آغاز ثبت‌نام دوره‌ پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی

ثبت‌نام دوره‌ پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد
مدیر آموزش‌های غیرحضوری دانشگاه: داشتن دیپلم، تنها شرط پذیرش دانشجوست
ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت اینترنتی از روز سه شنبه ۲۰ بهمن آغاز شد و تا روز سه شنبه ۲۷ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، دکتر علی صدر، مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر، اظهار داشت: متقاضیان جدید ثبت‌نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره‌های قبل، می‌بایست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری به مبلغ ۲۵ هزار ریال که دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور می‌باشد و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت‌نام به مبلغ هفده هزار ریال اقدام نمایند.

وی در ادامه اظهار داشت: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه می‌بایست به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده به آدرس http://reg.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت ‌نام خود اقدام نمایند.

وی افزود: این دوره شامل ۱۶ پودمان با رویکردهای مهارتی متنوع مانند حقوق خانواده، مشاوره‌ خانواده، روانشناسی و تعلیم و تربیت کودکان، اقتصاد و برنامه‌ریزی خانواده، آداب معاشرت و همسرداری و جمعیت، بهداشت و فوریت‌های پزشکی، مجموعه‌ای جامع از مهارت‌های علمی کاربردی را در اختیار اعضا خانواده قرار می‌دهد.

صدر در ادامه اظهار داشت: در این میان برخی پودمان‌های اختیاری نظیر دکوراسیون و تزئینات داخلی، پرورش گل‏های زینتی، آشپزی و سفره‌آرایی و کاربری کامپیوتر بر غنا و تنوع این دوره افزوده است و دانشجویان این دوره با امکان انتخاب دو پودمان هم‌زمان در هر پودمان تحصیلی، حداقل در۳ سال امکان کسب همه مهارت‌ها را داشته و به دریافت مدرک رسمی کاردانی علمی کاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی نایل می‌شوند و امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگا‏هها خواهند داشت.

مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پودمان‌ها در قالب لوح فشرده به همراه جزوه یا کتاب قابل ارایه می‌باشد.

صدر در ادامه اظهار داشت: شهریه ثبت‌نام در هر یک از پودمان های آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی ۸۲-۱۳۸۱ تا قبل از نیمسال اول تحصیلی ۸۸-۱۳۸۷ مبلغ سیصدهزار ریال بوده و شهریه هریک از پودمان های آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی ۸۸-۱۳۸۷ به بعد مبلغ سیصدوسی هزار ریال می‏باشد.

مدیر آزمون، آموزش‌های خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت: تنها شرط پذیرش در این دوره، داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچ‌گونه شرط دیگری از جمله معدل، جنسیت و سن وجود ندارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها