آگهی استخدام در شرکت مادر تخصصی توانیر (وزارت نیرو)

شرکت مادر تخصصی توانیر، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی صادره، از بین فارغ التحصیلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و گزینش، در صورت کسب نمره حد نصاب در شرکت های وابسته ( غیر دولتی ) به صورت قراردادی استخدام می نمایند

استانهای متقاضی نیرو ایلام، مشهد، بیرجند، شهرکرد، قزوین، کرمان، زنجان،

تهران، گرگان، قم، مازندران، دماوند، رشت، کرج، همدان، اراک، شیراز،

بندرعباس،یزد ، اصفهان و … می باشد

شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران

تــوانیـــر

شرکت مادر تخصصی توانیر، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی صادره، از بین فارغ التحصیلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و گزینش، در صورت کسب نمره حد نصاب در شرکت های وابسته ( غیر دولتی ) به صورت قراردادی استخدام می نمایند

الف) جدول نیازهای استخدامی

برای دیدن جدول نیازهای استخدامی اینجا کلیک کنید.

ب) داوطلبان می بایستی متعهد به داشتن شرایط عمومی ذیل باشند:

– تابعیت ایران و متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

۲- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

·         حداکثر ۲۵ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از ۱۵/۰۵/۱۳۶۴ )

·         حداکثر ۲۸ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از  ۱۵/۰۵/۱۳۶۱ )‌

·         حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از ۱۵/۰۵/۱۳۵۹ )‌

۳- انجام خدمت زیر پرچم یا داشتن معافیت های قانونی دائمی ( برای آقایان)‌

۴- برخورداری از تندرستی و توانایی لازم متناسب با وظایف شغلی پست موردنظر

۵- داشتن صلاحیت های اخلاقی و شایستگی خدمت

۶- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

۷- دارا بودن شرایط احراز شغل

۸- عدم اعتیاد به مواد مخدر

۹- عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها

تذکر۱: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن افزوده می شود:

–     داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های حق علیه باطل

–         داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

–         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا میزان پنج سال.

–         مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه.

–         سابقه کار مفید و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر، حداکثر ۸ سال.

تذکر۲:مدارک مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی در تاریخ ۱۵/۰۵/۸۹ آماده و صادر شده باشد و به همراه تأییدیه پرداخت حق بیمه در زمان دعوت از سوی شرکت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۰۱/۰۵/۱۳۸۹ از طریق همین سایت اینترنتی ( در انتهای صفحه اطلاعیه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

۱- داوطلبان باید نسبت به واریز مبلغ( ۵۰۰۰۰) پنجاه هزار ریال به حساب سیبا شماره  ۲۱۷۵۱۹۹۰۰۳۰۰۸ به نام حساب رابط درآمد اختصاصی مؤسسه آموزش عالی صنعت آب و برق  نزد بانک ملی ایران شعبه فلسطین شمالی تهران کد ۶۰۴ (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام و شماره پیگیری فیش بانکی(۱۴ رقمی) را با دقت و به طور کامل در فرم ثبت نام درج نمایند.

توضیح ۱: داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های توزیع نیروی برق در استان های : چهار محال و بختیاری، هرمزگان، خراسان جنوبی و ایلام  از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

توضیح۲: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

۲-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند (د) آماده نمایند. پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و داوطلب بایستی آن ها را شخصاً به انجام برساند.

۳-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

۴-  به داوطلبان محترم توصیه می شود در نگهداری اصل فیش بانکی واریزی دقت نمایند زیرا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، شماره پیگیری فیش بانکی (۱۴ رقمی) با اطلاعات سامانه بانک ملی ایران مقایسه گردیده و سپس امکان چاپ کارت فراهم می شود.

۵-  مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: نکته مهم آگاهی از وضعیت تأیید یا عدم تأیید شرایط داوطلبان پس از انجام بررسی های لازم جهت حضور در جلسه آزمون می باشد. بنابراین توصیه می شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزینه «وضعیت پذیرش»، از وضعیت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نیاز و امکان، با استفاده از گزینه «ویرایش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشکل یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت می توانند با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود ، مندرج در ”جدول و”   تماس حاصل نمایند .

د) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. ۲- کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. ۳- از زدن کلید (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)  استفاده نمایید.۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. ۵- کد ملی را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. ۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. ۷- پس از تکمیل شدن اطلاعات، داوطلبان باید شماره پیگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایند. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد. ۸- شماره پیگیری فیش بانکی شامل حروف، اعداد و علائم می باشد (۱۴ رقم )، فیلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شکل و ترتیب تکمیل نمایید.

توضیح۱: ایثارگران، خانواده محترم ایشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه فرمایند.

توضیح ۲: معلولین محترم جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال و کاریابی سازمان بهزیستی مراجعه فرمایند.

توضیح ۳: ارائه اصل مدارک مربوط در زمان مقرر، الزامی می باشد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و به سبب این اطلاعات پذیرفته شود، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی او ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین به عمل خواهد آمد.

هـ) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت  در تاریخ های ۱۱/۵/۸۹ و ۱۲/۵/۸۹ انجام خواهد پذیرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۱۵/۵/۸۹ در آدرس هایی که در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاری آزمون برای هر شرکت در جدول ” و ” (در انتهای همین صفحه) ذکر شده است).

۳ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.

موارد قابل توجه:

۱- در شرایط مساوی، اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشد. ۲- در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی باشد.    ۳- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  ۴ –  دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند. ۵ –  قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه استخدام شامل قبولی در آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح می‌باشـد. ۶ – پذیرفته‌شدگان نهایی ” به ویژه خانم ها ” می‌بایستی آمادگی خدمت در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت، به تشخیص شرکت را داشتـه باشند.  ۷ – هر داوطلب فقط می تواند یک بار و تنها برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود در این آزمون ثبت نام نماید.

و)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:

برای مشاهده مشخصات و جزئیات شرکتها و مجریان آزمون اینجا کلیک نمائید .

برای ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۱۵/۰۵/۸۹ اینجا کلیک نمائید .

لینک صفحه اصلی آگهی استخدام

دیدگاه ها (۵۶)

 1. سعید دهقانی می‌گه:

  سلام لطفا اگهی استخدام هم واسه من ایمیل کنید.ایا توی سال ۹۵استخدام داریم

 2. علیرضا می‌گه:

  انتقاد ک میکنیم نشر نمیدین پیام

 3. علیرضا می‌گه:

  اگهی واس ۸۹ خداییش پاکش کنید دیگه

 4. علیرضا می‌گه:

  اخه اگهی ۸۹ گذاشتید تو سایت ک چی پاکش کنید تو رو قران

 5. پیام می‌گه:

  با سلام من لیسانس برق صنعتی دارم خواهشا اگه کار بود خبرم کنید

 6. سید اسماعیل حسینی می‌گه:

  اسماعیل
  سلام کارشناسی ارشد برق قدرت از اصفهان میخواستم بدانم امریه میگیرید

 7. سید محسن موسوی کجوری می‌گه:

  کارشناس ارشد معدن هستم. معافیت سربازی دارم. ۲سال به عنوان کارشناس ابزاردقیق کار کردم.

 8. سید محسن موسوی کجوری می‌گه:

  فوق لیسانس برق هستم. معافیت پزشکی دارم. ۲ به عنوان کارشناس ابزاردقیق کار کردم.

 9. انسیه می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم آزمون گزینش شرکت توانیر در سال ۹۲ چه تاریخی است؟

 10. محسن رحیمی می‌گه:

  فوق دیپلم برق دارم .الانم درحال لیسانس گرفتن انتقال و توزیعم کاری بود مارو هم خبر کنید.چارمحالیم

 11. بنده خدا می‌گه:

  شما ملت دلتون خوشه به این استخدامی ها!

 12. فرشته می‌گه:

  باسلام من لیسانس حسابداری ازخرم اباد توروخدااگه کاری بود آدرس واسم ایمیل کنید

 13. saeid می‌گه:

  salam man lisanse barghe ghodrat daram kar amuzi raftam b tor herfeyi ham daram kar mikonam vali azad! khaheshan agar kare khubi vasam darid estekhdamam konid.mamnun

 14. حسنعلی ابراهیمی سعید می‌گه:

  فرزندم فوق دیپلم برق صنعتی میباشد معافیت غیر پژشکی(پدر در جبهه ) دارد در تبریز آدرس جای مناسبی که استخدام دارد را بی زحمت برایم ارسال دارید

 15. محبوب می‌گه:

  سلام من رشته ی حقوق دارم ی کار خوب میخوام

 16. پروانه پ می‌گه:

  سلام-کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای دارم لطفا اگهی استخدام ایمیل کنید.

 17. تهانی عباسی می‌گه:

  با سلام خدمت شما
  من مدرک لیسانس روانشناسی عمومی دارم
  و می خواهم به ملت غیور ایران خدمت کنم لطفا خواهش استخدام را از شما دارم
  با تشکر

 18. جعفر می‌گه:

  سلام
  چرا از رشته حقوق کسی رو بر نمیدارن؟رشتم حقوقه ولی راضی ام به ابدارچی بودن

 19. رضا می‌گه:

  سلام من دانشجوی برق قدرت از پارس آباد مغان شدایدا به کار نیاز دارم تو را خدا دلتان به حال ما جوانه بسوزد پارتی بازی نکنید خواهشا

 20. رضا می‌گه:

  با سلام. اینجانب ساکن آذربایجان شرقی فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه سراسری اصفهان . معدلم ۱۷٫۸۲ . زبان انگلیسی و کامپیوتر هم در حد عالی بلدم.سابقه کار ندارم. شدیداً به کار نیاز دارم.اگر فکر میکنید میتونم براتون مفید باشم لطفاً بنده رو حتمادر جریان بگذارید.

 21. ستاره می‌گه:

  با سلام لطفا اگه امکانش هست از حقوق و تاریخ شروع کار هم بگین با تشکر

 22. محمد متین می‌گه:

  با سلام … مهندس مکانیک سیالات هستم…. لطفا آگهی های مربوطه رو برام ایمیل کنین… ممنونم.

 23. الهه می‌گه:

  لطفا برای من آگهی های استخدام کاردانی برق راایمیل کنید.ممنون

 24. reza می‌گه:

  ba salam man karshensei mohandesi barg electronic hastam khaheshmandam az ma ham davat be ham kari beshe

 25. محمد حسين خزاعي می‌گه:

  با عرض سلام و تبریک مبعث پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص)
  لینک های قرار داده شده در صفحه آگهی استخدام مشکل دارند لطفا بررسی نمایید. با تشکر

 26. رضا همه كاره می‌گه:

  آیا نیروها یی که بصورت پیمانکاری به استخدام سازمان توزیع درامده اند امیدی به شرکتی شدن داشته باشند

 27. سعید اسداللهی می‌گه:

  عدالت نیست وهمه شما اقوام ودوستان خود را جذب می کنید

 28. حمیدرضانجارنیا می‌گه:

  با سلام لطفا اگر امکان داره آگهی های استخدامی را به ایمیلم بفرستید؟

 29. زهراقلیزاده تکله می‌گه:

  مهندسی برق اکترونیک هستم اگه اگهی استخدامی داشتید برای شرکتی جذب نیرو خواستید لطفا ایمیل کنید.

 30. سمیرا می‌گه:

  کارشناس آمار هستم لطفا ازما هم دعوت به همکاری کنید.

 31. الهه می‌گه:

  مهندس برق هستم لطفا اگهی استخدام ایمیل کنین

  • سعید می‌گه:

   سلام خوبین مهندس برق منم برق خوندم کسی رو میشناسم شاید بتونه کمکتون کنه البته اگه خونتون نزدیک اونجا باشه اینم شماره من خواستین تماس بگیرین . ….

 32. امیر حیسن می‌گه:

  آیا نیروها یی که بصورت پیمانکاری به استخدام سازمان توزیع درامده اند امیدی به شرکتی شدن داشته باشند یا نه؟

 33. مهدی می‌گه:

  البته من ۴سال سابقه کاری در زمینه دوربین مداربسته دارم و خدمت سربازی هم انجام دادم.با تشکر

 34. مهدی می‌گه:

  لطفا برای من اگهی استخدام ایمیل کنید من دیپمپلم برق صنعتی دارم.

 35. سمانه می‌گه:

  بازم به شرط ها وشروطها کذاشتین. این استخدامی که شرط سنی داره؟اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

 36. محمد می‌گه:

  باسلام من دارای مدرک فوق دیپلم برق هستم فرزند جانباز۳۵درصدوآزاده هستم.دارای ۳سال سابقه باتشکر

 37. محمد می‌گه:

  باسلام من دارای مدرک فوق دیپلم برق هستم.فرزندجانباز۳۵درصدوآزاده هستم دارای۳سال سابقو.باتشکر

 38. ابراهیم می‌گه:

  لطفاآکهی های تارخ گذشته سریعا حذف شود

 39. سعیدتیموری می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید سایت خوبی هست فقط تاریخ اگهی استخدام را قبل از مورد مقرر در سایت ارائه دهید مرسی

 40. مصطفی می‌گه:

  سلام
  بهتر نیست این آگهی های تاریخ گذشته رو از تو سایت حذف کنید؟؟؟
  با تشکر

  • admin می‌گه:

   معمولاً مهلت ثبت نام برای اکثر آگهی های استخدام قید می شود
   با توجه به بایگانی آگهی های سایت و اینکه اکثر بازدیدها از جستجوی عبارات ایندکس شده در گوگل به این سایت هدایت می شوند
   حذف آگهی های استخدام باعث به هم ریخت آرشیو مطالب و آگهی ها می گردد
   فقط کمی دقت خواندن و توجه به تاریخ ثبت آگهی این مشکل را کمی حل می کند

 41. حسين می‌گه:

  ازاینکه هرروز اگهی های جدید رابرام ایمیل میکنیدتشکرمیکنم خواهش میکنم ازطریق پیام کوتاه نیز مطلع سازید

 42. ahoora می‌گه:

  این سایت یکی از عالیترین سایت ها ست من هر روز باید یک سری بهش بزنم امیدوارم که از این طریق یک روزی برم سر کار .با تشکر از همتون

 43. محمد می‌گه:

  سایت شما فوق العادست

 44. فاطمه می‌گه:

  ممنون ولی چه دیر آگهی میفرستین تاریخ گذشته بود کلی دلم سوخت

  • admin می‌گه:

   با سلام
   دوست عزیز، این آگهی در تاریخ ۸۹/۴/۵ در سایت قرار داده شده
   نمی دونم چرا میگین تاریخ گذشته بوده؟!
   شاید شما دیر متوجه آگهی شدید؟

 45. حسین ملا نوری شمسی می‌گه:

  باسام .احتراما به استحضار میرسان بنده ازسال ۱۳۷۰ دهیار امین شهر اناربودم ودرسال ۱۳۷۵ رسما درشرکت آب وفاضلاب مشغول خدمت شدم تاسال ۱۳۶۸ دراین مدت بمدت پنج سال که دهیار بودم حق وسنوات بیمه ای من رد نشده ودر سال ۱۳۸۶ بعلت نادانی درخواست مرخصی بدون حقوق یا استعفا ویا بازخریدی نمودم که متاسفانه بنده را بازخرید نمودند. وحق سنواتی به مبغ ده میلون تومان درنظر گرفته شد. وبعد ازگذشت حدود سه سال مبغ هشت میلیون تومان درچندین قست پرداخت شد.ودرسال ۱۳۸۶ دوباره درخواست بازگشت مجدد به کار کردم که تاکنون درحال پیگیری میباشم ولی هیچ سیری حرف انسان گشنه نمی پردازد نامه به استانداری محترم کرمان -بنیادشهید کرمان- وزارت نیرو تهران – ریاست محترم جمهورنوشتم اما کسی اتفات نکرد. ضمنا بنده بمدت ۲۴ ماه درجبه های کردستان و۳ماه درجبه های جنوب و اخوی شهید رضا ملا نوری میباشم وآنقدر بگویم یک گدای تمام عیار به فقیران کشور اضافه شد.محتاج صدهزارتومان میباشم امیدوارم دراین برنامه یک فکری به حال این خوانواده پنج نفره بفرمائید.وحاضرم درهریک ازشهرهای کشور عزیزمان خدمت کنم ومدرک بنده دیپلم میباشد ومتولد سال ۱۳۴۲ هستم خدا نگهدار.

 46. مهدی نجفی می‌گه:

  با سلام آیا با داشتن لیسانس شیمی میتوان در آزمون استخدامی شرکت نمود

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها