??عزیزانم مگر شما چمقدارهزینه خواهیدکرد?بخدا قسم درامدیک ساعت منوشما درماه خواهیدپرداخت!!!!!اماعشقی که به این سرزمین واموالش دارم بیش ازاینها ارزش دارد.بیاییدقدراموال مادی ومعنوی این مرز بوم رابدانیم ,,,,چه زیباست ایران ما.

 3. ahmad می‌گه:

  بچه ها دیروز من رفتم مدارکم را تحویل بدم
  دوتا از بچه ها را که با ما اومده بودن کلاس را رد کردن بخاطر داشتن لیسانس گفتن استعلام کردیم لیسانس داشتید میگفت حدود ۳۰ نفر لیسانس داشتن و امتحان دادن
  بنده خداها نمیدونن چه کار کنن
  به ما هم گفتن ۱۸ میرین سر کار ۱۲ بریم برای عکس پرسنلی و افتتاح حساب

  • hamed می‌گه:

   سلام آقا احمد یعنی اینایی که لیسانس داشتنو از استخدام رد کردن

  • javad می‌گه:

   احمد آقا تا اونجایی که من میدونم همه مدارک تحویل داده شده حالا شما رفته بودی چه مدرکی تحویل بدی؟!!
   عکس پرسنلی هم تو مراحل گزینش گرفته شده شایدم منظورتون تعهد محضری و اینها بود!!!
   ضمنا داداش ذوب آهن مغز خر خورده اول بیاد طب صنعتی و گزینش و کلاس برای افراد بذاره بعد استعلام کنه مدرکشون چی بوده؟؟؟
   خواهشا روی هوا حرف نزنید

  • بنده خدا می‌گه:

   سلام
   واقعا حجیبه که نظر بنده رو پاک کردید!!
   دوست عزیز مدارک موقع گزینش تحویل گرفته شده.شما چیو تحویل دادین؟!!
   عکس پرسنلی هم همون موقع گزینش تحویل گرفتند!!
   خواهشا شایعه الکی نکنید مگر سودی هم می برید؟جالبه علی قول این دوستمون ذوب آهن اول میاد طب و گزینش و کلاس میذاره بعد تازه یادش میاد استعلام مدارک بگیره!!!
   دوستان فریب شایعات رو نخورید توکلتون هم به خدا باشه

 4. ashkan می‌گه:

  مرسی آقا سعید ….همه باید توکلمون به خدا باشه و بس..

 5. نیما می‌گه:

  به ۹۰ نفر از بچه های که از ۱۰ تا ۱۸ اردیبهشت رفتن کلاس زنگ زدن و گفتن برن تعهد بدن و فرم عدم سوء پیشینه بگیرن و نا پنجشنبه همین هفته تحویل بدن.

 6. سعید می‌گه:

  در ضمن اقا اشکان هنوز ذوب اهن خیلی نیرو احتیاج داره توکلت به خدا باشه

 7. سعید می‌گه:

  اقا اشکان به نظرم شما برو خود ذوب ههن پیگیری کن .دوست منم مثل شما بود از بس رفت ذوب اهن به کارش رسیدگی کردن

 8. ashkan می‌گه:

  آقا رضا من کاردانی مکانیک هستم ۲۵۰ نفر میخواستن

 9. ashkan می‌گه:

  سلام بچه ها ……چه خبر ؟؟؟ بچه هایی که ۲ اردیبهشت آموزش رفتن تا حالا به کسی زنگ زدن واسه تعهد ؟؟؟ ما که هنوز زنگ نزدن…زنگ که زدم گفتن نمرت کمه تا ۲۰ خرداد باید صبر کنی که اگه حذفی یا انصرافی بود جایگزین بشی… این فیلم جدیدشونه…آموزش که میزفتیم یادتونه گفتن شما دیگه نیروی ذوب آهن هستین ؟؟؟ حالا اینطوری حرفشون عوض شد…۸ ماه علافمون کردن حالا اینطوری میگن….به خدا دیونمون کردن…کاش از اول اصلا ثبت نام نکرده بودیم…امید به خدا…هرچی خدا بخواد همون میشه

 10. ahmad می‌گه:

  بچه هایی که رفتن سر کار چقدر حقوق میگیرن؟میگن زیر ۱ میلیون میدن؟

 11. احسان می‌گه:

  بابا ما الان ۵هفتس رفتیم مصاحبه هیچ خبری نشده نه آموزش نه تماس نه هیچی!!!کسی نمیدونه دوره بعدی آموزشا کی هس؟اصلا دوره دیگه ای هم هس یا خیر؟؟؟؟؟

  • علی می‌گه:

   ta hala sabr kardi ,ya 20 e khordad sabr kon

   age didi z nazadan,khodet bayad peygiri koni

   az shafagh
   az khode zob ahan
   az …………..

  • احسان می‌گه:

   نمیدونم چیکار کنیم هرموقع زنگ میزنم یارو میگه باهاتون تماس میگیرن و قطع میکنه!!!

  • مسعود می‌گه:

   از بچه‌هایی که آموزش رفتن آیا کسی می‌تونه به من بگه برای کارشناسی ها هم کلاس گذاشتن یا نه؟ من خودم کارشناسی متالورژی هستم ۲۷ فروردین رفتم مصاحبه ولی دیگه برای کلاس رفتن زنگ نزدن.

 12. ahmad می‌گه:

  صبح به من تماس گرفتن گفتن دوتا امتحان msds را زیر ۱۶ شدم رفتم اونجا حدود ۱۴۰ نفر افتاده بودن اومده بودن جزوه بگیرن که پنجشنبه امتحان بدن و تعهد هم میگیرن از ما که بعدا شکایتی چیزی نکنیم چون میگفتن خیلی ها را رد کردیم اومدن اعتراض کردن میگفتن یک سری نیرو هم ۱ خرداد یا ۳ خرداد میان برای آموزش
  استخدام بر اساس نمره مصاحبه و طبو آموزش هست و ممکن هست ما ۲۰ متقاضی و ۱۰ جایگاه شغلی داشته باشیم که بر اساس نمرات و اینکه طب صنعتی مشخص کرده باشد این شخص به درد چند گروه شغلی میخورد انتخاب می کنیم
  ممکن است طب گفته باشد این شخص برای محیط کم آلوده مناسب است و یک نفر را هم بگید هم کم آلوده و هم آلوده الویت ما با نفر دوم است
  این حرفهارا آقای حسینی مسیول نیروی انسانی زد و گفت تا ۲۰ خرداد اگر زنگ نزدیم بدونید قبول نیستید

 13. alireza می‌گه:

  خوش به حال اونایی که قبول شدن ومیشن نامردا منو به خاطره یکی از چشمام که ۲دهم ضعیف بود رد کردن.نمره ی آزمونم ۹۵بود از ۱۰۰. اللهی خیر نبینن.خصوصا دکتردیانی به بچه ها به چشم برده نگاه میکنه بی شعور .انگار ذوب آهن ماله باباشه. من نمی دونم به کجا و به کی باید شکایت همچین آدمهای عقده ای رو بکنیم تا پارتب بازی نکنن و حق مردم وپایمال نکنن

 14. ahmad می‌گه:

  به دوست دوستم زنگ زدن امروز بره دوباره امتحان بده یک کلاسهاشا
  تو خود ذوب آهن گفتن بیاد

 15. ashkan می‌گه:

  سلام ….من ۱۰ اردیبهشت کلاسم تموم شده بعد از اون هنوز خبری نشده چهارشبه خودم زنگ زدم امور اداری ذوب آهن گفتن نمرت جزو نفرات برتر نیست گفت تا ۲۰ خرداد باید صبر کنی….به خدا دیونه شدیم …هر روز یه فیلم در میارن ما آخر تکلیف خودمونو نفهمیدیم دارن بازیمون میدن..بچه هایی که این تاریخ کلاسشون تموم شده خبری ندارن؟؟؟

 16. عادل دهقانی می‌گه:

  ما هنوز منتظریم
  مگه نگفتن کسی تو مصاحبه رد نمی شه ؟؟!!!
  من هنوز کلاس نرفتم
  شما کلاس رفتین ؟؟ آموزش دیدید ؟؟

 17. جلال می‌گه:

  دق کردیم !
  پس چرا دیگه خبری نیست ! ؟
  کسی خبر جدیدی نداره !؟

 18. علیرضا می‌گه:

  با سلام این شماره سامانه پیامک کوتاه شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان ۳۰۰۰۷۳۱۹۴است بچه ها تا می توانید انتقاد وپیشنهاد کنید ازلطفتون ممنون

 19. علی می‌گه:

  رادیو ذوب آهن موجFMردیف۷/۱۰۷ساعت ۵/۹اخبار
  ذوب آهن رامی گوید تلویزیون داخلی هم داره

 20. محمد می‌گه:

  برای سال ۹۲ آزمون و استخدام ندارید؟

 21. ahmad می‌گه:

  من از خودم چیزی نگفتم این حرفی بود که مسئول منابع انسانی میگفت من خودم هم فکر میکنم بچه هایی که اول مصاحبه رفتن بعد کلاس قبولن
  بچه های قبل از عید همزمان مصاحبه و کلاس را رفتن و خیلی ها سر کارن و به خیلی ها هم تماس نگرفتن
  دیروز خودم یک نفر را دیدم کارمند ذوب آهن بود برادرش ۲۷ فروردین رفته بوده برای مصاحبه و دیگه بهش زنگ نزدن و دوستاش با ما آمده بودن کلاس و مدیر نیروی انسانی داشت بهش این حرفها را میزد و میگفت بعضی ها تو مصاحبه هیچی از رشته ای که درس خواندن نمیدونن ما ردشون میکنیم

 22. ashkan می‌گه:

  آقا احمد چرا همینجوری یه چیزی واسه خودت میگی مگه میشه بعد از کلاس آموزشی کسی رد بشه مگه مرض دارن اینهمه هزینه کنن بعد بگن رد شدین؟؟؟؟ برا مصاحبه اگه بخوان کسیو رد کنن قبل کلاس بهش میگن ..خواهشا مستند حرف بزن

 23. ahmad می‌گه:

  بچه ها من از چهارشنبه هفته پیش کلاس آموزش میرم تو خود ذوب آهن ساختمان توجید ۱۵۰ نفر هستیم رشته های کاردانی برق ،کاردانی مواد،ریخته گری و دیپلم ریضی و تجربی
  امروز من امور نیروی انسانی بودم چون فردا کلاس ما تمام میشود میخواستم ببینم بعد چی میشه گفتن بهتون زنگ میزنیم
  یک سری را هم گفتن تو مصاحبه رد میکنن و بعد کلاس آموزش نتایج به امور اداری ارسال میشود

 24. عادل دهقانی می‌گه:

  آقای مدیر !!!
  این شکلا چیه واسه ما گذاشتی ؟؟؟
  ما همین جوریش داغونیم .

 25. عادل دهقانی می‌گه:

  چرا کسی چیزی نمی گه ؟
  چرا کسی خبری نمی ده ؟
  ما به این کار امید ها بسته ایم …..

 26. عادل دهقانی می‌گه:

  از بچه های برق – الکترونیک
  کسی برا کلاس آموزشی رفته ؟
  کسی استخدام شده ؟
  کسی می دونه لطفا بگه ..
  اصلاً از چه رشته هایی تا حالا استخدام شدن ؟؟

 27. نس می‌گه:

  اقا شما ها به چه شماره هایی زنگ می زنید ما به هر شماره ای زنگ می زنیم بر نمی داره لطفا اگه کسی شماره درست و حسابی داره بذاره

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها