استخدام بانک صنعت و معدن در کل کشور+پاسخ بانک مرکزی به داوطلبان آزمون بانک صنعت

خبر ۲ بهمن ۹۲ – پاسخ بانک مرکزی به داوطلبان آزمون بانک صنعت
با سلام
بانک صنعت و معدن در بهمن ماه ۹۰ اطلاعیه استخدام منتشر کرده و تعداد زیادی ثبت نام کردند که برای ثبت نام مبلغ ۶۰۰۰۰ ریال نیز از هر فرد دریافت شد و قرار بود آزمون در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۱ برگزار گردد که ۳ بار توسط بانک به تاریخ دیگری موکول و در نهایت اطلاعیه ای روی سایت بانک قرار گرفت مبنی بر موکول شدن آزمون به اطلاع ثانوی ، اما با گذشت بیش از دو سال هنوز خبری از آن نیست. لطفا پیگیری کنید . ممنون

جوابیه:

با سلا م
احتراماً بازگشت به نامه شماره ۸۸۹/ت مورخ ۲۳/۱۰/۹۲ در خصوص اطلاعیه استخدام بانک صنعت و معدن در سال ۹۰ ، به اطلاع می رساند:
۱- بانک صنعت و معدن، مطابق مجوز استخدامی ۱۲۳۴۰/۹۰/۲۰۰ مورخ ۲۶/۵/۹۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از هماهنگی های لازم با معاونت محترم یاد شده ، نسبت به اطلاع رسانی آگهی استخدام خود طی روزهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰/۱۲/۹۰ در روزنامه های کثیرالانتشار معمول و ثبت نام از بالغ بر ۴۰۰۰۰ نفر داوطلب استخدام طی روزهای ۲۰/۱۲/۹۰ لغایت ۲۸/۱۲/۹۰ انجام داده است.
۲- همچنین ، فرآیند بررسی و پالایش مشخصات داوطلبان ثبت نامی و اقدامات لازم برای اطلاع رسانی و اصلاح اطلاعات داوطلبان ، در دستور کار قرار گرفته است. علاوه بر آن ، به منظور شناسایی مراکز صلاحیت دار برای برگزاری آزمون استخدامی ، هماهنگی لازم با معاونت محترم یاد شده ، معمول و طی برگزاری مناقصه محدود، مرکز «جهاد دانشگاهی» به عنوان مجری برگزاری آزمون برگزیده شده و قرارداد همکاری با آن مرکز منعقد گردیده و مجری آزمون به منظور اجرای بهینه آزمون استخدامی با هماهنگی بانک، مبادرت به تدارک لازم کلیه استان های کشور با بهره گیری از ۲۶ حوزه و ۱۲۰۰ نفر عوامل اجرایی و حفاظتی نموده که با برنامه ریزی انجام گرفته زمان برگزاری آزمون جمعه مورخ ۲۳/۴/۹۱ اعلام گردیده است.
۳- با عنایت به اینکه مقرر بود سؤالات نهایی شده آزمون آن بانک دست کم ده روز قبل از برگزاری آزمون توسط حوزۀ مربوطه در معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در حضور مسئولین حفاظتی به مجری آزمون تحویل گردد، لیکن با وجود پیگیری های مکرر، نهایتاً در روز سه شنبه مورخ ۱۳/۴/۹۱ به طور شفاهی اعلام نمودند کلیه آزمون های تحت نظارت نهاد یاد شده تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده و این وضعیت منجر به صدور اطلاعیه مورخ ۱۸/۴/۹۱ مبنی بر تعویق زمان برگزاری آزمون در پایگاه اینترنتی بانک گردیده است.
۴- حسب وظیفه ، بانک طی مکاتبات مکرر با معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، وزارت امور اقتصادی و دارایی ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت بطور جدی پیگیر موضوع بوده ، لیکن با وجود پیگیری های مستمر و همه جانبه مسئولان بانک، این وضعیت تا این زمان به قوت خود باقی است. بدیهی است کلیه حقوق ، سوابق و مشخصات داوطلبان نزد بانک محفوظ بوده و در صورت دریافت نتیجه پیگیری ها ، مراتب به نحو مقتضی به اطلاع عموم داوطلبان خواهد رسید.

اداره روابط عمومی بانک مرکزی

خبر ۲۷ آبان ۹۲ – مراسم رسمی تودیع و معارفه مدیرعامل بانک صنعت و معدن با حضور وزیر اقتصاد برگزار می شود.
به گزارش ایران و جهان،علی اشرف افخمی از ریاست هیات مدیره بانک کارآفرین خداحافظی کرد تا بر صندلی مدیر عاملی بانکی نشیند که این بانک از ززمان اجرای طرح آمایش بیش از ۱۱۳ هزارمیلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است . همچنین این بانک دارای بیش از یکصدمشتری حقوقی است که بدهی های بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به بانک دارند.
مشتریان بزرگی مانند شرکت( الف) ،شرکت (الف الف)،شرکت (ی الف ق) که پیش از این به دلیل تخلف در گشایش اعتبار اسنادی بانک را بامشکلاتی مواجه کرد،شرکت (ص)،شرکت (ش ق) ،شرکت (نیروی ب) و خودرو سازی های بزرگ در گروه بدهکاران بزرگ هستند.
مراسم رسمی معارفه وی و تودیع قربان دانیالی روز دوشنبه رسما با حضور وزیر اقتصاد برگزار خواهد شد.
افخمی چندی پیش در خصوص برنامه های خود در بانک اعلام کرد: این بانک به خاطر ماهیت توسعه‌ای و تخصصی باید تقویت شود، تا بتواند نقش خود را در روند رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا نماید.
افخمی افزود: این بانک باید به دنبال رفع مشکل سرمایه‌گذاری و از میان برداشتن موانع موجود در مسیر صنایع کشور باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صنعت و معدن؟!؟!؟

طبق اعلام مسئولین آزمون بانک صنعت و معدن، آزمون این سازمان نیز همانند سایر سازمانهای دولتی خارج از اختیار بانک بوده و در چارچوب سیاست های معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با هماهنگی معاونت مذکور و وزارتخانه ها و سازمان های مربوطه به صورت کشوری و همزمان برنامه ریزی و اجرا می گردد لذا به محض نهایی شدن تاریخ آزمون از طریق بانک صنعت و معدن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

استخدام بانک صنعت و معدن نمونه سوالات آزمون های قبلی

روی عکس کلیک کنید

 

دیدگاه ها (۱,۲۱۰)

 1. مجتبی می‌گه:

  چهار سالگیت مبارک بانک عزیز
  چقد خاطره داشتیم باهم …

 2. محسن می‌گه:

  واگذارشون کردم به خدا

 3. تاسف نژاد می‌گه:

  این آزمون قرار بود اولین آزمون استخدامی من باشه اما بعدش ده ها بار آزمون دادم ولی هنوز خبری از برگزاری ازمون این بانک نشد! این بانک مشتری مداری رو بخوبی ثابت کرد! به هیات مدیره وقت و مدیران بعدی تبریک میگم!!

 4. متقاضی سال 91 می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت بانک صنعت و معدن !!!
  غرض فقط جویا شدن احوال بود ، قضییه ثبت نام ۴ سال پیش و اون پولی که پرداخت کردیم هم فدای سرت …!

 5. نوید می‌گه:

  داستان آزمون گرفتن بانک صنعت و معدن داره ۴ ساله میشه ! داستانه دیگه واقعیت که نداره …

  بانک صنعت و معدن محترم آیا با اون پولی که بابت هزینه ثبت نام و ازمون از ما جوونای بیکار گرفتی ، آیا با اون پول به کارمندات حقوق دادی !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. 3 سال و اندی انتظار می‌گه:

  سلام خدمت همه دوستانی که زمانی قرار بود با هم در ازمون واهی بانک صنعت و معدن شرکت کنیم
  امیدوارم که همگی خوب و سلامت باشین و البته شاغل شده باشین.
  من که هنوز بیکارم و منتظرم که بانک محترم صنعت و معدن بیاد و ازم یه ازمونی بگیره !
  خدایا به امید خودت … اصلا شاید یه روزی بانک عزیز اومد و ازمون گرفت یا اصلا پولمونو اورد پس داد! خدا رو چه دیدی…
  خدایا خودت محافظ حقوق ما باش …

 7. عسگر می‌گه:

  با سلام کم کم داریم به سومین سالگرد درج استخدامی بانک در سایتش می رسیم اما دریغ از یک پاسخ از این بانک که سرانجام این استخدامی و اون شش هزار تومن ها و امیدی که خیلی از جوانها به این استخدام دل بسته بودند چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خیلی از دوستان که ثبت نام کرده بودند در گذر،پیچ و خم روزگار کلا فراموش کردند که ثبت نام کرده بودند……
  ای خدا

 8. سحر می‌گه:

  پیشاپیش سه سالگیت مبارک عزیزم…انشالله ۱۲۰ ساله بشی…
  چیزی نمونده.فقط ۱۰ روز تا ولادت با سعادت آزمون سرکاری بانک صنعت و معدن
  حالا بالاخره این آزمون برگزار شد؟ آخه منم ثبت نام کرده بودم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها