crm didar

آگهی استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

خبر ۳۰ دی – لیست مدعوین اعلام شده :

اسامی مدعوین ۹۱/۱۱/۰۱

اسامی مدعوین ۹۱/۱۱/۰۲

آدرس مجتع اداری شفق

مدارک مورد نیاز

ارتباط با مسئولین سایت سهامی ذوب آهن 

 

 

 

 

افراد پذیرفته شده مرحله اول در رشته های «کاردان فنی مکانیک»، «کاردان فنی مواد» و «دیپلم ریاضی و فیزیک، علوم تجربی» بایستی طی یکی از روزهای ۲۱ و۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۱ (باتوجه به روز تعیین شده در برنامه زمان‌بندی موجود در اینجا) جهت تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش به محل مجتمع آموزشی – اداری شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتدای اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمایند .

برای مشاهده ادامه اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

 

قابل توجه افراد پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

افراد پذیرفته شده مرحله اول در رشته های مندرج در جدول زیر بایستی طی یکی از روزهای ۲۱ و۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۱ (باتوجه به روز تعیین شده) جهت تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش به محل مجتمع آموزشی – اداری شفق واقع در بلوار شفق اصفهان (ابتدای اتوبان اصفهان به ذوب آهن ) مراجعه نمایند .

رشته

نوبت صبح از ۸ الی ۱۱

نوبت عصر از ۱۳ الی ۱۶

کاردان فنی مکانیک

۱۷ نفر

۱۷ نفر

کاردان فنی مواد

۱۴ نفر

۱۴ نفر

ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی

۹ نفر

۹ نفر

پذیرفته شدگان مرحله اول در سایر رشته ها، برای مشخص شدن روز مراجعه به منظور تکمیل پرونده مقدماتی و انجام مراحل اولیه پذیرش از تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ به سایت مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز :
۱. اصل و روگرفت شناسنامه (تمام صفحات)
۲. اصل و روگرفت کارت ملی (پشت و رو)
۳. عکس۴*۳ چهار قطعه
۴. اصل و روگرفت کارت پایان خدمت یا معافیت (پشت و رو)
۵. اصل و روگرفت آخرین مدرک تحصیلی
۶. پوشه فنردار رنگی (سبز)

* سایت www.escoazmoon.ir تا پایان مراحل استخدامی، همچنان فعال بوده و کلیه اطلاعات پیرامون این آزمون و شرایط و ضوابط ادامه روند استخدامی، صرفا از طریق همین سایت انجام خواهد پذیرفت.
* خوشحال می‌شویم اگر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پیرامون آزمون استخدامی ذوب آهن، را با ما از طریق ایمیل سایت در میان بگذارید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید.

داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه ۱۳۹۱ ساعت ۹ صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

شروع فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ساعت ۹ صبح روز یکشتبه ۱۶ مهرماه آغاز و تا پایان روز ۱۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.
نکات مهم :
* در صورت وجود هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، حتما از طریق باجه رفع نقص، مشکل را برطرف نمایید.
* با توجه به اینکه باجه رفع نقص در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه برقرار می باشد، هرچه زودتر اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نموده تا بتوانید در صورت وجود مشکل، آن را در زمان مقرر برطرف نمایید.
* نکات مندرج در کارت ورود به جلسه را با دقت مطالعه نمایید تا در روند برگزاری آزمون، با مشکلی روبرو نشوید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه، اینجا کلیک نمایید.

 

اعلام برنامه زمان‌بندی آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

برنامه زمان‌بندی فرآیند برگزاری آزمون استخدامی ذوب آهن به شرح ذیل اعلام گردید :
۱. زمان توزیع کارت از طریق سایت : از ساعت ۹ صبح روز ۱۶ مهرماه تا پایان روز ۱۹ مهرماه ۱۳۹۱
۲. زمان باجه رفع نقص : ۱۸ و ۱۹ مهرماه ۱۳۹۱
۳. زمان برگزاری آزمون : ۲۰ و ۲۱ مهرماه ۱۳۹۱
* داوطلبان گرامی، جهت دریافت کارت ورود به جلسه، به کدملی و کد رهگیری نیاز دارند. درصورتی که داوطلبان کد رهگیری خود را به هر دلیل در اختیار ندارند، هرچه سریع‌تر و تا قبل از زمات توزیع کارت، از طریق ایمیل سایت(escoazmoon@gmail.com) مشخصات کامل فردی خود را ارسال نموده تا کد رهگیری برای ایشان فرستاده شود.
* باجه رفع نقص در روزهای فوق الذکر و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ در ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان برقرار می باشد.
* آزمون فقط در شهر اصفهان(دانشگاه اصفهان) برگزار می گردد. جزئیات کامل ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید.

 

 

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط (صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را بصورت پیمانی بشرح جدول شماره یک جذب می نماید.

الف : شرایط عمومی داوطلبان
۱. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳. نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر یا سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات.
۵. الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶. عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاه های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت.
۷. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.
۸. دارا بودن حداقل بیست سال سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی (تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱).
۹. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی که به تأیید مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خواهد رسید.
۱۰. داشتن مدرک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی.
۱۱. نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی.

ب : شرایط اختصاصی داوطلبان
۱.دارابودن شرایط و مدارک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی .
۲.حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۰۱ و بعد از آن ، و برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۱۳۶۳/۰۱/۰۱ به بعد ، و برای مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متولدین ۱۳۶۰/۰۱/۰۱ و بعد از آن می باشد.
۳. موارد زیر بشرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر در بند یک اضافه خواهد شد :
۳-۱- افراد خانواده معظم ایثارگران (شهدا ، جانبازان ۲۵% و بالاتر ، آزادگان بالای سه سال اسارت شامل: فرزندان ، برادر، خواهر و همسر) براساس شرایط مندرج در تبصره ۲ ، بند ” و ” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران بایستی اقدام نمایند .
۳-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد .(معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمی باشد) .
۳-۳- برای آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و یا بصورت قرارداد کار معین در این شرکت مشغول بکار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان ، تا سقف ۵ سال به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد .(مشروط بر اینکه در مرحله کنترل مدارک معتبر ، مدارک مربوطه که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسیده باشد را ارائه نمایند).
۳-۴- مدت حضور داوطلبان در جبهه های نبرد حق علیه باطل ، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد.
۴. مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۹۱/۰۷/۰۱) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد .
۵.در مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و کارشناسی صرفاً متقاضیان بومی استانهای اصفهان و چهارمحال بختیاری مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
تبصره ۱ : ملاک احراز بومی بودن متقاضیان محل تولد مندرج در شناسنامه افراد در یکی از استانهای فوق الذکر بوده و یا اینکه دو مقطع از مقاطع تحصیلی دوره ابتدائی یا دوره راهنمایی و یا دبیرستان را در استانهای مذکور تحصیل کرده باشند .
تبصره ۲ : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنان تا پایان مقطع دبیرستان در یکی از استانهای مذکور باشد مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
۶.متقاضیانی که گواهی معتبر مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند .
۷.مدارک تحصیلی معادل ، آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردیکه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمون های سراسری دانشگاه آزاد اسلامی و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت .
۸. فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را نخواهند داشت و درصورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب ، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد .
۹.متقاضیان بایستی مدارک تحصیلی کاملاً منطبق بر جدول شماره ۱ را با درنظر گرفتن رشته ،گرایش و مقطع خواسته شده در این جدول ارائه نمایند .
۱۰ . برای افرادیکه جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب رفت و برگشت به محل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
۱۱. شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان هیچگونه تعهدی در قبال تامین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
تبصره ۳: سهمیه‌های قانونی خانواده محترم ایثارگران (شهدا، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان بالای سه سال اسارت) از محل ظرفیت اعلام شده در این مرحله استخدام تعیین گردیده و این عزیزان می توانند طبق قوانین مربوطه در مهلت ثبت نام با مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از مزایای این مرحله استخدامی برخوردار گردند.
تبصره ۴: معلولین عادی در صورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و نیز شرایط کار در کارگاه ها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به رعایت قوانین مرتبط و تائید مرکز طب کار این شرکت از سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

پ: نحوه ثبت نام و مهلت آن
۱. متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج در این آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۹۱/۰۶/۲۵ لغایت تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ (بمدت هشت روز) از طریق وب سایت www.ESCOazmoon.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
۲. ۲. متقاضیان بایستی قبل از مراجعه به سایت، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و اسکن آنها اقدام نمایند.

ت: مدارک مورد نیاز
الف : تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که بایستی با دقت انجام گردد.
ب : اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام (حداقل ۲۵۰ و حداکثر ۳۵۰ کیلو بایت)
پ : اسکن صفحه اول شناسنامه، در صورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات، نیز پیوست شود.(حداقل ۱۰۰ و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت)
ت : اسکن کارت ملی (حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ث : اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم(حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ج : اسکن عکس ۳*۴ پرسنلی جدید (حداقل ۱۰ و حداکثر ۵۰ کیلوبایت – بین ۲۰۰*۳۰۰تا ۳۰۰*۴۰۰پیکسل)
تذکر: کلیه فایل های اسکن شده بایستی با پسوند jpg باشند.
چ : پرداخت الکترونیکی ۱۱۰.۰۰۰ (یکصدو ده هزار) ریال بابت ثبت نام در آزمون که بصورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام بایستی واریز گردد. لازم به ذکر است که این مبلغ غیرقابل استرداد می باشد.
تذکر: جهت انجام پرداخت الکترونیک نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید و جهت پرداخت نیاز به شماره کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضای کارت می باشد.

ث : زمان توزیع کارت و تاریخ ومکان برگزاری آزمون
۱. متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۹۱/۰۷/۱۶ لغایت ۹۱/۰۷/۱۹ با مراجعه به سایت www.ESCOazmoon.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
۲. تاریخ، محل و ساعت برگزاری آزمون در کارتهای ورود به جلسه آزمون درج خواهدشد.
ضمناً متقاضیان می‌بایست در طول فرایند جذب و استخدام جهت آگهی از اطلاعیه های بعدی و نتایج مراحل مختلف، بصورت مستمر به آدرس سایت مراجعه نمایند.

ج : مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)
۱. در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های عنوان شده در جدول شماره ۱ می‌توانند صرفاً بر اساس رشته تحصیلی خود یکی از گروه های شش گانه دیپلم را انتخاب و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.
۲. مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی – کامپیوتر – هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد (اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).
۳. مواد امتحانی تخصصی مقطع تحصیلی دیپلم بمیزان ۶۰ نمره و از مواد درسی در حد کتاب های تخصصی دبیرستان وپیش دانشگاهی می‌باشد.
۴. مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم و کارشناسی به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می‌باشد.
۵. کلیه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می‌باشد.

چ : نحوه پیگیری نتایج و اطلاع از مراحل جذب
۱. هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون استخدام کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق سایت www.ESCOazmoon.ir خواهد بود، لذا مسئولیت کلیه اعتراضات ناشی از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه متقاضیان پذیرش شده در مهلت‌های اعلامی بمنزله انصراف بوده و هیچگونه تعهدی را برای این شرکت در بر نخواهد داشت.
۲. پیگیری نتایج هر یک از مراحل جذب صرفاً از طریق سایت مذکور و از طریق کد رهگیری داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوری یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

تذکرات مهم
۱. داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آرای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضایی از خدمت اخراج شده باشند.
۲. چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی در صورت جذب و اشتغال به کار، موضوع اشتغال بکار وی در هر مقطعی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت. قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهایی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در مابقی مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت، گزینش و تشخیص هویت مورد قبول واقع نگردد هیچگونه حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.
۳. مشاغل موردنیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط تولید بوده، چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده‌اند از نظر جسمی و روحی مورد تائید طب کار این شرکت قرار نگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنها دعوت بعمل خواهد آمد.

 

بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

 

زمان اعلام اسامی دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مشخص گردید. داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه اول آبان ماه ۱۳۹۱ ساعت ۹ صبح به سایت www.escoazmoon.ir مراجعه و اقدام به دریافت نتیجه آزمون خود نمایند.

 

دیدگاه ها (۱)

  1. عبداصالح بابایانی می‌گه:

    سلام من چند سال راننده هستم پایه دو دارم ودوره های برق خودرو و لوازم خانگی وجوشکاری را گذرانده ام

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها