crm didar

آخرین وضعیت کارگران اخراجی شهرداری گچساران/هیچ راهکار قانونی برای جذب این نیروها وجود ندارد

درروزهای گذشته خبر اخراج تعدادی از کارگران شهرداری گچساران و تجمع اعتراض آمیزاین کارگران در جلوی فرمانداری گچساران منتشر شد«اینجا».

 علی محمد آقایی سرپرست شهرداری گچساران در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص آخرین وضعیت این کارگران اخراجی، گفت: در گذشته شهرداری جهت انجام برخی امور نیروهایی به کار می گرفت، که تذکری در خصوص بکارگیری نیروها بصورت ذکر شده از سوی استانداری و سازمان بازرسی داده شده که از جذب و بکار گیری نیرو جلوگیری شود و این اقدام غیرقانونی است.

وی افزود:کارگران مذکور در قالب یک پیمان حجمی یک ماهه که به پیمانکار واگذار شده بود توسط پیمانکار بکارگیری شده بودند و انتهای پیمان تاریخ ۳۰ مردادماه امسال بود.

 آقایی ادامه داد:با توجه به اینکه حجم و زمان پیمان این پیمانکار که کارگران را به کارگیری کرده بود قابلیت افزایش۲۵درصدی داشت ۱۵روز دیگر به پیمان اضافه شد و نهایتأ پس از۴۵روز کار این پیمانکار و به تبع آن کارگران به پایان رسید.

سرپرست شهرداری گچساران تصریح کرد:ارتباط کاری این کارگران با پیمانکار بوده و با شهرداری بعنوان کارفرما ارتباطی نداشته اند چرا که کار بصورت حجمی به پیمانکار واگذار شده بود.

 آقایی افزود:ما هم بخاطر از کار بیکار شدن این نیروها ناراحتیم و متأسفانه راهکار قانونی برای جذب این نیروها وجود ندارد.

وی ادامه داد:سعی ما بر این است در کارهای حجمی آینده که به پیمانکاران واگذار می شود با توجه به پرتلاش بودن و تجربه کاری که این نیروها دارند از آنها استفاده کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها