استخدام سازمان ملی استاندارد ایران سال ۹۱

استخدام سازمان ملی استاندارد ایران سال ۹۱Reviewed by Admin on Feb 23Rating:

  خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده 15 قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید. سازمان حسب نیاز و در راستای انجام وظایف خود از افرادی که موفق به دریافت پروانه کارشناسی می شوند استفاده خواهد نمود. در ضمن دریافت پروانه کارشناسی به منزله استخدام در سازمان ملی استاندارد محسوب نمی گردد.


شرایط انتخاب:

1- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
2- داشتن تابعیت ایران.
3- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
5- دارا بودن مدرک علمی دکتری و سه سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی ارشد و پنج سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی و هشت سال سابقه کار و تجربه در رشته مربوط و مورد تقاضا.

(سوابق شغلی هر متقاضی بر اساس گواهی سازمان تامین اجتماعی یا سایر بیمه ها و نیز سایر اسناد معتبر از زمان پایان اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی قابل احتساب می باشد. بنابراین شروع سابقه شغلی افرادیکه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هستند از تاریخ 01/01/1384 و ماقبل آن مورد قبول است. قابل ذکر است که سوابق شغلی متقاضیان باید با رشته تخصصی و گرایش های انتخابی مرتبط باشد و سوابق غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد.)

6- قبولی در آزمون کتبی
7- پرداخت هزینه شرکت در آزمون به مبلغ 600.000 ریال (ششصد هزار ریال) به حساب جام بانک ملت به شماره 4243404953 نزد شعبه گلفام آفریقا (تهران)کد 65144 بنام دانش پارسیان. لازم به ذکر است این مبلغ پس از پرداخت  قابل استرداد نبوده و وجه واریزی توسط متقاضیانی که به هر دلیل از شرکت در آزمون منصرف گردیده یا واجد شرایط شرکت در آزمون تشخیص داده نشوند مسترد نخواهد شد. در صورت عدم واریز وجه یا واریز مبلغی کمتر از شصت هزار تومان ، افراد حق شرکت در آزمون را نداشته و تقاضای این افراد بررسی نخواهد شد.
نکات مهم و قابل توجه:

از آنجائیکه امکان ویرایش برای اطلاعات ثبت شده و پس از پرینت نهائی فرم ثبت نام وجود ندارد توصیه می گردد کلیه متقاضیان قبل از تائيد و ثبت نهائی فرم ثبت نام نسبت به صحت کلیه مندرجات و اطمینان از موضوع فعالیت انتخاب شده و رشته تخصصی حاصل نموده سپس فرم ثبت نام را تائید و نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مساعدت از سوی دبیرخانه کمیسیون انتخاب کارشناسان استاندارد ممکن نمی باشد.

خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

1- توصیه می گردد متقاضیان گرامی جهت اطلاع بیشتر از نحوه انتخاب کارشناسان استاندارد, آئین نامه مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.
2- عناوین رشته های تخصصی ، گرایش های آنها رشته های تحصیلی مورد پذیرش و منابع آزمون برای هر مورد از طریق جدول مقررات رشته های تخصصی قابل دریافت می باشد.
3- متن منابع آزمون در پایگاه اطلاع رسانی سازمان ، قسمت مربوط به فعالیت ها و لینک ” استانداردها” و زیر عنوان ” فهرست استانداردهای ملی ” قابل دسترسی می باشد.
4- برای موضوعات فعالیت تدوین استانداردهای ملی و آموزش و ترویج استاندارد صرفاً انتخاب رشته تخصصی کافی است و نیازی به انتخاب گرایش نمی باشد. لازم به توضیح است انتخاب گرایش رشته تخصصی صرفاً در صورت انتخاب موضوع فعالیت ” نظارت بر اجرای استاندارد ” ( حداقل یک و حداکثر سه گرایش ) الزامیست.
5- ثبت نام از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 01/12/1391 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 11/12/1391 ادامه دارد.
6- افراد متقاضی درصورت قبولی در آزمون کتبی باید نسبت به ارائه مستندات مربوط به شرایط انتخاب جهت تطبیق اقدام نمایند. بدیهی است درصورت احراز عدم تطبیق مستندات با شرایط انتخاب و اظهار خلاف واقع در هر مرحله, سازمان محق خواهد بود ضمن توقف مراحل انتخاب نسبت به پیگیری ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع اقدام نماید.
7- کلیه متقاضیان می بایست به منظور اسکن عکس خود صرفاً از عکس های پرسنلی با ابعاد 4*3 و یا 4*6 با حجم حداکثر 100 کیلو بایت استفاده نمایند.
8- کارشناسانی که در آزمون سال 1390 شرکت نموده و موفق به دریافت پروانه کارشناسی استاندارد شده اند مجاز به شرکت در این آزمون صرفا در همان رشته تخصصی سال قبل و در موضوع فعالیت و گرایشهای دیگر حداکثر تا 3 گرایش با احتساب گرایش/ گرایش های پذیرفته شده سال قبل می باشند.
9- پس از تکمیل فرم ثبت نام ، سیستم کد رهگیری که به منزله تکمیل و تائید ثبت نام است اعلام می نماید لذا با توجه به اینکه به خاطر داشتن کد رهگیری از جمله الزامات این آزمون است هر متقاضی موظف است نسبت به حفظ کد رهگیری خود نهایت دقت را داشته باشد.
10- حد نصاب قبولی در آزمون کتبی کسب حداقل 50 درصد نمرات در آزمون عمومی و 60 درصد نمرات در آزمون تخصصی خواهد بود.
11- آزمون ساعت 14 روز جمعه مورخ 25/12/1391 برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند از روز دوشنبه مورخ 21/12/1391 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی : WWW.ISIRI.ORG کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و متقاضی موظف است پرینت کارت ورود به جلسه را علاوه بر اصل کارت ملی یا شناسنامه در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.
12- آزمون در مراکز مندرج در جدول زیر برگزار خواهدشد:

  خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

ردیف شهر محل آزمون استان محل سکونت داوطلب
1تهرانتهران- البرز- قزوین- قم- مرکزی- سمنان
2مشهدخراسان رضوی- خراسان شمالی- خراسان جنوبی
3اصفهاناصفهان- چهارمحال و بختیاری
4کرمانشاهکرمانشاه- لرستان- کردستان- ایلام
5تبریزآذربایجان شرقی- اردبیل
6کرمانکرمان
7ساریمازندران- گلستان
8شیرازفارس- کهگیلویه و بویر احمد- بوشهر
9رشتگیلان
10همدانهمدان
11زنجانزنجان
12زاهدانسیستان و بلوچستان
13بندرعباسهرمزگان
14یزدیزد
15اهوازخوزستان
16ارومیهآذربایجان غربی

ورود به فرم ثبت نام

دیدگاه ها (196)

 1. جعفریمی‌گه:

  تاریخ برگزاری آزمون امسال ؟؟؟

 2. باسلام امتحان سال 1392 چه تاریخی بر کزار می شود؟می‌گه:

  باسلام تاریخ امتحان1392؟

 3. ایمانمی‌گه:

  امسال چه تاریخی برگذار میشه؟

 4. محدثهمی‌گه:

  سلام. من آزمون انتخاب کارشناسان استاندارد رو ثبت نام کردم.بعد از گرفتن کارتم متوجه شدم حوزه امتحانی من کرمان است.آیا امکان اینکه حوزه امتحانی من تغییر کنه و تهران امتحان بدهم؟

 5. پريسامی‌گه:

  كسي اطلاع داره كه قسمت ” مراجع الزامي ” كه داخل هر كدوم از استانداردهاست و خودش شامل چند استاندارده، هم بايد خونده شه ؟
  از دوستاني كه سال پيش آزمون رو دادن ميشه راهنمايي كنين ! ممنونم

 6. مظاهرمی‌گه:

  متن استانداردهای ملی ( در قسمت فعالیت ها- استانداردها ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه استاندارد به نشانی : http://WWW.ISIRI.ORG قابل دریافت است و متن سایر منابع تخصصی بشرح زیر قابل دریافت می باشد. این کاملا غلط است همین طوری شانسی نوشته اند رفتم نبود اصلا گزینیه فعالیت ندارند

 7. مظاهرمی‌گه:

  استانداردها اصلا نمیشه پیدا کرد لطفا راهنمایی کنید

 8. اميرمی‌گه:

  آحه اين همه امتحان برگزار مي كنند آخرشم مي ترسند به اينها كار ارجاع بدهند ، سركاريه قبول هم شويد بدرد نميخوره

 9. تعجبمی‌گه:

  خیلی گرونه!!!!!من اگه پولشو داشتم که خودم یکی از فکرامو عملیش میکردم به پشت میز نشینی راضی نمی شدم!!!

 10. علیرضامی‌گه:

  من تهرانم مکان برگزاری کجاست

 11. علیرضامی‌گه:

  مکان برگزاری کجاست

 12. ارینمی‌گه:

  مهلت ثبت نام تمدیدمیشه یا نه؟

 13. سلاممی‌گه:

  لطفا مهلت ثبت نام رو تمدید کنید….
  مر30.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی