آزمون های استخدامی پتروشیمی باید از طریق سازمان سنجش برگزار شود

شکراله شیرخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن دفاع از کارگر و کار فرما صیانت از نیروی کار و حفظ سه جانبه گرایی است.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات جامعه کارگری از دغدغه‌های مهم اداره کل تعاون است، افزود: جذب هر گونه نیرو در شرکت پتروشیمی ایلام باید برابر ضوابط و به دور از روابط و سفارش باشد و این اداره کل با هرگونه استخدام نیرو خارج از ضوابط بر اساس روابط مقابله خواهد کرد.
شیرخانی یادآور شد: توسعه اقتصادی در جامعه، مرهون تلاش های کارفرمایان، فعالان صنعتی و کارگران مبتکر و خلاق است و به منظور رسیدن به این توسعه اقتصادی ضمن تشویق کارفرمایان و کارگران باید مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شناسایی و راهکارهای لازم جهت رفع آنان ارائه شود.
وی در خصوص نحوه انعقاد قرارداد و پرداخت حقوق و مزایای کارگران گفت: مسئولان پتروشیمی متعهد شده اند از این پس پیمانکاران ابتدای کار با همه کارگران منطبق با مقررات قانون کار قرارداد کتبی تنظیم و یک نسخه را به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال نمایند.
شیرخانی با تاکید بر اولویت مطالبات نیروهای کارگری در پتروشیمی ایلام افزود: شرکت پتروشیمی متعهد شد در سریع ترین زمان ابتدا شورای اسلامی کار و سپس طرح طبقه بندی مشاغل را پیگیری و تشکیل دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها