آگهی استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

آگهی استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهانReviewed by MODIR on Jan 19Rating:

خبر 30 دی – لیست مدعوین اعلام شده :

اسامی مدعوین 91/11/01

اسامی مدعوین 91/11/02

آدرس مجتع اداری شفق

مدارك مورد نياز

ارتباط با مسئولین سایت سهامی ذوب آهن 

 

 

 

 

افراد پذيرفته شده مرحله اول در رشته هاي «كاردان فني مكانيك»، «كاردان فني مواد» و «دیپلم رياضي و فيزيك، علوم تجربي» بايستي طي يكي از روزهاي 21 و22 و 23 و 24 و 25 و 27 و 28 و 29 و 30 آبان 1391 (باتوجه به روز تعيين شده در برنامه زمان‌بندي موجود در اینجا) جهت تكميل پرونده مقدماتي و انجام مراحل اوليه پذيرش به محل مجتمع آموزشي – اداري شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتداي اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمايند .

برای مشاهده ادامه اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

 

قابل توجه افراد پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

افراد پذيرفته شده مرحله اول در رشته هاي مندرج در جدول زير بايستي طي يكي از روزهاي 21 و22 و 23 و 24 و 25 و 27 و 28 و 29 و 30 آبان 1391 (باتوجه به روز تعيين شده) جهت تكميل پرونده مقدماتي و انجام مراحل اوليه پذيرش به محل مجتمع آموزشي – اداري شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتداي اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمايند .

رشته

نوبت صبح از 8 الی 11

نوبت عصر از 13 الی 16

كاردان فني مكانيك

17 نفر

17 نفر

كاردان فني مواد

14 نفر

14 نفر

رياضي و فيزيك ، علوم تجربي

9 نفر

9 نفر

پذيرفته شدگان مرحله اول در ساير رشته ها، براي مشخص شدن روز مراجعه به منظور تكميل پرونده مقدماتي و انجام مراحل اوليه پذیرش از تاريخ 20 آبان 1391 به سايت مراجعه نمايند

مدارك مورد نياز :
1. اصل و روگرفت شناسنامه (تمام صفحات)
2. اصل و روگرفت كارت ملي (پشت و رو)
3. عكس4*3 چهار قطعه
4. اصل و روگرفت كارت پايان خدمت يا معافيت (پشت و رو)
5. اصل و روگرفت آخرين مدرك تحصيلي
6. پوشه فنردار رنگي (سبز)

* سایت www.escoazmoon.ir تا پایان مراحل استخدامی، همچنان فعال بوده و کلیه اطلاعات پیرامون این آزمون و شرایط و ضوابط ادامه روند استخدامی، صرفا از طریق همین سایت انجام خواهد پذیرفت.
* خوشحال می‌شویم اگر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پیرامون آزمون استخدامی ذوب آهن، را با ما از طریق ایمیل سایت در میان بگذارید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید.

داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه 1391 ساعت 9 صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

شروع فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ساعت 9 صبح روز یکشتبه 16 مهرماه آغاز و تا پایان روز 19 مهرماه ادامه خواهد داشت.
نکات مهم :
* در صورت وجود هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، حتما از طریق باجه رفع نقص، مشکل را برطرف نمایید.
* با توجه به اینکه باجه رفع نقص در روزهای 18 و 19 مهرماه برقرار می باشد، هرچه زودتر اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نموده تا بتوانید در صورت وجود مشکل، آن را در زمان مقرر برطرف نمایید.
* نکات مندرج در کارت ورود به جلسه را با دقت مطالعه نمایید تا در روند برگزاری آزمون، با مشکلی روبرو نشوید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه، اینجا کلیک نمایید.

 

اعلام برنامه زمان‌بندی آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برنامه زمان‌بندی فرآیند برگزاری آزمون استخدامی ذوب آهن به شرح ذیل اعلام گردید :
1. زمان توزیع کارت از طریق سایت : از ساعت 9 صبح روز 16 مهرماه تا پایان روز 19 مهرماه 1391
2. زمان باجه رفع نقص : 18 و 19 مهرماه 1391
3. زمان برگزاری آزمون : 20 و 21 مهرماه 1391
* داوطلبان گرامی، جهت دریافت کارت ورود به جلسه، به کدملی و کد رهگیری نیاز دارند. درصورتی که داوطلبان کد رهگیری خود را به هر دلیل در اختیار ندارند، هرچه سریع‌تر و تا قبل از زمات توزیع کارت، از طریق ایمیل سایت(escoazmoon@gmail.com) مشخصات کامل فردی خود را ارسال نموده تا کد رهگیری برای ایشان فرستاده شود.
* باجه رفع نقص در روزهای فوق الذکر و از ساعت 8 صبح تا 12 و 14 تا 17 در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان برقرار می باشد.
* آزمون فقط در شهر اصفهان(دانشگاه اصفهان) برگزار می گردد. جزئیات کامل ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید.

 

 

شركت سهامي ذوب آهن اصفهان جهت تأمين منابع انساني مورد نياز خط توليد و حوزه پشتيباني خود از بين افراد واجد شرايط (صرفاً برادران) از طريق آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي، طب صنعتي و گزينش نفراتي را بصورت پيماني بشرح جدول شماره يك جذب مي نمايد.

الف : شرايط عمومي داوطلبان
1. داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران.
2. اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
3. نداشتن سابقه محكوميت جزائي مؤثر يا سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد.
4. عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانيات.
5. الزام عملي به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
6. عدم اشتغال و تعهد خدمت به ساير دستگاه هاي دولتي و نهادهاي انقلاب اسلامي و نيز عدم بازخريد خدمت.
7. دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم.
8. دارا بودن حداقل بيست سال سن تا آخرين روز مهلت ثبت نام مندرج در اين آگهي (تاريخ 91/07/01).
9. داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني و رواني كه به تأييد مركز طب كار شركت سهامي ذوب آهن اصفهان خواهد رسيد.
10. داشتن مدرك تحصيلي معتبر و داراي ارزش استخدامي مطابق مفاد مندرج در اين آگهي.
11. نداشتن منع استخدام در دستگاه هاي دولتي به موجب مقررات مربوطه و يا آراء مراجع قانوني.

ب : شرايط اختصاصي داوطلبان
1.دارابودن شرايط و مدارك تحصيلي مطابق با مفاد مندرج در اين آگهي .
2.حداكثر سن براي داوطلبان داراي مقطع تحصيلي ديپلم متولدين 1366/01/01 و بعد از آن ، و براي مقطع تحصيلي فوق ديپلم متولدين 1363/01/01 به بعد ، و براي مقطع تحصيلي كارشناسي و کارشناسي ارشد متولدين 1360/01/01 و بعد از آن مي باشد.
3. موارد زير بشرط ارائه تأييديه معتبر به حداكثر سن مقرر در بند يك اضافه خواهد شد :
3-1- افراد خانواده معظم ايثارگران (شهدا ، جانبازان 25% و بالاتر ، آزادگان بالاي سه سال اسارت شامل: فرزندان ، برادر، خواهر و همسر) براساس شرايط مندرج در تبصره 2 ، بند ” و ” ماده 44 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران بايستي اقدام نمايند .
3-2- مدت خدمت قانوني نظام وظيفه مشروط به اينكه انجام شده باشد به سقف سني داوطلبان اضافه خواهد شد .(معافيت و موارد خريد خدمت نظام قابل احتساب نمي باشد) .
3-3- براي آندسته از افراد واجد شرايط كه در حال حاضر در پيمانهاي شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان و يا بصورت قرارداد كار معين در اين شركت مشغول بكار مي باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان ، تا سقف 5 سال به سقف سني مذكور اضافه خواهد شد .(مشروط بر اينكه در مرحله كنترل مدارك معتبر ، مدارك مربوطه كه به تأييد سازمان تأمين اجتماعي ، شركت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسيده باشد را ارائه نمايند).
3-4- مدت حضور داوطلبان در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ، زمان بستري يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت و ميزان اسارت آزادگان به سقف سني مذكور اضافه خواهد شد.
4. مدارك تحصيلي متقاضيان بايستي حداكثر تا آخرين تاريخ مهلت ثبت نام (91/07/01) بطور قطعي صادر شده باشد و مدارك صادره حاوي رشته و گرايش تحصيلي ، معدل و تاريخ قطعي فراغت از تحصيل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بديهي است به گواهي هاي فراغت از تحصيل صادره براي حوزه نظام وظيفه و يا فاقد معدل ترتيب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدي از ليست متقاضيان حذف خواهند شد .
5.در مقاطع ديپلم ، فوق ديپلم و کارشناسي صرفاً متقاضيان بومي استانهاي اصفهان و چهارمحال بختياري مجاز به شرکت در آزمون مي باشند .
تبصره 1 : ملاک احراز بومي بودن متقاضيان محل تولد مندرج در شناسنامه افراد در يکي از استانهاي فوق الذکر بوده و يا اينکه دو مقطع از مقاطع تحصيلي دوره ابتدائي يا دوره راهنمايي و يا دبيرستان را در استانهاي مذکور تحصيل کرده باشند .
تبصره 2 : فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح درصورتيکه 3 سال از سنوات تحصيلي آنان تا پايان مقطع دبيرستان در يکي از استانهاي مذکور باشد مجاز به شرکت در آزمون مي باشند .
6.متقاضياني كه گواهي معتبر مدرك تحصيلي و يا كارت پايان خدمت نظام و يا معافيت دائم آنان بعد از تاريخ 91/07/01 باشد مجاز به ثبت نام نمي باشند .
7.مدارك تحصيلي معادل ، آموزش باز و مكاتبه اي و ساير موارديكه پذيرش دانشجو خارج از آزمون هاي سراسري سازمان سنجش و يا خارج از آزمون هاي سراسري دانشگاه آزاد اسلامي و يا دانشگاه جامع علمي كاربردي باشد قابل قبول نبوده و متقاضيان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت .
8. فارغ التحصيلان مقاطع تحصيلي بالاتر حق شركت در آزمون استخدامي مقاطع تحصيلي ديپلم و فوق ديپلم را نخواهند داشت و درصورت كتمان واقعيت و قبولي حتي در صورت جذب ، استخدام آنان كان لم يكن خواهد شد .
9.متقاضيان بايستي مدارك تحصيلي كاملاً منطبق بر جدول شماره 1 را با درنظر گرفتن رشته ،گرايش و مقطع خواسته شده در اين جدول ارائه نمايند .
10 . براي افراديكه جذب خواهند شد امكان سرويس اياب و ذهاب رفت و برگشت به محل شركت سهامي ذوب آهن اصفهان و بالعكس حداكثر تا شعاع 50 كيلومتري اين شركت و صرفاً در مسيرهايي كه شركت سهامي ذوب آهن اصفهان تعيين مي‌نمايد وجود خواهد داشت.
11. شركت سهامي ذوب آهن اصفهان هيچگونه تعهدي در قبال تامين اسكان و يا منزل مسكوني سازماني براي پذيرفته شدگان نخواهد داشت.
تبصره 3: سهميه‌هاي قانوني خانواده محترم ايثارگران (شهدا، جانبازان 25% و بالاتر و آزادگان بالاي سه سال اسارت) از محل ظرفيت اعلام شده در اين مرحله استخدام تعيين گرديده و اين عزيزان مي توانند طبق قوانين مربوطه در مهلت ثبت نام با مراجعه به بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان از مزاياي اين مرحله استخدامي برخوردار گردند.
تبصره 4: معلولين عادي در صورت دارابودن شرايط مندرج در اين آگهي و نيز شرايط كار در كارگاه ها و مشاغل مورد نياز ، مشروط به رعايت قوانين مرتبط و تائيد مركز طب كار اين شركت از سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.

پ: نحوه ثبت نام و مهلت آن
1. متقاضيان پس از مطالعه كامل و دقيق شرايط و مفاد مندرج در اين آگهي فرصت دارند تا از تاريخ 91/06/25 لغايت تاريخ 91/07/01 (بمدت هشت روز) از طريق وب سايت www.ESCOazmoon.ir اقدام به ثبت نام نموده و كد رهگيري مربوطه را دريافت نمايند.
2. 2. متقاضيان بايستي قبل از مراجعه به سايت، نسبت به تهيه مدارك مورد نياز و اسكن آنها اقدام نمايند.

ت: مدارك مورد نياز
الف : تكميل فرم اينترنتي تقاضاي ثبت نام كه بايستي با دقت انجام گردد.
ب : اسكن آخرين مدرك تحصيلي منطبق با شرايط آگهي استخدام (حداقل 250 و حداكثر 350 كيلو بايت)
پ : اسكن صفحه اول شناسنامه، در صورت داشتن توضيحات اسكن صفحه توضيحات، نيز پيوست شود.(حداقل 100 و حداكثر 200 كيلو بايت)
ت : اسكن كارت ملي (حداقل 50 و حداكثر 100 كيلو بايت)
ث : اسكن پشت و روي كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم(حداقل 50 و حداكثر 100 كيلو بايت)
ج : اسكن عكس 3*4 پرسنلي جديد (حداقل 10 و حداكثر 50 كيلوبايت – بين 200*300تا 300*400پيكسل)
تذكر: كليه فايل هاي اسكن شده بايستي با پسوند jpg باشند.
چ : پرداخت الكترونيكي 110.000 (يكصدو ده هزار) ريال بابت ثبت نام در آزمون كه بصورت الكترونيكي از طريق سايت ثبت نام بايستي واريز گردد. لازم به ذكر است كه اين مبلغ غيرقابل استرداد مي باشد.
تذكر: جهت انجام پرداخت الكترونيك نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید و جهت پرداخت نیاز به شماره کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاريخ انقضاي كارت می باشد.

ث : زمان توزيع كارت و تاريخ ومكان برگزاري آزمون
1. متقاضيان واجد شرايطي كه اقدام به ثبت نام و دريافت كد رهگيري نموده اند مي بايستي از تاريخ 91/07/16 لغايت 91/07/19 با مراجعه به سايت www.ESCOazmoon.ir و با درج كد رهگيري اقدام به چاپ و دريافت كارت ورود به جلسه آزمون كتبي نمايند.
2. تاريخ، محل و ساعت برگزاري آزمون در كارتهاي ورود به جلسه آزمون درج خواهدشد.
ضمناً متقاضيان مي‌بايست در طول فرايند جذب و استخدام جهت آگهي از اطلاعيه هاي بعدي و نتايج مراحل مختلف، بصورت مستمر به آدرس سايت مراجعه نمايند.

ج : مواد آزمون كتبي (عمومي و تخصصي)
1. در مقطع تحصيلي ديپلم متقاضيان كليه رشته هاي عنوان شده در جدول شماره 1 مي‌توانند صرفاً بر اساس رشته تحصيلي خود يكي از گروه هاي شش گانه ديپلم را انتخاب و با تكميل فرم تقاضاي ثبت نام، در آزمون مربوط به آن گروه شركت نمايند.
2. مواد امتحاني آزمون عمومي در مقاطع تحصيلي ديپلم، فوق ديپلم و كارشناسي شامل زبان و ادبيات فارسي – زبان انگليسي – كامپيوتر – هوش و استعداد تحصيلي و معارف اسلامي و اطلاعات اجتماعي به ميزان 40 نمره مي باشد (اقليت هاي مذهبي از پاسخگوئي به سوالات معارف اسلامي معاف بوده و امتياز آن در ساير مواد آزموني توزيع مي گردد).
3. مواد امتحاني تخصصي مقطع تحصيلي ديپلم بميزان 60 نمره و از مواد درسي در حد كتاب هاي تخصصي دبيرستان وپيش دانشگاهي مي‌باشد.
4. مواد امتحاني آزمون تخصصي مقطع فوق ديپلم و كارشناسي به ميزان 60 نمره شامل سوالات تخصصي رشته هاي مربوطه مي‌باشد.
5. كليه سوالات آزمون عمومي و تخصصي داراي نمره منفي مي‌باشد.

چ : نحوه پيگيري نتايج و اطلاع از مراحل جذب
1. هرگونه دعوت از متقاضياني كه در مرحله آزمون استخدام كتبي پذيرش گردند جهت انجام ساير مراحل جذب تا تكميل پرونده هاي متقاضيان صرفاً از طريق سايت www.ESCOazmoon.ir خواهد بود، لذا مسئوليت كليه اعتراضات ناشي از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه متقاضيان پذيرش شده در مهلت‌هاي اعلامي بمنزله انصراف بوده و هيچگونه تعهدي را براي اين شركت در بر نخواهد داشت.
2. پيگيري نتايج هر يك از مراحل جذب صرفاً از طريق سايت مذكور و از طريق كد رهگيري داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوري يا تلفني پاسخ داده نخواهد شد.

تذكرات مهم
1. داوطلبان نبايد از جمله افرادي باشند كه بموجب آراي هياتهاي رسيدگي به تخلفات اداري و يا مراجع قضايي از خدمت اخراج شده باشند.
2. چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غير واقعي و بدون رعايت كامل مفاد مندرج در اين آگهي اقدام به ثبت نام نمايد حتي در صورت جذب و اشتغال به كار، موضوع اشتغال بكار وي در هر مقطعي منتفي خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پيگرد قانوني خواهد داشت. قبولي در آزمون كتبي بمنزله پذيرش نهايي نبوده و ماداميكه فرد متقاضي در مابقي مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصي، معاينات پزشكي توسط مركز طب كار شركت، گزينش و تشخيص هويت مورد قبول واقع نگردد هيچگونه حقي براي جذب و اشتغال در شركت نخواهد داشت.
3. مشاغل موردنياز اين شركت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط توليد بوده، چنانچه افراد متقاضي كه در مرحله كتبي و مصاحبه تخصصي قبول شده‌اند از نظر جسمي و روحي مورد تائيد طب كار اين شركت قرار نگيرند هيچ حقي براي جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدي بجاي آنها دعوت بعمل خواهد آمد.

 

بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید. داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه 1391 ساعت 9 صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

دیدگاه ها (585)

 1. عادل دهقانیمی‌گه:

  یادش به خیر …
  چه انتظاری کشیدیم ..
  چه امیدها و آرزوهایی …
  واقعا چقدر خوب می شه اگه تو کشور خودمون بتونیم شرایط زندگی خوب و سالم را برقرار کنیم
  مثل کار خوب و در آمد خوب ..
  این حق جوان های با لیاقت ایرانیه
  این شعار نیست ، حق ماست

 2. حسینمی‌گه:

  چرا از نیروی انسانی که تجارب بالایی دارند استفاده نمی کنید?? بطورمثال من مدرک مهندسی موتورهای فوق سنگین که شامل موتورهای کشتی ولوکوموتیو میشوداز سازمان بنادر وکشتیرانی رادارم ودرززمینه تعمیرات این نوع موتورها تجربه بالایی دارم .ممکن است با شاغل شدن من چند صباحی منبع درامدی باشد اما مهم ترانست که چندین نفراین تجارب گران راارزان بدست میاورند واینده این چرخ را میگردانند هرچندمطلع هستم همین امروز برای موتورB&wابرسانی که 2000Hpقدرت دارد مشکل دارید!چراشرایت راسخت وسخترمیکنید!?این کارازدست من درکوتاهرین مدت زمان وکمترین هزینه ساخته است.بخداقسم درخارج ازکشورم دست امثال مرا میبوسند ونهایت استفاده را میبرند.چرا بنده نمیتوانم باجان ودل وباعشق ازاموال خودم وهزاران انسان دیگر وخون شهیدانمان محافظت کنم??عزیزانم مگر شما چمقدارهزینه خواهیدکرد?بخدا قسم درامدیک ساعت منوشما درماه خواهیدپرداخت!!!!!اماعشقی که به این سرزمین واموالش دارم بیش ازاینها ارزش دارد.بیاییدقدراموال مادی ومعنوی این مرز بوم رابدانیم ,,,,چه زیباست ایران ما.

  • عادلمی‌گه:

   چراشرایت راسخت وسختر میکنید ؟؟
   شرایت ؟؟

   شرایت یا شرایط ؟؟؟

   می خوای استخدام بشی ؟!!
   لیسانسم که داری

 3. ahmadمی‌گه:

  بچه ها دیروز من رفتم مدارکم را تحویل بدم
  دوتا از بچه ها را که با ما اومده بودن کلاس را رد کردن بخاطر داشتن لیسانس گفتن استعلام کردیم لیسانس داشتید میگفت حدود 30 نفر لیسانس داشتن و امتحان دادن
  بنده خداها نمیدونن چه کار کنن
  به ما هم گفتن 18 میرین سر کار 12 بریم برای عکس پرسنلی و افتتاح حساب

  • hamedمی‌گه:

   سلام آقا احمد یعنی اینایی که لیسانس داشتنو از استخدام رد کردن

  • javadمی‌گه:

   احمد آقا تا اونجايي كه من ميدونم همه مدارك تحويل داده شده حالا شما رفته بودي چه مدركي تحويل بدي؟!!
   عكس پرسنلي هم تو مراحل گزينش گرفته شده شايدم منظورتون تعهد محضري و اينها بود!!!
   ضمنا داداش ذوب آهن مغز خر خورده اول بياد طب صنعتي و گزينش و كلاس براي افراد بذاره بعد استعلام كنه مدركشون چي بوده؟؟؟
   خواهشا روي هوا حرف نزنيد

  • بنده خدامی‌گه:

   سلام
   واقعا حجيبه كه نظر بنده رو پاك كرديد!!
   دوست عزيز مدارك موقع گزينش تحويل گرفته شده.شما چيو تحويل دادين؟!!
   عكس پرسنلي هم همون موقع گزينش تحويل گرفتند!!
   خواهشا شايعه الكي نكنيد مگر سودي هم مي بريد؟جالبه علي قول اين دوستمون ذوب آهن اول مياد طب و گزينش و كلاس ميذاره بعد تازه يادش مياد استعلام مدارك بگيره!!!
   دوستان فريب شايعات رو نخوريد توكلتون هم به خدا باشه

 4. ashkanمی‌گه:

  مرسی آقا سعید ….همه باید توکلمون به خدا باشه و بس..

 5. نیمامی‌گه:

  به 90 نفر از بچه های که از 10 تا 18 اردیبهشت رفتن کلاس زنگ زدن و گفتن برن تعهد بدن و فرم عدم سوء پیشینه بگیرن و نا پنجشنبه همین هفته تحویل بدن.

 6. سعیدمی‌گه:

  در ضمن اقا اشکان هنوز ذوب اهن خیلی نیرو احتیاج داره توکلت به خدا باشه

 7. سعیدمی‌گه:

  اقا اشکان به نظرم شما برو خود ذوب ههن پیگیری کن .دوست منم مثل شما بود از بس رفت ذوب اهن به کارش رسیدگی کردن

 8. ashkanمی‌گه:

  آقا رضا من کاردانی مکانیک هستم 250 نفر میخواستن

 9. ashkanمی‌گه:

  سلام بچه ها ……چه خبر ؟؟؟ بچه هایی که 2 اردیبهشت آموزش رفتن تا حالا به کسی زنگ زدن واسه تعهد ؟؟؟ ما که هنوز زنگ نزدن…زنگ که زدم گفتن نمرت کمه تا 20 خرداد باید صبر کنی که اگه حذفی یا انصرافی بود جایگزین بشی… این فیلم جدیدشونه…آموزش که میزفتیم یادتونه گفتن شما دیگه نیروی ذوب آهن هستین ؟؟؟ حالا اینطوری حرفشون عوض شد…8 ماه علافمون کردن حالا اینطوری میگن….به خدا دیونمون کردن…کاش از اول اصلا ثبت نام نکرده بودیم…امید به خدا…هرچی خدا بخواد همون میشه

 10. ahmadمی‌گه:

  بچه هایی که رفتن سر کار چقدر حقوق میگیرن؟میگن زیر 1 میلیون میدن؟

 11. احسانمی‌گه:

  بابا ما الان 5هفتس رفتیم مصاحبه هیچ خبری نشده نه آموزش نه تماس نه هیچی!!!کسی نمیدونه دوره بعدی آموزشا کی هس؟اصلا دوره دیگه ای هم هس یا خیر؟؟؟؟؟

  • علیمی‌گه:

   ta hala sabr kardi ,ya 20 e khordad sabr kon

   age didi z nazadan,khodet bayad peygiri koni

   az shafagh
   az khode zob ahan
   az …………..

  • احسانمی‌گه:

   نمیدونم چیکار کنیم هرموقع زنگ میزنم یارو میگه باهاتون تماس میگیرن و قطع میکنه!!!

  • مسعودمی‌گه:

   از بچه‌هایی که آموزش رفتن آیا کسی می‌تونه به من بگه برای کارشناسی ها هم کلاس گذاشتن یا نه؟ من خودم کارشناسی متالورژی هستم 27 فروردین رفتم مصاحبه ولی دیگه برای کلاس رفتن زنگ نزدن.

 12. ahmadمی‌گه:

  صبح به من تماس گرفتن گفتن دوتا امتحان msds را زیر 16 شدم رفتم اونجا حدود 140 نفر افتاده بودن اومده بودن جزوه بگیرن که پنجشنبه امتحان بدن و تعهد هم میگیرن از ما که بعدا شکایتی چیزی نکنیم چون میگفتن خیلی ها را رد کردیم اومدن اعتراض کردن میگفتن یک سری نیرو هم 1 خرداد یا 3 خرداد میان برای آموزش
  استخدام بر اساس نمره مصاحبه و طبو آموزش هست و ممکن هست ما 20 متقاضی و 10 جایگاه شغلی داشته باشیم که بر اساس نمرات و اینکه طب صنعتی مشخص کرده باشد این شخص به درد چند گروه شغلی میخورد انتخاب می کنیم
  ممکن است طب گفته باشد این شخص برای محیط کم آلوده مناسب است و یک نفر را هم بگید هم کم آلوده و هم آلوده الویت ما با نفر دوم است
  این حرفهارا آقای حسینی مسیول نیروی انسانی زد و گفت تا 20 خرداد اگر زنگ نزدیم بدونید قبول نیستید

  • aliمی‌گه:

   پس روز اول آموزش گفتن شما دیگه قبول شدید خیالتون راحت!!؟؟؟و اگرم نمره آموزش کم بشه تجدید دوره میشید؟؟؟؟

  • جلالمی‌گه:

   احمد آقا شما در چه تاریخی کلاسهای آموزشی رو رفتید ؟

  • نیمامی‌گه:

   ما که پنج شنبه رفتیم امتحان دادیم هیچ تعهدی هم ازمون نگرفتن لطفا شایعه سازی نکنید بچه ها به اندازه کافی استرس دارند!!!

   • ahmadمی‌گه:

    من که از خودم چیزی نمیگم اگر از بهارلو میپرسیدی میگفت چرا تعهد نگرفتن؟!
    من هم خوشحالم تعهد نگرفتن اگه 2شنبه رفته بودی ذوب جزوه بگیری تعهد را هم میدیدی

 13. alirezaمی‌گه:

  خوش به حال اونايي که قبول شدن وميشن نامردا منو به خاطره يکي از چشمام که 2دهم ضعيف بود رد کردن.نمره ي آزمونم 95بود از 100. اللهي خير نبينن.خصوصا دکتردياني به بچه ها به چشم برده نگاه ميکنه بي شعور .انگار ذوب آهن ماله باباشه. من نمي دونم به کجا و به کي بايد شکايت همچين آدمهاي عقده اي رو بکنيم تا پارتب بازي نکنن و حق مردم وپايمال نکنن

 14. ahmadمی‌گه:

  به دوست دوستم زنگ زدن امروز بره دوباره امتحان بده یک کلاسهاشا
  تو خود ذوب آهن گفتن بیاد

 15. ashkanمی‌گه:

  سلام ….من 10 اردیبهشت کلاسم تموم شده بعد از اون هنوز خبری نشده چهارشبه خودم زنگ زدم امور اداری ذوب آهن گفتن نمرت جزو نفرات برتر نیست گفت تا 20 خرداد باید صبر کنی….به خدا دیونه شدیم …هر روز یه فیلم در میارن ما آخر تکلیف خودمونو نفهمیدیم دارن بازیمون میدن..بچه هایی که این تاریخ کلاسشون تموم شده خبری ندارن؟؟؟

 16. عادل دهقانیمی‌گه:

  ما هنوز منتظریم
  مگه نگفتن کسی تو مصاحبه رد نمی شه ؟؟!!!
  من هنوز کلاس نرفتم
  شما کلاس رفتین ؟؟ آموزش دیدید ؟؟

 17. جلالمی‌گه:

  دق کردیم !
  پس چرا دیگه خبری نیست ! ؟
  کسی خبر جدیدی نداره !؟

 18. علیرضامی‌گه:

  با سلام این شماره سامانه پیامک کوتاه شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان 300073194است بچه ها تا می توانید انتقاد وپیشنهاد کنید ازلطفتون ممنون

 19. علیمی‌گه:

  رادیو ذوب آهن موجFMردیف7/107ساعت 5/9اخبار
  ذوب آهن رامی گوید تلویزیون داخلی هم داره

 20. محمدمی‌گه:

  برای سال ۹۲ آزمون و استخدام ندارید؟

 21. ahmadمی‌گه:

  من از خودم چیزی نگفتم این حرفی بود که مسئول منابع انسانی میگفت من خودم هم فکر میکنم بچه هایی که اول مصاحبه رفتن بعد کلاس قبولن
  بچه های قبل از عید همزمان مصاحبه و کلاس را رفتن و خیلی ها سر کارن و به خیلی ها هم تماس نگرفتن
  دیروز خودم یک نفر را دیدم کارمند ذوب آهن بود برادرش 27 فروردین رفته بوده برای مصاحبه و دیگه بهش زنگ نزدن و دوستاش با ما آمده بودن کلاس و مدیر نیروی انسانی داشت بهش این حرفها را میزد و میگفت بعضی ها تو مصاحبه هیچی از رشته ای که درس خواندن نمیدونن ما ردشون میکنیم

 22. ashkanمی‌گه:

  آقا احمد چرا همینجوری یه چیزی واسه خودت میگی مگه میشه بعد از کلاس آموزشی کسی رد بشه مگه مرض دارن اینهمه هزینه کنن بعد بگن رد شدین؟؟؟؟ برا مصاحبه اگه بخوان کسیو رد کنن قبل کلاس بهش میگن ..خواهشا مستند حرف بزن

 23. ahmadمی‌گه:

  بچه ها من از چهارشنبه هفته پیش کلاس آموزش میرم تو خود ذوب آهن ساختمان توجید 150 نفر هستیم رشته های کاردانی برق ،کاردانی مواد،ریخته گری و دیپلم ریضی و تجربی
  امروز من امور نیروی انسانی بودم چون فردا کلاس ما تمام میشود میخواستم ببینم بعد چی میشه گفتن بهتون زنگ میزنیم
  یک سری را هم گفتن تو مصاحبه رد میکنن و بعد کلاس آموزش نتایج به امور اداری ارسال میشود

  • فرهادمی‌گه:

   توکلتان برخداباشد انشالله قبول خواهیم شدمگرنه اینهمه ناهار !و هزینه استاد و …انجام نمیشد

 24. عادل دهقانیمی‌گه:

  آقای مدیر !!!
  این شکلا چیه واسه ما گذاشتی ؟؟؟
  ما همین جوریش داغونیم .

 25. عادل دهقانیمی‌گه:

  چرا کسی چیزی نمی گه ؟
  چرا کسی خبری نمی ده ؟
  ما به این کار امید ها بسته ایم …..

  • سعیدمی‌گه:

   توکل به خدا . صبر . صبر .صبر قرار باشه بری ذوب اهن میری . بیخیال باش والا خودت اذیت میشی

 26. عادل دهقانیمی‌گه:

  از بچه های برق – الکترونیک
  کسی برا کلاس آموزشی رفته ؟
  کسی استخدام شده ؟
  کسی می دونه لطفا بگه ..
  اصلاً از چه رشته هایی تا حالا استخدام شدن ؟؟

 27. نسمی‌گه:

  اقا شما ها به چه شماره هایی زنگ می زنید ما به هر شماره ای زنگ می زنیم بر نمی داره لطفا اگه کسی شماره درست و حسابی داره بذاره

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی