استخدام سازمان ملی استاندارد ایران سال ۹۱

استخدام سازمان ملی استاندارد ایران سال ۹۱Reviewed by Admin on Feb 23Rating:

  خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده ۱۵ قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید. سازمان حسب نیاز و در راستای انجام وظایف خود از افرادی که موفق به دریافت پروانه کارشناسی می شوند استفاده خواهد نمود. در ضمن دریافت پروانه کارشناسی به منزله استخدام در سازمان ملی استاندارد محسوب نمی گردد.


شرایط انتخاب:

۱- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲- داشتن تابعیت ایران.
۳- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
۵- دارا بودن مدرک علمی دکتری و سه سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی ارشد و پنج سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی و هشت سال سابقه کار و تجربه در رشته مربوط و مورد تقاضا.

(سوابق شغلی هر متقاضی بر اساس گواهی سازمان تامین اجتماعی یا سایر بیمه ها و نیز سایر اسناد معتبر از زمان پایان اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی قابل احتساب می باشد. بنابراین شروع سابقه شغلی افرادیکه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هستند از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۸۴ و ماقبل آن مورد قبول است. قابل ذکر است که سوابق شغلی متقاضیان باید با رشته تخصصی و گرایش های انتخابی مرتبط باشد و سوابق غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد.)

۶- قبولی در آزمون کتبی
۷- پرداخت هزینه شرکت در آزمون به مبلغ ۶۰۰.۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) به حساب جام بانک ملت به شماره ۴۲۴۳۴۰۴۹۵۳ نزد شعبه گلفام آفریقا (تهران)کد ۶۵۱۴۴ بنام دانش پارسیان. لازم به ذکر است این مبلغ پس از پرداخت  قابل استرداد نبوده و وجه واریزی توسط متقاضیانی که به هر دلیل از شرکت در آزمون منصرف گردیده یا واجد شرایط شرکت در آزمون تشخیص داده نشوند مسترد نخواهد شد. در صورت عدم واریز وجه یا واریز مبلغی کمتر از شصت هزار تومان ، افراد حق شرکت در آزمون را نداشته و تقاضای این افراد بررسی نخواهد شد.
نکات مهم و قابل توجه:

از آنجائیکه امکان ویرایش برای اطلاعات ثبت شده و پس از پرینت نهائی فرم ثبت نام وجود ندارد توصیه می گردد کلیه متقاضیان قبل از تائید و ثبت نهائی فرم ثبت نام نسبت به صحت کلیه مندرجات و اطمینان از موضوع فعالیت انتخاب شده و رشته تخصصی حاصل نموده سپس فرم ثبت نام را تائید و نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مساعدت از سوی دبیرخانه کمیسیون انتخاب کارشناسان استاندارد ممکن نمی باشد.

خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

۱- توصیه می گردد متقاضیان گرامی جهت اطلاع بیشتر از نحوه انتخاب کارشناسان استاندارد, آئین نامه مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.
۲- عناوین رشته های تخصصی ، گرایش های آنها رشته های تحصیلی مورد پذیرش و منابع آزمون برای هر مورد از طریق جدول مقررات رشته های تخصصی قابل دریافت می باشد.
۳- متن منابع آزمون در پایگاه اطلاع رسانی سازمان ، قسمت مربوط به فعالیت ها و لینک ” استانداردها” و زیر عنوان ” فهرست استانداردهای ملی ” قابل دسترسی می باشد.
۴- برای موضوعات فعالیت تدوین استانداردهای ملی و آموزش و ترویج استاندارد صرفاً انتخاب رشته تخصصی کافی است و نیازی به انتخاب گرایش نمی باشد. لازم به توضیح است انتخاب گرایش رشته تخصصی صرفاً در صورت انتخاب موضوع فعالیت ” نظارت بر اجرای استاندارد ” ( حداقل یک و حداکثر سه گرایش ) الزامیست.
۵- ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۰۱/۱۲/۱۳۹۱ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۱/۱۲/۱۳۹۱ ادامه دارد.
۶- افراد متقاضی درصورت قبولی در آزمون کتبی باید نسبت به ارائه مستندات مربوط به شرایط انتخاب جهت تطبیق اقدام نمایند. بدیهی است درصورت احراز عدم تطبیق مستندات با شرایط انتخاب و اظهار خلاف واقع در هر مرحله, سازمان محق خواهد بود ضمن توقف مراحل انتخاب نسبت به پیگیری ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع اقدام نماید.
۷- کلیه متقاضیان می بایست به منظور اسکن عکس خود صرفاً از عکس های پرسنلی با ابعاد ۴*۳ و یا ۴*۶ با حجم حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت استفاده نمایند.
۸- کارشناسانی که در آزمون سال ۱۳۹۰ شرکت نموده و موفق به دریافت پروانه کارشناسی استاندارد شده اند مجاز به شرکت در این آزمون صرفا در همان رشته تخصصی سال قبل و در موضوع فعالیت و گرایشهای دیگر حداکثر تا ۳ گرایش با احتساب گرایش/ گرایش های پذیرفته شده سال قبل می باشند.
۹- پس از تکمیل فرم ثبت نام ، سیستم کد رهگیری که به منزله تکمیل و تائید ثبت نام است اعلام می نماید لذا با توجه به اینکه به خاطر داشتن کد رهگیری از جمله الزامات این آزمون است هر متقاضی موظف است نسبت به حفظ کد رهگیری خود نهایت دقت را داشته باشد.
۱۰- حد نصاب قبولی در آزمون کتبی کسب حداقل ۵۰ درصد نمرات در آزمون عمومی و ۶۰ درصد نمرات در آزمون تخصصی خواهد بود.
۱۱- آزمون ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۱ برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند از روز دوشنبه مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۱ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی : WWW.ISIRI.ORG کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و متقاضی موظف است پرینت کارت ورود به جلسه را علاوه بر اصل کارت ملی یا شناسنامه در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.
۱۲- آزمون در مراکز مندرج در جدول زیر برگزار خواهدشد:

  خود را آماده آزمون کنید + بسته تخفیف ویژه

ردیف شهر محل آزمون استان محل سکونت داوطلب
۱ تهران تهران- البرز- قزوین- قم- مرکزی- سمنان
۲ مشهد خراسان رضوی- خراسان شمالی- خراسان جنوبی
۳ اصفهان اصفهان- چهارمحال و بختیاری
۴ کرمانشاه کرمانشاه- لرستان- کردستان- ایلام
۵ تبریز آذربایجان شرقی- اردبیل
۶ کرمان کرمان
۷ ساری مازندران- گلستان
۸ شیراز فارس- کهگیلویه و بویر احمد- بوشهر
۹ رشت گیلان
۱۰ همدان همدان
۱۱ زنجان زنجان
۱۲ زاهدان سیستان و بلوچستان
۱۳ بندرعباس هرمزگان
۱۴ یزد یزد
۱۵ اهواز خوزستان
۱۶ ارومیه آذربایجان غربی

ورود به فرم ثبت نام

دیدگاه ها (۱۹۶)

 1. جعفری می‌گه:

  تاریخ برگزاری آزمون امسال ؟؟؟

 2. باسلام امتحان سال 1392 چه تاریخی بر کزار می شود؟ می‌گه:

  باسلام تاریخ امتحان۱۳۹۲؟

 3. ایمان می‌گه:

  امسال چه تاریخی برگذار میشه؟

 4. محدثه می‌گه:

  سلام. من آزمون انتخاب کارشناسان استاندارد رو ثبت نام کردم.بعد از گرفتن کارتم متوجه شدم حوزه امتحانی من کرمان است.آیا امکان اینکه حوزه امتحانی من تغییر کنه و تهران امتحان بدهم؟

 5. پريسا می‌گه:

  کسی اطلاع داره که قسمت ” مراجع الزامی ” که داخل هر کدوم از استانداردهاست و خودش شامل چند استاندارده، هم باید خونده شه ؟
  از دوستانی که سال پیش آزمون رو دادن میشه راهنمایی کنین ! ممنونم

 6. مظاهر می‌گه:

  متن استانداردهای ملی ( در قسمت فعالیت ها- استانداردها ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه استاندارد به نشانی : http://WWW.ISIRI.ORG قابل دریافت است و متن سایر منابع تخصصی بشرح زیر قابل دریافت می باشد. این کاملا غلط است همین طوری شانسی نوشته اند رفتم نبود اصلا گزینیه فعالیت ندارند

 7. مظاهر می‌گه:

  استانداردها اصلا نمیشه پیدا کرد لطفا راهنمایی کنید

 8. امير می‌گه:

  آحه این همه امتحان برگزار می کنند آخرشم می ترسند به اینها کار ارجاع بدهند ، سرکاریه قبول هم شوید بدرد نمیخوره

 9. تعجب می‌گه:

  خیلی گرونه!!!!!من اگه پولشو داشتم که خودم یکی از فکرامو عملیش میکردم به پشت میز نشینی راضی نمی شدم!!!

 10. علیرضا می‌گه:

  من تهرانم مکان برگزاری کجاست

 11. علیرضا می‌گه:

  مکان برگزاری کجاست

 12. ارین می‌گه:

  مهلت ثبت نام تمدیدمیشه یا نه؟

 13. سلام می‌گه:

  لطفا مهلت ثبت نام رو تمدید کنید….
  مر۳۰.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها