آرشیو استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴

استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای بیمه ای و درمانی در سراسر کشور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir  اقدام نمایند.
وی خاطرنشان کرد: تمامی متقاضیان در صورت احراز شرایط برابر مفاد آگهی منتشره، نسبت به ثبت نام در مهلت مقرر اقدام نمایند.
اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است).

 


 

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پژوهش این سازمان:
سامانه جامع منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی راه‌اندازی می‌شود
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی دکتر عباس اکبریان را به عنوان مدیرکل آموزش و پژوهش این سازمان منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی دکترسیدتقی نوربخش آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل آموزش و پژوهش منصوب می‌شوید.

امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده بویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید.

ازدرگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

رحیم اردلان، معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پژوهش این سازمان از راه اندازی سامانه جامع منابع انسانی در سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

وی اظهار داشت: راه اندازی این سامانه با جدیت در حال پیگیری است و با استقرار این سیستم واحدهای مختلف حوزه اداری و مالی سازمان به هم متصل می‌شوند و همکاری نزدیکتر و مناسب تری در این بخش خواهیم داشت.

اردلان افزود: استقرار این سامانه تحولی را در حوزه منابع انسانی سازمان بوجود می‌آورد و می‌توانیم سازمان را در حوزه جذب و پرورش نیروی انسانی متحول کنیم.

وی با بیان اینکه آموزش کارکنان سازمان تأمین اجتماعی از مسائل بسیار مهم است که در انجام صحیح و مطلوب فعالیت‌های سازمان بسیار تأثیرگذار خواهد بود، اظهار داشت: آموزش‌های فنی و تخصصی مورد نیاز سازمان باید در برنامه ریزی‌های آموزشی مورد توجه قرارگیرد.

وی با بیان اینکه طی سالهای گذشته جذب و تبدیل وضعیت نیروها بدون توجه کافی به نیازهای آموزشی صورت گرفته است، افزود: نیازمند توجه بیشتر به حوزه آموزش سازمان هستیم و اداره کل آموزش و پژوهش باید در این رابطه برنامه‌ریزی کند.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه در بخش درمان برنامه های آموزشی و بازآموزی کارکنان به خوبی انجام می‌شود، اظهار داشت: در لایه های کارشناسی و بخش بیمه‌ای سازمان نیاز به آموزش کاملا مشهود است و در بخش بیمه‌ای این امر بایستی مورد توجه قرار گیرد.

دکتر عباس اکبریان ، مدیرکل آموزش و پژوهش سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل و معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، گفت: شناخت الزامات ملی و سازمانی در برنامه‌ریزی‌های آموزشی از اولویت‌های حوزه آموزش سازمان محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه ارتقاء سطح شاخص‌های آموزشی و توسعه منابع انسانی با رویکرد آینده پژوهی از طریق تعمیق و گسترش آموزش‌های کاربردی در سازمان مورد توجه است، گفت: نیازسنجی، طراحی و اجرای دروه‌های آموزشی مورد نیاز جامعه هدف مبتنی بر الزامات ملی و سازمانی خواهد بود.

به گفته دکتر اکبریان، استفاده از متدهای نوین آموزشی در جهت افزایش انگیزه کارکنان سازمان و سایر افراد جامعه هدف و همچنین طراحی نظام ارزیابی اثربخشی برنامه‌های آموزشی متناسب با نیازهای سازمان تأمین اجتماعی از دیگر برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی است.

توسعه و بهبود ارتباط با مراکز آموزشی کشور در جهت ارتقاء بهره‌وری دوره‌های آموزشی و توسعه آموزش‌های مهارتی برای تمامی کارکنان بر اساس اهداف و مأموریت‌های سازمان از دیگر برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی خواهد بود.

دکتر شهرام غفاری، مدیرعامل موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی و مدیرکل سابق آموزش و پژوهش سازمان تأمین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: آموزش از حوزه‌های با اهمیت سازمان است و همکاران این اداره کل در دوران پر تلاطم گذشته به خوبی این حوزه را حفظ کردند و حوزه آموزش سازمان در سال‌های گذشته شرایط خوبی نداشت و مورد بی‌توجهی قرار گرفته بود.

وی با بیان اینکه اقدامات قابل ملاحظه‌ایی در حوزه آموزش سازمان انجام شده است، اظهار داشت: البته هنوز تا رسیدن به شرایط مناسب فاصله داریم و دکتر اکبریان می‌توانند این میسر را ادامه دهند و همه شرایط لازم برای تحول جدی در حوزه آموزش سازمان مهیا شده است.

دکتر حسین امیری گنجه، مدیرکل برنامه‌ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: در حوزه آموزش سازمان بایستی مسئله محوری در تمامی فعالیت‌ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه برنامه‌های آموزشی بایستی همکاران صف سازمان را هدف قرار دهد، گفت: در رابطه با آموزش باید دغدغه های کارکنان سازمان مورد توجه قرار گیرد. در سازمان باید آموزش محور کارها باشد و مسائل سازمان با توجه به آموزش برطرف شود.

در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر اکبریان توسط معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی به وی اعطا شد و همچنین از زحمات دکتر غفاری، مدیرکل سابق آموزش و پژوهش سازمان تأمین اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

دکتر اکبریان پیش از این مسئولیت‌هایی از قبیل مشاور معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی و مدیرکل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بر عهده داشته است. انتشار مقالات در حوزه رفاه و تأمین اجتماعی و تألیف کتاب در زمینه سیاستگذاری مدیریت بیمارستان نیز از جمله سوابق علمی دکتر اکبریان است.

وی دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و پست دکتری (post – doc) مدیریت است.

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 استخدام ۱۵۰۰ نفر در تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی هر ساله آزمونی برگزار می‌کند و امسال نیز این آزمون استخدامی برگزار و ۱۵۰۰ نیروی انسانی در سراسر کشور در مراکز تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند که بخش عمده‌ای از این افراد در مراکز درمانی حضور خواهند یافت.

علی همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نصب دستگاه‌های زباله‌سوز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی اظهار داشت: تمامی بیمارستان‌های بالای ۹۶ تختخوابی تأمین اجتماعی در سراسر کشور به دستگاه‌های زباله‌سوز مجهز شده‌اند و بیمارستان تربت‌حیدریه این سازمان به عنوان بیمارستان سبز معرفی شده است.

همتی افزود: مابقی مراکز درمانی تأمین اجتماعی نیز در آینده به این دستگاه مجهز می‌شوند و به زودی در تمامی بیمارستان‌های بالای ۹۶ تختخوابی تأمین اجتماعی، دستگاه اکسیژن‌ساز نیز نصب خواهد شد.

وی درباره کمبود نیروی پرستار و نیروهای تخصصی در مراکز درمانی این سازمان اظهار داشت: برای حل کمبود نیروهای تخصصی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مذاکراتی صورت گرفته است که در این زمینه بیشتر به سازمان کمک کنند.

وی گفت: به وزارتخانه پیشنهاد داده‌ایم پزشکان غیر هیأت علمی این وزارتخانه در ساعات غیر موظفی در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی خدمات ارائه دهند.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی درباره تأمین نیروی پرستار در مراکز درمانی این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی هر ساله آزمونی برگزار می‌کند و امسال نیز این آزمون استخدامی برگزار و ۱۵۰۰ نیروی انسانی در سراسر کشور در مراکز تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند که بخش عمده‌ای از این افراد در مراکز درمانی حضور خواهند یافت.

خبر ۱۸ اسفند ۹۳ استخدام : حذف امتیاز بومی گزینی از آزمون استخدامی تامین اجتماعی

تامین۲۴/«امتیاز بومی گزینی از روند بررسی نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی حذف شد» این خبری است که مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با تامین ۲۴ اعلام می‌کند. چندی پیش گفته شده بود هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی تصمیم گرفته در روند استخدامی سازمان تامین اجتماعی؛ ادارات کل شهرستان‌ها برای افراد بومی امتیاز ویژه‌ای قائل شوند. این موضوع با اعتراض شرکت کنندگان مواجه شد و در ‌‌نهایت با نظر مستقیم دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضابطه بومی گزینی ملغی شد.

به گزارش تأمین۲۴ (tamin24.ir) سید حسین حسینی آذرنوشان در پاسخ به این سوال که آیا شرکت کنندگان برای بررسی مجدد باید اقدامی انجام دهند یا خیر، گفت: «نیازی به مراجعه شرکت کنندگان نیست و پرونده‌ها بدون توجه به امتیاز بومی گزینی مجددا بررسی خواهد شد و نتایج اعلام می‌شود» او در مورد زمان نهایی اعلام نتایج نیز تاکید کرد تا پایان سال تکلیف پذیرفته شدگان مشخص خواهد شد.

گفتنی است امسال برای نخستین بار آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی توسط سازمان سنجش کشور به صورت سراسری برگزار شد. آزمونی که ۵۰ هزار نفر از سراسر کشور در آن شرکت کردند. پیش از این مسئولان سازمان اعلام کردند تعداد کل افراد پذیرفته شده ۳۲۰۰ نفر است که ۲۰ درصد آن‌ها سهمیه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است و بقیه از بین پذیرفته شدگان آزمون جذب می‌شوند. بعد از انجام مرحله مصاحبه و گزینش نهایی ۱۴۰۰ نفر در بخش بیمه‌ای و ۱۸۰۰ نفر در بخش درمانی سازمان تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند.

خبر ۹ دی ۹۳ استخدام : زمان مصاحبه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی استان تهران از انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی که در چهارم مهرماه سال جاری برگزار شد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران، محمد تقی خسروانی مقدم روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این مصاحبه طی روزهای ۲۰ تا ۲۵دی ماه سال جاری با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سالن اجتماعات در محل اداره کل درمان استان تهران برگزار می‌شود.

وی افزود :از پذیرفته شدگان در قسمتهای کارشناسان درمانی ، کارشناس اداری و مالی و متصدی خدمات اداری در سطح درمان استان تهران جهت خدمتگزاری به جمعیت ؛ مشغول به فعالیت خواهند شد.

مدیر کل درمان استان تهران ادامه داد: افراد پذیرفته شده پس از انجام این مصاحبه و تاییدیه هسته گزینش، جهت خدمت به جامعه عظیم بیمه شدگان و مستمری بگیران استان تهران بکار گرفته خواهند شد.

گفتنی است حدود ۸ میلیون نفر از بیماران و بیمه شدگان تامین اجتماعی در سطح تهران از خدمات درمانی پزشکان عمومی و متخصصین تأمین اجتماعی در سطح بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان تأمین اجتماعی این استان بهره‌مند می‌شوند.

لازم به ذکر است اداره کل درمان استان تهران حدوداً با هشت هزار نیرو یک سوم درمان تأمین اجتماعی کل کشور را پوشش می‌دهد.

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

خبر ۹ دی ۹۳ استخدام : سازمان تأمین اجتماعی اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسان حقوقی شرکت کارو تأمین را اعلام کرد.
به گزارش سرویس «اجتماعی» ایسنا، اسامی پذیرفته شدگان نهایی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir قرار گرفته است.
براین اساس، پذیرفته شدگان نهایی برای تکمیل پرونده پرسنلی خود از ۱۳ لغایت ۱۷ دی ماه جاری به دفتر مرکزی شرکت کار و تأمین واقع در تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، نبش کوچه شهید زاده، پلاک ۲ مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان نهایی به هنگام مراجعه به شرکت کار وتأمین، اصل وتصویر شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی(کپی برابر اصل)، کارت پایان خدمت(ویژه آقایان)، شماره بیمه تأمین اجتماعی و۳ قطعه عکس به همراه داشته باشند.
لازم به ذکر است، آزمون جذب نیروی شرکت کار و تأمین ۱۶آبان ماه سال جاری برای به کارگیری کارشناسان حقوقی موردنیاز سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

 خبر ۹آذر ۹۳ استخدام:  معیارهای استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی

مصاحبه حضوری آزمون استخدامی تا دو هفته آینده

مدیر کل امور اداری تامین اجتماعی اعلام کرد حداکثر تا دو هفته آینده در تمام استان‌ها از پذیرفته شدگان برای انجام مصاحبه دعوت به عمل می‌آید
تامین۲۴ /بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در ۲۷ام آبان ماه، پذیرفته شدگان هم چنان چشم انتظار تعیین زمان مصاحبه و روشن شدن وضعیت استخدام خود هستند. مدیرکل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در مورد تاریخ و شیوه دعوت به مصاحبه از پذیرفته شدگان به تامین ۲۴ گفت: «حداکثر تا دو هفته آینده در تمام استان‌ها با داوطلبان پذیرفته در آزمون به میزان دو برابر ظرفیت مورد نیاز تماس گرفته خواهد شد.»

به گزارش پایگاه خبری تأمین۲۴ (tamin24.ir) سید حسین حسینی آذرنوشان در مورد چگونگی انجام مصاحبه و نمره دهی آن توضیح داد: «اختیارات این موضوع به استان‌ها واگذار شده و آن‌ها بر مبنای معیارهایی مثل نمره علمی آزمون، بومی بودن و… بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند»

او ضمن رد هرگونه ابهام در رتبه و نمره پذیرفته شدگان استان‌های مختلف تاکید کرد: «نمره و رتبه داوطلبان تمام استان‌ها در مرحله اول اعلام شده است.» طبق اطلاعیه قبلی سازمان تامین اجتماعی، در آینده کارنامه هر یک از داوطلبان هم در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

خبر ۲۷ آبان ۹۳ استختام:   نتایج آ زمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

صفحه نتایج پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی تامین اجتماعی و پیگیری ادامه روند آزمون

خبر ۲۷ آبان ۹۳ استختام:  اطلاعیه نتایج آ زمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی
نتایج آ زمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی که چهارم مهرماه سال جاری در کشور بمنظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم، برگزار شده بود ،تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۹۳/۸/۲۷اعلام خواهد شد.

خبر ۲۳ آبان ۹۳ استختام: ایرادهای استخدام اخیر در سازمان تأمین اجتماعی/ ۶۰ درصد پذیرفته‌شدگان مربوط به ۵ استان می‌شدند –

عزیز دولتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره روند استخدام بیش از ۵۰۰ نفر در سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: به عنوان هیئت مدیره برای استخدام در سازمان تأمین اجتماعی تبصره‌ای در قالب بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۲ به هیئت امنا پیشنهاد کردم که براساس آزمون سراسری در جهت جذب نیرو اقدام شود.

وی ادامه داد: براین اساس مجوزی خارج از روال مرسوم برای استخدام ۵۰۰ نفر در تأمین اجتماعی صادر شد که این اتفاق با نظر وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه خواسته اصلی هیئت مدیره از استخدام نیروی جدید برآورده نشده است، گفت: براساس درخواست هیئت مدیره قرار شده مابه ازای ۵۰ درصدی از افرادی که در سال گذشته بازنشسته شد و مابه ازای ۵۰ درصد از پست‌های اداره تصدی جدید در بخش‌های درمان و بیمه‌ای تأمین اجتماعی جذب نیرو داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه عمده نیاز سازمان به افراد تحصیل‌کرده با مدرک لیسانس به بالا است، گفت: چند ایراد بر نحوه جذب اخیر نیروی مذکور وارد است که از جمله آن عدم برگزاری آزمون سراسری برای استخدام بوده است.

دولتخواه با بیان اینکه مراحل استخدام شامل تمام استان‌ها می‌شود، گفت: متأسفانه استخدام اخیر محدود به چند استان شده است و از طرفی موجب تراکم نیروی انسانی در بعضی از استان‌های دیگر می‌شود.

وی افزود: از سهیمه ۵۰۰ نفر استخدام حدود  ۳۵۸ نفر تنها در ۵ استان بودند و در کل حدود ۶۰ درصد از نیروهای جذب شده در این استان‌ها تقسیم شده‌اند؛ با این شیوه سایر استان‌ها نیز مجدداً با مشکل نیرو مواجه خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه مابه ازای افراد، جذب نیرو داشته‌ایم نه ما به ازای شغل، خاطرنشان کرد: متأسفانه علی‌رغم افزایش تحصیل‌کرده‌های بالای مدرک لیسانس در کشور حدود ۶۰ درصد از پذیرفته‌شدگان استخدام اخیر مدرک تحصیلی آنها پایین‌تر از لیسانس بوده است.

وی تأکید کرد: با این شیوه جذب نیرو خلاء نیروی متخصص در سازمان تأمین اجتماعی تشدید می‌شود.

دولتخواه یادآور شد: قطعاً استخدامی که خارج از آزمون سراسری و نیاز سازمانی باشد مورد تأیید نیست.

خبر ۱۷ آبان ۹۳ استختام: طبق درخواست شما دوستان گرامی‌تماسی با واحد استخدام سازمان تأمین اجتماعی گرفته شد که طبق گفته ی مسئول مربوطه:

۱- دلیل به تعویق افتادن اعلام نتایج: در واقع نتایج ارسالی از سمت سازمان سنجش به فرمتی نبوده که قابل استفاده برای ما باشد و بنابراین درخواست ارسال نتایج با فرمت مورد نیاز ما داده شده است.
۲- زمان اعلام نتایج: ما تمام تلاش خودمان را انجام میدهیم برای اعلام سریع نتایج منتها الان منتظر ارسال نتایج با فرمت مورد درخواست هستیم.
۳- نحوه ی اعلام نتایج:  به احتمال فراوان با افراد پذیرفته شده به صوت تلفنی تماس گرفته خواهد شد.

خبر ۹ مهر ۹۳ استختام:  اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی هفته آینده

تامین۲۴ /امسال برای نخستین بار آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی توسط سازمان سنجش کشور برگزار شد. آزمونی که ۵۰ هزار نفر از سراسر کشور در ان شرکت کردند و این روز‌ها با گذشت حدود یک ماه از برگزاری آزمون، چشم انتظار اعلام نتایج اولیه آن هستند. سید حسین حسینی آذرنوشان مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در مورد تاریخ اعلام نتایج این آزمون به تامین ۲۴ گفت: «با توجه به کمبود نیروی انسانی مورد نیاز سازمان ما در تلاش هستیم هرچه زود‌تر نتایج اعلام شود. به طور دقیق‌تر شنبه یا یکشنبه هفته آینده یعنی ۱۰ و ۱۱ آبان ماه نتایج اولیه آزمون اعلام خواهد شد»

به گزارش پایگاه خبری تأمین او در مورد تعداد نفراتی که جذب می‌شوند هم توضیح داد: «تعداد کل افراد پذیرفته شده ۳۲۰۰ نفر است که ۲۰ درصد آن‌ها سهمیه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است و بقیه از بین پذیرفته شدگان آزمون جذب می‌شوند.»

خبر ۹ مهر ۹۳ استختام: استخدام سه هزار و ۲۰۰ نفر در سازمان تامین اجتماعی کشور

خبر ۶ مهر ۹۳ استختام:  با توجه به برگزاری این آزمون از تمامی شرکت کنندگان درخواست میشود سوالات را اینجا مطرح تا به پاسخ صحیح دست یابند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، دکتر سید تقی نوربخش در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانی گفت: در این آزمون که با هدف تأمین و تکمیل نیروی انسانی در بخش های بیمه ای و درمان این سازمان برگزار شده است؛ ۵۰ هزار نفر شرکت کرده اند و ۳۲۰۰ نفر پذیرفته می شوند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود:  آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی  نخستین بار توسط سازمان سنجش برگزار شد تا استانداردهای لازم برای برگزاری آزمون رعایت شود و کارکنان این سازمان در شرایط عادلانه ای انتخاب شوند.

وی اضافه کرد: بر اساس قانون، ۲۰ درصد از کسانی که پذیرفته می شوند فرزندان معزز شاهد، ایثارگران و جانبازان هستند.

دکترنوربخش گفت: این آزمون در رشته های  پرستاری، آزمایشگاه ، پزشکی، درمانی و خدمات پشتیبانی نظیر حسابداری، مدیریت و امور بیمه ای برگزار شد.

خبر ۳۱ شهریور استختام ۹۳ : بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۳می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۴/۷/۹۳ در ۳۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم¬ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۱/۷/۹۳ بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی http://www.tamin.ir قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲/۷/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۳/۷/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۴/۷/۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir  از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز شنبه مورخ ۲۵/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی استخدام:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

۴- دارابودن تحصیلات ودانش تخصصی وتوانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیتهای شغل موردنظرحداکثر تاتاریخ ۲۵/۵/۹۳٫

۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای مردان حداکثر تا تاریخ (۲۵/۵/۹۳).

۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

۱- مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.

۲- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

۱/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۵ سال تمام.

(درعنوان شغلی بهداردارابودن گواهی نامه دوره کمک بهیاری ازمراجع ذیصلاح درصورت پذیرش وقبل ازشروع به کارالزامی می‌باشد).

۲/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر ۳۰ سال.

۳/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۲ و شرط سنی حداکثر۳۰ سال تمام.

۴/۲- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۲ و شرط سنی حداکثر۳۰ سال تمام .

۵/۲-دارندگان مدرک تحصیلی دکتری(عمومی و متخصص) با حداکثر ۴۰ سال تمام .

تذکر: تاریخ ۴/۸/۹۳ ملاک محاسبه سن داوطلبان می باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد.

تبصره ۱- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان (باستثناء شرکتها و موسسات تابعه)، شرکت های ماموریتی و تکلیفی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری ۴۰ سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

منظور از شرکتهای ماموریتی و تکلیفی شرکتها و موسسات تابعه سازمان به شرح ذیل می باشد:

۱-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ۲- بانک رفاه کارگران ۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ۴- شرکت گروه هتل های هما ۵- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه ۶- رفاه گستر ۷-سرمایه گذاری تامین اجتماعی ۸- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی ۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ۱۰- کار و تامین ۱۱- گروه پزشکی حکمت ۱۲- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ۱۳- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان ۵ سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود.

تبصره ۲ : جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شاهد، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان متقاضی استخدام از طریق آزمون استخدامی از شرط معدل و سن مشروط به آنکه تا تاریخ ۴/۸/۹۳ از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته های دکتری ۴۰  سال تمام تجاوز ننماید، معاف می باشند.

تبصره ۳: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

۳- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

۴- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

۵- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می‌باشد.

۶-ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

۷- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود.

۸- به داوطلبان بومی استان ۲۰ امتیاز پس از اخذ حدنصاب مقرر در آزمون کتبی قابل تخصیص می باشد.

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :

• محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

• حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

• محل تقاضای عنوان شغلی فرزندان و همسر پرسنل شاغل نیروهای مسلح در استان محل تولد پرسنل مذکور باشد.

• همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح که محل سکونت کنونی آنان دراستان موردتقاضای شغل باشد.

• فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا  منتقل شده اند.

• همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

۹- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

۱۰- مصاحبه استخدامی از  داوطلبان در صورت  احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

۱۱- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (۲۰) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

۱۲- در صورت کسب حد نصاب مقرر، ۱۰ درصد به امتیاز کتبی نیروهای قراردادی ماده ۲۰ آیین نامه استخدامی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان تامین اجتماعی (که بصورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند) که در حال حاضر در واحدهای تابعه استان تهران شاغل می باشند در صورت تقاضای استخدام در شهر محل تولد اضافه خواهد شد.

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

ج- مراحل ثبت نام :

– مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی :  www.tamin.ir

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

• عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

• عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

• اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

• تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

• حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

• حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

• حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام: 

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ تا پایان روز شنبه ۲۵/۵/۹۳ پس از مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ (پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح ۳: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح ۴: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲/۷/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۳/۷/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۴/۷/۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

تذکر مهم: رشته‌های شغلی پزشک متخصص ارتوپدی (کد ۱۰۷)، پزشک متخصص اطفال (کد ۱۰۸)، پزشک متخصص بیهوشی (کد ۱۰۹)، پزشک متخصص پاتولوژی (کد ۱۱۰)، پزشک متخصص جراحی عمومی (کد ۱۱۱)، پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب (کد ۱۱۲)، پزشک متخصص چشم (کد ۱۱۳)، پزشک متخصص داخلی (کد ۱۱۴)، پزشک متخصص رادیولوژی (کد ۱۱۵)، پزشک متخصص زنان و زایمان (کد ۱۱۶)، پزشک متخصص قلب و عروق (کد ۱۱۷) و پزشک متخصص گوش و حلق و بینی (کد ۱۱۸) پس از انجام مراحل ثبت نام، صرفاً مصاحبه علمی برابر اعلام سازمان تامین اجتماعی صورت می‌گیرد و نیازی به شرکت در آزمون نمی باشد.

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

و- مواد آزمون:

آزمون عمومی :

۱- ریاضیات وآمار مقدماتی ۲- معارف اسلامی ۳-زبان و ادبیات فارسی ۴- زبان انگلیسی ۵- شناخت تأمین اجتماعی  ۶- اطلاعات عمومی ۷- آشنایی مقدماتی با رایانه.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

آزمون تخصصی:

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار «کد ۱۰۳»)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذیل پیوست این آگهی بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای می‌باشد.

* از پزشکان متخصص پس از وصول و تائید مدارک و مستندات مندرج در این آگهی، صرفاً آزمون مصاحبه که تاریخ آن متعاقباً از سوی سازمان اعلام می‌گردد، دعوت به عمل خواهد آمد.

* تذکرات:

۱- مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

۲- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم داوطلبان باید پایان زمان ثبت‌نام (۲۵/۵/۹۳) باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

۳- شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی‌گردد. بدیهی است  نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از دو برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه  آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد. ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر بر اساس ضابطه استخدامی سازمان می باشد.

۴- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.

۵- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی سازمان (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ﮔﺰﻳﻨﺶ، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ، دوره آﻣﻮزﺷـﻲ و … ) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ و اﺳـﺘﻤﺮار ﺧﺪﻣﺖ وی در سازمان ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

۶ – ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد آﮔﻬﻲ اﺳﺘﺨﺪام اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

۷- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﺗﺨﺼﺼﻲ  ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در ﻣـﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

 

 

پیوستها:

 

دریافت فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی فایل PDF

دریافت فایل جداول مربوط به عناونین مشاغل مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی فایل PDF

دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی فایل PDF

 

دیدگاه ها (۱)

  1. mohsen می‌گه:

    باسلام ببخشید می خواستم بدونم حدنصاب در ازمون تامین اجتماعی چنددرصده وبه چه شکل محاسبه میشه؟ باتشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها