آغاز ثبت‌نام دوره‌ پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی كاربردی

آغاز ثبت‌نام دوره‌ پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی كاربردیReviewed by Admin on Feb 9Rating:

ثبت‌نام دوره‌ پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی كاربردی آغاز شد
مدیر آموزش‌های غیرحضوری دانشگاه: داشتن دیپلم، تنها شرط پذیرش دانشجوست
ثبت نام دوره كاردانی پودمانی غیر حضوری دانشگاه جامع علمی كاربردی به صورت اینترنتی از روز سه شنبه 20 بهمن آغاز شد و تا روز سه شنبه 27 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، دكتر علی صدر، مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی كاربردی با اعلام این خبر، اظهار داشت: متقاضیان جدید ثبت‌نام در دوره كاردانی علمی كاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره‌های قبل، می‌بایست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر كشور نسبت به خرید كارت اعتباری به مبلغ 25 هزار ریال كه دارای شماره پرونده، نام كاربری و رمز عبور می‌باشد و یك جلد دفترچه راهنمای ثبت‌نام به مبلغ هفده هزار ریال اقدام نمایند.

وی در ادامه اظهار داشت: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه می‌بایست به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دوره كاردانی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده به آدرس http://reg.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت ‌نام خود اقدام نمایند.

وی افزود: این دوره شامل 16 پودمان با رویكردهای مهارتی متنوع مانند حقوق خانواده، مشاوره‌ خانواده، روانشناسی و تعلیم و تربیت كودكان، اقتصاد و برنامه‌ریزی خانواده، آداب معاشرت و همسرداری و جمعیت، بهداشت و فوریت‌های پزشكی، مجموعه‌ای جامع از مهارت‌های علمی كاربردی را در اختیار اعضا خانواده قرار می‌دهد.

صدر در ادامه اظهار داشت: در این میان برخی پودمان‌های اختیاری نظیر دكوراسیون و تزئینات داخلی، پرورش گل‏های زینتی، آشپزی و سفره‌آرایی و كاربری كامپیوتر بر غنا و تنوع این دوره افزوده است و دانشجویان این دوره با امكان انتخاب دو پودمان هم‌زمان در هر پودمان تحصیلی، حداقل در3 سال امكان كسب همه مهارت‌ها را داشته و به دریافت مدرك رسمی كاردانی علمی كاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی كاربردی نایل می‌شوند و امكان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگا‏هها خواهند داشت.

مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی كاربردی افزود: پودمان‌ها در قالب لوح فشرده به همراه جزوه یا كتاب قابل ارایه می‌باشد.

صدر در ادامه اظهار داشت: شهریه ثبت‌نام در هر یك از پودمان های آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 82-1381 تا قبل از نیمسال اول تحصیلی 88-1387 مبلغ سیصدهزار ریال بوده و شهریه هریك از پودمان های آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 88-1387 به بعد مبلغ سیصدوسی هزار ریال می‏باشد.

مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی كاربردی در خاتمه گفت: تنها شرط پذیرش در این دوره، داشتن مدرك دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچ‌گونه شرط دیگری از جمله معدل، جنسیت و سن وجود ندارد.

دیدگاه ها (5)

 1. mahshidمی‌گه:

  in poodmani gheyre hozoori faghat yek bar dar sal sabte.nam mikone? doreh baadish keye?

 2. نگارمی‌گه:

  سلام.چرا این رشته پس رشته های دیگه چی؟

 3. حامد ملازادهمی‌گه:

  بعد از گرفتن مدرک در این رشته کجا استخدام می شویم ؟
  کارش در آینده چیه ؟

 4. مریممی‌گه:

  خیلی خوبه فقط لطفا بگین از کی استخدام شروع میشه و فقط مدیریت خانواده داره این دانشگاه؟ و رشته های دیگش چیه؟

 5. شیدامی‌گه:

  موافق

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی