آخرین وضعیت موسسه میزان + سپرده گذاران موسسه میزان منتظر پیامک بانک صادرات باشند

سپرده گذاران موسسه میزان منتظر پیامک بانک صادرات باشند

کریمیان گفت: سپرده گذاران موسسه مالی واعتباری میزان منتظر پیامک واریز مطالباتشان از سوی بانک صادرات باشند.

به گزارش اهوازنوین به نقل از راسخون ، کریمیان مشاور مدیر عامل بانک صادرات ایران در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: از ابتدای وقت اداری شنبه ۱۶ آبان سال جاری شعبات بانک صادرات کشور درحال تسویه مطالبات سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری میزان است.

وی با بیان اینکه افتتاح حساب بر اساس جدول زمان‌بندی طی ۲۰ روز صورت می‌گیرد افزود: یک سوم مشتریان موسسه فوق حساب سپرده در بانک صادرات داشتن و این امر روند خدمت رسانی به آنها را تسریع بخشیده است.

وی در ادامه افزود: سپرده گذاران موسسه مالی واعتباری میزان منتظر پیامک واریز مطالباتشان از سوی بانک صادرات باشند.

در پایان کریمیان به سپرده گذاران اطمینان داد که به صورت دقیق و بر اساس اصول حرفه‌ای بانکداری پیگیر حق وحقوق سپرده گذاران هستند،ادامه داد: ظرف سه روز آینده آمار و ارقام دقیق بدهی میزان به سپرده گذاران رو اعلام خواهد کرد.

 

 


 

شعبات موسسه منحله «میزان» به بانک صادرات تغییر نام می دهد

مشهد- مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: طبق تفاهم صورت گرفته تمام شعبات موسسه میزان به نام بانک صادرات تغییر نام پیدا خواهد کرد و کارکنان در آن مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان ابراز داشت: با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده و اجماعی که در سطح ملی و استانی صورت گرفت تمام دارایی ها، بدهی ها و کارکنان تعاونی منحله میزان در چارچوب تعریف شده حقوقی و بانکی که متضمن حقوق سپرده گذاران، کارکنان و سهامداران است به بانک صادرات واگذار شد.

وی افزود: اعلام جدول زمانبندی پرداخت وجوه سپرده گذاران در تعاونی منحله میزان از سوی بانک صادرات به زودی اعلام می شود.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: سپرده گذاران برای دریافت وجوه خود از مراجعه زود هنگام به شعبات بانک صادرات خود داری کنند.

 وی افزود: سپرده گذاران از شنبه  ۱۶ آبان ماه به مدت ۲۰ روز کاری با مراجعه به شعبات مربوطه می توانند نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند.

وی تاکید کرد: نحوه باز پرداخت وجوه از طریق پیامک، ایمیل و اطلاعیه های صادره از سوی بانک صادرات به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.

وی ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی مردم، از آنها خواست تا به بانک صادرات فرصت دهند تا در یک بازه زمانی منطقی به حل و فصل موضوع بپردازد.


پرداخت سپرده‌های بلندمدت میزان پس از حساب‌های جاری

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی گفت: پرداخت سپرده جاری سپرده گذاران موسسه میزان در اولویت است و افرادی که سپرده بلند مدت دارند در نوبت بعدی قرار دارند.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، علی صادقی گفت: بر اساس مصوبه شورای ملی پول و اعتبار تعاونی میزان به بانک صادرات واگذار شد و کسانی که دارای سپرده جاری در میزان هستند، در اولویت پرداخت مطالبات قرار دارند.

وی با بیان این که بر همین مبنا افرادی که سپرده بلند مدت دارند در نوبت بعدی قرار دارند افزود: بانک صادرات در مجموع کل تعهداتی را که دارد هم در وصول و هم در پرداخت انجام خواهد داد و جای نگرانی نیست.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که سود  سپرده ها تاچه زمانی پرداخت خواهد شد؟ گفت: سود حساب ها تا زمانی که میزان برقرار بوده است پرداخت می شود.


 

شفاف سازی بانک صادرات درخصوص پذیرش تعهدات موسسه میزان

پیرو اطلاعیه بانک مرکزی درخصوص پذیرش تعهدات موسسه میزان توسط بانک صادرات مدیرعامل این بانک طی نامه‌ای اقدام به شفاف سازی این روند کرد .

پیرو اطلاعیه بانک مرکزی درخصوص پذیرش تعهدات موسسه میزان توسط بانک صادرات مدیرعامل این بانک طی نامه‌ای اقدام به شفاف سازی این روند کرد .
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول ، در نامه اسماعیل لـله گانی امده است:
با سلام و احترام
بازگشت به نامه شماره ۲۳۲۸۹۵ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ در خصوص موسسه اعتباری میزان به استحضار می‌رساند:
۱- تا تاریخ تحریر این نامه هیچگونه قراردادی با موسسه منحله میزان منعقد نگردیده و صرفا براساس توافق صورت گرفته با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در صورت وجود ارزش ویژه مثبت، بانک صادرات ایران وارد فرآیند اجرایی قرارداد نقل و انتقال با هیات تصفیه موسسه مذکور خواهد شد.
۲- با عنایت به شرط وجود ارزش ویژه مثبت، یقیننا در راستای حفظ حقوق سهامداران هیچگونه آثار منفی بر EPS پیش‌بینی شده بانک صادرات ایران برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ متصور نمی‌باشد.
۳- با توجه به توافقات به عمل آمده و در صورت احراز شرایط مذکور، مقرر گردیده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای مدیریت ریسک نقدینگی، خط اعتباری با نرخ مناسب به این بانک اختصاص دهد که در این صورت بر روند فعالیت بانک تاثیر مثبت خواهد گذاشت، بدیهی است هرگونه قراردادی که فی‌مابین این بانک با هیات منصفه تصفیه موسسه مذکور منعقد گردد، در اختیار آن سازمان قرار خواهد گرفت.
اسماعیل لـله گانی

انتهای پیام


 

شفاف سازی “وبصادر” در خصوص قرارداد با موسسه اعتباری میزان

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،بانک صادرات براساس گزارش شفاف سازی در خصوص قرارداد با موسسه اعتباری میزان به شرح ذیل اعلام نموده است:

۱-تا تاریخ تحریر این نامه ،هیچگونه قراردادی با موسسه منحله میزان منعقد نگردیده و صرفا براساس توافق صورت گرفته با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در صورت وجود ارزش ویژه مثبت،بانک صادرات ایران وارد فرایند اجرایی قرارداد نقل و انتقال با هیئت تصفیه موسسه مذکور خواهد شد.

۲-با عنایت به شرط وجود ارزش ویژه مثبت ،یقینا در راستای حفظ حقوق سهامداران هیچگونه آثار منفی بر EPS پیش بینی شده بانک صادرات ایران برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۴.۱۲.۲۹ متصور نمی باشد.

۳-با توجه به توافقات به عمل آمده و در صورت احراز شرایط مذکور،مقرر گردیده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای مدیریت ریسک نقدینگی، خط اعتباری با نرخ مناسب به این بانک اختصاص دهد که در این صورت بر روند فعالیت بانک تاثیر مثبت خواهد گذاشت.بدیهی است هر گونه قراردادی که فی مابین این بانک با هیات تصفیه موسسه مذکور منعقد گردد.در اختیار آن سازمان قرار خواهد گرفت

دیدگاه ها (۱۳)

 1. مرتضی می‌گه:

  سلام..بابا دستخوش.بانک صادرات هم که.!…..الان مبالغ بالای ۴۰میلیون رو کی میخان بدن!!!حداقل جواب این مردمو بدین..من موندم این همه پول میزان کجا رفته!!پولی که با دست خودمون گزاشتیم حالا باید با دندون پس بگیرم!!کجاست عدالت.

 2. مسعود می‌گه:

  سلام
  لطفا به داد سپرده گزاران بالای ۵۰ میلیون تومان در این موسسه برسید واقعا شرایط سختی بر ما میگذرد

 3. احمد می‌گه:

  با سلام لطفا بفرمایید با این روند کندی که بازپرداخت سپرده گذران موسسه منحله میزان توسط بانک صادرات انجام میشود جه وقت نوبت به سپرده های بالای ۵۰ ملیون تومان میرسد؟ گناه ما چیست که باید بلاتکلیف باشیم ؟ آیا این عدالت است یا تبعیض ؟!

 4. امير می‌گه:

  با سلام و احترام : با توجه به روندی که بکار گرفته اید و مدت ۹۰ از انتقال موسسه به بانک صادرات می گذرد ولی متاسفانه طلب افراد زیر ۲۰ میلیون تومان را داه اند لذا با این روش و طرز کار که همش زمان بندی و وقت کشی می کنند خواهشا به چند جواب اساسی بنده که درخواست خیلی از افراد است هم جواب بدهید .
  ۱- اولا تکلیف بنده و امثال من که تقریبا از سرمایه گذاران درشت شخصی هستیم و بالای ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون داریم کی معلوم می شود .
  ۲- شما که به گفته خودتان از مدیریت و تخصص بانکی بالایی برخوردارید آیا این روش که از سرمایه های کم به سمت بالاتر شروع نموده اید صحیح است در حالی که عدالت و علم مدیریت هم این روش را مطرود میداند چرا که اگر موسسه ای منحل می شود بایستی به همه افراد بطور یکسان پاسخ دهید نه اینکه افراد کم سرمایه را از املاک نقد بپردازید و بعد افرادی که سرمایه بیشتری دارند را بلاتکلیف و معطل و بدون حنی مزایا رها نمائید .
  ۳- لااقل برای سرمایه های بالای ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان هم ترتیبی اتخاذ فرمائید تا بخشی از سرمایه را پرداخت نمایند .

 5. mehdi007 می‌گه:

  دوستان همه دوشنبه بریم سرپرستی شعب میزان سوالی کنیم ببینیم چی جوابمونو میدن. لطفا همه بیاین تا پاسخگو باشن وگرنه تکی بریم ج سربالا میدن

 6. قاسم می‌گه:

  سلام بچه ها
  یعنی میشه میزان اوکی بشه
  خدا یعنی میشه ؟

 7. قبولی۹۳ می‌گه:

  سلام به همه بچه ها؛من امروزباکارگزینی میزان تماس گرفتم وسوال کردم که تکلیف ماچیه گفت پرونده های استخدامی هایی که تشکیل پرونده دادنوباکارمندای خودشون فرستادن بانک صادرات ؛همه دعاکنیم که درست بشه

 8. mehdi007 می‌گه:

  من ساکن بجنوردم . و یه وقت برای اقای ثروتی گرفتم که طی چند روز اینده اگه بشه دیداری داشته باشم.لطفا هر کی نامه نگاریش خوبه نامه ای تنظیم کنه تا اقای ثروتی که پیگیر میزان بودن ناممونو پیگیری کنه وگرنه فراموش میشیم. اصن معلوم نیس هیت تسویه میدونه که بانک گزینشی انجام داده یا نه. اگه کسی با هیت تسویه در ارتباطه حتما حرفانونو برسونه. یه روز هماهنگ کنید همه جمع شیم و بریم تکلیفمونو بدونیم

 9. 91 می‌گه:

  سلام، استخدام کجا بود همون کارمندان خود میزان رو بگیرند خیلی کار کردن. ما نودویکی ها که نابود شدیم

 10. قبولی۹۳ می‌گه:

  _
  شماره تلفن کارگزینی میزان مشهد۴‏_‏۰۵۱۳۷۰۰۵۵۱زنگ بزنید پیگیرکارتون باشید؛حتمابه بچه ها اطلاع رسانی کنید

 11. mehdi007 می‌گه:

  سلام خدمت همه قبول شدگان نودو یک و نود سه بانک میزان. کسی میدونه حالا که موسسه سرپا داره میشه امیدی به استخدام ما هست یانه؟اگه کسی اطلاع داره خبر بده و اگه ندارین . این پیجو برا هماهنگی برا نگارش یه نامه و درخواست پیگیری استخدامیمون در نظر بگیریم و پراکنده نشیم.ممنون

  • قبولی۹۳ می‌گه:

   سلام به همه دوستان استخدامی میزان؛خواهشابیایم تاپیگیری این استخدامیمون باشیم ؛دوسال ازعمرمون به خاطرمیزان ازدست رفت به امیدی که میخایم بریم سرکار؛اصلاچرابعضی ازین بچه هاشروع به کارشونوزده بودن ولی ازماهم که واردمرحله گزینش شده بودیم خبری نشد؛بچه هابایدنامه نگاری کنیم که حقمون ضایع نشه؛راستی شماقبولی چه سالی بودین

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها